Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Vikarijus_Finger

Forumo moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  2.273
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  20

Vikarijus_Finger paskutinis laimėjimas - Liepa 2

Tą dieną Vikarijus_Finger turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

875 Forumo siela

Apie Vikarijus_Finger

 • Rangas
  Projekto prižiūrėtojas
 • Gimtadienis 2004.01.26

Kontaktai

 • Discord
  Vikarijus#3037

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kupiškis
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip

Profilio peržiūros

8.490 profilio peržiūros
 1. Valdžia priėmė sprendimą. Papeikimas priimtas, darbuotojas bus įspėtas 1 įspėjimu. Darbuotojas pažeidė dvyliktą darbo taisyklę.
 2. Pridėta. Rango pasikėlimas patvirtintas. Tai kainavo 20 žetonų. Pridėta. Suskaičiavau 6,5 žetonus. Pridėta. Pridėta. Pridėta.
 3. Skelbiamas septintasis lošimas! Loterija dabar vyksta! Dalyvauja visi, užpildę apačioje esančią anketą iki 07-11d. (šeštadienio) 23:59val. Loterijos laimėtojas bus renkamas sekmadienį vakare. Loterijos prizas - /TAKSI ženklas ir 10 žetonų!
 4. Pridėta. Pridėta. Pridėta. Suskaičiavau tik 8 žetonus, tad tiek ir pridedu. Dienos užduotis neįvykdyta, kadangi pas tave nuotraukoje yra 89 (60+29=89) pradirbtos minutės, o dienos užduotis reikalauja 99 minučių. Ridos kėlimo užduotis įvykdyta du kartus (nuo 20km iki 50km ir nuo 110km iki 140km), tad už ridą pridedamas 1 žetonas. Pridėta.
 5. „Laimės rato“ loterijos šeštojo lošimo laimėtojas - @Fixas_Hyper Loterijos prizas - 50,000€!
 6. Pridėta. Pridėta. Pridėta. Pridėta. Žetonų sistema gali naudotis tik Taksi darbuotojai. Pridėta.
 7. Neaktyvumo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Vikarijus_Finger Jūsų vadovaujamas darbas: Taksi Kiek laiko būsite neaktyvus? Prisijungsiu, bet aktyvumu nepasižymėsiu šiandien ir galimai dar ir rytdieną. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? Yra įvairių planų, veiklos per ilgąjį savaitgalį. Kas prižiūrės darbą, kol jūs būsite neaktyvus? Žvilgteliu tiek pats, tiek pavaduotojas, kai gali (nes savaitgalį irgi šiek tiek užimtas), tiek patys darbuotojai vieni kitus prižiūri.
 8. Serveryje yra ir daugiau būdų gauti pinigų (darbai be pakvietimo, lenktynės, bulių kautynės, /pasiekimai ir kt.). Temos pavadinimas turi atitikti temos turinį. Tema rakinama.
 9. Pridėta. Pridėta. Pridėta 30 žetonų. Atvyktų iškvietimų ir pavežtų klientų nuotraukas reikia darytis kaskart, kai atvyksti į iškvietimą, kai išlipa klientas. Pridėti 2 žetonai. Pridėta. Pridėta. Rangą iš 3 į 4 galima pasikelti tik tada, jeigu jau yra pravesta veikla. Informacija apie tai yra čia. Šiai akimirkai artimiausia laisva diena yra 08-05d. (jeigu nebūtų galimybių šiai dienai, visada galima keisti keliom dienom atgal arba į priekį tą datą, tai čia jokia ne problema). Norint užsiimti sąraše vietą tiesiog reikia parašyti valdžiai. Pridėta. Pridėta. Patvirtinta. Paslaugos pirkimas kainavo 25 žetonus. Paslaugos laikas bus pradėtas skaičiuoti nuo tada, kada bus žaidime uždėtas rangas. Pridėta.
 10. Pridėta. Pridėta. Pridėta. Rango pirkimas patvirtintas. Tai kainavo 15 žetonų. Pridėti 3 žetonai.
 11. Pridėta. Pridėta. Puikiai pasidarbuota! Pridėta. Pridėta. Pridėta. Deja, bet nerodo nuotraukos kažkodėl. Bandyk ją kelti į imgur.com svetainę ir tada atsiųsti nuorodą nuotraukos.
 12. Pranešimo anketa Jūsų Vardas_Pavardė ir pareigos: Taksi direktorius Vikarijus_Finger Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Macho_Pablo Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Stambūs nusižengimai, grubūs valdžios įžeidimai. Įrodymai (FOTO, VIDEO, LINK): https://imgur.com/a/bEK0DSu

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.