Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Deivydas_Bmw

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  81
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

1 Neutralus

3 Sekėjai

Apie Deivydas_Bmw

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

5.339 profilio peržiūros
 1. Tiesiog vienas teisėsaugininkas vairuos, o kitas bus ant mašinos stogo bei taip greit galės surakinti nusikaltėlį. UŽ.
 2. Pranešimo apie relogerį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Deivydas_Bmw 2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Mantelis_Gargalis 5. Įrodymai (būtina):http://www.part.lt/perziura/e731a5166c9b791a284cc8ae5bf55485473.png 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 3. Anketa kurią būtina užpildyti jeigu norite, kad jūsų modifikacija būtų ieškoma: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deivydas_Bmw 2. Jūsų norima/os modifikacija/os: Python.ifp ( kur pakeičia šaudymo stovėsena, reloadina kitaip ) 3. Jūsų norimos modifikacijos/ų nuotrauka/os: 4. Papildomas laukelis kažką pridurti: Kad visi ginklai keistųsi, o ne vien ak ar koks deaglas. Dėkui.
 4. Pranešimo apie relogerį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Deivydas_Bmw 2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Yankee_Basterfield 5. Įrodymai (būtina): http://www.part.lt/perziura/a03742e2068d2bed6b6f04f511d05b55466.png 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 5. ,,Hydra''(naikintuvo) naudojimo taisyklės: Draudžiama skraidyti virš mafijos, gaujų karų zonų, mieste.
 6. Kitų serverių analizes yra kažkas wow, ten tiek yra prirašoma, matosi, kad yra įdėta darbo, o čia tai net nėra ką lyginti, kaikurie direktoriai parašo geresnę analizę į darbus. Sveikinu, Haroldai.
 7. Wade išėjo nes pirmiausiai jam 10 mln pasiūlė ir ne jį labiausiai bandė išsaugot, o Whiteside, tai čia Wade geras sprendimas, išėjo į gimtąjį miestą. Dabar bus įdomu ką Miami nuveiks ateinantį sezoną.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.