Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Linux_Kill

Projekto priežiūra
 • Pranešimų skaičius

  772
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  11

Visas forumo dalyvio Linux_Kill turinys

 1. Gerai, nesužinojai mano sprendimo - tebūnie. Darei atsitiktinį cleo folderio išsivalymą. Manrods tau pačiam reiktų normaliai atsičiūhint ir nieko nebeapgaudinėt su savo cleo folderiu https://prnt.sc/usfnx5 Pirmasis tavo screenshotas: https://prnt.sc/usfmpu Antrasis tavo screenshotas: https://prnt.sc/usfn5i Kuris naudojamas - galit spręst pagal folderio pavadinimą ir ,,cleo folderio išvalymą" ;dddd Baigiam vsio, užteks tikrai.. Laukiam sprendimo.
 2. Labas, realiai neturiu ką tau pasakyt, ko nepaminėjau tau discorde, tai pasikartosiu: 1. Šito video 3:27 vietą darai tą nusitaikinėjimą absoliučiai nejudėdamas, ko tavo video medžiagoje, kurioje darai viską 2x lėčiau, nesimato, kadangi net ir spaudinėdamas m2 lėčiau tu kažkiek judi į šoną ir visiškai vienoje vietoje taikinuko laikyti nesugebi. 2. Filmavai netrumpą laiko tarpą, visą laiką kaltino extra, kodėl stebuklingai neturi vietos, kurioj spaudinėjai m2? Tai kaip tik turėjo tave skatinti nesustabdyti filmavimo 3. Čia to nepaminėjai, tačiau numetei man savo cleo nuotrauką ir paskutinio modifikavimo datą. Buvo gal valanda prieš gautą baną(galimai sužinojai iš kažko sprendimą, ne?) 4. Sprendimą priėmiau nesavavališkai. Parašiau absoliučiai viską, ką rašiau tau į discordą. Jokių freepostų pls ir laukiam sprendimo.
 3. Patvirtinta, laukiami blokavimai.
 4. Atmesta dėl įrodymų trūkumo.
 5. Laukiami blokavimai už privilegijų piktnaudžiavimą.
 6. Patvirtinta, laukiamas blokavimas.
 7. Sveiki visi, Renginių Komanda, kartu su RLS Komanda nusprendė jums padaryti renginį, kurio metu tikimės, jog linksmai praleisit laiką serveryje kartu su draugais, pažįstamais ar šeima bei tuo pačiu turėsite galimybę papildomai užsidirbti. Pagrindinį renginį ilgalaikis renginys galite rasti forumo temoje, esančioje Renginio Komandos klube. Kadangi būtent ten yra aprašyti ir šie papildomi renginiai, labai daug neišsiplėsiu. TIKSLAS Šių papildomų event metu galėsite parodyti savo nuotraukų redagavimo įgūdžiais bei sukurti pristatomąją RLS nuotrauką (PAVYZDYS). Nėra nustatyta jokia tematika, viską gali riboti tik jūsų pačių vaizduotė ir kūryba. Vienas žaidėjas pildyti gali tik vieną kartą, pagal apačioje esančią anketą (Išimtis: darbo direktorius anketą gali pildyti 2 kartus, t.y už save bei už atstovaujamą darbą). TAISYKLĖS BEI PAPILDOMA INFORMACIJA Draudžiama kopijuoti darbus; Draudžiama keiktis ar kitaip įžeidinėti nuotraukos turinyje; Pašaliniai komentarai yra lygūs forumo įspėjimams; Pildyti pagal apačioje esančią anketą; Laimėtojai bus skelbiami renginio pabaigoje, discord platformoje - 2020 10 17 17:00; *ATSTOVAUTI GALITE SAU ARBA DARBUI (TIK DIREKTORIUS); Dėl kilusių klausimų galite kreiptis asmenine žinute; ANKETA Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kam atstovaujate?: Jūsų atliktas darbas: Už gfx pavyzdį dėkojame - Jerry Stars
