Linux_Kill

Narys
 • Pranešimų skaičius

  491
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Linux_Kill paskutinis laimėjimas - Rugsėjis 16

Tą dieną Linux_Kill turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

99 Pritampantis

Apie Linux_Kill

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2003.02.05

Profilio informacija

 • Miestas
  Akmenė

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

2.138 profilio peržiūros
 1. Virtualios valiutos gavimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Linas_Some Kokias užduotis įvykdėte?: Nafta x11 Kiek valiutos turėtumėte gauti?: 1100 Įrodymai [SS]: https://imgur.com/a/3WGBxLb
 2. Paskutinės dienos fotkės...Buvo smagu Kaip ir minėjau - didžiuojuosi jumis! Visus mano tikslus pasiekėm - tik vieno ne...Neišlaikėm 50 dienų, kaip ir planavom. Mb...Viską sušikau aš, na ir į galvą dar 4 kartus prasileidau, ane @Ignas_Assassin Na, tačiau pusę išbuvom. Ir ačiū nuostabiems priešininkams: @Pijus_Dasch @Aurimas_Peciulatis @Satan_Night ir pusę su viršum mano kadencijos @Jerry_Clark Na, o dabar ''DAWAJ MYŽAM'' valdžią Na ir antra dalis ''DAWAJ MYŽAM'' betkokius tssg. (Mažai, nes gulinčius vienas pribaigdavo dažniausiai )
 3. Linux_Kill

  Mantas_Mode

  https://imgur.com/a/0mkGQNu Jūs galit sakyt ka tik norit, su ss ar ne, bet nepagalvojom, jog su inv vienas įbėgs ir minuos. Ta prasme patalpinkit kas turit dar video ar ss. Aš manau, jog suprasi Smečai, kad ir RM ir CN turėdami po nuo 6 iki 12 snukių lesa į viena žmogų, bet visas 10 sec tik su šitiek hp. Būk žmogus ir suprask.. Dar ir free star dėlioja žmogutis, tad...Dar į grubius tuoj įmesiu.
 4. Užkūriau kartą lėktuvėlį - Į padanges išskridau, Aš lėktuvo savininkas Ir lakūnas būsimas! Random shiet
 5. Patvirtinta. Lauksim sugrįžtant. Patvirtinta. Lauksim sugrįžtant.
 6. Linux_Kill

  Versija 3.5.5

  Atnaujinimai tiesiog stulbinantys. Džiugu, jog šitiek sparčiai judame į priekį. Naujovės keičia nusistovėjusią sistemą.
 7. Linux_Kill

  Neaktyvumo paraiškos direktoriams

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Linux_Kill 2. Jūsų vadovaujamas serverio darbas: CN 3. Kurį laiką būsite neaktyvus? Šiandien. 4. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? Negalėjau užpildyt, tai dabar užpildau. Labai daug namų darbų, rytoj kontrolinis ir 2 savarankiški, taip pat projektinė diena, reiks su gitara groti ir dainuot. Žodžiu - žiauriai užsiėmęs. 5. Kas prižiūrės darbą, kol jūs neaktyvume? Pavas
 8. Senai ką ir bekėliau, tad...Manau laikas jau Truputėlis moment iš grobimų ir aplamai iš veiklos.
 9. Linux_Kill

  Lukas_Sveikas neteisingas blokavimas

  Kaip ir praeitoje temoje minėjau - labai apgailestauju..
 10. Linux_Kill

  Čyteris Lukas_Sveikas

  Nebuvo įkelta į forumą. Išskirta tema, niekas neįkėlęs įrodymų - iš kur galiu žinoti, jog buvai užbanintas? Atsiprašau, kad taip atsitiko.
 11. Linux_Kill

  Linux_Kill

  Geros dienos be samp.
 12. Linux_Kill

  [TS3] Akustinis vakaras

  Taigi, pagaliau baigėme 3 valandų trukusį renginį!!! Nuoširdžiai dėkoju visiems dalyvavusiems: Angeliukas_Guest - Du gaideliai. Tavo prizas 10'000€! Padainavai šiaip sau, bet svarbiausia dalyvavai, ko nevisi išdrįstu. AČIŪ! Ray_Allen - Mūsų kaimas ; Tu bučiavai ; Auksa žovis. Tavo prizas 45'000€! Smagu, jog išdrįsai padainuoti žemaitiškai - respect. AČIŪ! Jerry_Clark - Tu ir aš ; Būkim draugais ; Ufonautai ; Išdžius upeliai ; Atsimenu tai. Tavo prizas 75'000€! Padainavai geriausiai ir daugiausiai iš visų, pamanau visiems patiko, kaip tu dainuoji. Manau reikia tau sukurti atskirą - TAVO koncertą, su didesniu repertuaru AČIŪ! Benas_Offensive - Amen ; 0.8. Tavo prizas 30'000€! Ačiū, jog išdrįsai surepuoti. Jeigu būtum ilgiau pasibandęs repuoti - manau būtų tobulai. Boza_Drifteris - Tegul sudegs. Tavo prizas 10'000€! Atėjai padainuoti šiaip sau, na, bet kaip ir Angeliukas - svarbiausia - dalyvavai. AČIŪ! Senpai_Hentai - Amen ; 50 eurų ; Vėžys. Tavo prizas 45'000€! Turi talentą, smagu būtų išgirsti daugiau dainų. AČIŪ! Malvinas_Mafija - Supra. Tavo prizas 15'000€! Ačiū, jog pagyvinai savo rap'u renginį. Smagu girdėti tave repuojant. Norėtųsi daugiau išgirsti tavęs. DĖL PRIZŲ RAŠOT LINUX_KILL /sms. SUSISIEKIT ŽAIDIME, BŪNU AKTYVUS! @Nobody_Ellse savaitgalį įkels video.