Drift_Maihem

Narys
 • Pranešimų skaičius

  550
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  3

Drift_Maihem paskutinis laimėjimas - Birželis 29 2018

Tą dieną Drift_Maihem turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

48 Pritampantis

7 Sekėjai

Apie Drift_Maihem

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2003.01.12

Kontaktai

 • Skype
  JuorMader

Informacija apie narį

 • Miestas
  Šiauliai
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

2.138 profilio peržiūros
 1. Drift_Maihem

  Parduodamas NRG-500

  5k be modo 5,001
 2. Drift_Maihem

  Policija \\ Pareigūnų papeikimai.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: D_M 2. Nusižengusio pareigūno @Vardas_Pavardė: @The_Misterius 3. Detalus pažeidimo aprašymas: krč stebėjau kaip tikrino jis kažką ir gezulis nudvesė iš oro aš juoktis pradejau iš jo, tai gezulis užmetė bėga stovėjau vietoi prilekė jo draugelis surakino poto pats prilekė mane iš oro nušovė pakimrinau pr hp gezulis sumete starus kaip už bėgima... 4. Įrodymai(Privaloma):https://www.part.lt/img/0c7a12178bb304d191085e695a55196b634.png
 3. Drift_Maihem

  Pagalbos su samp modais

  Aš neturiu skyboxo db be mogu kmr ir man tapati rodo
 4. Drift_Maihem

  Pagalbos su samp modais

  Sveiki visi, vakar buvau įsirašęs sky box'ą jungiuos į žaidimą ir ant ekrano buvo irgi kažkoks užrašas šnd perinstalviavau gta su modais bet pasiliko kitoks užrašas ar ten kažkokią lenta bando išmest nžn net noriu, kad jos išvis nebebūtų. Katik ištryniau absoliučiai visus modus taspats š gaunasi....
 5. Drift_Maihem

  Teisėsaugos kasdienybė...

  Dv numesk kelius ir skyboxa :x
 6. Drift_Maihem

  Fūristų nuolatinis albumas

  @Ievukz_Miau tai jau tikrai, kad skaneeei.
 7. Drift_Maihem

  Peikiu Rimas Zint

  Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Rimas_zint Pažeidimo aprašymas: Įžeidžiau tssg nuejo pasiskundė numetė jam ss ir užmetė mūtę o galėjo dąsiia dėti starus. Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 8. Drift_Maihem

  Parduodu Elegy

  Jūsų Vardas_Pavardė: Drift_Maihem Tr. priemonės pavadinimas: Elegy Aprašymas (apibūdinimas): Gera mašinike su numeriais "LOH_485" Rida: 160km Kaina: Nuo 30k Nuotraukos (tr. priemonės, /vinfo, /bagazine): Papildomi komentarai:
 9. Drift_Maihem

  Parduodu LS vilą

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Drift_Maihem Namo numeris: 78nr Aprašymas, privalumai: Los Santos mieste. Kaimynai ramūs Kaina: Siūlykit patys ofc nemažiau kaip 1'500'000 Nuotraukos (išorės, vidaus, spintos): Papildomi komentarai:
 10. Drift_Maihem

  Fūristų nuolatinis albumas

  @Vadim_Stepanov https://prnt.sc/khhuru sv
 11. Drift_Maihem

  Unjail Drifta

  Administratoriaus, kuris jus įkalino Vardas_Pavardė (arba - sistema)?: Sistema Kodėl buvote įkalintas į kalejimą?: Pridejo staru ir kicka gavau... Įrodymai, jog buvote įkalintas į kalejimą:
 12. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Lauris_Tiesiog Pažeidimo aprašymas: Buvau bazej afk zaidziau kita zaidima norejau prastumt laika mutes ir bam kickas kad bazej afk Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 13. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Renettas_Gta Pažeidimo aprašymas: Parašiau necencūruotą /sms žinutę ir dėjo mūte Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 14. Drift_Maihem

  Parduodu kokainą

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Drift_Maihem Narkotikų rūšis: Kokainas Parduodamas kiekis: 5250, priimu tik užsakymus Kaina: 1mg/550 Nuotraukos(/bagazine, /spinta, /narkotikai):