Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Justas_Ses

Direktorių prižiūrėtojas (-a)
 • Pranešimų skaičius

  2.155
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  26

Justas_Ses paskutinis laimėjimas - Lapkritis 22 2021

Tą dieną Justas_Ses turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.184 Valdau

Apie Justas_Ses

 • Rangas
  aimas
 • Gimtadienis 2002.08.27

Kontaktai

 • Discord
  #1140

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kretinga
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  III lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Kareivis

Profilio peržiūros

42.252 profilio peržiūros
 1. Išimtys neaprašytos, nes tokiu nereikia, maišas privalo būti vežamas mafijos darbiniu transportų, todėl ir yra tokia taisyklė, jog būtų lygybe, kad būtų įmanoma pasivyti vienas kita, pasišaudyt, galvoti kitus kelius, o ne kad, vieni nulekia ant 250 km/h, kiti seka iš paskos ant 190 ir grobimas laimėtas. Juos galima vežti, jei mafijos narys nera su maišu, neišsigalvok. Kariuomenė privalo sulaukti 15'000e. kompensacijos iš mafijos, greitu metu pasirodys taisyklės karo taksistams.
 2. Ieškomas žaidėjas, kuris laikinai gali vadovauti Cosa nostra mafijai, norintys susiekite asmeniškai. -- Atrankos tipas - motyvacinis laiškas + apklausa Discord platformoje Jūsų užduotis yra parašyti motyvacinį laišką šioje temoje, kuriame pilnai aprašote save, kaip kandidatą į Cosa Nostra mafijos boso pareigas. Pasibaigus anketų paskelbimo laikui, direktorių prižiūrėtojas temoje/būsenos atnaujinime paskelbia apklausos datą ir laiką arba susisiekia su kandidatais asmeniškai. Apklausos metu siekiama sužinoti plačiau apie kandidatus, jų anketose pateiktus siūlymus, suteikti galimybę apginti savo tikslus ir idėjas. Šiuo atveju, klausiama ir taktinių klausimų, kurie svarbūs valdant teisėsaugos sritį. Rinkimų informacija ir taisyklės Rinkimai vyksta iki kol atsiras tinkamiausias žaidėjas iš visų kandidatų, todėl rinkimai vyksta neribotą laiką. Temoje komentuoja tik kandidatai į boso pareigas. Pašaliniai komentarai lygūs forumo įspėjimams arba kitoms bausmėms. Kandidatuoti į šios mafijos boso pareigas galima visiems, kurie nėra įrašyti juoduosiuose sąrašuose. Kandidatų forumo slapyvardis privalo sutapti su žaidimo slapyvardžiu. Bosas turi turėti visas galimybes žaisti be problemų, kurios galėtų sutrukdyti vadovauti. Kandidatas privalo turėti gerai veikiantį mikrofoną ir galimybę juo naudotis. Kandidatas negali dalyvauti kitų SAMP projektų veikloje. Kandidatai turi pateikti motyvacinį laišką pagal apačioje išvardintus kriterijus. Tekstas turi būti ne didesnis nei 14 pt. dydžio, o teksto spalva turi būti tokia, kad tekstas būtų lengvai įskaitomas. Būsimas bosas renkamas ne tik pagal anketą. Apžvelgiama jo praeitis projekte, elgesys forume, gautos nuobaudas. pasiekti pasiekimai. Netuščiažodžiaukite ir nerašykite to, kas ir taip aišku. Pildydami motyvacinį laišką negaiškite nei savo, nei mūsų laiko, ir rašykite tik tai, kas yra aktualu ir naudinga. Teikiant anketą, kandidatas turi būti bent kiek nors laiko veikęs mafijos veikloje; Pažymėkite anketą kaip redaguotą per 10 min. nuo jos parašymo! Kriterijai, kuriuos rekomenduojama (nebūtina) paminėti rinkimuose Trumpas jūsų prisistatymas, jūsų istorija SAMPe ir RLSe, pasiekimai jame. Mafija. Kokia jos rolė serveryje, kodėl ji yra reikalinga? Jūsų patirtis mafijų veikloje. Veiklos ir idėjos, kurias taikysite būdamas bosas ir visos kitos idėjos, jūsų tikslas būnant mafijos bosu bei priemonės jų pasiekti. Mafijos efektyvumo didinimas. Priemonės tam pasiekti. Kolektyvas. Kas bus svarbu jį formuojant, kaip jį rinksite? Kaip sieksite spręsti iškilusias problemas? Ko iš savo mafijos narių tikėsitės? Jūsų veikla projekte šiuo metu; /info ir /xp lentelės
 3. Atsižvelgiant į tavo pasakytus faktus ir anksčiau padaryta nauda serveriui, būnant prižiūrėtoju - suteikiu galimybė išsipirkti iš juodajo sąrašo. Labai džiugu, jog įrodei savo pasitaisyma su antrine paskyra, kiekvienas norintys išeiti iš tokios situacijos kaip tavo, turetu daryti ta pati. Išsipirkimo kainą - 1'500'000.
 4. Papeikimas labiau skirtas už firmos apleidima ar už tai, jog teisėsauga nebūna prisijungusi 24/7? Suprantu, jog norisi pastovaus veiksmo, aš irgi noriu, jog direktoriai būtų aktyvus ir nereiketu niekada rinkimų skelbt, tačiau taip nera ir niekada nebus Taip, Romkos išsireiškimas nera gražus, tačiau tas pastovus zyzimas susijungti tikrai gali išmušti iš vežių. Firmos apleidimo visiškai nematau, darbuotojai aktyvus kaip ir valdžia, todėl papeikimas atmestas.
 5. Sveiki! Naujasis direktorius iki šio vakaro kaip ir buvo aiškus, jau buvau pasiruošęs skelbti direktorių būsenos atnaujinime, tačiau paskutine akimirka užpildė dar vienas kandidatas, todėl yra rašoma analizė. --- Mode_Weed - labai džiaugiuosi, jog Hipas suteikė tau pavaduotojo pareigas, tai parodė, jog esi su potencialus žaidėjas, tačiau šiuo atvėju, kai serveryje yra mažas kiekis žaidėjų, mum reikia direktoriaus kuris tikrai "užkurtų pirtelę” mafijoms, ir sukeltų žaidėjų skaičių, todėl direktorių atiduodu kitam kandidatui. Labai tikiuosi, jog dar pamatysiu tavo kandidatūrą direktoriaus rinkimuose. Ray_Allen - projekto prižiūrėtojų mėgstamiausias draugas… Savo galimybes jau parodei N kartų, sugebi vadovauti tiek mafijose, tiek teisėsaugoje, todėl labai tikiuosi jog su mafijomis ištaisysit "veiksmo trūkumus" ir jų padarysit ne tik vieną per dieną. Linkiu sekmės!
 6. William_Hard - pildydamas į direktoriaus pareigas puikiai supranti, jog ateis atsakomybė ir pavyzdžio rodymas, todėl tikiuosi, jog visus savo nesąmonių rašinėjimus ir "agresyvų" elgesį paliksi pašonėje. Tiesiai šviesiai sakant - esi labai rizikingas variantas, tačiau jau N kartų domiesi kandidatūra į mafijos boso pareigas, todėl tai uždeda tau šiokį tokį pliusą rinkimuose. Linkiu ILGŲ ir SĄŽININGŲ kovų, parodyk ką gali.
 7.  

