Laimis_Over

Medikų direktorius
 • Pranešimų skaičius

  882
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  5

Laimis_Over paskutinis laimėjimas - Spalis 25 2018

Tą dieną Laimis_Over turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

135 Turintis ką pasakyti

Apie Laimis_Over

 • Rangas
  Be komentarų
 • Gimtadienis 2003.08.01

Kontaktai

 • Skype
  Nesinaudoju

Informacija apie narį

 • Miestas
  Telšiai
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Nenustatyta
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Medikas

Profilio peržiūros

5.029 profilio peržiūros
 1. Grobimų tipai: ● Banko grobimas - šiame grobime mūsų tikslas - apsaugoti banką. Banką plėšia tiek Cosa Nostra ir Rusų mafijos mafijozai. Pirmiausiai susirenkame treniruočių zonoje A51, tuomet vykstame su automobiliu į banką. Nuvykus į banką reikia klausyti teisėsaugos valdžios atstovų nurodymų. Nubėgus į apačią privaloma nužudyti visus mafijozus, o tada išminuoti bombą, neišminavus bombos privalome gaudyti maišą, tuo metu mūsų tikslas pargabenti pinigų maišą į teisėsaugos kurią nors bazę. Grobimo metu galimos komandos: /skydas /isminuoti /kliutis(ne banko viduje). ● Įkaito vadavimas - šiame grobime mūsų tikslas - išgelbėti pagrobtąjį žmogų. Žmogų grobia tiek Cosa Nostra ir Rusų mafijos mafijozai. Pirmiausiai susirenkame treniruočių zonoje A51, tuomet automobiliu ar oro technika vykstame į grobimą. Nuvykus ten, reikia klausyti teisėsaugos valdžios atstovų nurodymų. Grobimo metu galimos komandos: /skydas /atidaryti(išlaisvina žmogų iš narvo) /c4(padeda bombą ant angaro vartų). ● Objektų užgrobimai - šiame grobime mūsų tikslas - apsaugoti objektą. Objektą grobia tiek Cosa Nostra ir Rusų mafijos mafijozai. Pirmiausiai susirenkame treniruočių zonoje A51, tuomet automobiliu vykstame į objekto vietą. Nuvykus ten reikia klausyti teisėsaugos valdžios atstovų nurodymų. Grobimo metu galimos komandos: /skydas. Kiekvienam mafijozui, kuris grobia objektą reikia uždėti /bega. ● Reketai - šiame grobime mūsų tikslas - išgelbėti reketuojamą žmogų. Principas labai panašus į įkaito vadavimą. Leidimą naudoti šią informaciją man suteikė FTB direktorius Karolis_Ispanas Medikai galintys dalyvauti grobimuose: ● Black_Kodak (vadas) ● ● Taisyklės būnant karo mediku: ● Gydyti tik tuos, kurie yra susimokėję už paslaugą. ● Laikytis B.T.T. ir B.M.T ● Turėti ir mokėti naudotis KeyBind programėle (pasilieku teisę bet kada redaguoti šitas taisykles, ir jei nėra, kažko paminėta, tai nereiškia, kad būsite nenubausti)
 2. Šį kart atmesta, nes Dutch turėjo pasirinkimą: tave įleisti arba ne, jis pasirinko antrą variantą.
