Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Danillo_Karpiz

Narys
 • Pranešimų skaičius

  456
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  8

Visas forumo dalyvio Danillo_Karpiz turinys

 1. sveiki, keista, bet yra taip :D reikia zmogaus kuris padarytu darbeli su photoshopu. brukstelkit kas gali padet

 2. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Romualdas_Omfg Pažeidimo aprašymas: Gavau mute už įžeidimus. Parašiau jam dusk, užmutino ir parašė 'padusau' abejoju, kad dusk yra izeidimas ;):) Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 3. Administratoriaus, kuris jus užtildė Vardas_Pavardė?: Romualdas_Omfg Kodėl buvote užtildytas?: 'izeidimai' nezinau kokie izeidimai buvo, niekaip nepavyksta suprasti Įrodymai, jog buvote užtildytas:
 4. Jūsų Vardas_Pavardė: danillo karpiz Kokiomis dienomis nebūsite?: 5 ir 6 diena Dėl kokios priežasties būsite neaktyvus?: snd gavau bana uz V_P o rytoj laiko visiskai neturesiu
 5. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Edas_Weed Pažeidimo aprašymas: free mute Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 6. Administratoriaus, kuris jus užtildė Vardas_Pavardė?: @Edas_Weed Kodėl buvote užtildytas?: nes užmutinau ji ir gavau atgal Įrodymai, jog buvote užtildytas:
 7. as jau pasakiau, kad as priimiau tai kaip grasinima, faktas ar ispejimas cia buvo - nelabai jaudina manes visa tai. MAN TAI BUVO GRASINIMAS, daugiau sitoj situacijoj nekomentuosiu, lauksiu Manto sprendimo
 8. "dar ban gausi" - situos zodzius priimiau kaip grasinima todel ir uzmutinau, manyciau, kad mute buvo teisingas
 9. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Ernis_Mafas Pažeidimo aprašymas: nzn uzsaudo jam jauciu vel jailas :d Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 10. Administratoriaus, kuris jus įkalino Vardas_Pavardė (arba - sistema)?: Ernis Mafas Kodėl buvote įkalintas į kalejimą?: nes mafui uzsaude Įrodymai, jog buvote įkalintas į kalejimą:
 11. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Ernis_Mafas Pažeidimo aprašymas: jailas is lempos Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://www.part.lt/img/68c01e9778aa117384de0082d9615b6f477.png
 12. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: danillo karpiz Parduodamos aprangos ID: 87 Kaina:siūlom Nuotraukos:
 13. dar pamenu tuos senus savo sudinus laikus kai darydavau nesamones visokias :) nuostabus gifai seni axuenai pavarei spaudziu desine ranka geri tavo gifai mldc bicas esi, belenka tu ce waraj :) (kazkur ir rlse turetu but mano tema su sitais nesamoningais parasais) o siaip rmt geraj pawarej kajp pirmi darbaj zeurej geri
 14. Administratoriaus, kuris jus įkalino Vardas_Pavardė (arba - sistema)?:Sesi_Nulis Kodėl buvote įkalintas į kalejimą?: viskas papeikime: Įrodymai, jog buvote įkalintas į kalejimą:
 15. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Sesi_Nulis Pažeidimo aprašymas: veziau i jaila nubaudes starais, gavau jaila uz masini saudyma i civilius matosi, kad vaikezui like admino dvi dienos Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 16. sviderskas greit mirsi?

  1. The_Vodkius

   The_Vodkius

   tu debilas

    

    

    

   ir ne, cia ne sviderskui

  2. Tom_White

   Tom_White

   Skambinai jau wrx'ui? 

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.