  1. Rodyti daugiau komentarų  2 more
  2. Lauras_Pro

   Lauras_Pro

   Cia kartais ne lukas dainuoja, nes apie teva vietu yra😀😀😄😀😅😀😅😀😄😄😀😄😀😅😀😄😀😄😐😄😐😅😅😀😄😀😀😄😄😀😄😀😄😀😄

  3. Josh_Hokage

   Josh_Hokage

   neliudek, wiskas gerai bus

  4. Aivaras_Slavik

   Aivaras_Slavik

   Kaip ten jaunimas sako: ,,You got this, king".

    

 8. Freddie_Nakazz nušalinamas nuo Triads mafijos boso. Kada pagaliau nebesipildys valdžios juodasis sąrašas??? 

   

  AeyiYMU.png

   

  jzWFYkx.png

   

 9. Taip, būnant neaktyviu, reikia užpildyti neaktyvumo anketa, kai direktorius neaktyvus - darbą prižiūri pavaduotojas. Tačiau čia yra atvejis, kai abu valdžios žmonės neturejo galimybių praleisti daug laiko žaidime, todėl šiuo atveju anonimas teisus, jog reikėjo išsirinkti laikina pavaduotoją. Būtent už šį atveji, direktoriui įrašomas pažeidimas.
 10. Laba naktis, naujasis Policijos departamento direktorius - Hyper_Darkness. Jei nori detalios analizės - kreipkis į pm.

   

  O dabar einam laukti Selo atsakymo (theft)

  1. Tony_Abrikos

   Tony_Abrikos

   sveikinu @Hyper_Darkness busi geras bosas:P ai va daba galesim generolu vadint;D

 11. Direktoriaus/pavaduotojo PAPEIKIMO anketa Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, darbas/frakcija: Taksi direktorius ir pavaduotoja - @Selas_Sesisimtai ir @Robi_Robi Už ką jį/ją peikiate? Tai žemiau Įrodymai [FOTO ar VIDEO]: žemiau tekste. Sveiki gerb. RLS žaidėjai. Turbūt dauguma Jūsų jau pastebėjote, jog taksi valdžią sunku sugaudyti ar pastebėti serveryje. Taigi, pradėkime nuo to, jog darbo valdžia serveryje pasirodo labai retai... (Pavaduotoja 3d. nėra prisijungusi, o direktorius pražaidžia po valandą, bet nieko gero nepadaro per ją.) Tai vienas didelis minusas kaip ganėtinai paklausios firmos vadovui. Iš prasto valdžios aktyvumo pasirodo ir kitos bėdos – nėra aktyvių taksistų. Kol valdžia dingusi, darbuotojai, kurie bent kažkiek aktyvūs, užsiiminėja sava veikla, o pavežimo tenka prašyti adminų ar kitų žaidėjų. Tačiau yra ir kita dalis darbuotojų, kurie neaktyvūs daugiau nei 2 dienas, kam laikyti neaktyvius ir nenaudingus darbuotojus? – galbūt kad apgauti DP, nes juk neis ir netikrins kiekvieno darbuotojo statistikos... Tad žvelgiant iš šono, darbe dirba tik 14 aktyvių žaidėjų(puse iš jų prisijungę bimbalą muša). Kas yra tikrai mažai tokioje firmoje. Manau valdžia įdėjusi daugiau pastangų ir laiko į tai, tikrai surinktų aktyvią ir motyvuotą komandą, ne tokią, kokia ji dabar. Taip pat, direktorius savo temas forume patikrino po daugiau nei savaitės laiko.. kai darbuotojas, kuris pildė – nebeaktyvus kelias dienas... Neatidumas ir pareigų apleidimas visiškas... Manau verta būtų susirūpinti ir direktoriaus aktyvumu, kuris prieš kiek daugiau nei savaitę būdavo nuo 5 iki 11h per dieną, o dabar vos valanda,, ar tik nebus Trajako pasekėjas?:) PAPEIKIMAS YRA ANONIMINIS.
 12. @Darius_Blogizzz ----- Ernis_Hard - man nepatinka tavo neapsisprendimas, viena dieną pildai į taksi direktorių, kita jau į mafijos direktorių. Tai tu nori vadovauti nusikalstamoms frakcijoms ar neutraliam darbui? Tai parodo, jog tu neturi konkretaus tikslo, pildai, tik kad gauti direktorių, dėl to labai abejoju, ant kiek būtųm motyvuotas mafijos boso pareiguose. Siūlau išsikelti tikslą ir jo siekti, o ne klaidžioti po rinkimus. Freddie_Nakazz - skirtingai nuo praeitu rinkimų, jau paragavai "valdžios duonos" nors ir gabaleli, tačiau per tas dienas kol Romce draskėsi po menturas, tu būdavai aktyvus serveryje, rinkdavai žmonės, vesdavai atrankas, jau buvo galima susidaryti įspūdi, kad tu direktorius, o ne Romce. Kai paskelbiau Romces nušalinimą, buvai pirmas kuris pasisiūlė apsiimti laikino direktoriaus pareigas, visa tai tik parodo tavo nora, kuri aš labai vertinu. Nors ir rizikuoju, tačiau atiduodu Triads mafiją į tavo rankas.
 13. Romce_Trajakas nušalinamas nuo The Triads direktoriaus.

   

  las venturas draskomes po menturas:

   

  8Mudetu.png

   

  rls:

   

  SI50EmM.png

   

   

  1. Montana_Elegy

   Montana_Elegy

   gawo kupron ner ko jungtis

  2. Gytiz_Kweb

   Gytiz_Kweb

   ka tu turi pries tai

  3. Egis_Nike

   Egis_Nike

   gurwa kam dawei aishku gi buwo wps galwa mastai kai renki ar nemastai pasiteisink cia pat dabar va siuo metu sitoj vietoj uz sita poelgi dawaj

 14. Naujasis CN direktorius -

  @Lauris_Game

   

  Nematau reikalo laukti ilgiau, stebuklas joks neįvyks, todėl belieka palinkėti sekmės. 

  1. Rodyti daugiau komentarų  2 more
  2. Mark_Bellarus

   Mark_Bellarus

   galima koki tutorijal gaut is jutube kaip rls rcon nusijimt free 100% working no ad's?

  3. Hero_Master
  4. Bws_Nivalit

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.