Justas_Ses

Policijos dep. direktorius
 • Pranešimų skaičius

  891
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  5

Justas_Ses paskutinis laimėjimas - Gegužė 25

Tą dieną Justas_Ses turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

154 Turintis ką pasakyti

Apie Justas_Ses

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2002.08.27

Kontaktai

 • Skype
  justas.ses
 • Discord
  #1140

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kretinga
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Kareivis

Profilio peržiūros

6.070 profilio peržiūros
 1. 2019.05.26 Šiandien ženklelius gauna: @Arnas_Toreno - puikus aktyvumas(137 minučių) aktyviai dalyvavai grobimuose, galvojai taktikas. Keep it up. @Tomy_Gelvaro - puikus aktyvumas(152 minučių) aktyviai dalyvavai beglių gaudyme, miesto tvarkos prižiūrėjime. Keep it up. @Homer_Bart - puikus aktyvumas(113 minutės) @Ghost_Lightning - puikus aktyvumas(108 minutės)
 2. Jeigu RLS jum jau varo vežy, ar dėl kažkokiu kitu priežasčių negalėsit pražaisti 60 minučių, BŪTINAI užpildykite atostogų anketa, kitaip jum gresia įspėjimas. Atostogų informacija: Atostogu ilgiausias laikotarpis - 3 dienos Atostogas galima pasimti 2x per savaitė Būtina įrašyti priežasti. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavarde: 2. Neaktyvumo laikotarpis: 3. Priežastys:
 3. Juodajame sąraše esantys asmenys negales tapti Policijos Departamento dalimi. Priežastys, išsipirkimas bus parašyta šalia asmens. 1. Vardas_Pavarde | Priežastis | Išsipirkimo kainą | Įrodymai.
 4. sveikas kaip tau nauseda prezidentas

