Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Vikarijus_Finger

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  2.885
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  38

Vikarijus_Finger paskutinis laimėjimas - Lapkritis 20

Tą dieną Vikarijus_Finger turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.612 Valdau

Apie Vikarijus_Finger

 • Rangas
  ... ... ...
 • Gimtadienis 2004.01.26

Kontaktai

 • Discord
  Vikarijus#3037

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kupiškis
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

17.250 profilio peržiūros
 1. 2022.10.14 — 2022.11.20

   

  „Nėra nieko amžino apart pasikeitimų.“

   

  Pranešu, kad šiandien atsistatydinu nuo pagalbininko pareigų.

   

  To priežastis labai paprasta. Galiu atsakyti dviem žodžiais „ne man“ arba dar trumpiau, vienu - tiesiog „nepatiko“. Pareigos iš savęs man nebuvo smagios, nebuvo kaip asmenybei kažkuo labai naudingos ar paliekančios kokią nors vertę, tad ir atsistatydinu. Ateidamas neįsipareigojau, išbandžiau pareigas ir šiandien laisva valia galiu sakyti - ačiū, ne. Neužveriu kelių ir nesakau, kad niekada, tačiau į žaidimą žiūriu ir noriu žiūrėti tik kaip į žaidimą, o jis būdavo malonesnis iš paprasto žaidėjo ar direktoriaus (hm?) amplua.

   

  Ačiū visiems projekto komandos nariams, o iš jų norėtųsi kiek labiau išskirti vieną, Feat_Thompson. Mano subjektyvus vertinimas - nepamenu, kada RLS projektas turėjo tokį veiklų, iniciatyvų ir taip projektui atsidavusį komandos narį. Ką komandos narys per mėnesį spėjo nuveikti, galėjot stebėti patys, bet dar bent tiek pat buvo nuveikta ir komandos viduje, kas viešai nematoma. Kaip buvęs pagalbininkas, norėčiau pasidžiaugti tokiu komandos nariu, o nuo dabar, kaip paprastas žaidėjas - norėčiau, kad tas tavo veržlumas neišsektų! Sėkmės tau, sėkmės ir likusiai komandai!

   

  Ačiū visiems žaidėjams!

  1. Rodyti daugiau komentarų  6 more
  2. Martynas_Zzm

   Martynas_Zzm

   Del feato ir žaidžiam

  3. Heroinas_Hera

   Heroinas_Hera

   tik del feato viskas vyksta o ten slavikas koks vps i dugna varo serva visi ta mato, drk nerenka, zmonems i klausimus pasityciodamas atsakineja zodziu keiskit dpkt arba ir on ir bus visada po 10 zmoniu

