Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Jonas_Pain

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.693
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  23

Visas forumo dalyvio Jonas_Pain turinys

 1. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Jūsų vadovaujamas serverio darbas:trv 3. Kurį laiką būsite neaktyvus?snd 4. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? buvo reikalu, o dabar nera noro jungtis i samp 5. Kas prižiūrės darbą, kol jūs neaktyvume? paw
 2. Jūsų V_P bei atstovaujamas darbas: TRV Kas filmavo, editino vaizdo medžiagą?: Black_Kodak, ACIU JAM Papildomi komentarai: Simple toxai cia :DD deres.
 3. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Jūsų vadovaujamas serverio darbas: TRV 3. Kurį laiką būsite neaktyvus? snd 4. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? yra reikalu gal ir prazaisiu, nzn 5. Kas prižiūrės darbą, kol jūs neaktyvume? pavs, ir kiti aukstesnio rango darbuotojai
 4. Jūsų Vardas_Pavardė: Tr. priemonės pavadinimas: Hotring Racer B Aprašymas (apibūdinimas): Sportine, reta masina, gerai riedanti. Benzas/dujos Rida: 11k ar kiek Kaina: Mainai, jei duosit gera varianta, galiu ir primoket Nuotraukos (tr. priemonės, /vinfo, /bagazine): https://imgur.com/a/Urcff8n, https://imgur.com/a/hciS3g6 Papildomi komentarai:
 5. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Parduodamos aprangos ID: Kaina: skin vertė 7.25mln lygts, tai dwj, bent nuo lemo Nuotraukos :
 6. Nesidariau įrodymų, bet visi fūristai gali tai patvirtinti ir btw, kiek žiūrėjai Minde, stovėjo eilėje kaip jis galėjo pertrenkt tave?
 7. Mersedesai, tu specialiai trukdei treniruotei, pirmas kartas buvo bazėje, atvarei iš oro ir pradėjai daužyti, antras kartas prie tilto, ne kad nuvažiuotum dailiai kur pats nori, o irgi taip pat trankeisi ir už tai gavai tą jailą.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dominanti apranga (nebūtina): Galima pirkimo kaina: suderinsim Papildomi komentarai:
 9. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Parduodamos aprangos ID: Elvis - 182 , Plikšis - 146, Bomžas - 137 atrodo xddd Kaina: Siūlom Nuotraukos:https://imgur.com/a/HwYwDTi Du Epiniai ir vienas Legendinis

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.