Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Vikarijus_Finger

Forumo moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  2.337
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  20

Vikarijus_Finger paskutinis laimėjimas - Liepa 2

Tą dieną Vikarijus_Finger turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

904 Forumo siela

Apie Vikarijus_Finger

 • Rangas
  :__:
 • Gimtadienis 2004.01.26

Kontaktai

 • Discord
  Vikarijus#3037

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kupiškis
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Taksistas

Profilio peržiūros

8.707 profilio peržiūros
 1. Pridėta. Patvirtinta Pridėta. Pridėta. Pridėta. Pridėta.
 2. Neaktyvumo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Vikarijus_Finger Jūsų vadovaujamas darbas: Taksi Kiek laiko būsite neaktyvus? Šiandien Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? Išvykęs, grįšiu vėlai vakare. Minimumą pražaidžiau iki pietų Kas prižiūrės darbą, kol jūs būsite neaktyvus? Viskas prižiūrėta.
 3. Pridėta. Keliant ridą nuotraukos turi būti kas 30 kilometrų ir tų nuotraukų turi būti tiek, kiek kartų įvykdyta užduotis. Išviso matau tik 4 nuotraukas, tad užduotis įvykdyta 4 kartus. Pridėti 2 žetonai. Taip pat, būtinai, kitą kartą fotkink monitorių taip, kad matytųsi laikrodis esantis viršuje dešinėje.
 4. Konkurso laimėtojas: Pirmojo savaitės fotografo konkurso laimėtojas yra - @Klaudijus_Klaudijuz Jis laimi 25.000€, 10 žetonų bei /taksi ženklą 48 valandoms Darbo albumas - https://forumas.rls.lt/topic/59406-taksi-nuolatinis-albumas/page/16/#comments Kiti du dalyviai (@Deividosas_Galaxy, @Absolut_Jokse) gauna paguodos prizą - po 4 žetonus.
 5. Tai tavo kaltės neišteisina. Gavai užtildymą, sumanei atkeršyt, bet po kelių minučių prisiminei, kad dėl to 1 įspėjimo 2 mėnesius admino pirkt negalėsi tai paprašei Bws'o kad atmutintų ane.
 6. Tai tavo kaltės neišteisina. Gavai užtildymą, sumanei atkeršyt, bet po kelių minučių prisiminei, kad dėl to 1 įspėjimo 2 mėnesius admino pirkt negalėsi tai paprašei Bws'o kad atmutintų ane.
 7. Anketa Administratoriaus, kuris jus užtildė Vardas_Pavardė?: @Matthew_Escobar Kodėl buvote užtildytas?: Už keiksmažodžius, free užtildymas. Įrodymai, jog buvote užtildytas:
 8. ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Matthew_Escobar Pažeidimo aprašymas: Gavo užtildymą už skelbimus į /vc, tai sugalvojo už keiksmažodžius iš niekur nieko užtildyt. Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 9. Patvirtinta. Suskaičiuota teisingai. Pridėta, tačiau puiku būtų, jeigu kitąsyk nepatingėtum užduotis kelti į skirtingas nuorodas. Pridėta. Pridėta. Pridėti 4 žetonai. Pridėta. Pridėta. Pridėta 10 žetonų.
 10. Iškrito skaičius - 31. Laimėjai 6 žetonus! Sistema laikinai užrakinama, bus šiek tiek keičiamas jos veikimas.
 11. [2020-07-30] • Kaip žinia, mėnesį pavaduotojo pareigose išbuvęs @Torin_Riverdale šiandien palieka taksistus. Ačiū, Simai, už tokį įsiliejimą į taksi firmą ir už pagalbą. Be tavęs taksistai nebūtų užsiropštę ant tokio aukšto laiptelio.
 12. Po Klaudijaus lošimo buvo pridėta nauja taisyklė, kad per dieną pildyti galima daugiausiai 1 kartą.
 13. Iškrito skaičius - 62. Šįkart sėkmė nelydėjo..

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.