  4. Ray_Allen
 2. Anketa Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Aivaras_Slavik Peikiamo komandos nario pareigos?: dp Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: visi pastebi cj kad visiskas apsileidimas, pareigu nevykdymas, tik pagr admin cj nepastebi kad dar pareigose laiko, mafiju direktoriai renkami jau menesi, mentu direktorius nuo lapkrcio pradzios neisrinktas. mediku direktoriaus rinkimai pasibaige jau senai, yra keturi kandidatai normalus, tai analize raso jau savaite. paklause vipu chate kada analize, atsake kad niekada tai wtf?:DDD:D per savaite nesugebet isrinkt direktoriaus?:D cia tas dp dar egzistuoja vps? veiklu darbam jokios irgi nera, i savaite syki prisijungia nieko nenuveikia ir atsijungia. gal jau laikas prabust is vasaros atostogu, ar jau cia dede pasiruose ziemos miegui?;dD suprantu kad atmazas bl bus mazai zaideju tai niekas nepildo i direktorius ir nera ka padaryt ir tuo ir baigsis sitas papeikimas, paradoxas ar vikarijus uzgins, bet gal tada pats dirk priziuretojas turetu kazka bent stengtis ir skatint tuos direktorius??:D:D laikas prasijudint arba laikas atsistatydint gal jau jeigu sedi tik tam kad sedet tiesiog ka toks ciuvas dar dp veikia??:D:DD kiti komandos nariai ten irgi neaisku ka veikia tragedija free isp dalina forume nu bet dabar apie sita. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: https://imgur.com/a/1lruhvS tai galit ir patys matyt kad rinkimai vyksta menesius, mediku drk analizes irgi nesugeba parasyt nors nuo uzrakinimo jau savaite praejo. jei nezaidziat serve tai galit ant jo profilio paspaust ir pamatysit kiek "daug veiklos" duoda ir kiek stengiasi. ar buvo per visa laika nuveikes kazka be to kad direktorius renka? tegul sniega eina kast
 3. Identiškų blokavimų pasitaikydavo retai, o ypač pastaruoju metu, tad daug pavyzdžių šiai situacijai sunku rasti, bet praktikoje blokavimai, kai žaidėjai yra surakinti, dėl ping'o antrankių neturi, bet tą mato (šioje situacijoje chat'e matė, kad yra surakintas) ir tuo toliau naudojasi, vis tiek būdavo patvirtinami arba kaip čytinimas, arba kaip klaidų išnaudojimas. Atmetami tik tuo atveju, jeigu tai neturėdavo jokios įtakos aplinkai. Kažkiek panašios situacijos su patvirtintais blokavimais, ką ant greitų suradau: čia čia ir čia (nors pačių įrodymų jau nebematyti, iš bendro konteksto bei galutinio sprendimo aišku, apie ką yra kalba), lyg ir kažkas panašaus ir čia, https://streamable.com/wl6lf9 Ką matau pats, tai bent iki šiol už tokias situacijas, kai užstrigimu yra pasinaudojama, blokuojama būdavo, o jeigu būtent nuo šio blokavimo kažkas pasikeistų ir būtų nuspręsta, kad už tai blokuoti nereikia ir tokiomis situacijomis naudotis, piktnaudžiauti galima leisti - tai antžmogiškos supergalios iš anksto numatyti ateities taisyklių pokyčius, deja, neturiu.
 4. Labas. Kadangi projekto prižiūrėtojai neturėjo galimybės greitai patikrinti užblokavimą, o sprendimo labai nekantriai laukei ir rašinėjai per visur, patikrinau aš. Vienas konkretus atsakymas, daug diskutuoti nesiruošiu, nes panašu, kad ir pats nebuvai linkęs į diskusijas, iškarto skubėdamas rašyti papeikimus. Kad ping užkilo, yra tavo, o ne pareigūno problema, tad kaip ją išspręsti, turi rūpintis tu. Blokavimas patvirtintas todėl, nes net ir matydamas, kad kampe apačioje rodo ligoninės ženklą, net ir matydamas, kad chat'e rašo, kad pareigūnas tave surakino, vis tiek piktnaudžiauji situacija, ir turėdamas antrankius bandai išvengti bausmės, plauki kuo toliau į vandenyną. Pagal chat matei, kad antrankius turi, o kad užstrigo žaidimas, nereiškia, kad esi dievas ir gali tuo piktnaudžiauti. Tokioj situacijoj sakai teisėsaugininkui, kad užstrigo, gal atrakins ir leis rr padaryt, gal dar kažką, o ne piktnaudžiaudamas bėgi kuo toliau, nes „man užstrigo, tai ne mano problema kad jūs čia mane gaudot ir surakinot, px bėgu toliau:D“ Pagarbei Vikarijus_Finger
 5. Tik patį gta_sa persirašei, o visa kita palikai kaip buvo, ar viską perrašei? Jeigu tik gta_sa, tai persirašyk absoliučiai viską švariai, iš naujo ir gta_sa, iš naujo ir samp'ą. Dar gali pabandyti ištrinti visus turimus gta sa aplankus (jeigu ne vieną turėjai, arba įsirašinėjai vieną neištrynęs kito) arba įsirašinėti gta sa su samp'u į kitą diską (pvz. jei seniau žaidimą buvai įsirašęs į C : diską, tai gali pabandyti į D : diską).
 6. 📻 Džiugu pranešti, kad RLS-FM radijas vėl veikia! Žaidime rašykite /radijas > RLS-FM!

  Už radiją bus atsakingas@Zilvis_Gang- tai žaidėjas, turintis milžinišką patirties bagažą - projekto radiją įkūrė ir administravo jau prieš DEŠIMT metų, tai yra 2012 - 2015 metais! Malonu, kad tokie žmonės sugrįžta, ir malonu, kad sugrįžta kupini motyvacijos!

 7. Pasiūlymas buvo įgyvendintas. Tema rakinama.
 8. 📢 Naujienos dėl grobimų tarp teisėsaugos ir mafijos.

   

  Nuo rytojaus grobimai tarp teisėsaugos ir mafijos galės vykti, jeigu bus bent po 5 dalyvius abiejose pusėse (iki dabar būdavo bent po 8).

 9. Paskelbtas šio vakaro didysis renginys - PJŪKLO GRANDINĖ! 🪚
  Plačiau skaitykite čia.

   

 10. ŠIO VAKARO RENGINYS PJŪKLO GRANDINĖ LAIKAS: Šiandien, tarp 19:00 ir 22:00 valandos. INFORMACIJA: Kiekvienas žaidėjas kovos už savo gyvybę pjaustydamas priešininkus su Chainsaw pjūklu. Renginio teritorijoje bus galima rasti keletą pasigydymo bei šarvų taškų. Paskutinis išgyvenęs laimės didįjį renginio prizą. RENGINIO PRIZAS: Serverio valiuta ir saldainiai.
 11. 📌 Primenu, kad yra galimybė viešai paklausti bet kurio komandos nario klausimo, susijusio su projektu, o komandos narys per 24 valandas pasistengs atsakyti.

  Nelogiški, nesąmoningi klausimai, aišku, lygūs forumo įspėjimams. ⛔ 

   

 12. 🔔 Atblokuoti visi žaidėjai, blokavimus gavę anksčiau, nei 2020-10-31 d.! ✅

   

  Paskelbtas šio vakaro didysis renginys! Spauskite čia.

   

  🎃 Helovino savaitės metu, iki 2022-11-05 23:59 val., vyksta akcija! 🛒 Pirk kreditų ir gauk 20% daugiau!

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.