Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Vikarijus_Finger

Narys
 • Pranešimų skaičius

  2.495
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  25

Vikarijus_Finger paskutinis laimėjimas - Kovas 12

Tą dieną Vikarijus_Finger turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.150 Valdau

Apie Vikarijus_Finger

 • Rangas
  Nebe projekto prižiūrėtojas
 • Gimtadienis 2004.01.26

Kontaktai

 • Discord
  Vikarijus#3037

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kupiškis
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  I lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Policininkas

Profilio peržiūros

11.023 profilio peržiūros
 1. Rytas Velykų štai atgužėjo, Linksma gaida ši šventė prasidėjo. Saulė pro debesis lenda, Velykų kiaušiniai toli, toli skrenda. Eis prie šventinio stalo kiekvienas, Linkiu, kad nei vienas per šventę neliktų paliktas vienas! Ypatingos tos Velykos šiais metais bus, Kad tik juokas prie šventinio stalo būtų skambus! O daugiau ką palinkėti, nebežinau, Sudaužkit linksmai Velykinius margučius, pabaigai sakau!
 2. Ačiū, kad patikslinai. Neatkreipiau dėmesio į šitą faktą. Bet kokiu atveju, mano reikšta mintis, kad Bruno sprendimas buvo pripažintas netinkamu (nes Dalton'as atblokuotas), ir dėl to turi būti uždėtas komandos nario įspėjimas, vis tiek išlieka teisinga. (paprasčiausiai taip pat kaip ir čia)
 3. Dalton'as po skundo buvo atblokuotas, kas reiškia, kad Bruno sprendimas blokavimą patvirtinti nebuvo teisingas. Pasak paties Bruno, medžiaga buvo analizuota ilgai, o jeigu medžiaga yra taip ilgai analizuojama ir netgi vis tiek, po 5 dienų medžiagos vertinimo, nepavyksta priimti teisingo sprendimo, jokiu nei žioplumu, nei šiaip klaidele to vadinti negalima ir įspėjimas už tai turėtų būti uždėtas, kadangi ties šiuo klausimu pasirodė projekto prižiūrėtojo nesupratimas ir nekompetencija.
 4. Dar vienas iš sapnų karalystės. Konkrečiai jokios manipuliacijos iš mano pusės tikrai nebuvo ir jokiam projekto prižiūrėtojui konkrečiai tai nebuvo adresuota (tik pirmoje savo žinutėje minėjau, kad yra padaryta klaidų su šiuo sprendimu, o tai pagrindžiau remdamasis taisyklė, kad įrodymai senesni nei 24 valandos, tai nėra jokia manipuliacija). O grįžtant prie mano istorijos, malonu, kad prisimeni, bet aš lyg ir niekad nebuvau sakęs, kad buvau tinkamas ir sutvertas būti projekto prižiūrėtoju. Pasikeitus komandos sistemai teko išbandyt tas pareigas ir tiek. ;]
 5. Skaudu, kad baigėsi laikas, kai tavo žodis buvo "teisingiausias" ir su savo kelių družokų užtarimu bei sutarimu su projekto prižiūros komanda paeidavo gaut palankius sprendimus? Suprantu.
 6. Justo šutvė pateikė čia šūdo vertų atmazų, bijau, kad tokiais atmazais aklai nepatikėtų projekto priežiūra, tad pridedu dar vieną kitą faktą. Tiek viršuje, bandydamas pasiteisinti ir sakydamas "kad cia william hardas ikeles ta video, tai cia jis ir cytino", tiek šioje temoje, Tpaba bando įrodyti, kad filmuota vaizdo medžiaga yra ne iš jo perspektyvos, kad vaizdo medžiaga priklauso ne jam. Įrodymai, kad tai visiškai nėra realu: 00:21 sekundę matyti, kad Tpaba parašo žinutę į chat'ą. 00:39 yra nušaunamas Vierch_Rajon, o nušovimų lentelėje dešinėje matyti, kad Vierch_Rajon'ą nušauna Tpaba_Akgandzia. 00:52 matosi, kaip rašai žinutę Bruno_Fernandes'ui. 01:54 matosi, kad suvartoji kokaino. 02:23 matosi, kad nušauni Joe_Alessund ir suvartoji kokaino. 02:40 vėlgi matosi, kai nušauni pareigūną ir lentelėje dešinėje atsiduria tavo vardas. Turbūt vis tiek bandysi pritempti, kad šie kadrai yra tavo, o būtent tas kadras, kur yra walllhack, ne tavo (nežinau, ar sugalvosi graudžiau :DDDD), kas visiškai nėr realu. Visose pateiktose laiko žymėse, kurias nurodžiau, vaizdo medžiaga yra tavo, o kad 03:17 laiku, kai naudojamas wallhack, kad ta medžiaga taip pat priklauso tau, įrodo rankose esančių pinigų kiekis, kuris visuose kadruose išlieka panašus. Viso.
