Drift_Maihem

Narys
 • Pranešimų skaičius

  556
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  3

Drift_Maihem paskutinis laimėjimas - Birželis 29 2018

Tą dieną Drift_Maihem turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

54 Pritampantis

7 Sekėjai

Apie Drift_Maihem

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2003.01.12

Kontaktai

 • Skype
  JuorMader

Informacija apie narį

 • Miestas
  Šiauliai
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

2.217 profilio peržiūros
 1. Ieškau HQ arba LQ skinų būtų gerai. kad visi skinai būtų užmodinti
 2. Svarbu žinai, kad bent per žmogų koks paimtų armijos darbuotojas ir bent kiek ir ko nors padarytų, vis geriau nei nieko nors ir nesitreniruodamas gal kažką padarys.
 3. Kuriu šią temą dėl armijos darbo, nes dažniausiai per žmogaus grobimus niekas neiima hydros, nes nemoka su ja tiksliai šaudyti. Todėl noriu su jumis pasidalinti hydros hud'u. Jis atrodo taip: http://www.part.lt/perziura/d375d27032d250295d202d58c909f0a0724.jpg Atsisiuntę nuoroda bus du failai (reikės cleo) : http://www.part.lt/perziura/e8441b3c41fa6bd693f3cd8a2f02a1b1244.png Atsisiuntimo nuoroda: https://www11.zippyshare.com/v/3SYV03PB/file.html Puslapis iš kur atsisiūsti cleo (kelti į gta folderį): http://cleo.li/ SAMPFUNCS.asi (kelti į gta folderį): https://www11.zippyshare.com/v/AQU6sGCv/file.html Aktyvuoti reikia rašant kaip paprastą San Andreas čytą "hud" Manau šis atsisiuntimas turės naudos tiems kas norės išmokti taikliai šaudyti su hydra. Negailėkit rep'ų xd
 4. Aš neturiu skyboxo db be mogu kmr ir man tapati rodo
 5. Sveiki visi, vakar buvau įsirašęs sky box'ą jungiuos į žaidimą ir ant ekrano buvo irgi kažkoks užrašas šnd perinstalviavau gta su modais bet pasiliko kitoks užrašas ar ten kažkokią lenta bando išmest nžn net noriu, kad jos išvis nebebūtų. Katik ištryniau absoliučiai visus modus taspats š gaunasi....
 6. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Rimas_zint Pažeidimo aprašymas: Įžeidžiau tssg nuejo pasiskundė numetė jam ss ir užmetė mūtę o galėjo dąsiia dėti starus. Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 7. Jūsų Vardas_Pavardė: Drift_Maihem Tr. priemonės pavadinimas: Elegy Aprašymas (apibūdinimas): Gera mašinike su numeriais "LOH_485" Rida: 160km Kaina: Nuo 30k Nuotraukos (tr. priemonės, /vinfo, /bagazine): Papildomi komentarai:
 8. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Drift_Maihem Namo numeris: 78nr Aprašymas, privalumai: Los Santos mieste. Kaimynai ramūs Kaina: Siūlykit patys ofc nemažiau kaip 1'500'000 Nuotraukos (išorės, vidaus, spintos): Papildomi komentarai:
 9. Administratoriaus, kuris jus įkalino Vardas_Pavardė (arba - sistema)?: Sistema Kodėl buvote įkalintas į kalejimą?: Pridejo staru ir kicka gavau... Įrodymai, jog buvote įkalintas į kalejimą: