Darius_Blogizzz

Direktorių priežiūra
 • Pranešimų skaičius

  2.329
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  29

Darius_Blogizzz paskutinis laimėjimas - Gegužė 18

Tą dieną Darius_Blogizzz turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

642 Forumo siela

Apie Darius_Blogizzz

Kontaktai

 • Skype
  unnamer1s

Informacija apie narį

 • Miestas
  C:\Users\Vilnius
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Nenustatyta

Profilio peržiūros

136.707 profilio peržiūros
 1. Apsauga yra užšaldoma. Paliekam visus, kurie nori išeiti ir reikia nuimti draudimą, kreipkitės TIK ŽAIDIME.

   

 2. [2019.05.26] Apsauga yra užšaldoma ir bus laikoma tokia iki kol ji nebus pakeista iš scripto pusės. Draudžiama grobti teisėsaugininką jeigu yra prisijungę mažiau negu dešimt teisėsaugininkų. Maksimali žmogaus grobimo išpirka padidinta iki 100'000 eurų arba 1000 kokaino.
 3. Tam ir yra užšaldymas, kad bandysim perdaryt apsaugą tiesiog, kad jinai būtų naudinga ir įdomesnė.
 4. Kaip as duosiu laisves grobimams? UZSALDYMAS YRA LAIKOTARPIUI, KOL APSAUGA NEBUS PERDIRBTA IS SCRIPTO PUSES, JEIGU TOKI RASIM.
 5. Buvo renkamas Policijos Departamento direktorius, pirmas po PD ir FTB sujungimo, todėl tikėjausi daugiau kandidatų, bet gavosi kaip gavosi. Anketų: 4 Atmestos už taisyklių pažeidimus: 1 Spalvota: 1 Jeffrey_Santos — Anketoje rišlumo trūksta, o ir nieko naujo nepamačiau. Pliusų sistema pavadinta tiesiog kitaip, o kvalifikacija jai turbūt išbandyta kiekviename serverio darbe. Nelabai suprantu kuo tavo treniruotės dalys "vykdymas" susijęs su tuo kad jūs kažką aptarsit, tai jūs kažką vykdysit ar aptarinėsit? Tau trūksta patirties vadovavime nes net neesi buvęs pavaduotoju, o anketoje rašai kad esi administratorius ir VIP narys. Kažkodėl esi dviejuose grubiuose, apsaugos ir Cosa Nostroje, abi priežastis gan durnos bet vistiek esi ten. Pabandyk tapti pavaduotoju, ir pažiūrėti ar pats norėsi tapti direktoriumi kada nors, nes kaip ir atrodytu lengva, kartais direktoriauti yra tikrai sunku, o ypač tokioje situacijoje kaip dabar. Tony_Cartez — Turėdamas BDS pildai į direktoriaus postą? m. P.S. Turėjau juodai baltą moniką pasidaryt kai skaičiau anketą tavo. Justas_Ses — Netempsiu gumos, darbą aprašei išvaizdžiai ir išsamiai, kuo skiriasi nuo kitų ir kaip PD transportą panaudot tam tikruose situacijuose. PDM sistema ant popieriaus skamba neblogai, tik ar tau pavyks ją įgyvendinti žaidime neesu įsitikinęs, bet pažiūrėsiu asmeniškai kaip jinai veiks. Ženklelių sistema yra tokia pati kaip buvo "Medaliai" pas tave armijoje, nematau joje minusų, tiesiog reikės skirti daugiau laiko forumo priežiūrai ir visko surašymui. Tiesa pasakius, savaitės nusikaltimas yra geriausia sistema IQ lavinti šiuo metu esanti serveryje, nes reikės pasikapstyti ir Wiki kaip sakai, o kai kuriuose vietose ir sugalvoti pačiam, jinai aišku apart loginio mąstymo ir serverio žaidėjų pažinimo nieko daugiau nesuteiks, bet tikiu kad tai bus iššūkis tavo komandai ir tie kurie tuo susidomės tikrai užsilaikys pas tave ilgiau. Jeigu norėsi platesnės analizės, susisiek AŽ ar TS, nes kitų kandidatų tiesiog neturiu. Sveikinu Sysa a.k.a Sesas a.k.a Justas_Sesas.
 6. Buvau pamiršęs parašyt, darašiau. Arba mes DP, arba savanoriai.
 7. Laukiam jūsų nuomonės.

   

   

 8. Sveiki visi susirinkę forume šį gan vėsoką šeštadienį. Kreipiuosi į jūs, serverio žaidėjus su klausima dėl apsaugos darbo. Ši mintis kilo pamačius Hero atsistatydinimą ir su ja sutiko Karolis, bei serverio pagalbininkas Emilis — apsaugos užšaldymas. Manau ne aš vienas pastebėjau kad apsaugos praktiškai niekas nekviečia nes serverio script'as nėra pritaikytas šitam darbui, o ir veiklos jame yra minimumas, bankomatų pildymas. Iš šito kyla idėja užšaldyti šitą darbą. Priežastis kodėl užšaldyti apsaugos darbą: Veiklos yra minimumas, praktiškai tik bankomatų pildymas. Apsaugos niekas nekviečia nes script'as nepritaikytas nei žaidėjo apsaugai, nei objektų saugojimui. Užima darbo vietų kurios labiau praverstu kitiems darbams. Palieku balsavimą jums, o iš jo rezultatų spręsim ką daryti. Beje, jeigu spaudžiat prieš, pateikite argumentų prašau, gal iš jų įmatysim priežasčių dėl kurių turėtume darbą palikti. Bankomatus pildytu savanoriai arba mes patys turėdami tam laiko. Direktorių prižiūrėtojų atstovybė.
 9. [2019.05.119] Prie Direktorių Prižiūrėtojų komandos prisijungia @Karolis_Ispanas Iš Direktorių Prižiūrėtojų komandos pasitraukia @Tom_White, čia buvo jo trečia kadencija.