Edvinas_Minges

Narys
 • Pranešimų skaičius

  614
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Edvinas_Minges paskutinis laimėjimas - Kovas 17

Tą dieną Edvinas_Minges turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

121 Turintis ką pasakyti

Apie Edvinas_Minges

 • Rangas
  DEAD END BALLAS
 • Gimtadienis 1998.02.04

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Darbas
  The Ballas

Profilio peržiūros

8.636 profilio peržiūros
 1. swejkii, ar būtų įmanomas variantas, jog kartą į mėnesį, savaitei, būtų gražinami praeiti ar užpraeiti gaujų lyderiai ir prie jų prisijungtų max koki 10 žmonių. Manau būtų smagu pajusti tokius kaip ir throwback moments. Galėtume prisiminti GKB (tik gaila whaits dp) ir į kitą gaujos pusę stotų smeč su savo Crips idėja ar bubnius su Outlaws. Žinoma, laiką ir dažnumą galima keisti, bet tiesiog, gal dar pasidžiaukim tuo ką turim iki tol kol bus padarytas atnaujinimas, nei kad tiesiog palikti užšaldytus. Tikiuosi, apsvarstysit pasiūlymą.
 2. Svol, asmeniškai nemačiau, kad kažkas kreiptų didelį dėmesį į gautų/išsiūstų žinučių skaičių, nujo toks random, bet still įdomu pažiūrėt, kiek esat užkaupę per visą laiką ;d Aišku dbr bus tokių kurie spamins, kad tik didesnį skaičių pasiekt, bet cmon, keep it real.
 3. @Edvinas_Minges m8, jei kulka yra užregistruota, vadinasi ji buvo iššauta - ištrink čytus ir nebus jokių "mano manymu".  @Lewis_Collins
  m8, mano manymu, geriau pakurtum daugiau bugu, nei čia šūdus rašytum, juk geriau daryti tai ką geriausiai sugebi, nei, kad veltis į tau tikrai neaktualias temas. 

   

  banas chate sori

 4. https://forumas.rls.lt/topic/73278-čytas-kuce_bora/ Dar pacituosiu ''Kodėl? Nes mūsų manymu tai yra kažkokia sistemos klaida (ZDRF LEWI KAIP TEN 0 BUGS) , ir pats Kučė nenaudotų žaidimą palengvinančių programų taip AKIVAIZDŽIAI , kadangi nėra 20 iq ypač žinant kad vyksta visi šitie "beef" ir žinodamas kad kiekvienas jo judesys yra stebimas. Tema rakinama.'' Naudot rapid, pries kuce kuris dirba tssg, faktas kad filmuoja gaudant nusikaltėlius.
 5. Tau gerai viskas? tab paspaudes matei pinga? Išoviau tik sykį, kodėl tau rodo dusyk? Well i dont know, stpdvj norėjai trečia syk pagret sudėt star, bet nesulaukiai jog prisijungčiau, tai sugalvojai imest čia. Per visą laiką serveryje, tik sykį gavęs ban'ą ir tai už bėgimą iš zonos, net klausimo nekile atvičiaju ar minges čyt. O dbr man pajungt, kad tavę nušaučiau? Well, okay, it is how it is. lewi 0 bugs, btw, ne tavo sritis čia.
 6. Radau senam pc fotkių žn, tai biški nostalgijos žn. Gal @Lukas_Monstr Behind the scenes The duo
 7. Toki bšksketch'y, tai nelabai noras yra siūstis ;d Nešito ieškojau. Radou jau, galite rakinti temą.
 8. sv ol taigi ieskau to kaip ir modo kur zymiai padidina fps
 9. e3d5e79381761e94ff00502169bff876444.png
  Forumas pasiekiamas tokiu pat adresu, kur vyksta nesklandumai. 

 10. Jūsų slapyvardis serveryje; Edvinas_Minges Kurį rekordą pagerinote; Xp pakėlimas Įrodymai; https://imgur.com/a/MdarAyI Jūsų slapyvardis serveryje; Edvinas_Minges Kurį rekordą pagerinote; Pražaidimo ir pradirbimo minutės. Įrodymai; https://imgur.com/a/4XU5EZo Jūsų slapyvardis serveryje;Edvinas_Minges Kurį rekordą pagerinote; Lagaminai Įrodymai; https://imgur.com/a/6ogRa47
 11. Jūsų slapyvardis; E_M Į kelintą rangą norite patekti; 2 Pradirbimo įrodymai;