Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Briusas_Pro

Narys
 • Pranešimų skaičius

  2.958
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  36

Briusas_Pro paskutinis laimėjimas - Gruodis 5 2016

Tą dieną Briusas_Pro turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

-43 Nemėgstamas

Apie Briusas_Pro

 • Rangas
  Vice versa
 • Gimtadienis 1997.06.27

Kontaktai

 • Skype
  briusas97

Informacija apie narį

 • Miestas
  Löderup
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

252.543 profilio peržiūros
 1. Gal yra žinančių kaip Microsoft office 365 aktyvuoti? Baigėsi licenzija, nerandu sprendimo, 100eurų metams už ofisus gaila. Gal kas susidūrę būvot? Windows 10. Pls help

 2. Tapau DPKT tik dėl vienos priežasties - buvau reikalingas Tom_White jo neaktyvumo metu (kai jo nebūdavo prie pc, kad būtų kas tvarko visus tuos reikalus), bet kadangi jam kaip ir nebelabai reikia manęs ir pats noro nebeturiu tam jau kurį laiką (kai susivokiau porą dalykų tai ir noras dingo), tad tiek, todėl ir nebebus manęs DPKT vietoj :) nekils klausimų wtf kodėl. right.

  1. Rodyti daugiau komentarų  11 more
  2. Gabija_Pepsi
  3. Brunete_Burbuliukas
  4. Tadas_Black

   Tadas_Black

   Kodėl????????????????????? Kodėl tu taip elgiesi su mumis? ;( ;( ;( ;(

 3. Jason_RR GERIAUSIAS!!!! BEST ADMIN 2K17!!!! VISADA PADEDA, VISADA SVEIKINASI geras sitas, man jis patinka
 4. Prasminga, svekinu, vykęs blogas
 5. ;dddddddddddd nu davai tada. Jam nlb kas įdomu, goal'ą su serveriu pasiekė, yolo
 6. Nu tipo jei per savaitę kris Black'o pavai ir dar per kelias dienas Vakaris, tada jo
 7. Sv, renkame Grove Street gaujos bosą. Žiūrim ką turim, Vakaris_Good - Anketa išties skaitėsi gan neblogai, patirties turi pakankamai (bent jau skaičiais), jog užimtum tokį postą. Tačiau patirties realiai vadovavime neturi, realiai - visiškas 0. Vienas tikrai geras dalykas, jog esi aktyvus, kas padėtų serveryje, dažnos zonos, bet vėl gi - gal tai būtų per daug tau, kaip neturinčiam patirties vadovavime ir neatlaikytum, sunku įsivaizduot. Black_Devil - Lyginant su Vakario anketa - prastesnė. Patirties (žiūrint į skaičius) turi ženkliai mažiau, tačiau patirties vadovavime jau yra, kad ir priešingoj (teisėsaugos) pusėj, bet yra. Gaila, jog nebuvo kažko, už ko galėčiau užsikabint tavo anketoje. Povilas_Lietuvis - Anketa pusė velnio, patiko žmonių užsakymų mintis, ją mažai direktorių naudojo ir nelabai suprantu kodėl, toks geras papildomas veiksmas sukurtas ir mažai kas naudojasi - tad čia didelis pliusas, tačiau, kad ir kaip bebūtų gaila, sulaukiau nusiskundimų tavo aktyvumu o ir šiandien, rinkimų dieną tu pražaidęs vos 20min, cmon. Why the F. Kevin_King - Anketa skaitėsi sunkokai. Skaitymo metu jutau, jog taip kaip parašyta anketa negalvoji. Naudojai žodžius kurių reikšmės pilnai galbūt ir nežinai - taip savaime aišku apsunkindamas skaitymą. Mintis su Vliaus idėja gera, man ji labai patiko iš jo pusės, iš tavo tik tiek, kad ją pameni. Patirtim ir istorija labai nepasižymi, tad realiai nieko gero. Domantas_Browse - Neredaguota anketa. Priimdamas galutinį sprendimą daug svarsčiau kurį pasirinkti kaip direktorių ir kurį priskirti kaip antrąjį kandidatą. Lengva nėra, sprendimą priimt sunku. Atmečiau Kevin_King galimybę būt direktoriumi dėl praeities ir blist, naujas acc, right, bet manyčiau per anksti dar. Povilas_Lietuvis nepasižymėjęs aktyvumu, kaip aš galiu jam direktorių duot (o gal situacija pasikeistų gavus direktorių, bet kaip man tai žinot, jei rinkimų dieną nepražaidė, tai turbūt nelabai kas pavyks). Tad man liko svarstyt tarp Vakaris_Good ir Black_Devil. Vienas jų bus direktorius, kitas - antrasis kandidatas, bet kuris kuris. Black_Devil išvyks dviem savaitėm, tad negalės prisijungt į serverį, kas man nelabai leistų skirt jį direktoriumi, tačiau, jam išsirinkus tinkamus pavaduotojus visai būtų viskas įmanoma. Tad nusprendžiau, jog direktoriumi skiriu Black_Devil, neišbuvus jam (o tiksliau nepalaikius Grove Street gaujos aktyvios jo išrinktiem pavaduotojams) direktorių perims Vakaris_Good. (Šiaip gal ir būtų worth Black'ui paimt Vakarį į pav, vis gi jis direktoriaus norėjo, pasitenkintų pavaduotoju, parodytų DPKT, jog gali dirbt tvirtai vos ne vienas, ateičiai būtų puikus įrašas, bet čia jau jum spręst). Linkiu kuo didžiausios sėkmės! DPKT komanda.
 8. Sv. Direktorių Armijos rinkau atmetimo principu, as we like. Dainius_Raketa - spaudimo neatlakys, reikia daug daugiau patirties, trinkis į teisėsaugą, rodyk norą, imk pavaduotoją, rodyk DPKT ką gali. Valdas_Gamess - 6k patirties teisėsaugoj.. mafijos/gaujos atstovai nėra naujokai, tad negaliu užkrauti tau tokios naštos, nepaneši ir prarasi viltis, atsiprašau. Domantas_Browse - gan dažnas neleistinų programų naudojimas, nepatinka mums tai, atsiprašau. Karolis_Ispanas - asmuo, pretenduojantis į armijos direktorių, bet nesugebantis atsakyt į paprastus klausimus užduodamus ftb darbo atrankoj, dfq? Naujuojiu armijos direktoriumi skelbiu Sasha_Bogrov, nenuvilk, prašau. Sėkmės! *Rinkimuose buvo pasinaudota ir esamų direktorių nuomone apie kandidatus. DPKT komanda.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.