Vikarijus_Finger

Narys
 • Pranešimų skaičius

  845
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  4

Vikarijus_Finger paskutinis laimėjimas - Kovas 3

Tą dieną Vikarijus_Finger turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

175 Turintis ką pasakyti

Apie Vikarijus_Finger

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2002.06.12

Kontaktai

 • Skype
  ltutata1

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kas čia per permainos, kursyvinis šriftas Sveikinu Laimi, sėkmės direktoriavime!
 2. Manau skanesni šitie, bet ir griliažas visai neblogai sueina
 3. Nieko neišmeta tiesiog? Pabandyk Gta Sa User Files aplanką ištrint
 4. Bus sunku paaiškinti mintį žmogui, kuris nesistengia tos minties suprasti, bet pabandysiu. Sakydamas „atsirinkti geresnius darbuotojus“ turiu omeny atsirinkti ne tuos darbuotojus, kurie ten prie chebros, mldc ar panašiai, turiu omeny, kad būtų lengviau galima atsirinkti geriausiai pasiruošusius darbuotojus. Tuos, kurie geriausiai išmokę darbo informaciją, taisykles ir panašiai, arba aiškiau tariant - geriausiai pasirodžiusius atrankoje. Kai norinčių į darbą mažai - iš ko rinktis nėra, tad tenka į darbą priimti ir darbuotojus, kurie nelabai išmano apie tą darbą. Tarkim, nors dabar ir nesu labai aktyvus serveryje, bet lengva pastebėti, kad teisėsaugoje yra daug darbuotojų, kurie tokiam darbui netinkami. Tai baudžia už važinėjimą dviračiu be technikinės, tai už tai, kad turi bakelį kuro su savimi (nors net neaišku, ar ten vogta), tai su nuomos mašinom dirba ir panašiai. Tikrai tokių situacijų būna, kad darbuotojai neišmano darbo taisyklių, o tuo labiau BTT. Kai vietų būtų mažiau, į darbą patekti būtų sunkiau, tad tokiu atvėju norintysis ir geriau išmoktų visą reikiamą informaciją, kad paprasčiausiai atrankoje į klausimus atsakyti geriau už kitus. Džiugu, kad esi pas mane dirbęs (aš to nepamenu, bet nesvarbu xd) , bet juokingai skamba teiginys „nerandi ryšio su darbuotojais“. Nuomonė be argumento - nieko verta, tad kam tokią nuomonę išviso reikia išsakyti? Nu TRV žinoma, pelningiausias darbas, tad dažnai žaidėjai į TRV ir traukia. Ir iš teisėsaugos, ir iš neutralių darbų. Atrankos nėra gal LABAI lengvos, bet manau reikėtų pripažinti, jos tikrai nėra ir pakankamai sudėtingos. Džiugu, kad išsakei savo nuomonę, visad visos nuomonės nesutaps.
 5. Pasiūlymo anketos šablonas Kokiom taisyklėm norite pateikti pasiūlymą?: Pasiūlymas: Darbuose sumažinti darbo vietas iki 15. Pagal VVP statistiką nesunku suprasti, kaip sumažėjo žaidėjų aktyvumas. Per pastarąsias 30 dienų daugiausiai prisijungę buvo 85 žaidėjai vienu metu, o Kovo mėnesį nebuvo daugiau vienu metu prisijungusių žaidėjų, nei 70. Dabar veikiančių darbų su pakvietimu yra 10. Kiekvienas iš darbų turi po 20 darbo vietų, tad tai reiškia, kad darbuose su pakvietimais šiuo metu yra 200 darbo vietų. Serverio forume per parą apsilanko vos 200 narių, serveryje - ko gero dar mažiau, negu 200 žaidėjų. Dalis žaidėjų dirba darbuose be pakvietimo, dalis bedarbių, tad manau tikrai darbams per sunku surinkti pilną