Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Deivydas_Bmw

Narys
 • Pranešimų skaičius

  81
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

1 Neutralus

3 Sekėjai

Apie Deivydas_Bmw

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

4.494 profilio peržiūros
 1. Tiesiog vienas teisėsaugininkas vairuos, o kitas bus ant mašinos stogo bei taip greit galės surakinti nusikaltėlį. UŽ.
 2. Pranešimo apie relogerį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Deivydas_Bmw 2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Mantelis_Gargalis 5. Įrodymai (būtina):http://www.part.lt/perziura/e731a5166c9b791a284cc8ae5bf55485473.png 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 3. Anketa kurią būtina užpildyti jeigu norite, kad jūsų modifikacija būtų ieškoma: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deivydas_Bmw 2. Jūsų norima/os modifikacija/os: Python.ifp ( kur pakeičia šaudymo stovėsena, reloadina kitaip ) 3. Jūsų norimos modifikacijos/ų nuotrauka/os: 4. Papildomas laukelis kažką pridurti: Kad visi ginklai keistųsi, o ne vien ak ar koks deaglas. Dėkui.
 4. Pranešimo apie relogerį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Deivydas_Bmw 2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Yankee_Basterfield 5. Įrodymai (būtina): http://www.part.lt/perziura/a03742e2068d2bed6b6f04f511d05b55466.png 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 5. ,,Hydra''(naikintuvo) naudojimo taisyklės: Draudžiama skraidyti virš mafijos, gaujų karų zonų, mieste.
 6. Puiku, kad analizės darosi išsamesnės Sveikinu bei linkiu sėkmės vadovaujant T.R.V firmai.
 7. Kitų serverių analizes yra kažkas wow, ten tiek yra prirašoma, matosi, kad yra įdėta darbo, o čia tai net nėra ką lyginti, kaikurie direktoriai parašo geresnę analizę į darbus. Sveikinu, Haroldai.
 8. Wade išėjo nes pirmiausiai jam 10 mln pasiūlė ir ne jį labiausiai bandė išsaugot, o Whiteside, tai čia Wade geras sprendimas, išėjo į gimtąjį miestą. Dabar bus įdomu ką Miami nuveiks ateinantį sezoną.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.