The_Guy

Narys
 • Pranešimų skaičius

  89
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

1 Neutralus

1 Sekėjas

Apie The_Guy

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Informacija apie narį

 • Miestas
  Švedija,Stockholmas.
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

946 profilio peržiūros
 1. The_Guy

  Versija 3.6.6

  ok
 2. The_Guy

  Naujasis Cosa Nostra mafijos bosas!

  Sveikinimai !
 3. The_Guy

  2011.12.01 - 2019.01.06

  Sėkmės @d0Nt
 4. ANKETA Kodėl nori dirbti TRV darbe? Nes man šitas darbas patinka, ir jis yra ganėtinai pelningas. Parašykite tris, jūsų manymu, svarbiausias TRV darbo taisykles. Klausyti valdžios nurodymų, gerbti bendradarbius ir neapgaudinėti kolegas. Kiek dienų reikia pradirbti darbe, kad negautumėte blisto? Reikia pradirbti 5 dienas. Kiek kvalifikacijos lygių yra šiame darbe? Yra 3 lygiai. Ką reiškia komanda /psunaikinti? Sunaikina priekaba kuri yra prikabinta prie fūros. Kuriame mieste yra medicinos ingredientų pasikrovimas? Los Santos mieste. Kas yra virtualus pelnas? Už nuvežtą krovinį gali gauti kažkokia suma virtualiu pinigų, o už tuos pinigus gali nusipirkti visokias galimybės fūristų darbė. Kiek krovinių minimaliai reikia nuvežti per dieną? Reikia nuvežti mažiausiai 10 krovinių. Kuriame mieste yra dažų pasikrovimas? Šalia Blueberry miestelio. Ką reiškia komanda /kroviniai? Su šia komandą galima matyti informaciją apie krovinius. Kurioje vietoje reikia išsikrauti naftą? Šalia Fort Carson miestelio ir A51 zonos. Koks tavo vidutinis aktyvumas per dieną? +/- 100min Ar turi TS programėlę? Taip. Ar nesate grubiam (BDS) bei fūristų juodajame sąraše?Neesu. Kas šiuo metu yra TRV pavaduotojai? Karkis_Finger,Eimantas_Oho Situacija: Važiuoji pasikrauti naftos, ir matai, kad nafta yra gaminama. Prie jos jau laukia vienas darbuotojas, tačiau jis netikėtai išsiteleportuoja ir tuo metu atsiranda krovinys. Kokie tavo veiksmai? Susiekčiau su darbuotojum ir pasakyčiau kad atsirado krovynis ir paklaučiau ar galiu aš jį nuvešti.
 5. The_Guy

  Geriausios vilos KONKURSAS LS !

  Dalyvauju
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Guy Kiek dienų neprisijungsite: 1d, t.y šiandieną. Kodėl negalėsite prisijungti: Nes rytoj matkės testas tai treniruosious.
 7. The_Guy

  Naujasis šerifas atvyko pas mus!

  Sveikinu naujaji PD direktoriu!
 8. The_Guy

  The_Guy 2018 Vasara!

  Sveiki atvykę į mano pirma bloga RLS.LT serveryje, neesu blogų rašytojas tad nieko daug iš manes nesitikėkite. Nu ką vasarą prasidėjo ir atostogos, buvau Švedijoje gal kokias 5 dienas ir grįžau į lietuvą atostogauti . Su keltų į Riga perikėliame ir tada važiavome į Šiaulius apie 2 valandas. Po kokiu 2 savaičių išvažiavome į Šventaja ten buvau 3 dienas ir grįžau su savo pusesėre. Aš manau mums pasisekę nes buvo labai karštą o lietaus labai mažai. Šia vasarą daug kuo nenuveikiau bet yra keli dalykai kurios nuveikau bet jie yra gana maži bet vistek parašysiu. Buvau su savo pusbroliu kartinguose buvo ganėtinai linksmą. Važinėjaus dar su keturačių po miškus, buvo labai linksma bet užlinko variklis . Nu mano vasarą nėra tokia įdomi ar kažkaip bet kažkam gal bus įdomu mano pirmaji bloga skaityti! Gero vakaro/dienos. (atsiprašau už gramatinės klaidas)
 9. The_Guy

  Lagin pc (Freezing,lagging)

  Negali buti hardui kazkokia problema?
 10. The_Guy

  TS3 Neveikia.

  Susitvarkiau. Ištryniau Microsoft visual c++ Ištryniau Teamspeaką Ir vėl atsisūnčiau teamspeaką ir veikia.
 11. The_Guy

  TS3 Neveikia.

  Sveiki, šiandien atsisiunčiau TeamSpeak programa ant savo naujo kompiuterio bet atsitinka štai toks dalykas Žinau kad galiu eit ieškot tų DLL failų bet aš nežinau kur juos dėti ir taip toliau o ir dar bandžiau ir 64-bit ir 32-bit teamspeakus tas pats. Jeigu kas žinot kaip tai išspręsti parašykit.
 12. The_Guy

  Versija 3.4.8

  Normaliai čia su tuo relogų, bet ir šiaip geras atnaujinimas.
 13. The_Guy

  Didesni prizai? Užeik

  13, nes neturiu nuosavo turto