Jump to content
📢 Kreditų pirkimas SMS žinute naujas telefono numeris 1679! 📱 ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Vikarijus_Finger

Narys (-ė)
 • PraneÅ¡imų skaičius

  2.893
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  40

Vikarijus_Finger paskutinis laimėjimas - Vasaris 27

Tą dieną Vikarijus_Finger turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.626 Valdau

Apie Vikarijus_Finger

 • Rangas
  ... ... ...
 • Gimtadienis 2004.01.26

Kontaktai

 • Discord
  Vikarijus#3037

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kupiškis
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

18.314 profilio peržiūros
 1. https://www.gtainside.com/en/sanandreas/mods/17495-euro-money-mod
 2. Alanui sėkmės, indėlis į projektą didžiulis, o dėl Mindaugo, kaip ir buvau jau sakęs anksčiau, džiugu, kad toks žmogus, kokio projektui ilgą laiko trūko, atsirado ir yra čia tada, kada to reikia labiausiai – sėkmės taip pat!
 3. Anketa Jūsų Vardas_Pavardė?: Kam skiriamas klausimas (@)?: @Lee_Priir @Alan_Paradox (klausimai skirti labiau DP, bet užtaginu ir Alaną, nes suprantu, kad ne visais šiais klausimais DP žodis kyla į dangų) Klausimas?: https://forumas.rls.lt/topic/81679-grubių-pažeidėjų-sąrašai/ Kada grubių pažeidėjų sąrašų pertvarkymai? Kai yra vis dar galiojančių juodųjų sąrašų nuo 2016 metų (jau 6-7 metus), tai tampa aišku, kad tie sąrašai visiškai neprižiūrėti. Gal būtų laikas pagalvoti apie tam tikrą terminą, po kurio žaidėjas yra išbraukiamas iš sąrašo? Siūlymas – 1 metai. Visgi čia žaidimas, tai už pačytinimą marinuoti sąraše žmogų ilgiau nei metus, neleisti ar tai įsidarbinti į kažkokį darbą, ar tai siekti direktoriaus pareigų, gal yra kiek per daug? Raudoną sąrašą gal irgi laikas peržiūrėti? Nors ir yra parašyta „Iš šio sąrašo pasišalinti neįmanoma“, visgi yra atvejų, kai žaidėjai iš to sąrašo buvo pašalinti. Daugelis ten esančių taip ir nebežaidė čia, tad tas blist'as nėra jiems aktualus, bet yra keletas aktyviai tebežaidžiančių, paslaugių, gerai besielgiančių, VISIŠKAI PASITAISUSIŲ žaidėjų, kurie galbūt būtų naudingi net ir pačiam projektui – galbūt apsiimtų kažkokias, dabar visiškai nebepopuliariomis tapusias direktoriaus ar pavaduotojo pareigas, galbūt jų darbuotojai būtų aktyvūs, galbūt ir darbas būtų aktyvus, prižiūrėtas, keltų kartelę kitiems darbams ir t.t. Kokie yra motyvai neišsiperkamame sąraše laikyti žmones, jeigu jie jau spėjo įrodyti, kad pasitaisė ir vėlgi, nusižengimams irgi jau yra daugiau nei metai? Pakartosiu mintį, kurią rašiau viršuje, kaip žaidimui - metai sąraše yra daug. Jeigu bus tik prastas argumentas, kad raudonas sąrašas ir yra tam, kad iš jo išsibraukti už sunkius nusižengimus negalima, tai 1) kodėl yra žmonių, kurie iš to sąrašo buvo išbraukti; 2) jei laikomasi šios sąlygos ir iš sąrašo išsibraukti galimybės žmonėms nėra jokios, kodėl buvo pasiūlyta galimybė išsipirkti tą sąrašą už tikrai ne tokius ir kuklius pinigus bankiniu pavedimu? P.S. tai nėra skirta išskirtinai dabartinei DP Lee_Pri, tas pats tempėsi ir prie kitų DP, tiesiog dabar galima padaryti pokyčius.
 4. Puikūs sprendimai, Feat'as, aišku, susitvarkys puikiai, bet be to, labai džiugu, kad Ernis pagaliau turės šansą įrodyti, ką sugeba! Sveikinimai!
 5. tau jauciu netinka but srv klounu kazkaip nejuokinga

 6. 2022.10.14 — 2022.11.20

   

  „Nėra nieko amžino apart pasikeitimų.“

   

  Pranešu, kad šiandien atsistatydinu nuo pagalbininko pareigų.

   

  To priežastis labai paprasta. Galiu atsakyti dviem žodžiais „ne man“ arba dar trumpiau, vienu - tiesiog „nepatiko“. Pareigos iš savęs man nebuvo smagios, nebuvo kaip asmenybei kažkuo labai naudingos ar paliekančios kokią nors vertę, tad ir atsistatydinu. Ateidamas neįsipareigojau, išbandžiau pareigas ir šiandien laisva valia galiu sakyti - ačiū, ne. Neužveriu kelių ir nesakau, kad niekada, tačiau į žaidimą žiūriu ir noriu žiūrėti tik kaip į žaidimą, o jis būdavo malonesnis iš paprasto žaidėjo ar direktoriaus (hm?) amplua.

