Jump to content
📢 Kreditų pirkimas SMS žinute naujas telefono numeris 1679! 📱 ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Simas_Pinokis

Narys (-ė)
 • PraneÅ¡imų skaičius

  565
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  8

Simas_Pinokis paskutinis laimėjimas - Sausis 14 2022

Tą dieną Simas_Pinokis turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

333 Gerbiamas

Apie Simas_Pinokis

 • Rangas
  Very rare
 • Gimtadienis 2003.06.25

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

6.085 profilio peržiūros
 1. Pagrindine antra filmuko mintis yra kaip mes gyvenam laisvai.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Simas_Pinokis Rezultatyviausias turnyro žaidėjas bus: Kasper Dolberg Jūsų Vardas_Pavardė: Simas_Pinokis Komanda kuri laimės EURO2020: Prancuzai
 3. Kaip gyvenat RLS serverio žaidėjai?

 4. Nugalėtojai. I vieta: @Simas_Rexxas@Klaudijus_Klaudijuz @James_Gti II vieta: @Ambroxol_Siromed III vieta: @Bora_Rora@Oreo_Orka @Tom_Back Renginys nežinau ar pavykęs ar nelabai, manau kitą kartą šis renginys bus ištobulintas. Ačiū kas dalyvavot.
 5. RLS.LT projekto 9-ių metų gimtadienis. "Pabėgimas" Kaip vyksta žaidimas? Jūs turite rasti ar gauti tam tikrą kodą, kuriuo pasinaudodami žaidėjai gali atverti kiekvienus vartus. Skaičių gauti galima iš teisėsaugininkų užduodamų mįslių, paslėptų objektų. Tikslas - praeiti pro 3 vartus ir už vartų būti pabėgusiam kaip 2 minutes. Dalyvaujantis žaidėjai bus atiteleportuoti į pirmų vartų zoną, kur ir prasidės visas žaidimas. Vartai: Pirmi vartai. Antri vartai. Treti vartai. Žaidimo taisyklės: Naudoti administratoriaus, VIP komandas, veiksmus - draudžiama. Žudyti teisėsaugininkus - draudžiama. Buriuotis komandose iki 3 asmenių leidžiama, bet prizas bus dalinamas. Draudžiama teleportuotis (/get ir /to) pas kitų žaidėjų. Teisėsaugininkui matant, kad smurtaujat prieš kitą pabėgėlį jis jus gali surakinti neilgiau kaip 1 minutei. Kiekvienam dalyviui bus uždedama /bega komanda. Teisėsaugai pagavus jus už kalėjimo zonos jis jus sugražina į kalėjimą, bet jūs vėl galite bandyti pabėgti už 1 minutės. Teisėsaugą gali naudoti visas darbo komandas ir gaudynėm visas transporto priemonės Teisėsaugą gaudant bėglį jo šaudyti negali tik šaunamąjį tazerį. Kodų negalima sakyti kitiems išskyrus atvejus kai jie būna jūsų komandos draugui. Renginys tęsis kol pabėgs 3 pirmi žmonės arba 3 pirmos komandos. Kodą turėsite siūsti man, /sms Simas_Pinokis. Kodai: 1 - (***8*) 2 - (**1**) 3 - (***4) Prizas: I vieta - 300 000€ ir 300 kreditų II vieta - 200 000€ ir 200 kreditų III vieta - 100 000€ ir 100 kreditų. Dėl kilusių klausimų kreipkitės pas mane. Renginio laikas bus tikslinamas. Renginys skirtas visiems.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.