Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Justas_Ses

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.505
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  20

Visas forumo dalyvio Justas_Ses turinys

 1. Statymo informacija: Pakeitus savo statymą, būtina apie tai pranešti vienam iš RLS lažybų komandos narių. Maksimalus statymas - 100'000€. STATANT AIŠKIAI PARAŠYTI PASIRINKTĄ STATYMĄ, PVZ: Fnatic vs Virtus.pro [virtus pro win] DRAUDŽIAMA STATYTI IŠ LAIMĖJIMŲ, KIEKVIENAME STATYME TURITE PERVESTI PINIGUS RLS LAŽYBOM. Barcelona - Bayern Muchen Žaidėjai statyti gali čia:
 2. Statymo informacija: Pakeitus savo statymą, būtina apie tai pranešti vienam iš RLS lažybų komandos narių. Maksimalus statymas - 100'000€. STATANT AIŠKIAI PARAŠYTI PASIRINKTĄ STATYMĄ, PVZ: Fnatic vs Virtus.pro [virtus pro win] DRAUDŽIAMA STATYTI IŠ LAIMĖJIMŲ, KIEKVIENAME STATYME TURITE PERVESTI PINIGUS RLS LAŽYBOM. RB Leipzig - Atletico Madrid Žaidėjai statyti gali čia:
 3. Nauji DreamHack CS:GO statymai:

   

   

  Jau neužilgo pasirodys UEFA statymai.

 4. Statymo informacija: Pakeitus savo statymą, būtina apie tai pranešti vienam iš RLS lažybų komandos narių. Maksimalus statymas - 100'000€. STATANT AIŠKIAI PARAŠYTI PASIRINKTĄ STATYMĄ, PVZ: Fnatic vs Virtus.pro [virtus pro win] DRAUDŽIAMA STATYTI IŠ LAIMĖJIMŲ, KIEKVIENAME STATYME TURITE PERVESTI PINIGUS RLS LAŽYBOM. BIG - HEROIC Ze Pug Godz - Triumph Team Liquid - Chaos Esports Club Žaidėjai statyti gali čia:
 5. Statymo informacija: Pakeitus savo statymą, būtina apie tai pranešti vienam iš RLS lažybų komandos narių. Maksimalus statymas - 100'000€. STATANT AIŠKIAI PARAŠYTI PASIRINKTĄ STATYMĄ, PVZ: Fnatic vs Virtus.pro [virtus pro win] DRAUDŽIAMA STATYTI IŠ LAIMĖJIMŲ, KIEKVIENAME STATYME TURITE PERVESTI PINIGUS RLS LAŽYBOM. CompLexity Gaming - FoRze OG - Team Spirit Žaidėjai statyti gali čia:
 6. Būtų norinčiu statyti ant "UEFA" matchu rls lažybose ar nelabai?

 7. Anketa: Aukos V_P serveryje?: @Lukas_Monstr@Egis_Nike Kokios jo pareigos?: čyteriai Kaip nori kad užlenktume?: su cbugink
 8. Statymo informacija: Pakeitus savo statymą, būtina apie tai pranešti vienam iš RLS lažybų komandos narių. Maksimalus statymas - 100'000€. STATANT AIŠKIAI PARAŠYTI PASIRINKTĄ STATYMĄ, PVZ: Fnatic vs Virtus.pro [virtus pro win] DRAUDŽIAMA STATYTI IŠ LAIMĖJIMŲ, KIEKVIENAME STATYME TURITE PERVESTI PINIGUS RLS LAŽYBOM. Everton - Southampton Žaidėjai statyti gali čia:
 9. 07.06 laimėjimus pervesiu iki šiandienos 23:00, o dabar kviečiu statyti už dar viena futbolo statymą

   

  https://forumas.rls.lt/topic/68724-rls-lažybų-punktas/?tab=comments#comment-762332

 10. Nauji futbolo statymai

   

   

 11. Futbolo statymai(įkėliami dieną ankščiau) -> 

   

 12. Gaila, tačiau futbolo statymų dar nėra(laukiam 04 dienos...), o dabar kviečiu statyti už CS:GO matchus!

   

  https://forumas.rls.lt/topic/68724-rls-lažybų-punktas/

  1. Tpaba_Akgandzia

   Tpaba_Akgandzia

   laukiam ir tavo direktoriavimo pradzios siaip vis dar...

  2. Lukas_Cola

   Lukas_Cola

   statymus galima daryt dėl Neivio kadencijos :D

 13. gali būti, kad kažkas su tavo v_p jau buvo užsiregistravęs serveryje, tačiau forume - ne. tikriausiai V_P buvo netinkamas, todėl buvai užblokuotas. Siūlyčiau serveryje bandyti registruotis su kitu V_P, susigalvok koki slapyvardi, nepažeisdamas 3 taisyklės -https://forumas.rls.lt/topic/72814-žaidimo-taisyklės/

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.