   

  Ačiū visiems projekto komandos nariams, o iš jų norėtųsi kiek labiau išskirti vieną, Feat_Thompson. Mano subjektyvus vertinimas - nepamenu, kada RLS projektas turėjo tokį veiklų, iniciatyvų ir taip projektui atsidavusį komandos narį. Ką komandos narys per mėnesį spėjo nuveikti, galėjot stebėti patys, bet dar bent tiek pat buvo nuveikta ir komandos viduje, kas viešai nematoma. Kaip buvęs pagalbininkas, norėčiau pasidžiaugti tokiu komandos nariu, o nuo dabar, kaip paprastas žaidėjas - norėčiau, kad tas tavo veržlumas neišsektų! Sėkmės tau, sėkmės ir likusiai komandai!

   

  Ačiū visiems žaidėjams!

  1. Rodyti daugiau komentarų  6 more
  2. Martynas_Zzm

   Martynas_Zzm

   Del feato ir žaidžiam

  3. Heroinas_Hera

   Heroinas_Hera

   tik del feato viskas vyksta o ten slavikas koks vps i dugna varo serva visi ta mato, drk nerenka, zmonems i klausimus pasityciodamas atsakineja zodziu keiskit dpkt arba ir on ir bus visada po 10 zmoniu

  4. Ray_Allen
 7. Anketa Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Aivaras_Slavik Peikiamo komandos nario pareigos?: dp Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: visi pastebi cj kad visiskas apsileidimas, pareigu nevykdymas, tik pagr admin cj nepastebi kad dar pareigose laiko, mafiju direktoriai renkami jau menesi, mentu direktorius nuo lapkrcio pradzios neisrinktas. mediku direktoriaus rinkimai pasibaige jau senai, yra keturi kandidatai normalus, tai analize raso jau savaite. paklause vipu chate kada analize, atsake kad niekada tai wtf?:DDD:D per savaite nesugebet isrinkt direktoriaus?:D cia tas dp dar egzistuoja vps? veiklu darbam jokios irgi nera, i savaite syki prisijungia nieko nenuveikia ir atsijungia. gal jau laikas prabust is vasaros atostogu, ar jau cia dede pasiruose ziemos miegui?;dD suprantu kad atmazas bl bus mazai zaideju tai niekas nepildo i direktorius ir nera ka padaryt ir tuo ir baigsis sitas papeikimas, paradoxas ar vikarijus uzgins, bet gal tada pats dirk priziuretojas turetu kazka bent stengtis ir skatint tuos direktorius??:D:D laikas prasijudint arba laikas atsistatydint gal jau jeigu sedi tik tam kad sedet tiesiog ka toks ciuvas dar dp veikia??:D:DD kiti komandos nariai ten irgi neaisku ka veikia tragedija free isp dalina forume nu bet dabar apie sita. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: https://imgur.com/a/1lruhvS tai galit ir patys matyt kad rinkimai vyksta menesius, mediku drk analizes irgi nesugeba parasyt nors nuo uzrakinimo jau savaite praejo. jei nezaidziat serve tai galit ant jo profilio paspaust ir pamatysit kiek "daug veiklos" duoda ir kiek stengiasi. ar buvo per visa laika nuveikes kazka be to kad direktorius renka? tegul sniega eina kast
 8. Identiškų blokavimų pasitaikydavo retai, o ypač pastaruoju metu, tad daug pavyzdžių šiai situacijai sunku rasti, bet praktikoje blokavimai, kai žaidėjai yra surakinti, dėl ping'o antrankių neturi, bet tą mato (šioje situacijoje chat'e matė, kad yra surakintas) ir tuo toliau naudojasi, vis tiek būdavo patvirtinami arba kaip čytinimas, arba kaip klaidų išnaudojimas. Atmetami tik tuo atveju, jeigu tai neturėdavo jokios įtakos aplinkai. Kažkiek panašios situacijos su patvirtintais blokavimais, ką ant greitų suradau: čia čia ir čia (nors pačių įrodymų jau nebematyti, iš bendro konteksto bei galutinio sprendimo aišku, apie ką yra kalba), lyg ir kažkas panašaus ir čia, https://streamable.com/wl6lf9 Ką matau pats, tai bent iki šiol už tokias situacijas, kai užstrigimu yra pasinaudojama, blokuojama būdavo, o jeigu būtent nuo šio blokavimo kažkas pasikeistų ir būtų nuspręsta, kad už tai blokuoti nereikia ir tokiomis situacijomis naudotis, piktnaudžiauti galima leisti - tai antžmogiškos supergalios iš anksto numatyti ateities taisyklių pokyčius, deja, neturiu.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.