Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Darius_Blogizzz

Narys
 • Pranešimų skaičius

  2.675
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  36

Visas forumo dalyvio Darius_Blogizzz turinys

 1. Pašalino nes abusable af
 2. Jūsų Vardas_Pavardė:D_B Laikotarpis, kuriuo metu būsite neaktyvus:Šeštadienis ir sekmadienis (sekmadienį vakare čj busiu, negarantuotas) Neaktyvumo priežastis:pisiu leikon
 3. Plbm žaidžia kažkas dar 

   

 4. Antras klientas Modų editinimas -> Discord Dariukas#3289
 5. Iš naktinių aramų serijos Kai pagaliau duodi pi*dy gaidžiui kuris campina tave
 6. Mašinų modų editinimas -> DC Dariukaz.NESQUIK#3289

  1. Darius_Blogizzz
  2. Jerry_Stars

   Jerry_Stars

   Labas, prasivalyk žinutes neina parašyti ;)

  3. Darius_Blogizzz

   Darius_Blogizzz

   d3b4909815062de2e0884bd9cffc7d5f.png

   Davai gal į DC rašyk nes neištrinsiu aš tiek

 7. Vardas_Pavardė žaidime:Darius_BLogizzz Pasirinktas statymas: 100t win nip win Statoma suma:70k, ant abieju po 35k Įrodymai(nuotrauka):
 8. Nesidaužo Nesidažo LT numeriai GTASA šviesos Būtina įsikelti handlingą pagal ŠITĄ, siuntimosi linkas pasenęs todėl susiraskit internete. LINKAS
 9. geras ajm norėčiau irgi tokį įsirašyt
 10. Tai uždedi ir pažiūri ar lenda į arkas? Kažkaip man nesunku taip padaryti.
 11. Nes persidavini .txd ir .dff failus į ką tu nori? Jesus, jūs gal dar 2014-ais gyvenat? Aš nedarau būtent tai mašinai, dažniausiai tinka tikrai ne vienai.
 12. Dėkit kokį norit transportą, tik ratai gali tada lįsti į arkas.
 13. Daužosi GTASA numeriai Nėra GTASA lempų Kažkada darytas Lukas_Cola užsakymu. LINKAS
 14. Daužosi Dažosi GTASA numeriai Veikia GTASA lempos LINKAS
 15. Jizzy skinas. Siūlyk kainą, nes dabar nežinau po kiek vaikšto.
 16. O kodėl išvis yra skiriamos išimtis lol. Tu literally parodei bent daliai bendruomenes kad pas tave galima atsimazint jei nores, o ir tavo sprendimo tvirtumas dabar yra ant klaustuko, ypac pas senbuvius. Jo cia sakau is perspektyvos kad pats DP buvau ir mane ruose turbut 90% sutiks geriausias RLS DP - Whaitas.
 17. Ahoy again, its ya boi Dariukas. Čiuju jau kaip supratot, parašiau eilinę rašliavą kurią įkėliau čia huj znajit kokiais tikslais bet pajebat – važiuojam. Šį kartą nusprendžiau parašyti šiek tiek „interaktyviau“, su fotkem kad nebūtų tupai tik tekstas, ir galėtumėte pamatyti kokį gyvenimą gyveną Lietuvos kariuomenės šauktinis (savanoriai daunai *keiksmai* ngl 9mėn veltui..). Pradėsim čj nuo pradžių ir virš kiekvienos foto bus aprašymas. Kas su manimi yra susitikęs ar šiaip matęs mano facebooką ar siunčiau girtas savo durną jebalą, žino kad aš visada buvau su ilgesniais plaukais ir „ševeliura“. Čia yra dvi dienos prieš išvažiavimą kai teko kirptis ir kurwa, atrodžiau kai marozas, kuo aš ir apsimetinėjau paskutinę dieną su sužadėtine, draugais ir discorde. Dabar jau atsiauginęs ir poxuj, sako kirptis sakau už 140eu/mėn tikrai ne lol. Iš esmės čia random batų fotkė, bet čia buvo įdomesnis naktinis orientacinis per kurį praminėm ~30km ir prisitrynėm kojas iki kuda naxuj. Ryte vaksuot šituos batus grįžus į kuopą buvo jebat, gal pusė kibiro išhujarinau bet zjbs. Dabar batai plyšę, reikės keisti pagal garantiją. Čia pagrinidinis viso šaukimo užsipisimas, ginklo valymas. Viskas būtų poxuj, bet po imitacijos ten atrodo lyg tu iššaudei kokių 10k kovinių, nes valai dvi valandas ir vistiek jebanas šovinio lizdas ir uoksas (vidinis korpusas) yra juodas kaip tas negras kur su kėlių prispaudė. Dabar ant šaukimo galo nevaliau 3mėn jau, nes vistiek piderastinti reikės prieš pridavimą. Tiesiog geškės aimpoint‘as su 2x zoomu. Realiai nieko įspūdingo nėra, bet žymiai patogiau negu taikytis su mechaniniais taikikliais ypač į 300m atstumą. Visi (bent jau pėstininkai) praeina specialisto kursą kur gauna savo specialybę (kuliakas granatokas taiklusis etc), tai aš kimarinau trys savaites su dronu. DJI INSPIRE II, visas komplektas vertas 4-5k, ir kitas pilotas netyčia supiso kamerą kuri kainuoja beveik pusė šitos sumos lol. Fun fact, kad kurwa B kategorijos teisių neturiu bet drono teisės turiu xDD Taip atrodo maskavimasis miške (šamanai blet) ir energetinis kad žinai biški energijos. O jeigu rimtai po valandos čia mus du gaudė burys kilometrą, kažkaip įsipainiojom vėliau tarp jų tai su jais ieškojom mūsų eks de. Va čia zjbs jausmas per pratybas kurios vyksta 6 dienas miške įpisti bomžpakį o ne sauseką (gal kam sauseko paigei). Prieš tai viena sukimšau sausai kai čipsus tai irgi zjbs suėjo Fotkių tai turiu daugiau, tik nežinau kelti daugiau tokių šūdų ar nėra labai worth? COMMENT DOWN BELOW.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.