Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Linux_Kill

Forumo moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  753
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  10

Linux_Kill paskutinis laimėjimas - Gegužė 15

Tą dieną Linux_Kill turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

405 Gerbiamas

Apie Linux_Kill

Kontaktai

 • Discord
  Shadiber#0070

Informacija apie narį

 • Miestas
  Akmenė
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Fūristas

Profilio peržiūros

4.719 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė bei klubas, kuriam vadovaujate?: Linux_Kill, Midnight Wanderers Jūsų prašymas?: Panaikinti klubą. Kodėl jums reikalingas jūsų prašomas dalykas?: Projektas, kurį organizavome - nepavyko. Buvom susigalvoję itin įdomių idėjų ties nestandartinėmis lenktynėmis, tačiau tiesiog nesusirinkdavome kaip pridera komandai. Dabar, komanda palikusi serverį, tad renginius, sugalvotus su ja - planuoju įgyvendinti renginių arba rls komandos vardu.
 2. Sveikinu visus naujuosius direktorius. Bws'ai, linkiu pasiimt geraja mano paturbinta fura ir zinoma neprismardint perdaug...Joshua, uzkurk pirti ir paduok veiksmo.....Nu o dzeri tai kzn, jeigu neimsi teisesaugos lyderio vaidmens, tai bent nezlugdyk jos....Smagu. gl visiems.
 3. https://www.4shared.com/file/AB460r70/Gta_San_Andreas__Be_Modu_.html Defaultinis gta, prašom.
 4. Skelbiu galutinius 2020 metų pavasario sezono nominacijų rinkimų rezultatus. Ačiū 87-iems forumo dalyviams, kurie dalyvavo antrame etape. Geriausiai pasisekė Bws_Nivalit, kuris laimėjo net trijose nominacijų kategorijose! Fun fact, Deividosas_Galaxy vasaros serverio žaidėjo nominaciją laimėjo tik vienu balsu! Laimėtojams už kiekvieną laimėtą nominaciją bus skirtą 150 kreditų premija. Ačiū @Donatas_Vaituž forumo parašus - https://imgur.com/a/r2Bx1Hh Nominacijų laimėtojai po pirmojo turo Vasaros projekto komandos narys - @Egis_Nike(26 iš 41 balso) Vasaros mafijos bosas - @Salvis_Lolas(19 iš 34 balsų) Vasaros teisėsaugos direktorius - @Bruno_Fernandes(21 iš 39 balsų) Vasaros serverio prižiūrėtojas - @Bws_Nivalit(19 iš 41 balso) Vasaros neutralaus darbo direktorius - @Vikarijus_Finger(18 iš 41 balso) Vasaros teisėsaugininkas - @Nojus_Shadow(18 iš 42 balsų) Vasaros darbo direktoriaus pavaduotojas - @Bws_Nivalit(14 iš 41 balso) Nominacijų laimėtojai po antrojo turo Vasaros administratorius - @Bws_Nivalit(69 iš 87 balsų) Vasaros mafijos narys - @Lukas_Monstr(68 iš 87 balsų) Vasaros neutralusis - @Iveta_Eng(57 iš 87 balsų) Vasaros paslaugiausias žaidėjas - @Egis_Nike(51 iš 87 balsų) Vasaros serverio žaidėjas - @Deividosas_Galaxy(44 iš 87 balsų)
 5. Sveikučiai, ieškau GFX'erio svarbiam darbui. AŽ arba fb kas turit..

  1. Rodyti daugiau komentarų  1 more
  2. Vierch_Rajon
  3. Donatas_Vait

   Donatas_Vait

   Rangams? Ne nėr monis tados.

  4. Jerry_Stars

   Jerry_Stars

   Žiūrint kokio tau reikia, gal ir padaryčiau jeigu nereikia kažko rimto😋

 6. Pokemon 👊👊✊🤜🤛💪🤘🤘

  1. Rodyti daugiau komentarų  4 more
  2. Salvis_Lolas
  3. Matas_Rap

   Matas_Rap

   Žiūrau monstrai nuo minecrafto peršokai prie pokemonų, nu duodi pitkų tu

  4. Gytiz_Kweb
 7. 2 etapas jau čia!!

   

 8. Ačiū 42-iems forumo dalyviams, kurie dalyvavo nominuojant geriausius 2020 metų birželio-rugpjūčio laikotarpio žaidėjus. Skelbiu antrąjį nominacijų rinkimų etapą, kuriame Jūs turėsite dar kartą išreikšti nuomonę, išsirenkant vieną iš dviejų ar daugiau kandidatų, kurie pirmajame etape surinko daugiausiai balsų savo kategorijoje. Balsavimas vyksta iki 09.17 23:59 Pirmojo etapo nugalėtojai, surinkę daugumą arba daugiau nei pusę balsų Vasaros projekto komandos narys - @Egis_Nike(26 iš 41 balso | 63,4%) Vasaros mafijos bosas - @Salvis_Lolas(19 iš 34 balsų | 55,9%) Vasaros teisėsaugos direktorius - @Bruno_Fernandes(21 iš 39 balsų | 53,8%) Vasaros serverio prižiūrėtojas - @Bws_Nivalit(19 iš 41 balso | 46,3%) Vasaros neutralaus darbo direktorius - @Vikarijus_Finger(18 iš 41 balso | 43.9%) Vasaros teisėsaugininkas - @Nojus_Shadow(18 iš 42 balsų | 42.9%) Vasaros darbo direktoriaus pavaduotojas - @Bws_Nivalit(14 iš 41 balso | 34.1%) Pirmojo etapo faktai Daugiausiai skirtingų žaidėjų (16) buvo nominuota vasaros neutraliojo nominacijoje. Dėl netinkamai užpildytos anketos buvo atmesta tik 1 anketa. Antrojo etapo taisyklės Draudžiama prašyti balsų. Dėl pažeistos taisyklės bus anuliuojami balsai; Įtartinų paskyrų balsai bus tikrinami ir pažeidimų atveju anuliuojami; Draudžiama iš kitų paskyrų balsuoti už save. IP sutapimo atveju balsai bus anuliuojami.
 9. Sveiki sugrįžę! Dėl techninių nesklandumų (svetainės neveikimo) nominacijų rinkimai pratęsiami iki penktadienio (09.11) 23:59 valandos. BALSUOKIT!!

  https://forumas.rls.lt/topic/80586-2020-m-vasaros-sezono-nominacijų-rinkimai-1-etapas/

 10. Kviečiu visus prabalsuoti! ;)

   

  1. Jerry_Stars

   Jerry_Stars

   Jo prabalsuokit uz mane

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.