Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dovis_Elemo

Policijos dep. direktorius
 • Pranešimų skaičius

  1.163
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  6

Dovis_Elemo paskutinis laimėjimas - Balandis 29 2019

Tą dieną Dovis_Elemo turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

431 Gerbiamas

Apie Dovis_Elemo

 • Rangas
  Labas mama
 • Gimtadienis 2003.09.21

Informacija apie narį

 • Miestas
  Tenerife
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

11.642 profilio peržiūros
 1. Šioje temoje, galite peikti darbuotoja, už tam tikrus jo padarytus pažeidimus. Papeikimų temos taisyklės: Norint kažką papildyti, redaguokite savo seną komentarą Peikiamą darbuotoją privalote paminėti papeikime (pvz: @Dovis_Elemo) Nuotraukos turi būti patalpintos į www.part.lt nuotraukų talpyklą arba į www.imgur.com Draudžiami įžeidinėti, keiktis Darbuotojas gali būti baudžiamas tik už tai, kuo jį kaltinate Draudžiama redaguoti įrodymus ar kažkaip kitaip bandyti pakenkti darbuotojui Darbuotojas privalo į papeikimą atsakyti per 24 valandas Jūsų įrodymai galioja 24 valandas Papeikimą rašykite tik tada, kai tikrai žinote jog peikiamas asmuo yra nusikaltęs, kitaip grės forumo įspėjimai! Rašant papeikimą jūsų forumo V_P privalo sutapti su žaidimo Papeikimo anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Darbuotojo @Vardas_Pavardė: 3. Darbuotojo padarytas pažeidimas: 4. Įrodymai:
 2. Policijos Departamentas - institucija viešajai tvarkai prižiūrėti. Policijoje dirba vieni geriausių ir atsakingiausių serverio žaidėjų, todėl darbas visuomet atliekamas greitai, kokybiškai bei nepriekaištingai. Policija prižiūri tvarką miestuose bei už jų ribų, dalyvauja grobimuose, reaguoja į iškvietimus, gaudo nusikaltėlius, tramdo streikus ir atlieka kitus svarbius darbus serverio tvarkai palaikyti. O Federalinis Tyrimų Biuras užsiima nelegalių medžiagų paieškomis bei organizuoja šturmus. Ir kiekvienas agentas ir policijos narys yra pasiryžęs aktyviai siekti bendros misijos ir taip prisidėti prie geresnio rytojaus kūrimo. Įsidarbinimo reikalavimai: Turėti sukaupus bent 16'000 patirties taškų; Turėti vairuotojo pažymėjimą; Turėti ginklų licenciją; Žinoti Kelių Eismo Taisykles; Gebėti dirbti komandoje, būti disciplinuotam; Reikalingas darbo valdžios pakvietimas; Turėti TeamSpeak(TS) programėlė (mikrofonas dažnai būna būtinas); Nebūti įrašytam juodajame sąraše; Mokėti Bendrąsias Teisėsaugos Taisykles (BTT) . Policijos Departamento struktūra: Vyriausiasis departamentas - pagrindinė srities būstinė. Čia yra ofisas, kuriame galima išsipirkti įtariamumą, įsidarbinti. Taip pat čia laikomi sraigtasparniai. Būstinė įsikūrusi prie miesto bažnyčios esančiame plote, pagrindinės gatvės gale. Pirmasis departamentas - vienas iš vietinių policijos padalinių, kuriame teisėsaugininkai gali nuvežti nusikaltėlius, pasiimti ginklų. Taip pat čia laikomos mėlynos spalvos transporto priemonės. Padalinys įsikūręs prie kranto, netoli nenaudojamos automobilių parduotuvės, kazino. Antrasis departamentas - vienas iš vietinių policijos padalinių, kuriame teisėsaugininkai gali nuvežti nusikaltėlius, pasiimti ginklų. Taip pat čia laikomos transporto priemonės. Padalinys įsikūręs prie raudonojo auksinių vartų tilto. Federalinis Tyrimų Biuras - specialus policijos padalinys, kuriame srities agentai dirba ties nelegalių medžiagų paieškomis, šturmais, ieškomų asmenų paieškomis. Padalinyje laikomos transporto priemonės Bullet, FBI rancher ir LVPD. Biuras įsikūręs senoje apsaugos bazėje, prie ligoninės. Darbo taisyklės: Laikytis bendrųjų teisėsaugos taisyklių; Dalyvauti visuose grobimuose ir kitose veiklose; Skatinti komandinį darbą; Gerbti darbo valdžią ir kitus darbuotojus; Darbo racijoje bendrauti tvarkingai; Per dieną privaloma pražaisti 60 minučių; Privaloma išdirbti kontrakte nurodytą laiką; Draudžiama šaudyti į civilius be priežasties; Nesipykti su kolegomis ir juos gerbti bei padėti; Dirbti galima tik su darbine uniforma; Išlipus iš darbinės transporto priemonės arba baigus darbą būtina sunaikinti mašiną (/sunaikinti); Visuomet privaloma perskaityti /dzinute; Darbo komandos: Darbo apranga: Vyriška: Moteriška: Darbo transportas:
 3. Pranešimo anketa Jūsų Vardas_Pavardė ir pareigos: Pd drkt, Dovis_Elemo Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Donatas_Kileris Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: 3x free ist Įrodymai (FOTO, VIDEO, LINK):
 4. Anketa Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Nežinau ką čia ir peikt ar Vikariju ar tuos kurie už unban atsakingi... Peikiamo komandos nario pareigos?: Emigracijų priž. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Užblokavo žaidėją ir pateikė ne visai gerus įrodymus. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: https://imgur.com/a/mU4GryL
 5. Parašė tas, kuris ant parašo užsirašęs "Young G aš"
 6. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Dovis_Elemo Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Black_Kodak Kokį pažeidimą atliko peikiamas asmuo?: Free kick Pažeidimo įrodymai: https://imgur.com/a/6nWR6wu
 7. Atranka į TeamSpeak Band. Prižiūrėtojus šį penktadienį, 19h.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.