Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Lukas_Zip

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  3.592
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  10

Lukas_Zip paskutinis laimėjimas - Liepa 31

Tą dieną Lukas_Zip turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

314 Gerbiamas

Apie Lukas_Zip

Informacija apie narį

 • Miestas
  O KUR AŠ GYVENU?
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip

Profilio peržiūros

64.896 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Lukas_Zip Už ką, kada ir į kokį juodąjį sąrašą esate įrašytas?: Lukas_Zip | Anketos kopijavimas | Išpirka 1'500'000 | 2021.08.22 Kiek bilietų perkate?; 2 Pervedimo į DP fondą nuotrauka?: https://imgur.com/a/fcv3e8D
 2. Žaidėjas unjailintas, kadangi Hipas nėra civilis, tai pagal įrodymus šaudė tiktais į viena civilį, masinis šaudymas yra 2 civiliai.
 3. Pilnai sutinku su pasiūlymų, niekada neesu mates, kad juos būtų nauduojamos grobimuose. Už.
 4. O tu dar gyvas ? Nes triados tai mirę

  1. Black_Tomy

   Black_Tomy

   Nemanau, kad jis irgi gyvas. Koks drk toks ir darbas 

 5. Dalyvio anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė Lukas_Zip 2. Kokios dienos užduotį atlikote? Nuo gruodžio 1-osios iki gruodžio 24-osios, advento kalendorius kabės RLS.LT forume! 3. Atlikimo įrodymai: https://imgur.com/a/6rOsngB
 6. Pridėti kažkokius tai netikrus BOT kuriuos tarkim TAKSI darbuotojai turėtu nuvežti į kažkokią vietą, viskas būtų taip, darbuotojai kol nėra iškvietimų parašo komandą - /vezti, jiems duoda sistema tam tikrą vietą ir išmeta BOTĄ duotoje vietoje, kuri turi nuvažiuoti paimti, tarkim su komanda /paimti, ir nuvežti į tam tikrą vietą, užvažiavus ant RAUDONO pickup, BOTAS automatiškai dingtu ir tarkim TAKSI darbuotojas gautu už tai 40€ į algą, 200€ į rankas. Ir dar kažkoks procentas nueitų į direktoriaus fondą.
 7. Nemanau ar verta padaryti dar viena mažinimo laiką kaliniams, tuomet teisėsauga neturės darbo kalėjime manau užtenka piniginis prizas.
 8. Vardas_Pavardė serveryje: Lukas_Zip Pasiūlymo aprašymas: Leisti prisijungti sedint kalėjime į /races/bulių kautynės sėdint kalėjime dažnai nėra ko veikti, tai bent galėtu prisijungti prie eventų Pasiūlymo nauda serveriui: Greičiau praeitu laikas, dauguma rašydavo seniau gaila, kad iš kalėjimo neina prisijungti prie eventų. Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os):
 9. Pranešimo apie čyterį anketa: 1. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Xherdan_Aguilar (neturi frm acc) 2. Kaip buvo čytinama: galimai silentas 3. Įrodymai (būtina): 4. Papildomi komentarai (nebūtina):
 10. Dar tik pradžia, o mes jau čia! Lets go Svkn
 11. Jūsų Vardas_Pavardė?: Lukas_Zip Už ką buvote įrašytas į juodąjį sąrašą?: Dėl anketos kopijavimo, pripises rašiau tai biški klaidą padariau ;D Įrodymai, dėl kurių buvote įrašyti į juodąjį sąrašą?: https://imgur.com/a/6HcDvlu
 12. Už, prie to pačio švyturelius pridėt, kad naktį geriau kelias matytusi
 13. Nemanau ar vertas dalykas, ir be to manau būtų sunku sukurti šį dalyką.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.