Jump to content
Kviečiame dalyvauti antrajame pavasario sezono nominacijų rinkimų etape! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Justas_Ses

Policijos dep. direktorius
 • Pranešimų skaičius

  1.051
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  6

Visas forumo dalyvio Justas_Ses turinys

 1. Anketose įrodymai privalomi: tai turi būti nuotrauka arba vaizdo įrašas, žaidime turi matytis projekto laikrodis bei turi būti įjungtas /timestamp.
 2. Direktoriaus atsistatydinimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: ses Kokio darbo direktorius buvote?: pd Atsistatydinimo data: 06.24 ( 30 dienų ) Atsistatydinimo priežastis(detalus paaiškinimas): manau daug kas tikėjotes šito iš pastarujų dienų teisėsaugos ir mano aktyvumo. Pradžioje viskas buvo gerai, /teisesauga lentelėje žibejo vien tik policijos darbuotojai, tačiu taip visa laika buna pradžioje, su laikų žaidėjai išsilaksto iš darbo, o dabar prasidėjo vasara, žaidėjų online vos perkopia 40, komanda surinkt sunku, nesusirenka komanda = nera veiksmo = pasidaro nuobodu darbe. Ačiū visiem, kas buvot, kas padėjot. Ypatingai noriu padėkot @Ned_Nikekuris visa kadencija išbuvo su manimi ir begalo daug padėjo man, lojalus pavaduotojai būna patys geriausi. Na ir aiškus, nepamiršau tu, kurie kaip darbuotojai labai daug prisidėjo. Ačiū visiem, tau taip pat @Darius_Blogizzzkad visad knisdavai prota del darbo.
 3. Įrodymus pateikiau VVP, ten jau ir aklam aišku, jog su s0bu pasigydei
 4. video pradžioj ruksta dumai iš mašinos, privažioji prie manęs - opa mašina sutaisyta. Nu akivaizdu čia jau.
 5. Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Justas_Ses, PD direktorius, IV lygio admin Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Gustas_Vodka Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: čytinimas, su /bega mašina gydosi. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK): https://youtu.be/C0peok8sPpk
 6. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD juokinga skaityt, kokie serve mandri buvot, o dabar elgiates kaip angeliukai suprasciau jei viena kart butum tai dares, bet dabar vidose matau keleta kartu kaip spaudineji enter į ligoninė. perspejau - neklausei o ir is tavo elgesio( i tai ka tu rasei chate ) eina suprast, jog issikalinejai is manes, tai dw ir gg. video pabaiga paziurek, ar tikrai jis buvo masinoje? ar jis islipo is masinos paspaudes enter
 7. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: ses 2. Jūsų vadovaujamas serverio darbas: pd 3. Kurį laiką būsite neaktyvus? snd 4. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? katik is varzybu grizau, ner jegu, eisiu gult ar koki filma paziuret. 5. Kas prižiūrės darbą, kol jūs neaktyvume? ned nike priziurejo, yra burio vadas, nepridare nesamoniu matau
 8. Kreditu laimetojai isrinkti ir kreditai isdalinti. Kita savaite kazko panasaus tikekites(shower)

 9. Pranešimo apie relogerį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: ses 2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @George_Paul 5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/muqogJL . Papildomi komentarai (nebūtina):
 10. Sveiki, jūsų papeikimas del @Edvinas_Neon peržiūrėtas ir jis yra atmestas, nes: Neveikia įrodymai, o aš jų pats nemačiau, nes tokiu laiku jau miegojau.
 11. Dariukas: Also Dariukas: @Darius_Blogizzz :))
 12. Sveiki, jūsų papeikimas del @Thee_Drugs peržiūrėtas ir jis yra priimtas, nes: Nemanau, ar reikia kokiu įrodymu iš Drugs pusės. Šaudyti teisėsaugininko negalima, įspėtas 2 įspėjimais.
 13. Kadangi niekas niekada neapsieme RLS instagramu, tai nusprendžiau apsimti aš. 

   

  Ta proga, konkursas, iki rytojaus( 06.18 21:00 ), bus renkami 3 žaidėjai kurie laimės po 100 kreditu ( renkama bus iš followeriu, tai followinkit haha) . Ačiū @Tom_White

   

  © RLS INSTAGRAM - rls.lt 

  © https://www.instagram.com/rls.lt/

  1. Rodyti daugiau komentarų  10 more
  2. Haris_Lost

   Haris_Lost

   Kam te followint jai tik 1postas? :D

    

    

  3. Lukas_Svr

   Lukas_Svr

   Follow smegenu_tromboze dwx

  4. Joe_White

   Joe_White

   Follow'inam sexkius

 14. Sveiki, jūsų papeikimas del @Edvinas_Neon peržiūrėtas ir jis yra atmestas, nes: Jūsų forumo Vardas_Pavarde nesutampa su jūsų žaidimo Vardas_Pavarde ( tai nėra mano problema, jog jūs nesugebate pagarbiai elgtis forume ir negauti užblokavimo ar įspėjimo ) Peržiūrėjau įrodymus armijos papeikimu skilty, įrodymai netinkami nes: Jam galejo trumpam palaginti ir poto vėl sugrįžti; Įrodymu yra nepakankamai, geriausia tiktu filmuota vaizdo medžiaga ir kaip jis išeina į AFK režima.
 15. Sveiki, jūsų papeikimas del @Ighor_Vilnavsky peržiūrėtas ir jis yra atmestas, nes: Nepakanka įrodymu, kurie įrodytu Ighor nusižengima. Dabar tematau viena nuotrauka, kur jis jum surakino, pasiūlė bauda ir tiek.
 16. Sveiki, jūsų papeikimas del @Ghost_Lightning peržiūrėtas ir jis yra atmestas, nes: Įrodymai pateikti.
 17. still don't get it, kaip absolut turi daugiau balsu uz kodaka

  1. Rodyti daugiau komentarų  22 more
  2. The_Smecher
  3. Benas_Offensive

   Benas_Offensive

   NES TEN KAROCE SAUDO GAUDO, NEED FOR SPEED 

  4. Rajono_Dyleris

   Rajono_Dyleris

   Wtf tame ir esme pristatomo filmuko kad jis butu trumpas ir kad sugebetu itraukt, o rlse be saudymo gaudymo idomesniu sistemu nera, tai ka rodyt kaip taksistas zmogu paima ar furistas fura nuveza? Dfq

 18. Sveiki, jūsų papeikimas del @Kaspiux_Meow ir @Ighor_Vilnavsky peržiūrėtas ir jis yra atmestas, nes: Primenu, jog jus esate mafijos narys.
 19. Sveiki, jūsų papeikimai del @Nedas_Palakstom peržiūrėti ir jie yra priimti, nes: Nedas pažeidė grubia BTT taisyklė, todėl yra įspėjamas 2 įspėjimais. Jei netures įrodymu del star - išmesiu + PD nalogas
 20. Sveiki, jūsų papeikimas del @Donce_Nrg peržiūrėtas ir jis yra atmestas, nes: Ištikruju, vakar vyko audra. Jeigu žmogui reikėjo atsijungti greit jis ir atsijungė. Suprasčiau, tai būtų tyčia, bet dabar..

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.