 3. Darbo kvalifikacijos lygiai - aiškiau tariant, tai rangai. Šioje skiltyje bus surašyti visi medikuose egzistuojantys rangai, jų galimybes bei nuolaidos. [GFX] Rezidentas - tai žaidėjas, ką tik įsidarbinęs į medikus. ● Vairuoja Ambulance automobilį. ● Dėvi 274 ; 91 ID darbo uniformą. ● Galimybę pasiimti pertrauką neturi. [GFX] Šeimos gydytojas - šis žaidėjas jau turi kažkiek patirties medicinos srityje. ● Vairuoja Ambulance automobilį. ● Dėvi 274 ; 91 ID darbo uniformą. ● Galimybę pasiimti pertrauką turi - 5 minučių. [GFX] Chirurgas - šį rangą turintis darbuotojas turi gan didelį darbo stažą bei turi vadovybės pasitikėjimą. ● Vairuoja Ambulance bei Merit automobilius. ● Dėvi 274 ; 276 ; 91 ID darbo uniformą. ● Galimybę pasiimti pertrauką turi - 20 minučių. [GFX] Psichologas - šį rangą turintis darbuotojas yra pažengęs medicinoje, turi visišką vadovybės pasitikėjimą ir didelį darbo stažą. ● Vairuoja Ambulance, Merit automobilius bei gali skraidyti su Maverick sraigtasparniu. ● Dėvi 274 ; 276 ; 91 ID darbo uniformą. ● Galimybę pasiimti pertrauką turi - 30 minučių. ● Turi galimybę vykti į grobimus [GFX] Skyriaus vedėjai - šie žmonės turi didelį medicinos žinių bagažą, valdžios pasitikėjimą. ● Vairuoja Ambulance, Merit automobilius bei gali skraidyti su Maverick sraigtasparniu. ● Dėvi 274 ; 276 ; 91 ID darbo uniformą. ● Galimybę pasiimti pertrauką turi - 40 minučių. ● Turi galimybę vykti į grobimus. ● Galimybę pravesti treniruotę valdžiai liepus. [GFX] Vadovybė - tai valdžios rangas, kurį turi tik pavaduotojas, direktorius ir DP nariai. ● Turi galimybę naudotis visomis turimomis transporto priemonėmis. ● Dėvi visus egzistuojančius medikuose uniformas.
 4. Neaktyvumo lapelis - tai tema, kurioje galite pildyti neaktyvumo anketą ir tada nebūsite išmesti iš darbo. Taisyklės: ● Daugiausiai galima pasiimt 3 dienų lapelį ● Per savaitę galima pildyt daugiausiai 2 kartus neaktyvumą. Anketa skirta pildyti neaktyvumui: ● Jūsų Vardas_Pavardė, rangas: ● Neaktyvumo laikotarpis: ● Dėl kokių priežasčių negalite prisijungti: ● Papildomas komentaras(nebūtina).
 5. Atranką registras - šioje temoje bus surašytos buvusios atrankos, kiek buvo priimtų žaidėjų. Įvykusios atrankos: ● 2019-03-17 (11:08) ● 2019-03-17 (15:24)
 6. Nusiskundimų skiltis - kitaip sakant, tai yra papeikimų skiltis, kurioje galite parašyti nusiskundimą medikui už jo darbą, elgesį ar kt. . Ir už štai jis gali būti įspėtas darbo įspėjimu, žodinio ar net išmetimu. Taisyklės prieš pateikiant anketą: ● Įrodymai galioja tik 24 valandas ● Jokiu būdu negalima koreguoti ar kažkaip kitaip keisti įrodymus ● Būtina pažymėti darbuotoją @Vardas_Pavardė ● Medikas turi per 12 valandas atsakyti į papeikimą ● [2019-03-18] Jūsų žaidimo ir forumo paskyros turi sutapti. Anketa norint peikti darbuotoją: ● Jūsų Vardas_Pavardė: ● Peikiamo mediko Vardas_Pavardė bei jo turimas rangas: ● Kuo jis nusižengė: ● Įrodymai: ● Papildomas komentaras(nebūtina): Anketos pavyzdys: ● Jūsų Vardas_Pavardė: Vardenis_Pavardenis ● Peikiamo mediko Vardas_Pavardė bei jo turimas rangas: @Laimis_Over 5 ● Kuo jis nusižengė: Įžeidinėjo ● Įrodymai: čia ● Papildomas komentaras(nebūtina): -
