Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Darius_Blogizzz

Direktorių prižiūrėtojas (-a)
 • Pranešimų skaičius

  2.738
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  37

Darius_Blogizzz paskutinis laimėjimas - Lapkritis 20

Tą dieną Darius_Blogizzz turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.038 Valdau

Apie Darius_Blogizzz

 • Rangas
  Moterys = objects
 • Gimtadienis 1996.03.30

Kontaktai

 • Discord
  Dariukas.NESQUIK#3272

Informacija apie narį

 • Miestas
  C:\Users\Vilnius
 • Lytis
  Nežinoma

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip

Profilio peržiūros

212.746 profilio peržiūros
 1. Laikinai darbui vadovauja Kentuks_Papajus --- Atrankos tipas - motyvacinis laiškas + apklausa Discord platformoje Jūsų užduotis yra parašyti motyvacinį laišką šioje temoje, kuriame pilnai aprašote save, kaip kandidatą į Policijos Departamento vadovo pareigas. Pasibaigus anketų paskelbimo laikui, direktorių prižiūrėtojas temoje/būsenos atnaujinime paskelbia apklausos datą ir laiką arba susisiekia su kandidatais asmeniškai. Apklausos metu siekiama sužinoti plačiau apie kandidatus, jų anketose pateiktus siūlymus, suteikti galimybę apginti savo tikslus ir idėjas. Šiuo atveju, klausiama ir taktinių klausimų, kurie svarbūs valdant teisėsaugos sritį. Rinkimų informacija ir taisyklės Rinkimai vyksta iki kol atsiras tinkamiausias žaidėjas iš visų kandidatų, todėl rinkimai vyksta neribotą laiką. Temoje komentuoja tik kandidatai į direktoriaus pareigas. Pašaliniai komentarai lygūs forumo įspėjimams arba kitoms bausmėms. Kandidatuoti į šio darbo direktorių galima visiems, kurie nėra įrašyti grubiuose sąrašuose. Kandidatų forumo slapyvardis privalo sutapti su žaidimo. Direktorius turi turėti visas galimybes žaisti be problemų, kurios galėtų sutrukdyti direktoriauti. Kandidatas privalo turėti gerai veikiantį mikrofoną ir galimybę juo naudotis. Kandidatas negali dalyvauti kitų SAMP projektų veikloje. Kandidatai turi pateikti motyvacinį laišką pagal apačioje išvardintus kriterijus. Tekstas turi būti ne didesnis nei 14 pt. dydžio, o teksto spalva turi būti tokia, kad tekstas būtų lengvai įskaitomas. Būsimas direktorius renkamas ne tik pagal anketą. Žiūrima į jo praeitį projekte, elgesį forume, gautas nuobaudas ir kitus pasiekimus. Netuščiažodžiaukite ir nerašykite to, kas ir taip aišku. Pildydami motyvacinį laišką negaiškite nei savo, nei mūsų laiko, ir rašykite tik tai, kas yra aktualu ir naudinga. Pildant į direktoriaus pareigas, kandidatas turi būti bent kiek nors laiko dirbęs teisėsaugoje, o privalumas rinkimų metu dirbti teisėsaugoje, reikštis veiksmuose, būti geros reputacijos žaidėjui. Pažymėkite anketą kaip redaguotą per 10 min. nuo jos parašymo! Kriterijai, kuriuos rekomenduojama (nebūtina) paminėti rinkimuose Trumpas jūsų prisistatymas, jūsų istorija SAMPe ir RLSe, pasiekimai jame. Darbo aprašymas. Ką atlieka ši sritis projekte, kodėl ji reikalinga? Darbo sistemos, kurias taikysite būdamas direktorius ir visos kitos idėjos, jūsų tikslas būnant srities direktoriumi bei priemonės jų pasiekti. Darbo efektyvumo didinimas. Priemonės tam pasiekti. Jūsų srities „darbo diena“. Kaip ji atrodys? Kokią veiklą rengsite darbuotojams? Kaip juos skatinsite dirbti ir nepalikti darbo? Kolektyvas. Kas bus svarbu jį formuojant, kaip jį rinksite? Kaip sieksite spręsti iškilusias problemas? Ko iš savo darbuotojų tikėsitės? Pavaduotojas. Kaip jį rinksite? Galbūt jau turite tokį išsirinkę? Kokius darbus jam duosite? Jūsų veikla projekte šiuo metu; /info ir /xp lentelės
 2. Šią sav nesusirinko bilietų minimumo. Lukas ir Cupe parašykit pervesti atgal, ar norėsit dalyvauti kitą savaitę.
 3. Vėliau būtų smagu skaityti kaip rašytum kad išimtu, kai tavo inf/sk/hra ar kokią kitą vertingesnę car išardytų ant dalių, ir liktum be car
 4. Nepraleiskit progos pasinaudoti galimybe, ir išsibraukt iš juodojo sąrašo.

   

 5. Atėjus gruodžiui, žiemos laikui ir didžiausioms metų šventėm, skelbiame loteriją kuri trūks visą gruodį ir joje galite laimėti išbraukimą iš juodųjų sąrašų! Loterijos principas paprastas: iš viso per savaitę yra 50 bilietų, vieno bilieto kaina yra 20'000€, kuo daugiau bilietų turite, tuo didesnį šansą turite laimėti pašalinimą iš juodųjų sąrašų, Taisyklės bei informacija: Bilietų skaičius yra 50; Vienas žmogus gali nusipirkti maksimaliai 7 bilietus; Pinigus už bilietus reikia pervest į DP fondą savivaldybėje; Kad loterija įvyktu, turi būti nupirkta bent 50% bilietų (nesurinkus tiek, pinigai bus gražinti atgal į banko sąskaitą); Po įrašymo į juodąjį sąrašą turi būti praėję 3 mėnesiai; Pervesti pinigus turite iš tos paskyros, su kuria norite laimėti; Forumo ir žaidimo Vardas_Pavardė turi sutapti; Būtina įdėti nuotrauką kaip paaukojate į DP fondą, kitaip bilietai nebus priimami; Loterija galioja visiems juodiesiems sąrašams išskyrus "Direktorių ir pavaduotojų itin grubių pažeidimų sąrašas"; Bilietus galite pirkti iki šeštadienio 23:59; Laimėtojai yra renkami kiekvieną sekmadienį, iki mėnesio pabaigos (paskutinis laimėtojas bus renkamas 2022m sausio 2 diena); Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: Už ką, kada ir į kokį juodąjį sąrašą esate įrašytas?: Kiek bilietų perkate?; Pervedimo į DP fondą nuotrauka?:
 6. Paaukok 1'050'000€ į DP fondą ir pranešk man.
 7. Pirmą išsiaiškink ką reiškia nešališkumas, nes iš tavo įrodymų tai nešališkumo nematyti, sad. Šališkas — neargumentuotai palaikantis kurią nors pusę, neobjektyvus Kodėl turėčiau gerbti žmogų, kuris taip negražiai rašo?
 8. Paaukok 1'050'000€ į DP fondą ir pranešk man. Paaukok 700'000€ į DP fondą ir pranešk man. Paaukok 350'000€ į DP fondą ir pranešk man. VISI TURITE LAIKO IKI KITO SEKMADIENIO, PO JO — NUOLAIDOS DINGS.
 9. Nepamirškite pasinaudoti juodųjų sąrašų išsipirkimo nuolaidomis!

   

 10. Nepakenktu tikrai, bet dažniausiai vistiek AFK stovi ten.
 11. martymcly failiuką pabandyk ištrinti jeigu toks yra
 12. Tas fixas tavo, tai gta_sa.exe failiikas?

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.