Diz_Notz

Narys
 • Pranešimų skaičius

  53
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Diz_Notz paskutinis laimėjimas - Spalis 10 2017

Tą dieną Diz_Notz turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

25 Pritampantis

Apie Diz_Notz

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2003.01.23

Informacija apie narį

 • Miestas
  Vilnius
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

805 profilio peržiūros
 1. Sveikinimai Fytai, sėkmės pareigose .
 2. @San_Dievas Pildyk į dyriką, paimsi ezz.

   

  1. San_Dievas

   San_Dievas

   zinau per apsauga ne man 

    

  2. Jason_Costello
 3. Geri geri atnaujinimai virai taip ir toliau
 4. ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Edvinas_Neon Pažeidimo aprašymas: Parašiau jam į /sms ką Naras? ( Net neįžeidžiau, nes girdėjau, kad kažkas sakė, kad tavo tokia profesija. ) Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 5. Aš rašiau sysius šiaip sau į chata, aš nenorėjau nieko įžeisti ir aš nieko neįžeidžiau ir jei tu į tai reaguoji tai keisk pavardę.
 6. ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Justas_Ses Pažeidimo aprašymas: Parašiau į /vc Sysius nors išvis parašiau random neįžeidinėjau nieko. Pažeidimo įrodymai (foto/video):http://prntscr.com/m6lkkf
 7. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Donce_Nrg Pažeidimo aprašymas: Tipo keikiausi. Nors parašiau per /r ble. Net fotkei matosi, kad per raciją parašiau ir užtai turėtu įspėti direktorius o ne Administratorius. Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 8. Administratoriaus, kuris jus įkalino Vardas_Pavardė (arba - sistema)?: Sistema. Kodėl buvote įkalintas į kalejimą?: Mane pagavo policija ir turėjau 60star.. Ir tada iškickino iš serverio ir buvau su /ant ir gavau daugiau laiko sėdėti... Įrodymai, jog buvote įkalintas į kalejimą:
 9. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Mldc_Vyras Pažeidimo aprašymas: Aš parašiau ką Mentiuga rašo nori mute ?:D Pažeidimo įrodymai (foto/video):http://www.part.lt/img/bf28bb83e6669686255c4dd70c5ff3ed881.png