 7. Juodasis sąrašas - šis sąrašas yra priešingas nei garbės, į šį sąrašą patenka tie, kurie kenkė medikams, medikai, kurie naudojo palengvinančias žaidimą programas ar nepradirbę nustatyto laikotarpio. ● Vardas_Pavardė | Už ką įrašytas | Kada įrašytas | Įrodymai ● ● ●
 8. Garbės sąrašas - tai sąrašas, į kurį patenka tik tie žmonės, kurie prisideda prie medikų firmos tobulėjimo, buvo ištikimi medikams ir jiems nekenkė arba padėjo finansiškai. ● Vardas_Pavardė | Už ką įrašytas | Kada įrašytas | ● San_Dievas | Padėjo medikų firmai finansiškai (20'000 tūkst. €) | 2019-03-17 ● ● ●
 9. Medikai - tai vienas iš kelių neutralių darbų, reikalaujantis 3'000 patirties taškų (XP) norint įsidarbinti. Tai vienintelė firma, kurios pagrindinis tikslas yra pasirūpinti žaidėjų sveikatos būkle. Jų pagrindinė veikla yra vykimas į iškvietimus, grobimus, šarvų pardavimai, gaivinimai, pagydymai, išblaivymai, vaistų nuo priklausomybių suleidimai. Ko reikia norint įsidarbinti į medikus? ● 3'000 tūkst. patirties taškų (XP) ● Noro ir motyvacijos dirbti ● Turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ● Būti susipažinusiam su darbu, jo informacija ● Nebūti juodajame sąraše ● Turėti TeamSpeak 3 programėlę (mikrofonas nėra būtinas) Taisyklės: ● Neįžeidinėti ar kitaip kenkti kolegoms ● Klausyti valdžios atstovų ● Laikytis nustatytų rangų sistemos ● Neteršti darbo racijos įžeidimais ar keiksmažodžiais ● Nenaudoti žaidimą lengvinančių programų ● Nevogti kolegų iškvietimų ● Per dieną privaloma pradirbti 65 minutes. ● Baigus darbą būtina sunaikinti darbinį transportą (/sunaikinti) ● Klausyti aukštesnį rangą turinčių žmonių ● Neprašyti, kad pakeltų rangą ar nuimtų įspėjimą ● Laikytis visų bendrų serverio taisyklių ● Nešaudyti į civilius su darbine uniforma (nebent jie pradėjo pirmi, bet reikia turėti įrodymus) ● [2019-03-18] Už mediko įžeidinėjimus į /sms galite rašyti papeikimą. (jei ko nors nėra paminėta, tai nereiškia, kad nebūsite nubausti) Darbo atributas : Moteriškos uniformos : Vyriškos uniformos : Darbinės transporto priemonės : Medikų teikiamos paslaugas: ● Pagydymas ● Šarvų pardavimas ● Išblaivymas ● Vaistų nuo priklausomybių suleidimas ● Vykimas į grobimus (apie tai bus aprašyta kitoje temoje) ● Gaivinimas Darbo laikas: Darbo laikas medikuose nebus. Svarbiausia, kad būtų važiuojama į iškvietimus. Medikų direktorius - Laimis_Over (pasilieku teisę bet kada redaguoti šitą temą)
 10. »»» Anketa: • Tavo Vardas_Pavardė žaidime : L_O • Kiek laiko būsi neaktyvus?: Šiandien, t.y. 2019-03-14 • Priežastis, kodėl būsi neaktyvus: Daug susidarė reikalų, daug N.D. ir dar kontrolinis ryt, reikia pasiruošt.
 11. Sveikinu , gerai atšvęsk(music)

  1. Lukas_Zip

   Lukas_Zip

   Dėkoju, būtinai atšvesiu jug viena karta ir būna tik 18 :D

 12. SweJKinu su GImtaDIEniu

  1. Hugo_Gelik

   Hugo_Gelik

   e tu cia mano foto o kaspi svekinu

  2. Skirmantas_Pro

   Skirmantas_Pro

   vagile nevok o kaspi sveikinu

  3. Kaspiux_Meow