Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Justas_Ses

Projekto prižiūrėtojas (-a)
 • Pranešimų skaičius

  2.189
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  27

Justas_Ses paskutinis laimėjimas - Lapkritis 28

Tą dieną Justas_Ses turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.276 Valdau

Apie Justas_Ses

 • Rangas
  aimas 🎃
 • Gimtadienis 2002.08.27

Kontaktai

 • Discord
  #1140

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kretinga
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  III lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Kareivis

Profilio peržiūros

49.862 profilio peržiūros
 1. Individas: https://lt.wikipedia.org/wiki/Individas Šmotas: https://www.zodynas.lt/terminu-zodynas/SS/smotas Na jei tave "žmogaus gabalas" įžeidžia, tai patariu nueit pasitikrint, ar tikrai esi vyriškos lyties atstovas. Dar karta priminsiu, kad jūs esat ŽAIDIME, kuriame stengiames gerai praleisti laiką, o ne ieškoti pripiskiu, kaip tu dabar iš paprasto žodžio, bandai ištempti įžeidima kaip mergiote. Nu tikrai labai labai juokinga "IQ dropperis" visiškai atskiras sakinys, kuris žemina tavo intelekta, čia taip, tikrai sutinku, kad galima traktuoti kaip įžeidima, bet nesuprantu, kodėl tu lygini visiškai skirtingus dalykus? O kas juokingiausia: O M G. Po šitu žodžiu ir baigiau su tavim toliau šnekučiuotis, nes supratau, kad pasaka be galo su tavim.
 2. Nesuprantu, kuom deta paskutine pažymeta bausmė? Žodis "blet" provokuoja? Nustokit ieškot prisikabinejimu, atsibodo matyt ketvirta diena papeikimus už menkiausia šudelioka parašyta, žaiskit žaidima, o ne bandykit apsimest prižiuretojais, už bet kokius panašius priskabinejimus administratoriai bus baudžiami. Administratorius įspėtas.
 3. Administratorius nebus baudžiamas, o papeikimo autorius įspėtas.
 4. Sveikas justai kA tu turi omeny cia nera mano pirmas acc

 5. Apsauga nera teisėsaugos sritys, ji neturi dalyvauti grobimuose, o tuo labiau turėti ir /ita /bega komandų(kaip tu rašei praeitam pasiūlyme, bšk juokinga). Apsaugos pagrinde sritys šiuo metu yra bankomatų pildymas, kalėjimo oro apsaugų tvarkymas ir dar vat retkarčiais padeda grobimuose kai nėra 8 teisėsaugininkų(tai tuo labiau parodo, kad visas tas dalyvavimas veiksme yra tik mini pagalba teisėsaugai). Niekas jūsų neverčia ir jums net NERA privaloma dalyvauti grobimuose, jei teisėsauga paprašo pagalbos - prašykit jų, kad jie pasirūpintu ginklais ir gyvybėmis. Nelabai matau kam čia tiek diskutuot..
 6. Forume( ir netik) atsirado nauju moliūgų..  

   

   

   

   

   

  🎃

 7. Atidarius tavo moliūga, jame slepiasi.. 3'000 eur ir 40 kreditų! Atidarius tavo moliūga, jame slepiasi.. 4'000 eur ir 50 kreditų! Gaila, tačiau šie moliūgai negaliojantys.. Atidarius tavo moliūga, jame slepiasi.. 3'000 eur ir 20 kreditų!
 8. Spalio 29-tos dienos naktį, moteris neapsikentusi sklindančio kvapo iš kaimyno namų kiemo, nuėjo pasikalbėti su name gyvenančiu kaimynu, tačiau namuose nieko nerado, kaimynė pamanė kad galbūt jis dirba garaže, tačiau pravėrus garažo duris moteris neteko žado… Renginio informacija: Atlikę tyrimą, turėsite parašyti kuo tikslesnę įvykio analizę, bei atsiųsti forumo asmenine žinute vyriausiajam tyrėjui – Justas_Ses. Renginio prizas: Žaidėjas, parašęs tiksliausią įvykio analizę laimės 200'000 serverio valiutos ir 100 kreditų!
 9. Halloween’o Ragana apsilankė ne tik žaidime, tačiau ir forume! Keliaudama ji pametė savo gamintus moliūgu kažkur forume, todėl ji paprašė jūsų pagalbos, padedant jai surasti pamestus moliūgus! Už pagalbą sakė dosniai atsilygins… Raganos nurodymai dėl moliūgų Forume ieškokite emoji - Moliūgus dėlioja tik komandos nariai, kitų forumo narių moliūgai nėra užskaitomi. Moliūgas galioja tik vienam žmogui, kuris pirmas jį atsiims - tas gaus prizą. Daugiausiai 2 moliūgus žaidėjas gali atsiimti per dieną Forumo slapyvardis privalo sutapti su žaidimo slapyvardžiu! Prizai - serverio valiuta, kreditai. Moliūgai bus dalinami forume iki renginio pabaigos - 2022.11.06 Anketos šablonas norint atsiimti prizą už moliūgą 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Kur radote moliūgą (nuoroda/nuotrauką):
 10. Pokyčiai IV lygio administratorių komandoje:

   

  Samperis_Dry ir Jackas_Brigada nušalinami už nekompetencijos rodymą, taisyklių pažeidinėjimus. Tokių žmonių nenoriu turėti savo komandoje.  

   

  Ieškome papildymo, visi kurie pildėt prieš tai - iš naujo nepildykite, matau jus.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.