Jump to content
📌 Kviečiame balsuoti PAVASARIO nominacijų I etape ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Feat_Thompson

Narys (-ė)
 • PraneÅ¡imų skaičius

  2.235
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  44

Feat_Thompson paskutinis laimėjimas - Balandis 25

Tą dieną Feat_Thompson turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.321 Valdau

Apie Feat_Thompson

 • Rangas
  megstu buterbrodus
 • Gimtadienis 2002.07.15

Kontaktai

 • Discord
  donzuanas#7195

Informacija apie narį

 • Miestas
  buterbrodu saly
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  FÅ«ristas

Profilio peržiūros

21.537 profilio peržiūros
 1. baze ima jack marozy grc jungiames dwdw

 2. ieskau cia remeju naujam klubui pakurt karoche sena patryne tik daba suzinojau davai paka susirasom

 3. Labas visiems.

   

  Trumpai ir aiškiai tariant - pasitraukiu iš pagr.administraroriaus pareigų dėl tam tikrų faktorių, ir dėl projekto pletimosi gerovės. Dėkoju Andriui bei Alanui už suteiktą progą bei sėkmės Džioraldui tobulinant serverį. Dėkoju kas padėjot ir dėkoju už gerai praleista laiką, sya!

 4. Labas visiems. Ieškomas asmuo kuris galėtų apsiimti serverio iškarpų kurimu ir jų kelimu į instagram/tiktokas platformas ( su tikslu reklamuoti serverį ). Atlygis už tokį atliekama darbą susitariamas abipusiu susitarimu. Savo kandidatūra su pavyzdžiais galite pateikti discord - donzuanas#7195.

 5. Daugiau momentų iš pačių lenktynių galėsit pamatyti per instagram ( rls.lt ) bei tiktok ( 1rlslt ). Kviečiu pasekti!

 6. Labas visiems! Skelbiamas naujos BMX lenktynės kurių prizinis fondas tikrai nėra mažas! Pagrindinė informacija Prisijungimas į areną prasidės 2023.03.28 20:00 Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas Draudžiama trukdyti renginiui ( specialus judėjimas, trankymasis ) - užblokavimas 6 valandoms Lenktynių transportas - BMX 1 vietos nugalėtojas pasiima 200.000€ serverio valiutos 2 vietos nugalėtojas pasiima 150.000€ serverio valiutos 3 vietos nugalėtojas pasiima 100.000€ serverio valiutos Arenos rengėjas - Jason Alvarez GFX kurėjas - Vikarijus Finger dėkoju jiems!
 7. Labas visiems.

   

  Nuo šiol RLS serveris ir vėl turės savo instagram bei tiktok paskyrą. Instagram bei tiktok paskyrose bus keliama visokia informacija apie įvairius pasikeitimus, renginius ir kas be ko įvairūs smagūs vaizdeliai iš serverio gyvenimo ( gal net instagram bei tiktok platformose greičiau sužinosit apie būsima atnaujinimą nei pačiame forume????? ) ir taip pat kviečiu visus sekti šias paskyras ( instagram ; rls.lt, tiktok; 1rlslt ).

   

  Žaidėjai turintys įvairių vaizdo įrašų iš įvairios serverio veiklos kviečiu iškarpas siųsti į Linas#0070 discord. Jeigu jūsų vaizdo įrašas bus vertas dėmesio, bus skiriamas ir atlygis.

 8. Labas vakaras, auksinės savaitės rezultatai ir prizai! 1 vietą dalinasi Eriux Kitaip ir Tom Cius kurie abu pagavo po 11 žuvų ( abudu gauna po 200'000€ serverio valiutos ) 2 vietą dalinasi Lauris Game ir Oskaras Cool ( abudu gauna po 7 aksesuarų dėžes ) 3 vietą laimi Ernis Mafas ( gauna 1 lygio administratoriu 7 dienom ) Prizų traukimo video Prizai bus sudėti greitu, dėkoju dalyvavusiems, susitiksim dar kažkadą.
 9. Labas vakaras visiems. Truputėlis naujienų iš komandos pusės. Prie komandos prisijungia visiems nematytas asmuo komandoje - Drift Maihem. Nestandartinis sprendimas, bet jau ir pats laikas sužibinėti nematytiems žaidėjams komandoje. Asmuo yra aktyvus ir motyvuotas, esamas 4 lygio administratorius, tai puikiai žinos ko reikia ir trūksta 4 lygio administratoriams. Su klausimais dėl 4 lygio administratorių kreipkites pas jį, sveikinimai.

 10. Gera vakarėli visiems. Iš RLS komandos pasitraukia Ernis Akmenrah kuris buvo atsakingas už IV lygio administratorius. Dėkoju jam už gerai atliktą darbą komandoje bei 4 lygio administratorių priežiūra. ( dėl ko žmogus pasitraukia pasiklauskit jo pačio, jeigu norės ir atsakys ).

   

  Šiuo metu ieškome žmogaus kuris galėtų pakeisti Ernis Akmenrah vietą komandoje ir toliau pratęsti puikiai atliktą darbą su 4 lygio administratoriais. Savo kandidatūra galite pateikti čia - 

   

  1. Rodyti daugiau komentarų  2 more
  2. Justas_Ses
  3. Jonas_Gargalyne

   Jonas_Gargalyne

   Siūlyčiau paiimt manę padarysim bombiška vasara pakelsim Rlsą į viršų  kas Už?

  4. Skirma_Chillsenuk

   Skirma_Chillsenuk

    

   Image

   nauji batai + sokis nepamirskit yvertint ;_) 

 11. Primenu žaidėjams kurie turi savo paskyrose retas ( kurių neina pirki turguje ) transporto priemones. Daugiau informacijos čia - 

   

 12. Jūsų Vardas_Pavardė: Feat Tr. priemonės pavadinimas: Maverick Aprašymas (apibūdinimas): lėktuvas, 4 vietų Rida:2658 Kaina: siūlykit Nuotraukos (/vinfo, /bagazine): https://imgur.com/a/uJ7sZBY Papildomi komentarai:

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.