Diz_Notz

Narys
 • Pranešimų skaičius

  41
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Diz_Notz paskutinis laimėjimas - Spalis 10 2017

Tą dieną Diz_Notz turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

7 Neutralus

Apie Diz_Notz

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 2003.01.23

Informacija apie narį

 • Miestas
  Vilnius

Profilio peržiūros

638 profilio peržiūros
 1. Diz_Notz

  Peikiu Justas_Ses

  Aš rašiau sysius šiaip sau į chata, aš nenorėjau nieko įžeisti ir aš nieko neįžeidžiau ir jei tu į tai reaguoji tai keisk pavardę.
 2. ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Justas_Ses Pažeidimo aprašymas: Parašiau į /vc Sysius nors išvis parašiau random neįžeidinėjau nieko. Pažeidimo įrodymai (foto/video):http://prntscr.com/m6lkkf
 3. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Donce_Nrg Pažeidimo aprašymas: Tipo keikiausi. Nors parašiau per /r ble. Net fotkei matosi, kad per raciją parašiau ir užtai turėtu įspėti direktorius o ne Administratorius. Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 4. Administratoriaus, kuris jus įkalino Vardas_Pavardė (arba - sistema)?: Sistema. Kodėl buvote įkalintas į kalejimą?: Mane pagavo policija ir turėjau 60star.. Ir tada iškickino iš serverio ir buvau su /ant ir gavau daugiau laiko sėdėti... Įrodymai, jog buvote įkalintas į kalejimą:
 5. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Mldc_Vyras Pažeidimo aprašymas: Aš parašiau ką Mentiuga rašo nori mute ?:D Pažeidimo įrodymai (foto/video):http://www.part.lt/img/bf28bb83e6669686255c4dd70c5ff3ed881.png
 6. Diz_Notz

  Naujieji FTB bei TAXI direktoriai!

  Sveikinu abu direktorius, sėkmės darbuose, nenuvilkit!
 7. Diz_Notz

  Radistai turi naują direktorių!

  Sveikinu, sėkmės.
 8. Diz_Notz

  FTB nuolatinis albumas.

  http://www.part.lt/img/75d1ec36d080b629d9a7dd7bea549774495.png
 9. Sveikinu Aurimai . Sėkmės.
 10. Diz_Notz

  SATAN NIGHT ČYTAS.

  Aš plius ne LT gyvenu, tai čia mano pingas.. Ir dar plius /tpsf padariau.
 11. Diz_Notz

  Pagalbos

  Kaip noriu kreditus pirkti bankų šita metą.. http://prntscr.com/f43j1b
 12. Diz_Notz

  Emigruoju Diz_Notz

  Anketa1. Jūsų vardas RLS.lt serveryje. Diz_Notz.2. Serverio pavadinimas, iš kurio norite emigruoti. *reklama.lt*.lt3. Kiek laiko iš viso žaidėte praeitame serveryje? 8 7 menesius.4. Kiek valandų į dieną žaisdavote praeitame serveryje? 6 4 val.5. XP nuotrauka (paspaudus TAB).http://imgur.com/MURZ2h06. „Emigruoju į RLS.lt“ nuotrauka.http://imgur.com/n8fzC1Z Su pagarba- Diz_Notz. Atsiprasau uz nerastinguma;).