 7. Čia pats šitą sugalvojai ką tik? Dėl viso kito, dėl papildomų įrodymų, neužilgo įkelsiu dar keletą komentarų į kitą čytų temą, kuri buvo adresuota tau,
 8. Ką? XDd Visur tas pats GTA SA modintas, tokie patys modai. Įsigilinus į medžiagą, yra dar mažiausiai dvi vietos, kuriose gan aiškiai matosi, kad medžiaga tavo. Taisyklių spraga, kad paliktos dvi taisyklės. Čia daugiau nei akivaizdu, bet radai vienintelį šiaudą ir bandai prie jo griebtis, nes daugiau nieko nelikę. Čyterių skiltyje yra taisyklė „Įrodymus dėl čyterio galima kelti 24h bėgyje nuo įrodymo padarymo. Praėjus 24 valandom - įrodymai nebegalioja.“ ir visada buvo remtasi būtent ja. Aiškiai parašyta, kad praėjus 24 valandoms įrodymai nebegalioja. Ir niekam nerūpi, ar tu ten rašei į DC ar ne.
 9. Visa tavo įkelta vaizdo medžiaga yra čia, pats dar jos nesi paslėpęs, turbūt po šio komentaro paslėpsi. "Nesimato datos" - kaip jau viršuje įrodė Juozas, Daltono užblokavimas irgi nėra teisingas, nes irgi praėjo 24 valandos. "Ne mano video medžiaga" - su šitu atmazu galėjai šiek tiek geriau pagalvot. 0:21 sekundę matosi, kad pats autoritetas Tpaba parašo į chat'ą. Sėkmės kitais metais. Labanaktis. Su družoko Skirmanto blokavimu nežinau kodėl čia kažką lygini, absoliučiai skirtingos situacijos ir nei tavo, nei Dalton'o situacija neturi nieko bendro su Skirmanto blokavimu. Grįžtant prie Dalton'o blokavimo, jau dabar matyti, kad iš projekto priežiūros pusės priimant Dalton'o blokavimą klaidų buvo padaryta, nu bet žiūrim, kaip toliau čia viskas tęsis. Turbūt čia gan rimtai žaidžia kortos, kad pats Bruno, ne paslaptis, yra prie chebros The Triads mafijai, o išlikti nešališkam turbūt kartais būna sunku, suprantu.
 10. Eilinį sykį prieš veldamasis į diskusiją iškarto sakau, kad nei vienos pusės neginu, bet kadangi Dalton'as užblokuotas (ar jis čytino, diskusijas paliksiu kitiems, į tą nesigilinu), nors ir medžiaga buvo redaguota, karpyta, nors ir datos vaizdo medžiagoje nesimato, tai įdomu, kodėl taip tempiamas sprendimas ir dėl paties Tpabos užblokavimo, kadangi toje situacijoje viskas žymiai aiškiau, nei čia. Ten čytinta buvo 100%+. Paties Tpabos žodžius adresuosiu jam pačiam ir tikiuosi, kad pats projekto autoritetas, nulepausis nepraslys pro projekto priežiūros akis ir sprendimas bus priimtas teisingas. Laukiam sprendimo, bus įdomu. ;)))
 11. Neginu nei vienos pusės, bet juokinga, kai pats Tpaba įkėlia Dalton'ą į čytų skiltį, (nuoroda čia) kur irgi filmukas yra suredaguotas, sukarpytas, kur nesimato datos kaikuriuose kadruose, o pačiam pakliuvus į visiškai tokią pačią situaciją (tik situacijos skiriasi tuo, kad dalton'o situacijoje čytinta ko gero nebuvo, o čia tas matosi akivaizdžiai) su družokais randa kažkokį šiaudą, kad blokavimą reikia atmest dėl to nes aceit redaguotas video, kad data ilgesnė nei 24h... Xdd Jeigu su tokiais akivaizdžiais įrodymais serverio elitas nebus užblokuotas, nu tai viskas jasna, tada wh jau galima geriau legalizuoti kaip kituose servuose būna ir naudojam wisi be jokios gedos, kam cia laikyt tai viesa paslaptimi XD

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.