 5. Sveiki, jūsų papeikimas peržiūrėtas ir jis yra primtas, nes: Darbuotojas @Lekiantis_Meskinai nepateikė jokiu įrodymu, del surakinimo dar suprantama, bet šaudymui reikėjo įrodymu. Tai buvo jo paskutinis įspėjimas, todėl jis pas mūsų nebedirba.
 6. Sveiki, jūsų papeikimas peržiūrėtas ir jis yra atmestas, nes: Kiekvieno pareigūno asmeninis pasirinkimas, ar leisti jum pasimti pinigų iš bankomato ar ne. Surakintas buvote prieš grobima, todėl pilnai galėjote būti išvežtas į kalėjima. Jei jums mano sprendimas atrodo netinkamas, rašykite direktoriaus papeikimą Sveiki, jūsų papeikimas peržiūrėtas ir jis yra primtas, nes: Darbuotojas @Lekiantis_Meskinai nepateikė jokiu įrodymu per 24 valandas. Darbuotojas įspėtas 2 įspėjimais.
 7. Pavaduotojo priskyrimo anketa(PILDO TIK DIREKTORIUS) Priskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Ned_Nike Kokio darbo pavaduotoju skiriamas?: PD Priskyrimo data: 2019.25.26 Argumentuokite savo pasirinkimą: Reikia help įsivažiuojant, Nike stebėjau dar būdamas CN, greitai išmasto taktikas per grobimus, yra aktyvus ir nedaro nesamonių. gl hf.
 8. Policijos Departamento mokykla - tai mokykla skirta visiems žaidėjams neturintiems 10'000 teisėsaugos patirties. Mokyklos paskirtis praplėsti jūsų žinias, jog būtųmet geriau treniruoti grobimo ir ekstremalios situacijos atvėju. Mokykla trunka 3 dienas, per tas 3 dienas tam tikru laikotarpiu yra vedami kursai, kursai yra privalomi VISIEM kurie katik įsidarbino į Policijos Departamenta ir neturi 10'000 teisėsaugos patirties. Policijos Departamento mokyklos mokytojai: Justas_Ses [ Vyriausiasis instruktorius ] Ned_Nike [ Instruktorius ] Arnas_Toreno [ Instruktorius ] Tomy_Gelvaro [ Instruktorius ] Policijos Departamento mokyklos kursai: ⋙ Banko grobimas - Šiame kurse paaiškinimą, kaip reikia tinkamai "rushinti" banko apačia, ką galima, ko negalima daryti banko grobime ir apskirtai kaip reikia elgtis per banko grobimą ( kur iš pradžių ateiti, ką rašyti į /rt, /skydas, /kliutis panaudojimas ). ⋙ Pastato grobimas - Šiame kurse paaiškinimą, kaip reikita tinkamai "rushinti" užgrobta pastatą, kokia pozicija reikėtu išsirinkti, kur reikėtu užsibarakaduoti su /kliutis. ⋙ Žmogaus grobimas - Šiame kurse paaiškinimą, kaip reikia tinkamai "rushinti" per žmogaus grobimą, ką galima, ko negalima daryti žmogaus grobime ir apskirtai kaip reikia elgtis per žmogaus grobimą, kadangi pastebėjau jog teisėsauga ne visada moką peršokti sieną pasidėjus /kliutis, todėl būtų atliekama praktika - peršokti siena pasidėjus /kliutis . ⋙ Beglio gaudymas - Šiame kurse paaiškinimą, kaip reikia tinkamai gaudyti žaidėją, turinti /bega statusą, kaip tinkamai surakinti išokus iš mašinos, kaip reikėtu stabdyti ir tikrintu žaidėjus, jog jie nepabėgtu išlipus iš mašinos patikrinimui. ⋙ Įvairios situacijos - Šiame kurse duodamos įvarios situacijos, kuriuose reikėtu išlikti šaltu protų ir nervais, jog nervai neįtakotu darbui ir nenuvarytu darbuotojų į blogą poziciją. Šiuo metu kursus einantys PDM kursantai: @Aidas_Mafiz [ 1 kursas - 2019.05.27 19:30:00 ] Jei PDM kursantams parinktas laikas netinkamas, praneškite valdžiai Neatvykimas į kursus paskirtu laiku be priežasties = 2 įspėjimai.
 9. Sweed_Rokis nėra mano darbuotojas, todėl niekuom negaliu padėti.
 10. Sveiki, jūsų papeikimas peržiūrėtas ir jis yra atmestas, nes: Tomy_Gelvaro patiektuose įrodymus, aiškiai matosi, jog sukeletė avariją, matėte jog yra automobolis kuris trugdo važiuoti, tačiau vistiek važiavote į jį, negana to, dar įsitrenkėte ir į PD mašiną. Jei jums mano sprendimas atrodo netinkamas, rašykite direktoriaus papeikimą.
 11. Užmiesčio patruliavimas Užmiesčio patruliavimas - tai yra veiklą, kai turite patruliuoti, gaudyti nusikaltėlius už San Fierro ribų. Atlygis už patruliavimą Už patruliavimą: 5000 eurų. Už kiekvieną /ita ir nubaustą žaidėją: +300 eurų prie atlygio. Už kiekvieną pagautą bėglį: +400 eurų prie atlygio. Užmiesčio patruliavimo taisyklės Privaloma tūrėti video arba ss įrodymus. Screenshot/foto įrodymus reikia darytis kas minutę. Patruliuoti galėsite 3 kartus į dieną. Draudžiama klastoti įrodymus. Draudžiama suvaidinti situacijas. Pateikta bauda žaidėjui nesiskaito kaip žaidėjo nubaudimas. Patruliuoti reikia 10 minučių. Užmiesčio patruliavimo grafikas Pirmadienis: Policija Antradienis: Armija Trečiadienis: Policija Ketvirtadienis: Armija Penktadienis: Policija Šeštadienis: Armija Sekmadienis: Laisvadienis Patruliavimo vietos Užmiesčio patruliavimo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Nubaustų žaidėjų skaičius: Pagautų bėglių skaičius: Video/foto įrodymai:
 12. Kiekviena dieną, 22:00 - 23:00 laiko tarpe bus dalinami ženkleliai. Ženklelius bus galima iškeisti į įvairius prizus, kurie bus nurodyti apačioje, tačiau ir del ženkleliu gavimo reikės nemažai paplušėti. Gaunamas už: ⋙ Dideli aktyvumą; ⋙ Nepriekaištingas darbas per visa dieną; ⋙ Pastovus beglių gaudymas, miesto tvarkos prižiūrėjimas, pagalba kolegoms; ⋙ Pastovus veiklos dalyvavimas; Išsikeisti galima: ⋙ Galimybė vairuoti norima transportą 1 dieną [ 2 ženkleliai ] ⋙ Galimybė pasimti 3000 eurų premija [ 1 ženklelis = 3000eur ] ⋙ Galimybė nusimti darbo įspėjima [ 3 ženkleliai ] ⋙ Galimybė pasikeisti darbinė išvaizda( FTB draudžiamas ) [ 3 ženkleliai ] Darbuotoju sąrašas ir jų ženkleliai:
 13. Kadangi būna atvėjų, kai darbuotojas neteisingai atėma iš žaidėjų ginklų licenzijas, nuspresta padaryti ginklų licenzijos kompensavimą. Informacija: Ginklų licenzijos kompensavimas suteikiamas tada, kai žaidėjas parašo papeikimą darbuotojui, kuris atėme iš jo ginklo licenziją ir tas papeikimas yra priimamas darbo valdžios; Ginklų licenzijos pinigai pervedami tiesiai į banko sąskaita. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavarde: 2. Įrodymai, jog parašytas papeikimas buvo primtas: 3. Nuotrauka, kaip buvo atimta ginklų licenziją:
 14. Kiekviena sekmadienį bus įkeliamas "Savaitės nusikaltimas" kurio principas - išsiaiškinti žudiką. Už kiekviena išsiaiškinimą, darbuotojai gauna pinigini atlygi. Nusikaltimo aprašymas: 00:11 degalinės viduje buvo rastas lavonas, jam buvo perpjauta gerklė. Pareigūnams, atvykus į ivykio vieta, apieškojus degalinės teritorija, buvo rastas lapelis ant kruio buvo užrašyti žodžiai: „eik won“. Įvykio aplinkybės tyriamos. 00:25 SF stotyje rasta pasikorusi merginą, atlikus kūno analizė, išsiaiškinta, jog prieš tai jį buvo pasmaugta, todėl buvo inicijuota "savižudybė". Nuvykus į merginos namus, buvo rastos nuotraukos su jos vaikinu. Išsiaiškinta, jog vaikinas buvo užtikes savo merginą su kitu, todėl manoma, jog vaikinas ją nužudė iš keršto. Nuodugniau ištyrus namus, pareigūnai sužinojo, jog vaikinas kadaise buvo žinomas mafijos bosas. Įvykio aplinkybės tyriamos. Jeigu manote, jog žinote žudiką, į tema atsakykite žodžiais: " Manau, jog žudikas yra - Vardas_Pavarde " Spėti galima tik du kartus!