Darius_Blogizzz

Globalus moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  2.230
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  28

Visas forumo dalyvio Darius_Blogizzz turinys

 1. RLS serverio komanda sveikina jus su Šv. Velykom! Tvirtu kiaušinių, praleiskit laiką su savo artimaisiais, o jei turėsit laisva minutę užsukit į serverį sudalyvauti Džioraldo organizuotuose eventuose!

 2. Pagal jūs, draudimai kurių beveik nebuvo, privedė iki šito? Ooooooooof.
 3. 30 kreditų: Ned_Nike James_Street Evaldas_Air Michael_Camelot Jeffrey_Santos Haris_Lost Donatas_Vait Justas_Ses Tpaba_Akgandzia Numeriai: Barrio_Guerilla (parašyk man į PM kokius nori, ir ant kokios mašinos). @Ridas
 4. Jūsų gražiausios transporto fotografijos savaitgalis! Baiginėjasi kreditai, o pinigų jau nebeturi? Oj, čia tikrai ne bėda! Tik šį šeštadienį ir sekmadienį skirk laiko ir įkelk foto nurodytuose skiltyse — gauk 30 kreditų. Daugiau informacijos: Data - Nuo šeštadienio 00:00h iki sekmadienio 23.59h. Užduotis - Įkelk transporto fotografiją į tam skirtą skiltį, ir turėk šansą laimėti IŠSKIRTINIUS NUMERIUS. (Galit naudoti mašinų modifikacijas, bet foto kurios bus padarytos tiesiog dėl varnelės, kad gaut kreditų, bus atmestos.) Prizas - Kiekvienos fotografijos autorius gauna 30 kreditų o konkurso laimėtojas gaus IŠKSIRTINIUS MAŠINOS NUMERIUS (jūsų norimi numeriai ant jūsų norimos mašinos). FOTO KELKITE Į "RANDOM SNAPS" TEMĄ PAVEIKSLIUKŲ SKILTYJE, KITUR ĮKELTOS FOTO KONKURSE NEDALYVAUJA. Kas prižiūri konkursą? Šio konkurso dalyvius vertina RLS KOMANDA, o prizus skiria pagrindinė administracija (Ridas) Sėkmės visiems! Tegul laimi geriausias! Tema atvira diskusijoms bei jūsų klausimams.
 5. No jk, pisam i kretinga ta malaletka sup*st?