Vikarijus_Finger

Narys
 • Pranešimų skaičius

  726
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  3

Vikarijus_Finger paskutinis laimėjimas - Lapkritis 6 2018

Tą dieną Vikarijus_Finger turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

141 Turintis ką pasakyti

Apie Vikarijus_Finger

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2002.06.12

Kontaktai

 • Skype
  ltutata1

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vikarijus_Finger

  RLS.LT SAUSIO 13 GFX

  Kažkaip per daug savimeiliškai skamba, kai dar nesulaukęs jokių žmonių nuomonės, savo darbą vadini labai gražiu "kiti pamatę tokias gražias nuotraukas serveriu tikrai susidomės". Nieko labai įspūdingo čia nėra. Uždėt ant nuotraukos kažkokį simple efektą, logotipą ir parašyt "Realus Lietuvos serveris" nereikia kažką mokėt, tad ir nerandu ką čia vertint, bet tokia tik mano nuomonė.
 2. Vikarijus_Finger

  Furistu darbo interieras

  Atrodo visai šauniai, iš tiesų, bet mano akimis čia labiau panašu į garažą/sandėlį, tad gal čia labiau tiktų kokiam sandeliuotojų darbui, kur reikėtų dėžes nešiot ar kažkas panašaus. Ir kažkaip trūksta garažo įvažiavimų bent jau man, bet bendras vaizdas išties puikus.
 3. Prasivalyk zinutes drauguzi

  1. Rodyti daugiau komentarų  1 more
  2. Isaiah_Odysseyy
  3. Tony_Cartez

   Tony_Cartez

   excitai valink grindis šluot, nes tėvas grįš, kakton gausi

  4. Isaiah_Odysseyy

   Isaiah_Odysseyy

   pasol *keiksmai* nes traktoriu nuo kiema nuvarysiu

    

 4. Vikarijus_Finger

  Neaktyvumo anketa

  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Vikarijus_Finger Neaktyvumo data: 01-05, 01-06 Priežastis: Turiu kitų reikalų, namų darbams reikės laiko skirt daugiau.
 5. Vikarijus_Finger

  SF stotis ir nuoma

  Jeigu dabar būtų 2011 metai, gal ir visai nieko būtų, nes tokius mapus serveriai turėjo jau 2011 ar dar ankščiau. Bet dabar, toks map'as tikrai akies netraukia. Pradžiai gali bandyk kopijuot kažkokius realybėje esančius statinius, tuomet bus kitas vaizdas. Pabandyk sumap'int kažkokio miesto stotį ar pan.
 6. Vikarijus_Finger

  Geriausios vilos KONKURSAS LS !

  Dalyvauju
 7. Vikarijus_Finger

  Policija \\ Pareigūnų neaktyvumas

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vikarijus_Finger Kiek dienų neprisijungsite: 2 dienas Kodėl negalėsite prisijungti: Paprasčiausiai, yra svarbesnių reikalų
 8. Vikarijus_Finger

  [SAMP] Android išmaniesiems !

  Kaip įsirašyti, jeigu kažkas nesigauna: Svarbu: Žaidimas užima apie 2,7 GB atminties, tad prieš tai reikia įsitikinti, kad įrenginį yra apie 3 GB laisvos atminties. 1. Pirmiausia reikia atsisiųsti žaidimo „GTA SanAndreas“ failus, su jais bus ir .obb. plėtiniai, kurie bus reikalingi. Atsisiuntimas: „ Google“ diskas / Parsisiųsti .torrent failą 2. GTA SanAndreas failai (du. * Obb failai) turi būti perkelti į aplanką „Android / obb / com.rockstargames.gtasa“, jei tokio aplanko nėra, reikia jį sukurt. 3. Įdiegus žaidimą, reikia atsisiųst patį SA:MP'ą. 4. SA:MP failus reikia bet kur išpakuot. Tada perkelt SAMP ir texdb aplankus į aplanką „ Android / data / com.rockstargames.gtasa / files“, jei tokio aplanko nėra, reikia jį sukurti. 5. Iš aplanko reikia įdiegti Client.apk ir paleisti žaidimą. Dėmesio. • Paleidus programą, reikia pasirinkt OFFLINE režimą ir meniu spustelti „Multiplayer“. • Jei žaidimas dažnai genda ar yra kažkokios kitos problemos, reikia išjungti „Shadows“ grafikos nustatymuose. Pats neįsirašiau, nes neturiu tiek laisvos atminties, tiesiog išverčiau iš kitos kalbos pamoką.
 9. Vikarijus_Finger

  [SAMP] Android išmaniesiems !

  Pabandysiu atsisiųsti, parašysiu ar gausis, ačiū
 10. Vikarijus_Finger

  mafia

  Manau reikėtų idėjos, o ne tiesiog visus kadrus sumest iš grobimų ir tiek. Pabandyk sukurti kokį nors filmą kelių minučių, su kažkokia įdomia idėja. Šis filmukas visai neblogas, tad manau pavyktų ir kažką rimtesnio padaryti, tada būtų bomba, kaip Vodkius sakė.
 11. Vikarijus_Finger

  [Mapp] G4S

  Dažniausiai žmonės mapina per Map Editor, o objektams tekstūras parenka per Texture Studio, tačiau kas jau labiau nusimano, daro viską per Texture Studio tik. Sumapina ir iškarto uždeda tekstūras, bet čia jau kaip kam patogu
 12. Vikarijus_Finger

  [Mapp] G4S

  Mano akimis, parinkta puiki vieta, norėtus tokioje vietoje, kur buvo Radistai, turėt kažkokią bazę. Man atrodo kaip Apsaugai, per žema tvora. Nesakau, kad ji turi būt kaip dabartinių mafijų, ne, tiesiog ji gal turėtų būt kiek aukštesnė. Norėtusi įvairesnės augalijos, nes dabar jos yra tik 2 rūšių - medis ir krūmas. Būtų galima ir akmenų porą įdėt ir pan. Tai nėra svarbu, bet iškart bendras vaizdas bus kitoks, nes dabar visa augalija surikiuota kaip armijoj ir labai gražaus vaizdo tai deja, nesudaro. Stulpų reiktų ir kairėje pusėje, o kairėje pusėje parkingą irgi reiktų sudėliot kitokį, nes atrodo, kad čia parkavimo vietos sudėliotos furoms su priekabom. Bendras vaizdas nėra blogas, šaunu kad gerini savo įgūdžius, bet manau, kad čia būtų labiau panašu į vairavimo mokyklą, nei į Apsaugą.
 13. Kaži koks jausmas švęst gimtadienį per Kalėdas.. :D Sveikinu! 

  1. Deshawn_Wilson

   Deshawn_Wilson

   Labai geras, dvigubos dovanos :D aciuu, tave taip pat su šventėmis ;)

 14. Vikarijus_Finger

  2018m. Rudens sezono nominacijos!

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime — Vikarijus_Finger Rudens žaidėjas — @Vakaris_Crazy Rudens komandos narys — @Tom_White Rudens administratorius — @Titas_Accetturo Rudens direktorius — @Skirmantas_Pro Rudens pavaduotojas — @Titas_Accetturo Rudens teisėsaugos direktorius — @Danke_Green Rudens mafijos direktorius — Rudens neutralaus darbo direktorius — @Kloun_Joker Rudens teisėsaugininkas — @Edvinas_Neon Rudens mafijozas — @Dovis_Elemo Rudens neutralusis — @Klaudijus_Klaudijuz Rudens paslaugiausias žmogus — @Jason_Costello Rudens moderatorius — @Msw_Lukas Rudens TS3 prižiūrėtojas — @Siaip_Sau