Jump to content
Dalyvaukite 2020-ųjų pavasario nominacijų rinkimų pirmajame etape ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Justas_Ses

PTB narys
 • Pranešimų skaičius

  1.443
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  18

Visas forumo dalyvio Justas_Ses turinys

 1. Anketa nominacijoms pateikti: Pavasario serverio žaidėjas — @Egis_Nike Pavasario projekto komandos narys — @Vikarijus_Finger Pavasario administratorius — Pavasario serverio prižiūrėtojas — @Iveta_Eng Pavasario darbo direktoriaus pavaduotojas — @Toyo_Yello Pavasario teisėsaugos direktorius — @Linux_Kill Pavasario mafijos bosas — @Smith_Juozas Pavasario neutralaus darbo direktorius — @Eimantas_Oho Pavasario teisėsaugininkas — @Nojus_Shadow Pavasario mafijos narys — @Lukas_Monstr Pavasario neutralusis — Pavasario paslaugiausias žaidėjas — @Mantas_Sviderskas Pavasario TS komandos narys — @Tpaba_Akgandzia
 2. programos kurios palengvina tau žaidimą, yra neleistinos. Jei nori naudoti kažkokia tai progrąmą, bet nežinai ar ji yra leistina/neleistina - gali klausti forume.
 3. Galiu pasakyt tik tiek, jog šis gimtadienis - bus tikrai įdomus! Patariu rytoj dalyvauti Alfredo sukūrtame renginyje, galima laimėti tikrai įdomiu prizų!
 4. 20:30 rls.lt instagrame klausimai apie RLS.LT projekta. 1 teisingas atsakymas = 50 kreditu + vienas is 10 teisingai atsakusiu zaideju laimes 7d vip naryste

 5. Banai tikrinami VVP sistemoje, neturiu ka diskutuot su tavim.
 6. Atsiprašau, prisiemu įspėjima. Geros dienos
 7. pasirinko LABIAU MOTYVUOTA ZMOGU i sias pareigas. Sveikinu Juoza
 8. atsakymas, tikriausiai plugino kurejas dar neupdatino ja, kad tiktu dabartinei teamspeako versijai.
 9. kada pokalbiai su @Lukas_Monstrarba @Andrius_Crazy ??
 10. Atnaujinta tema, įkeltas naujas RC filmukas, šiek tiek temos stilius pakeistas ir kai kur papildžiau informacijos.

   

   

 11. A N K E T O S Š A B L O N A S 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ses 2. Ar paspaudėte patinka mygtuką ant temos?: Taip 3. Kokios modifikacijos ieškote?: RM/CN/PD/ARMIJOS skinu ir masinos modu. Visi masinos modai kuriu reikia - https://prnt.sc/rqf7p3 , visi skinai kuriu reikia - https://prnt.sc/rqf7v1 4. Ar reikės kartu patarti kur ir ką dėti?: Nea.
 12. A N K E T O S Š A B L O N A S 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Justas_Ses 2. Ar paspaudėte patinka mygtuką ant temos?: Taip 3. Kokios modifikacijos ieškote?: RM/CN skinu ir masinos modu, taip pat PD/ARMIJOS skinu, masinos modu(tuo tarpu ir FTB skino) 4. Ar reikės kartu patarti kur ir ką dėti?: Nea.
 13. gaila kad situ sugebejimu neina per grobima panaudot;d
 14. [RLS INSTAGRAM]

   

  Rytoj 19:00 klausimai iš RLS istorijos, 1 teisingas atsakymas - 50 kreditų. Išviso bus 10 klausimų, iš dešimt teisingai atsakiusių žaidėjų - vienas bus išrinktas kuris laimės 7 dienom VIP narystė. 

   

  Vienintelė salyga - būti pafollowinus RLS instagramą, gl. 

 15. bybys = rusiskas keiksmazodis. vienaip ar kitaip, keiksmazodziu ir izeidimu laikas tas pats, sveikinu su forumo ispejimu.
 16. uzblokuotas, manau patvirtinimo nereik, akivaizdziai matosi, kad per sienas kabina silentas. https://www.part.lt/img/b5e8f3c6920ff7c5e4da03ae80dcd1ed135.png
 17. trūksta modų o ir šitas Lietuvos greitosios modas nelabai gražus;d black barai akys žudo ir šiaip nemanau, jog medikai realybei visus gydo su komanda "/pagydyti".
 18. Pranešimo apie čyterį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Justas_Ses 2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Wiggle_Dream 4. Kaip buvo čytinama: teleportas 5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/HEEEMO5 6. Papildomi komentarai (nebūtina): @The_Smecher@Pink_Nightmaregalit laikmati pasijungt, kad vien isbegt is banko zonos ir tp padaryt uztruktu apie 15 sekundziu, cia maisas padetas per 10 sekundziu.
 19. Neaktyvumo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: sES Jūsų vadovaujamas darbas: KARIUOMENE Kiek laiko būsite neaktyvus? snd Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? gimtadienis, reik susiruost. Kas prižiūrės darbą, kol jūs būsite neaktyvus? Mazylis ir PD VALDZIA

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.