Vikarijus_Finger

Medikų Direktorius
 • Pranešimų skaičius

  636
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  3

Vikarijus_Finger paskutinis laimėjimas - Lapkritis 6

Tą dieną Vikarijus_Finger turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

78 Pritampantis

Apie Vikarijus_Finger

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2002.06.12

Kontaktai

 • Skype
  ltutata1

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vikarijus_Finger

  Neaktyvumo paraiškos direktoriams

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vikarijus_Finger 2. Jūsų vadovaujamas serverio darbas: Medikai 3. Kurį laiką būsite neaktyvus? 11.12 4. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? Prastai jaučiuosi. 5. Kas prižiūrės darbą, kol jūs neaktyvume? Pavaduotojas.
 2. Vikarijus_Finger

  Serverio direktoriai ir pavaduotojai

  Pavaduotojo priskyrimo anketa(PILDO TIK DIREKTORIUS) Priskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Skanus_Varsketis Kokio darbo pavaduotoju skiriamas?: Medikų Priskyrimo data: 11.12 Argumentuokite savo pasirinkimą: Žmogus, kuriuo galiu pasitikėti. Pilnai pasitikiu ir tikiu, kad nenuvils ir kartu palaikysim Medikus aukštai!
 3. Vikarijus_Finger

  Medikai - Darbo maršrutai

  Pateiktos yra 56 nuotraukos, kas reiškia, kad yra budėta 28 vietose. Už vieną vietą mokama 0,5t., tad viso gaunasi tik 14 taškų. Šie taškai bus pridėti Pateiktos 82 nuotraukos, kas reiškia, kad yra budėta 41 vietoje (kiekvienai vietai po 2 nuotraukas, pradedant budėjimą ir baigiant budėjimą). Už 1 budėjimo vietą mokama 0,5t, kas reiškia, kad viso už 41 budėjimo vietą gaunasi tik 20,5 taškų. Šie taškai pridėti.
 4. Vikarijus_Finger

  Medikai - Neaktyvumo paraiška

  Patvirtinta.
 5. Vikarijus_Finger

  Medikai - Darbo maršrutai

  Pridėta.
 6. Vikarijus_Finger

  Medikai - Darbo maršrutai

  Pridėta! Pridėta!
 7. Vikarijus_Finger

  ll FTB ll Darbuotojų papeikimai

  Anketos šablonas norint įspėti policijos darbuotoją; Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vikarijus_Finger Peikiamo darbuotojo Vardas_Pavardė serveryje: @Lauras_Pro Įrodymai kuriuose matoma, jog darbuotojas pažeidė taisykles[nuotrauka/video]: https://imgur.com/a/aqgvZfh Detalus paaiškinimas kaip teisėsaugininkas pažeidė taisykles: Neteisingi įtarimai. Papildomas komentaras [nebūtina]: Jau vertėtų jį išmest iš darbo, tiek nusiskundimų juo.
 8. Vikarijus_Finger

  Medikai - Darbo maršrutai

  Pridėta!
 9. Vikarijus_Finger

  Medikų nuolatinis albumas.

  Pirmoji pravesta treniruotė!
 10. Vikarijus_Finger

  Medikai - Darbo maršrutai

  Pridėta!
 11. Vikarijus_Finger

  Medikai - Neaktyvumo paraiška

  Patvirtinta.
 12. Vikarijus_Finger

  Medikai - Nusiskundimai

  Tu buvai pašalinis bazėje. Mediku nedirbi, buvai perspėtas, kad išvažiuotum iš bazės (matosi chat'e), neišvažiavai, tad ir panaudojo ginklą. Viskas čia gerai.
 13. Vikarijus_Finger

  Medikai - Neaktyvumo paraiška

  ♦ Neaktyvumą pildykite, jeigu negalėsite pražaisti 60 minučių. ♦ Neaktyvumą reikia pildyti pagal anketą ♦ Neaktyvumo paraiška galioja daugiausiai 3 dienas. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Kodėl būsite neaktyvume?: 3. Kiek laiko užtruks neaktyvumas?:
 14. Vikarijus_Finger

  Medikai - Nusiskundimai

  ♦ Nusižengimas turi būti ne senesnis, nei 12 valandų. ♦ Pildant papeikimo anketą, jūsų Vardas_Pavardė forume turi būti kaip ir žaidime. ♦ Pašaliniai komentarai draudžiami. Dėl jų būsite pranešti moderatoriams. ♦ Privalote užtaginti (parašius @) peikiamą darbuotoją. ♦ Papeikimą rašyti pagal anketą, esančią apačioje. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Nusižengusio Mediko Vardas_Pavardė: 3. Kaip darbuotojas nusižengė?: 4. Nusižengimą patvirtinantys įrodymai:
 15. Vikarijus_Finger

  Medikai - Nepageidaujamieji

  0. Vardas_Pavardė [Kaip nusižengė] [Išsipirkimo kaina] 1. Edvinas_Neon a.k. King_Vegeta [Nepagarba valdžiai, bandymas jai pakenkti] [Neišsiperkama] 2. Jerry_Stars [Nesąmonių darymas su tikslu būti išmestam, nepagarba kolegoms, valdžiai] [50tūkst.€] ...