Lai_Vas

Rusų mafijos direktorius
 • Pranešimų skaičius

  298
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  5

Lai_Vas paskutinis laimėjimas - Birželis 5

Tą dieną Lai_Vas turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

76 Pritampantis

Apie Lai_Vas

Kontaktai

 • Skype
  AŽ.
 • Discord
  pffs#1702

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kaunas
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Nenustatyta
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Rusų mafija

Profilio peržiūros

2.524 profilio peržiūros
 1. Giriamo žaidėjo slapyvardis RLS.lt serveryje - Iveta_Eng Giriamo žaidėjo padarytas darbas, dėl ko jis yra giriamas - Giriu savo mafijos darbuotoja Iveta_Eng, dėl to kad ji suteikė pagalbos naujokui. Vaizdiniai įrodymai su padarytu darbu (neprivaloma) -
 2. Šioje temoje kiekvienas ''Ruskis'' galės užsidirbti papildomai pinigų, už tam tikras užduotis. Užduotys: 1. Pakelti ''Ruskių'' transporto ridą nuo 00.00 km - 35.00 km. [250€] * 2. Sukelti sumaištį prieš teisėsaugą. [400€] * 3. Padaryti su ''Taksi'' direktoriumi nuotrauką. [400€] * 4. Pražaisti 100 minučių. [500€] * 5. Nušovus penkis teisėsaugos narius. [800€] * 6. Prabūti mafijos nariu 10 dienų. [1'000€] * 7. Surasti vietas pagal nuotraukas. [5'000€] * vietos: https://imgur.com/a/6jxbJpL Bus pildoma. * - draudžiama kartoti tą pačia dieną užduotį. * - leidžiama kartoti tą pačia dieną užduotį. Dienos misija[06-14] Padėti, išgelbėti iš teisėsaugos rankų sąjungos(CN) mafijozą. [Atlygis 7'000€] * Turi nuotraukose matytis - padėkojimas. Anketas pildo tik ''Ruskių'' mafijozai. Užduočių anketa: 1. Vardas_Pavardė: 2. Užduotys: 3. Kiek eurų turėtumėt gauti?: 4. Įrodymai 5. Dienos misijos įrodymai[JEIGU ATLIKOTE]: (7 užduotis) VIETOS BUS KEIČIAMOS KAS SAVAITĘ, JEIGU ŠIANDIEN PENKTADIENIS - TAI KITA PENKTADIENI BUS KITOS NUOTRAUKOS.
 3. Patvirtinta. Mafijos nariui uždėtas įspėjimas.
 4. Susitvarkiau, dėkoju jums už pagalbą ir patarimus!
 5. instaliavus naują sampo versiją, neveiks man atrodo sampfuncs, ar veiks? nes dabar kaip pajungiu tai dėl kažkokio failo errora metą..jį išėmus, viskas veikia bet kaip jungi gtaškę, tai nemeta nieko iš tų požymių kaip sampfuncs.. tai įkėliau tuos failus ir asiloader parsisiuntęs iš (gtagarage) ir įmečiau į ta folderi, bet vistiek pievas meta..
 6. Aš realiai perkėliau to posto, kur parsisiunčiau visą winrara, tai kas ten do failai buvo tai ir įkėliau į ''main gta'' folderį..
 7. Sveiki, perrinstaliavau visą savo GTA SAN ANDREAS'ą ir įkėliau šio posto sampfuncs 3r, ir štai ką man rašo pajungus serverį: https://www.part.lt/perziura/105e219a5ba21dff24224e52a3bf859f913.png Gal žinot kaip sufixinti šį reikalą?
 8. Sveikinu Karina! Gerai csgo loši, tai taip ir varyk medikų direktoriavime!
 9. Kai neduoda ramybės teisėsaugai mafijos, net iki tiek kad neišleidžia kelių teisėsaugos narių iš ligoninės. @Word_Exe @Iveta_Eng @Andrius_Winter @Arkas_Ark @Nedas_Kalnietis ir t.t.
 10. Bandei paleisti sampą adminų teisėmis ?
 11. Pavasario žaidėjas — @Neilas_Haze Pavasario komandos narys — @Alfred_Pennyworth Pavasario administratorius — @Zygis_Pahmell Pavasario direktorius — @Vikarijus_Finger Pavasario pavaduotojas — @Ned_Nike Pavasario teisėsaugos direktorius — @Justas_Ses Pavasario mafijos direktorius — @John_Glory Pavasario neutralaus darbo direktorius — @Eimantas_Oho Pavasario teisėsaugininkas — @Justas_Ses Pavasario mafijozas — @Absolut_Jokse Pavasario neutralusis — @Neilas_Haze Pavasario prižiūrėtojas — @Pink_Nightmare Pavasario paslaugiausias žmogus — @Zygis_Pahmell Pavasario moderatorius — Pavasario TS3 prižiūrėtojas — @Dovis_Elemo
 12. 1. Jūsų slapyvardis(Vardas_Pavardė) žaidime - Lai_Vas 2. Kodėl norite dalyvauti turnyre? - Sudomino prizai, taipogi ir dėl įdomumo. 3. Ar laikysitės viršuje nurodytų nurodymų? - Žinoma.
 13. Dar priedo savo playlista numesiu, senai jau nieko nebekeliu.. .gal rasi kažką patinkančio..
 14. tą tavo KBZ jau 3 kart siunčiausi, nieko nesigauna ;c