 8. Atitildytas. https://imgur.com/a/kuTI6Mo
 9. Jūsų Vardas_Pavardė bei klubas, kuriam vadovaujate?: Linux_Kill, Midnight Wanderers Jūsų prašymas?: Panaikinti klubą. Kodėl jums reikalingas jūsų prašomas dalykas?: Projektas, kurį organizavome - nepavyko. Buvom susigalvoję itin įdomių idėjų ties nestandartinėmis lenktynėmis, tačiau tiesiog nesusirinkdavome kaip pridera komandai. Dabar, komanda palikusi serverį, tad renginius, sugalvotus su ja - planuoju įgyvendinti renginių arba rls komandos vardu.
 10. Sveikinu visus naujuosius direktorius. Bws'ai, linkiu pasiimt geraja mano paturbinta fura ir zinoma neprismardint perdaug...Joshua, uzkurk pirti ir paduok veiksmo.....Nu o dzeri tai kzn, jeigu neimsi teisesaugos lyderio vaidmens, tai bent nezlugdyk jos....Smagu. gl visiems.
 11. https://www.4shared.com/file/AB460r70/Gta_San_Andreas__Be_Modu_.html Defaultinis gta, prašom.
 12. Skelbiu galutinius 2020 metų pavasario sezono nominacijų rinkimų rezultatus. Ačiū 87-iems forumo dalyviams, kurie dalyvavo antrame etape. Geriausiai pasisekė Bws_Nivalit, kuris laimėjo net trijose nominacijų kategorijose! Fun fact, Deividosas_Galaxy vasaros serverio žaidėjo nominaciją laimėjo tik vienu balsu! Laimėtojams už kiekvieną laimėtą nominaciją bus skirtą 150 kreditų premija. Ačiū @Donatas_Vaituž forumo parašus - https://imgur.com/a/r2Bx1Hh Nominacijų laimėtojai po pirmojo turo Vasaros projekto komandos narys - @Egis_Nike(26 iš 41 balso) Vasaros mafijos bosas - @Salvis_Lolas(19 iš 34 balsų) Vasaros teisėsaugos direktorius - @Bruno_Fernandes(21 iš 39 balsų) Vasaros serverio prižiūrėtojas - @Bws_Nivalit(19 iš 41 balso) Vasaros neutralaus darbo direktorius - @Vikarijus_Finger(18 iš 41 balso) Vasaros teisėsaugininkas - @Nojus_Shadow(18 iš 42 balsų) Vasaros darbo direktoriaus pavaduotojas - @Bws_Nivalit(14 iš 41 balso) Nominacijų laimėtojai po antrojo turo Vasaros administratorius - @Bws_Nivalit(69 iš 87 balsų) Vasaros mafijos narys - @Lukas_Monstr(68 iš 87 balsų) Vasaros neutralusis - @Iveta_Eng(57 iš 87 balsų) Vasaros paslaugiausias žaidėjas - @Egis_Nike(51 iš 87 balsų) Vasaros serverio žaidėjas - @Deividosas_Galaxy(44 iš 87 balsų)
 13. Sveikučiai, ieškau GFX'erio svarbiam darbui. AŽ arba fb kas turit..

  1. Rodyti daugiau komentarų  1 more
  2. Vierch_Rajon
  3. Donatas_Vait

   Donatas_Vait

   Rangams? Ne nėr monis tados.

  4. Jerry_Stars

   Jerry_Stars

   Žiūrint kokio tau reikia, gal ir padaryčiau jeigu nereikia kažko rimto😋

 14. Pokemon 👊👊✊🤜🤛💪🤘🤘

  1. Rodyti daugiau komentarų  4 more
  2. Salvis_Lolas
  3. Matas_Rap

   Matas_Rap

   Žiūrau monstrai nuo minecrafto peršokai prie pokemonų, nu duodi pitkų tu

  4. Gytiz_Kweb

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.