Deivydas_Bmw

Narys
 • Pranešimų skaičius

  77
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

2 Neutralus

3 Sekėjai

Apie Deivydas_Bmw

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

3.749 profilio peržiūros
 1. Tiesiog vienas teisėsaugininkas vairuos, o kitas bus ant mašinos stogo bei taip greit galės surakinti nusikaltėlį. UŽ.
 2. Vardas_Pavardė žaidime:Deivydas_Bmw Pasirinktas statymas:HellRaisers Statoma suma:15'000 Įrodymai(nuotrauka): http://www.part.lt/perziura/43f9a1d70feb7da49e1d31e39de03bfd354.png
 3. Deivydas_Bmw

  Relog Mantelis_Gargalis

  Pranešimo apie relogerį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Deivydas_Bmw 2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Mantelis_Gargalis 5. Įrodymai (būtina):http://www.part.lt/perziura/e731a5166c9b791a284cc8ae5bf55485473.png 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 4. Deivydas_Bmw

  MODIFIKACIJŲ PAIEŠKOS KRAUTUVĖ

  Anketa kurią būtina užpildyti jeigu norite, kad jūsų modifikacija būtų ieškoma: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deivydas_Bmw 2. Jūsų norima/os modifikacija/os: Python.ifp ( kur pakeičia šaudymo stovėsena, reloadina kitaip ) 3. Jūsų norimos modifikacijos/ų nuotrauka/os: 4. Papildomas laukelis kažką pridurti: Kad visi ginklai keistųsi, o ne vien ak ar koks deaglas. Dėkui.
 5. Deivydas_Bmw

  Relog Yankee_Basterfield

  Pranešimo apie relogerį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Deivydas_Bmw 2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Yankee_Basterfield 5. Įrodymai (būtina): http://www.part.lt/perziura/a03742e2068d2bed6b6f04f511d05b55466.png 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 6. Deivydas_Bmw

  Armija || Armija || Hydros ,, Skillai ''

  ,,Hydra''(naikintuvo) naudojimo taisyklės: Draudžiama skraidyti virš mafijos, gaujų karų zonų, mieste.
 7. Deivydas_Bmw

  #giveaway

  Dalyvauju
 8. Sveikinu, linkiu daryti puikias treniruotes gaujos nariams.
 9. Puiku, kad analizės darosi išsamesnės Sveikinu bei linkiu sėkmės vadovaujant T.R.V firmai.
 10. Kitų serverių analizes yra kažkas wow, ten tiek yra prirašoma, matosi, kad yra įdėta darbo, o čia tai net nėra ką lyginti, kaikurie direktoriai parašo geresnę analizę į darbus. Sveikinu, Haroldai.
 11. Geriausias Sveikinu ir linkiu sėkmės būnant direktoriumi.
 12. Deivydas_Bmw

  Spėk ir laimėk!

  55 ir 95
 13. Deivydas_Bmw

  Prižiūrėtojų rinkimai

  Anketa Vardas_Pavarde: Deivydas_Bmw Nuo kada esate su mūsų serveriu: Nuo 2013 kažkur. Ar žinote visas administratorių taisykles? Taip Pasižadate skirti bent minimalų nurodytą laiką žaidimui ir išbūsite nurodytą terminą? Taip Ar jau esate buvę serverio prižiūrėtojo pareigose? Jei taip, papasakokite plačiau, kaip sekėsi: Nesu buvęs, bet norėčiau pabandyti. Kodėl esate motyvuotas tapti serverio prižiūrėtoju(-a)? Kadangi noriu išgaudyti serveryje dauguma žaidėju kurie naudojasi nelegaliomis programomis bei kenkia serveriui. Dar kaip ir visi manau matome, kad serveryje čyterių skaičius arba bent jau cleo modų turėtojų skaičius ganėtinai išaugo, todėl norėčiau juos užblokuoti, bei šiaip prižiūrėti serverį bei išbandyti savo jėgas šiame poste.
 14. Deivydas_Bmw

  EVENTAS - Prizas 20€/Min verslas

  Noriu laimėti verslą