Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Rembo_Verhas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  29
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

7 Neutralus

Apie Rembo_Verhas

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 1999.12.14

Profilio peržiūros

330 profilio peržiūros
 1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Black_Snake Pažeidimo aprašymas: Free laikinas banas 24h Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/EFACDM9 gavau bana konkreciai už tai, kad užbaninau Rikki_Clair nes jis nesugebejo per 24h ird pateikti į foruma.
 2. Pranešimo apie užblokuotą žaidėją anketa [dėl grubių papeikimų]: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Rembo_Verhas 2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Kentuks_Papajuks 3. Įrodymai, jog žaidėjas čytino: 4. Kaip žaidėjas čytino: free fix 5. Papildomi komentarai(nebūtina):
 3. Ačiū Edvinas_Neon pagalba išėjau iš kaleimo.
 4. Anketa Administratoriaus, kuris jus įkalino Vardas_Pavardė (arba - sistema)?: sistema Kodėl buvote įkalintas į kalejimą?: mane vežė gerbiamas Jonas_Gargalyne į kaileima, ir kažkodėl turbūt mama nuo kompo vijo miegot jis privažiavo prie armijos bazės kur su hydra stovėjo Velnio_Fanas ir mane bandė įsodinti į naikintuva ir nugabenti į kaleima bet kadangi kai tave isodina į naikintuva tu gauni crash tai taip ir atsitiko, kad gavau crash ir sėdžiu kaleime trigubai daugiau laiko. Įrodymai, jog buvote įkalintas į kalejimą: https://imgur.com/a/YIR9OZU https://imgur.com/a/vRzU6Aj
 5. Pats žinai ką padarei ir rašai papeikimus? nu wtf man tai atrodo per daug graudu, kaip stipriai bandai apsaugoti savo 14-mečio vardą.
 6. mhm ant galo kai bandei isstumti is raudonos zonos as neturiu noro su tavim gincytis.
 7. https://imgur.com/a/fHo2uoo Butu man nedeja mutes butum ir tu buves neuzmutintas, bet kaip sakoma akis uz aki. Evente pastovei trankeisi i masinos gala ir ant 2 sekundziu iki evento suspendavimo bandei isstumti is raudonos zonos.
 8. Pasakei, jog eisi pranešti apie klaidą, tada ir įėjau į klaidų pranešimus ir tik tada pamačiau.
 9. klaida jau pranesta Edvino_Neon, kad su žala eina gydytis /vgydyti ir /gydyti
 10. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Rembo_Verhas Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Andrius_Crazy Blokavimo priežastis: Buginimas Blokavimo įrodymai(būtina): https://www.youtube.com/embed/G_noR3lFzXQ?fbclid=IwAR3kHcYrXwH6njcXCp9qD_-sCLmOMLXlUnNdSFkLYIorDvcNz-eS6GR7fa8 Papildomi komentarai(nebūtina): Buginasi serveris ir tai senai visi jau pastebi, kai gauni žalos tau eina ir gydytis mašiną ir teleportuotis jei žala minimali nežinau gal čia serverio klaida.
 11. ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Andrius_Crazy Pažeidimo aprašymas: Užblokavo už buginima kai padariau teleporta į tpdrag ir fixinau mašiną Pažeidimo įrodymai (foto/video):https://imgur.com/a/7vvU0li

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.