Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Vikarijus_Finger

Taksi direktorius
 • Pranešimų skaičius

  1.302
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  11

Vikarijus_Finger paskutinis laimėjimas - Rugpjūtis 12

Tą dieną Vikarijus_Finger turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

448 Gerbiamas

Apie Vikarijus_Finger

 • Rangas
  gfx'inu labai brangiai, labai brangiai
 • Gimtadienis 2004.01.26

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kupiškis
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Taksistas

Profilio peržiūros

4.149 profilio peržiūros
 1. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vikarijus_Finger 2. Jūsų vadovaujamas serverio darbas: Taksi 3. Kurį laiką būsite neaktyvus? 08-22, 08-23 4. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? Tiesiog daug įvairių darbų buvo, nežinau kaip rytoj, tad dėl atsargos, neaktyvumą ir rytojui imu. 5. Kas prižiūrės darbą, kol jūs neaktyvume? Pavaduotojas.
 2. ♦ Sustabdžius karo taksi sistemą, nuo šiol vietoj jų firmoje bus pagalbininkai. ♦ Pagalbininkai bus atsakingi už įvairias sritis. Jos aprašytos apačioje ♦ Pagalbininkai bus lyg valdžia, nesant nei direktoriui, nei pavaduotojui prisijungus. ♦ Jų reikia klausyti taip pat, kaip ir darbo valdžios. ♦ Norint tapti pagalbininku, paprasčiausiai reikia būti pastebėtam. ♦ Šio rango nebus galima pasikelti pagal žetonų sistemą. Šį rangą bus galima gauti tik valdžios nuožiūra. ♦ Pagalbininku turi galimybę tapti bet kurio rango darbuotojai. ♦ Svarbiausia - niekad neprašyti šių pareigų, nes tada jūsų galimybės tiesiog sugrius. Tokio dalyko, kaip nardymo negali būti! Treniruočių ir veiklų rengimas: ♦ Pagalbininkas, atsakingas už treniruočių ir veiklų rengimą. ♦ Veiklas gali vesti ir vienas pagalbininkas be valdžios, tačiau gali vesti ir su valdžia. ♦ Jeigu pagalbininkui vedant veiklą, valdžios nėra, darbuotojai vis tiek neliks negavę premijų. ♦ Vedant veiklas be valdžios, pagalbininkas turi pasidaryti dalyvavusių žaidėjų nuotraukas ir jiems premijos bus pravestos banku. ♦ Už nedalyvavimą pagalbininko rengiamoje veikloje, nesąmonių darymą joje vykstant, taip pat griežtai gausite įspėjimus. ♦ Jeigu darbuotojai daro tam tikrus nusižengimus, neklauso, pagalbininkui reikia pasidaryti įrodymus ir atsiųsti valdžiai. ♦ Kiekvienos pravestos veiklos nuotraukas reikia kelti į darbo albumą. Valdžia už kiekvieną veiklą pagalbininkui skirs gan nemenką premiją. ♦ Veiklas reikia vesti kuo dažniau. Kitaip, jeigu savo pareigas atliksite prastai, jūsų vietą gali užimti kitas darbuotojas. ♦ Turint šias pareigas, arba į jas pretenduojant, jų siekiant, labai svarbu kuo dažniau būti darbo TS kanale. Pagalbininkai: 1. ... 2. ... ♦ Gauna 5-ąjį, aukščiausią, pagalbininko rangą. ♦ Gauna TS3 taksi kanalų operatoriaus laipsnį. ♦ Gali važinėti su bet kokiu taksi transportu bei nešioti bet kokią darbo uniformą. ♦ Gali nešioti nuosavą uniformą. ♦ Gauna atlyginimą, kuris priklauso kiekvienam pagalbininkui, taip pat, gauna premijas už gerą darbą. ♦ Gauna /taksi ženklą, t.y. galimybę dirbti su nuosavu transportu, jeigu yra aktyvus, gerai atlieka savo paskirtą darbą. ♦ Turi didesnius šansus patekti į pavaduotojo pareigas, kadangi jau yra valdžios pagalbininkas ir padeda valdžiai. ♦ Gali bet kada darbo metu pasiimti pertrauką. 1. Per dieną pražaisti bent 100 minučių. 2. Padėti taksi darbuotojams. Ypač naujiems veidams, naujokams serveryje. 3. Aktyviai atlikti savo pareigas. 4. Padėti valdžiai, jai prireikus ir paprašius pagalbos. 5. Jokiu būdu niekada valdžios neprašyti pavaduotojo pareigų. 6. Laikytis visų darbo taisyklių (čia).
 3. [2019-08-20] ♦ Kadangi karo taksi būrio sistema nepasiteisino, nebuvo labai reikalinga, sistema yra stabdoma. ♦ Gražinta pagalbininkų sistema (nuoroda)
 4. Patvirtinta. Rango pirkimas kainavo 20 žetonų.
 5. Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Serverio prižiūrėtojas, Vikarijus_Finger Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Word_Exe Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Aim, patvirtinta vvp Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK):
 6. Pranešimo apie užblokuotą žaidėją anketa [dėl grubių papeikimų]: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vikarijus_Finger 2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: @Word_Exe 3. Įrodymai, jog žaidėjas čytino: https://www.youtube.com/watch?v=OCrtyDc67gM&feature=youtu.be, vvp patvirtintas. 4. Kaip žaidėjas čytino: Aim
 7. Skelbiamas [08.10 - 08.18] savaitės laimėtojas ♦ Šiek tiek liūdna, kad per savaitę į galeriją įkelti bet kokią, su darbu susijusią nuotrauką sugebėjo tik trys darbuotojai, o vienas iš jų jau visai nebėra taksi kolektyve, tad dėl /taksi ženklo 2 paroms (kuris dabar be to dar išsisaugo, nereikia visados prašyti valdžios kad uždėtų), 10-ies žetonų ir 30,000€ konkuruoti sugebėjo tik du darbuotojai? ♦ Nieko nelaukdamas skelbiu šios savaitės fotografo konkurso laimėtoją. 30,000€, 10 žetonų ir /taksi ženklą 2 paroms laimi @Turbo_Butch, ačiū tau. Laimėtojo nuotraukos: ♦ Taip pat, kaip padėka už dalyvavimą darbuotojui @Dragon_Punchskiriamas 5 žetonų prizas. Jau galite kelti nuotraukas į darbo galeriją, siekdami naujo, šios savaitės prizo.
 8. Aprangos pardavimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Vikarijus_Finger Parduodamos aprangos ID: Kaina: Siūlykit kažką, jeigu domins, parduosiu. Nuotraukos: Viršuje
 9. Suskaičiavau 10 žetonų už užduoties įvykdymą, ir papildomai dar, 2 žetonai už tai, kad nuotraukos yra įdomesnės, gražesnės. Pridėta 12 žetonų.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.