Samperis_Dry

Narys
 • Pranešimų skaičius

  567
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Samperis_Dry paskutinis laimėjimas - Spalis 4 2016

Tą dieną Samperis_Dry turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

17 Neutralus

Apie Samperis_Dry

 • Rangas
  kid
 • Gimtadienis 2004.05.24

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

4.366 profilio peržiūros
 1. Samperis_Dry

  Naujasis apsauginių direktorius jau čia!

  Sveikinu, sėkmės.
 2. Samperis_Dry

  MODIFIKACIJŲ PAIEŠKOS KRAUTUVĖ

  Sveiki. Iškart pasakysiu — aš nebe krautuvėlės savininkas. Atsisakau šito darbo, nes jau mažai laiko ieškot Jūsų modifikacijom, o dar ir mokykla atėjo. Taigi atsiprašau visų kurie amžius laukėt kol atsiųsiu modifikacijas... Darbuotojai taip pat jau nebedaro čia nieko, o aš vienas nesusitvarkau. Jeigu atsiras norintis vadovauti šitai temai — parašykit man. Galėsit nukopijuot visas taisykles arba sukurt savo ir sukursit naują temą. @Darius_Blogizzz gali nuimti išskyrimą, tą žvaigždutę ir užrakinti temą. Ačiū @Cops_Brothers, nes jis ko gero buvo geriausias mano krautuvės darbuotojas. Taip pat ir Dariui, kad leido sukurt tokią temą ir ją išskyrė.
 3. Sveikinu.

  1. Justas_Ses

   Justas_Ses

   o kazhkas atsimena mane dar

    

   dėkui,Samperi x)

 4. Samperis_Dry

  MODIFIKACIJŲ PAIEŠKOS KRAUTUVĖ

  2018.08.26 pasikeitimai: Prie darbuotojų komandos prisijungia @John_Loleris, o Feat_Thompson atsisakė toliau dirbti dėl laiko stokos.[NEW]
 5. Ateik į žaidimą, freepostinam čia mes
 6. Tr. priemonės pardavimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Samperis_Dry Tr. priemonės pavadinimas: Premier Aprašymas (apibūdinimas): Geltona spalva, 4 ratai, 4 durelės, 1 vairas, 3 (su vairuotoju 4) vietos, greičiausia keturvietė mašina. Be defektų, technikinė galioja. Dyzelis. Rida: 180.70km Kaina: Siūloma. Nuotraukos (tr. priemonės, /vinfo, /bagazine): Papildomi komentarai:
 7. Samperis_Dry

  MODIFIKACIJŲ PAIEŠKOS KRAUTUVĖ

  @Cops_Brothers Nusiųsiu asmenine žinute.
 8. Samperis_Dry

  [IEŠKAU] Adidas hud'o.

  Special for rls :DDD Žinok reikia labai daug ieškot ir derint, kad laikrodis neuždengtų to hud'o. Naudok default'ą ir viskas, taikinuką atskirai įsirašysi ir žaisk. special for rls XDDD
 9. Samperis_Dry

  [IEŠKAU] Adidas hud'o.

  Pats pirmas hud'as šitam vaizdo įraše: https://www.youtube.com/watch?v=qt8NZCF3L7c Įspėju, kad RLS laikrodis gali užlysti ant hud'o ir negražiai atrodys. Bet jį gali išjungti su komanda /laikrodis.
 10. Samperis_Dry

  RLS.LT | Teisėsaugą

  Visiškai netinkanti muzika kaip tokios temos vaizdo įrašui. Tai teisėsauga, o ne mafijos, o pasirinkai kažkokią „gangsterinę“ foninę muziką. Dar tie blackbarai užkelti labai. Galėtum dar GTA modifikacijų kokių nors įsirašyt, kad gražiau atrodytų. Bet šiaip faina, kad ne vien mafijos kelia kaip daužo teisėsaugą. Sukurk dar kažko, filmukų skilčiai to trūksta.
 11. Samperis_Dry

  WIKI žaidėjų skiltis | Informacijos pakeitimai

  Pasikeitimų šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Samperis_Dry Ką reikia pridėti/pataisyti/ištrinti? Visų pirma norėčiau, kad pamažintumėt mano infobaro ten kur nuotrauka yra dydį (http://prntscr.com/kkr3b5). Nes pasižūrėkit kokio dydžio nuotrauka ir tas rėmelis koks... Nauja nuotrauką įdėkit https://imgur.com/a/GSOWitV, pakeiskit, kad mėgstamiausias darbas trv ir citatą nalol. Papildoma informacija/prašymai:
 12. Samperis_Dry

  Pagalbos su teamspeak

  Sveiki gerbiamieji. Iškilo problema, kad kai sampas įjungtas, nu kai aš jį žaidžiu per teamspeaką manęs negirdi niekas, o kai nuleidžiu sampą tada girdi. Kame problema?