Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Feat_Thompson

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  1.721
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  20

Feat_Thompson paskutinis laimėjimas - Gruodis 4

Tą dieną Feat_Thompson turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.012 Valdau

Apie Feat_Thompson

Informacija apie narį

 • Miestas
  Šiauliaai

Žaidėjo informacija

 • Darbas
  Taksistas

Profilio peržiūros

13.029 profilio peržiūros
 1. :Dd tuom ir juokingas rlsas su savo klauniškom išdurkėm. Žmogus tik gavęs pareigas jau visiškai poxuizma paimė, nes jo vienintelis papeikimas tikrintas lapkričio 17 dieną. Ir TAI vienintelis papeikimas tikrintas kai turi jis šias pareigas. Gavus papeikima ir pradėtas spaustas iš aplinkinių sugalvojai pradėt atlikt sau paskirtą darbą, rly? Nemanau, kad taip daros.
 2. Tiesiog juokas ima visa tai pamačius ir ant kiek rimtai jis žiūri į šias pareigas žmogus nežiūrėjo 24 valandas sau gauto papeikimo, peržiūrėjo, visiškai nieko neatsakė ir lyg niekur nieko pradėjo atlikti savo darbą situacija aiški.
 3. Tiesiog ką galime bepasakyti, žmogus net neperžiūrėjo papeikimo sau per 24 valandas.
 4. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Eimantas_Oho Peikiamo komandos nario pareigos?: Projekto Prižiūrėtojas Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Visiškas poxuizmas ant savo turimų pareigų, darbo neatlikimas, tiesiog pareigų turėjimas dėl vaizdo. Manau jau daugelis serveryje pastebėjo, kad Eimantas visiškai nežinoma persona kaip iš serverio komanda t.y niekur nesirodanti. Kiek žinau šis prižiūrėtojas yra atsakingas už administratorius, bet iš jo atliekamų darbų to nepasakyčiau. Pamatyti šį prižiūrėtoja tikrinant administratorių papeikimus čia yra labai retas reiškinys, nes kiek dabar praverstumėt administratorių papeikimus būtent tik kelis rastumėt jo patikrintus papeikimus daugiau visus tikrinta tiek Dudes, tiek Jonces, wtf? Kol esu 4 lygio administratorius nesu matęs, kad mūsų bendroje prižiūrėtojo grūpėje būtų kažką parašęs ar įsivėlęs į kokia diskusiją ar padėjas kažkuriam 4 lygio administratoriui iškilus jo klausimui. Apie blokavimų tikrinimus net nekalbu, nes kiek eisi, tiek nerasi, kad būtent jis į kažkurį atsakė. Žmogus visiškai komandoje sėdi, kad tiesiog sedėt ir nieko neveikt, o manau labiau paieškojus atsirastų tikrai labiau motyvacijos turintis žaidėjas. Galvojau sesas blogai komandoj ir kimarina, bet čia net sesą permušo. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: nereikia jų, nes ir taip viskas aiškiai matosi.
 5. Pasakoriai jūs pasakoriai, išvardina puse situacijos be įrodymu. Dėl ko gavai už įžeidimus įrodymai pateikti - papeikimas atmestas.
 6. atmesta, per mažai įrodymu. Nėra įrodymu, kad būtent jis uždèjo bėga.
 7. James pas mane nedirba, be to pats provokavai situacija rakindamas ir mažiausiai noriu išgirst kas prieš tai įvyko, nes žinant tavo charakteki tai mėgsti labaj greitai prisidirbt.
 8. Taisyklės kuriant papeikimą / pagyrimą - Žaidėjo slapyvardis turi būti minimas @ ženklu [ @Feat_Thompson] - Papeikimo įrodymai galioja 24 valandas - Darbuotojas į papeikimą turi atsakyti per 12 valandų - Rekomenduojama įrodymus kelti į imgur.com [ nuotraukas ] - Kuriant papeikimą / pagyrimą tiksliai parašyti Giriu " VARDAS_PAVARDE " arba peikiu VARDAS_PAVARDE Anketa papeikimui Darbuotojo slapyvardis kurį peikiate; Situacijos paaiškinimas; Įrodymai; Anketa pagyrimui Darbuotojo slapyvardis kurį giriate; Paaiškinimas kodėl giriate;
 9. elka nezinojau ka su panos acc bunant bicu dar madinga lost, bet pries tssg lewokai kazko
 10. Apie logika tai mažiausiai tau šnekėt turbūt reikėtu :Ddd aš tiesiog remiuos faktu arba naikint tą taisyklę arba pridėt, kad nefotkintų radarai ir būtų H raidė, nerašau, kad kiltų algos ir xp, wtf xdd

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.