gerą kolektyvą, nes paprasčiausiai nėra tiek aktyvių žaidėjų, kad kiekviename darbe būtų 20/20. Pasiūlymo nauda: Padarius 15/15, surimtėtų direktorių daromos atrankos, pasunkėtų apklausos, nes paprasčiausiai, būtų norinčių šiek tiek daugiau, nei yra vietų ir dėl to, būtų galima atsirinkti geresnius darbuotojus. Dabar, tai būna retame darbe, nes retai norinčių būna daugiau, nei yra vietų, todėl reikia rinktis ir prastai pasiruošusius darbuotojus, nes tuščią kolektyvą reikia užpildyti. Pats darbas irgi būtų vertingesnis, nekeičiamas kaip kojinės, vertinamas. Manau 150 darbo vietų darbuose su pakvietimu yra pakankamai serveryje, kuriame žaidžia iki 200 pastovių žaidėjų.
 6. Žiemos žaidėjas - @Marozas_Legalus Žiemos komandos narys - @Tom_White Žiemos administratorius - @Eimantas_Oho Žiemos direktorius - @Skirmantas_Pro Žiemos pavaduotojas - @Lukas_Svr Žiemos teisėsaugos direktorius - ... Žiemos mafijos direktorius - ... Žiemos neutralaus darbo direktorius - @Skirmantas_Pro Žiemos teisėsaugininkas - ... Žiemos mafijozas - @Siaip_Sau Žiemos neutralusis - @Edvinas_Neon Žiemos paslaugiausias žmogus - @Karolis_Ispanas Žiemos moderatorius - ... Žiemos TS prižiūrėtojas - @Piecia_Bombom
 7. Papeikimo anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Vikarijus_Finger 2. Nusižengusio darbuotojo @Vardas_Pavarde: @Nojus_Petraitis 3. Koks nusižengimas buvo padarytas: Rakinimas su /ant2 ligoninėje. 4. Įrodymai[BŪTINA]: https://imgur.com/a/XliDjVA 5. Papildomas komentaras[NEBŪTINA]: Ligoninėje nei su /ant, nei su /ant2 rakinti negalima. Patvirtino DPKT, tad darbuotojas privalo būti nubaustas.
 8. Nu tai ko gero reikės tau atsakyt už nusižengimus. Niekas nepavogtų jokio ACC, jeigu jokiems draugams nedalintum savo slaptažodžių ir susigalvotum sudėtingą slaptažodį, sudėtingą klausimą. Iš niekur nieko account'ai nepavogiami.
 9. ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Bmw_Simioras Pažeidimo aprašymas: Free kick. Tokioje vietoje tikrai negalėjau niekam trukdyti. Juk ne vidurį kelio, ne ant kokio asfalto stovėjau. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://i.imgur.com/GUSDZRc.jpg
 10. Aš rašau papeikimą, tai ir argumentuoju - ir komentuoju. Ne kaip tu, čia šūdus šneki ir kitiems sakai „nekomentuok“. Man nerūpi, ką tu manai ar ne. Savo nuomonę pasilaikyk sau. Kada noriu, tada ir sakau tuos cheminius elementus. Nori kažkaip įkąst kitam žmogui, tai už visiškai bet ką mutini. Gal pagaliau nusileisk? Iki.
 11. Kuris žodis? „Kas“? „Buginasi“? O gal cheminis elementas „ph“? Nejaugi žaidime nebegalima minėti cheminių elementų, nes jie pagal tave keiksmažodžiai? Nebeturi prie ko prisikabinti visiškai jau, ne tau turėt Admin'ą.
 12. ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Carmine_Rosato Pažeidimo aprašymas: Free /mute. Nepamenu, kad būčiau nusikeikęs. Parašiau darbo papeikimą, nes užfiksavau kaip nusižengė BTT, nesulaikė emocijų ir užmutino. Koks keiksmažodis? „ph“? Dabar cheminiai elementai yra keiksmažodžiai? Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://i.imgur.com/dIdE3ao.jpg