Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Simas_Pinokis

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  565
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  8

Simas_Pinokis paskutinis laimėjimas - Sausis 14

Tą dieną Simas_Pinokis turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

333 Gerbiamas

Apie Simas_Pinokis

 • Rangas
  Very rare
 • Gimtadienis 2003.06.25

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

5.638 profilio peržiūros
 1. Pagrindine antra filmuko mintis yra kaip mes gyvenam laisvai.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Simas_Pinokis Rezultatyviausias turnyro žaidėjas bus: Kasper Dolberg Jūsų Vardas_Pavardė: Simas_Pinokis Komanda kuri laimės EURO2020: Prancuzai
 3. Kaip gyvenat RLS serverio žaidėjai?

  1. Moon_Demon

   Moon_Demon

   Taip kaip tu be anime

 4. Nugalėtojai. I vieta: @Simas_Rexxas@Klaudijus_Klaudijuz @James_Gti II vieta: @Ambroxol_Siromed III vieta: @Bora_Rora@Oreo_Orka @Tom_Back Renginys nežinau ar pavykęs ar nelabai, manau kitą kartą šis renginys bus ištobulintas. Ačiū kas dalyvavot.
 5. RLS.LT projekto 9-ių metų gimtadienis. "Pabėgimas" Kaip vyksta žaidimas? Jūs turite rasti ar gauti tam tikrą kodą, kuriuo pasinaudodami žaidėjai gali atverti kiekvienus vartus. Skaičių gauti galima iš teisėsaugininkų užduodamų mįslių, paslėptų objektų. Tikslas - praeiti pro 3 vartus ir už vartų būti pabėgusiam kaip 2 minutes. Dalyvaujantis žaidėjai bus atiteleportuoti į pirmų vartų zoną, kur ir prasidės visas žaidimas. Vartai: Pirmi vartai. Antri vartai. Treti vartai. Žaidimo taisyklės: Naudoti administratoriaus, VIP komandas, veiksmus - draudžiama. Žudyti teisėsaugininkus - draudžiama. Buriuotis komandose iki 3 asmenių leidžiama, bet prizas bus dalinamas. Draudžiama teleportuotis (/get ir /to) pas kitų žaidėjų. Teisėsaugininkui matant, kad smurtaujat prieš kitą pabėgėlį jis jus gali surakinti neilgiau kaip 1 minutei. Kiekvienam dalyviui bus uždedama /bega komanda. Teisėsaugai pagavus jus už kalėjimo zonos jis jus sugražina į kalėjimą, bet jūs vėl galite bandyti pabėgti už 1 minutės. Teisėsaugą gali naudoti visas darbo komandas ir gaudynėm visas transporto priemonės Teisėsaugą gaudant bėglį jo šaudyti negali tik šaunamąjį tazerį. Kodų negalima sakyti kitiems išskyrus atvejus kai jie būna jūsų komandos draugui. Renginys tęsis kol pabėgs 3 pirmi žmonės arba 3 pirmos komandos. Kodą turėsite siūsti man, /sms Simas_Pinokis. Kodai: 1 - (***8*) 2 - (**1**) 3 - (***4) Prizas: I vieta - 300 000€ ir 300 kreditų II vieta - 200 000€ ir 200 kreditų III vieta - 100 000€ ir 100 kreditų. Dėl kilusių klausimų kreipkitės pas mane. Renginio laikas bus tikslinamas. Renginys skirtas visiems.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė: Simas_Pinokis Ką reikia pridėti/pataisyti/ištrinti?: Parašyti, kad esu dabartinis TPV Papildoma informacija/prašymai:
 7. Jūsų vardas realybėje: Jūsų slapyvardis žaidime: Simas, Simas_Pinokis. Jūsų pravardė (nebūtina): - Miestas, kuriame jus gyvenate: Raseiniai. Amžius, gimimo data: 17, 2003-06-25. Pagrindiniai charakterio bruožai: Pasižymiu santūrumu, ryžtu apsiimti ir atlikti darbus, dirbti komandoje iššūkių nekyla, palaikau teigiamus santykius. Kiek laiko žaidžiate SA:MP?: Nuo 2013. Kada pradėjote žaisti RLS projekte bei kaip jį atradote?: Pirmas vartotojas buvo užregistruotas 2013, dabartinis 2016. Jūsų pomėgiai ir hobiai: Sportas, žvejyba, būvimas su draugais. Kuo užsiimate laisvalaikiu?: Dirbu kelis darbus, būnu su draugais. Kokius filmus/serialus mėgstate žiūrėti?: Filmai: Kariniai, veiksmo, kartais fantastika, serialai irgi. Kokios muzikos klausotės?: Muzikos skonis visad keičiasi. Ar turite brolių, seserų, ar gerai su jais sutariate?: Neturiu. Ar auginate kokį nors augintinį?: Turiu šunį ir katiną. Gal turite kokių nors išskirtinių bruožų, kuriais galėtumėte pasigirti? Kokie jie?: Segmentinė heterochromija. Kokie šiuo metu yra jūsų tikslai gyvenime, kokie jūsų prioritetai ir ko siekiate?: Baigti mokslus ir įstoti į universitetą. Papildomas laukelis jūsų prisistatymui (jame galite ką nors pridurti, kas nebuvo paminėta, tačiau nebūtina): Jūsų nuotrauka (privaloma): https://imgur.com/a/TeuGBFc

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.