Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Vikarijus_Finger

Emigracijų priežiūra
 • Pranešimų skaičius

  1.579
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  17

Vikarijus_Finger paskutinis laimėjimas - Lapkritis 2

Tą dieną Vikarijus_Finger turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

585 Forumo siela

Apie Vikarijus_Finger

 • Rangas
  Argumentuok
 • Gimtadienis 2004.01.26

Kontaktai

 • Discord
  Vikarijus#3037

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kupiškis
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Medikas

Profilio peržiūros

5.292 profilio peržiūros
 1. Šis IP adresas jau yra naudojamas su kita paskyra. Imigracija galima tik naujokams.
 2. Imigracija negalima. Temos pavadinimas neatitinka reikalavimų. Su šiuo IP adresu jau yra registruotų paskyrų. Imigracija duodama tik naujiems žaidėjams.
 3. Atnaujintas imigracijų temos dizainas, šis jau turėtų pasilikti ilgam.

   

   

 4. Mano pareigos yra ne serverio prižiūrėtojas, kuris atsakingas už serverio tvarką, o imigracijų prižiūrėtojas, kuris atsakingas už [paskaityk]. Labai juokingai ir tuo pačiu visiškai tuščiai skamba "tu nebūtum to daręs, nebūtum ano..". Reikėjo atsiųsti įrodymus, ir tada būtum galėjęs sakyti "jis ignorina, būtų dėjęs ignorą kaip visada mėgsta" ir panašiai, jeigu nieko nebūčiau atrašęs, o ne spėliot, "kas būtų, jeigu būtų...". Ir iš vis, ko mes čia diskutuojam, jeigu problema, dėl kurios rašytas bereikšmis papeikimas, išspręsta, žaidėjas užtildytas taip greitai, kaip buvo įmanoma, kai pastebėjau nusižengimą?
 5. Juk viršuje rašiau, kad apie nusižengimą gali pranešti asmenine žinute forume. Įrodymai už keiksmus, įžeidimus galioja 6 valandas, tad labai tikėtina, kad per tą laiką spėsiu užeiti į forumą ir perskaityti tavo žinutę su įrodymais apie kažkieno nusižengimą (jeigu ne, tai pranešk dėl atsargos ir kitiems administratoriams, blogiau nebus juk). Tildyti žaidėjus nėra pagrindinis mano darbas, tačiau jeigu gaunu įrodymus, visada užmutinu, nes tiesiog esu nešališkas. Matau, kad baigėsi argumentai ties administratoriaus papeikimu, tai pereini prie mediko darbo. ;D Nežinau kuo tai susiję su šiuo papeikimu ir kodėl tai reikia minėti čia, tai juk mano pasirinkimas, ką gydyti grobimų metu, ar teisėsaugą, ar mafiją? Pačiam reikėtų turėti daugiau pagarbos, nes kaip ir dažnai būna, įžeidimų papili daugiau, negu argumentų, kas yra liūdna iš tavo pusės.
 6. Ohh, labas. Turbūt būtų žmogiška pastebėjus kito žmogaus nusižengimą apie jį pranešti (asmenine žinute forume), o ne iškarto pulti rašyti papeikimus, be jokios žinios, visiškai net nerašei apie kažkokius įžeidimus. Administracija gali dėl įvairių priežasčių nepastebėti visko chat'e. Manau pačiam reikėtų laikytis žmogiškumo kriterijų ir suvokti, kad kartais administratorius gali būti orientuotas į kitą darbą (tarkim, kaip šįsyk, kalbėjau su naujoku dėl imigracijos, kad atsijungtų, nes kitaip per klaidą galimai negautų VIP 5 dienoms, kuris jam priklauso). Labai liūdna, kad nesugebėjai atsiųsti įrodymų forume. Galėjai atsiųsti įrodymus ir žaidėjas jeigu tada būtų neužmutintas - taip, verta rašyti papeikimą, bet kai net neparašai apie nusižengimą ir rašai papeikimą, tai aš nežinau. Čia jau aiškiai matosi, kai gavęs teamspeak'e ban'ą 6 valandoms už įžeidimus nuo manęs bandai pakenkti jau ir prisikabini prie kažkokių nesąmonių, prie menkiausio keiksmažodžio, kuris nebuvo pastebėtas. Gaila, kad taip gyvuliškai elgiesi. Kadangi įkelei įrodymus, žaidėjas užtildytas, bet čia buvo ne mano darbas, mano darbas ir pareigos surašytos šioje temoje. Šį darbą turėtų atlikti prižiūrėtojai, o aš už tvarkos palaikymą serveryje nesu atsakingas, tai nesuprantu kuo aš čia galėčiau būti kaltas?
 7. Puikus administratorius, pats nusipirko 2lvl admin, bet naudoja ne dėl savęs, kaip kiti, o padeda žmonėms. Reikėtų duoti jam 4lvl admin.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.