Jump to content
📢 Kreditų pirkimas SMS žinute naujas telefono numeris 1679! 📱 ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Samperis_Dry

Narys (-ė)
 • PraneÅ¡imų skaičius

  965
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  10

Samperis_Dry paskutinis laimėjimas - Kovas 3

Tą dieną Samperis_Dry turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

288 Gerbiamas

Apie Samperis_Dry

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio peržiūros

11.857 profilio peržiūros
 1. gerai rieda tavo chipuotas 210kw betmenas airidai
 2. siauliai nesnaudzia ir toliau po truputi uzkariauja rlsa. featas vienareiksmiskai nusipelnes tokiu pareigu, yra motyvuotas ir turi dideli potenciala, sveikinu ir sekmes.
 3. Klubas kuris atliko pažeidimą ; Legion Koks pažeidimas buvo atliktas ; Draudžiama būti kito klubo zonoje ir ten atlikti nusikalstamą veiką [Išimtis - Los Santos zonų karas]; Įrodymai ; https://streamable.com/akxmtm
 4. Anketa Dėl kurio grubaus sąrašo rašote šį prašymą?: Bendrojo teisėsaugos juodojo sąrašo. Kada buvote įrašytas?: 2022-11-08 Kodėl bausmė turėtų būti sušvelninta?: Buvau įrašytas dėl labai kvailos klaidos. Būdamas geras ir dosnus bei turėdamas užsilikusius kelis gramus kokaino ant savęs daviau nedidelį jo kiekį žaidėjui, kuris manęs paprašė. Jo niekada nevartojau nei laisvalaikiu, nei per grobimus. Neilgai trukus susilaukiau papeikimo dėl kurio ir buvau įtraukas į šį sąrašą. Dabar tie visiems puikiai žinomi veikėjai už kenkimą serveriui gavo RCON. Tuo metu berods buvau laikinas policijos departamento direktorius, visą laiką aktyviai žaisdavau, buvau surinkęs nedidelę komandą grobimams, kelis kartus jie net įvyko. Norėčiau grįžti atgal be jokių blogų intencijų pas seną draugą kuris labai neseniai tapo policijos direktoriumi, pasistengsiu, kad toks kvailas nesusipratimas vėl neįvyktų. Šiuo metu atstovauju klubą, nedarau jokių nesąmonių, todėl manau, kad bausmė galėtų būti kiek nors sušvelninta.
 5. Anketa: Vardas_Pavardė serveryje: Samperis_Dry Pasiūlymo aprašymas: Leisti pirkti draudimą dar jam nesibaigus arba likus kokiam nors minimaliam laikui, pavyzdžiui likus 5 minutėms seno draudimo jau būtų galima pirkti kitą. Pasiūlymo nauda serveriui: Manau, jog būtų patogiau, jeigu nereiktų laukti paskutinės sekundės kada baigsis senas draudimas. Nusipirkus naują draudimą laikas galėtų ir nesisumuoti, tiesiog jis vėl galiotų 1 valandą. Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os): Anketa: Vardas_Pavardė serveryje: Samperis_Dry Pasiūlymo aprašymas: Sukurti komandą klubams, leidžiančią sunaikinti klubo transporto priemonę. Pasiūlymo nauda serveriui: Neretai per zonų karus pasitaiko atvejų, kai dažnai po mirties susirinkus grįžtant į zoną ten susivaro visos klubo transporto priemonės. Dabar jas sunaikinti gali tik administratoriai su /boom komanda, arba klubo valdžia per /kvp. Manau, kad būtų patogiau, jog ir paprastas klubo narys turėtų galimybę ją sunaikinti, lygiai taip pat kaip ir kiti darbai. Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os):
 6. Puikūs pokyčiai, puikūs žmonės sustatyti į pareigas, puikus klubų atnaujinimas, ačiū.
 7. Samperis_Dry

  kankoreziniai

  KLUBO ISTORIJA Po ilgų ir sunkių darbo metų San Andreas valstijos kovos su organizuotu nusikalstamumu pareigūnams pavyko likviduoti dvi didžiausias nusikalstamas grupuotes Los Santos mieste, tai yra „Cosa Nostra“ ir „The Triads“ mafijas. Vieni jų nariai už savo begalę padarytų nusikaltimų buvo išsiųsti į įkalinimo įstaigas ilgam laikui ir net iki gyvos galvos, antri iš balos išlipo sausi ir po kiek laiko sėkmingai legalizavosi, treti nujautę ateinant galą paspruko, susiveikė padirbtus pasus, pasikeitė tapatybes ir pasiėmę savo santaupas emigravo į kitas šalis. Mafijų nariai pasklido po visą pasaulį ir ilgą laiką gyveno šešėlyje, laukdami, kol pagrindiniame mieste viskas nurims. Bėgant metams, jiems ėmė trūkti pinigų. Jie negalėjo dirbti darbo, negalėjo viešai rodytis, todėl buvo priversti gyventi tik iš to ką turi, o santaupos – ribotos ir gali baigtis. Pajutę pinigų stygių buvę mafijos nariai suprato, kad reikia kažko imtis ir ilgai nedvejoję nusprendė grįžti atgal į Los Santos miestą. Ilgai netrukus, grįžę mafijozai pradėjo burtis į skirtingus klubus, kiekvienas iš jų mieste susirado sau pagrindinės teritorijos vietą ir ten pradėjo vystyti nelegalią veiklą: užsiėmė narkotinių medžiagų gamyba. Pagamintus narkotikus jie pardavinėdavo gatvėse, tačiau šį kartą buvo atsargesni ir tam pradėjo verbuoti žmones iš gatvių. Po kiek laiko, tapus finansiškai stipresniems, klubui atsivėrė keliai į nelegalių ginklų rinką ir klubas sėkmingai surado naujų pažinčių ties ginklų tiekimu, ir pradėjo jų gabenimą per sieną. Kiti klubai taip pat nesnaudė ir su lyg kiekviena diena darėsi stipresni, o tas skatino konkurenciją tarp klubų. Kiekvienas klubas norėjo valdyti kuo daugiau Los Santos teritorijų, todėl ilgainiui prasidėjo kruvinos kovos dėl jų. Klubas gatvėse pradėjo kovoti „kankorėžinių“ vardu ir dabar šitas vardas yra puikiai žinomas visose miesto gatvėse, tarp visų klubų. KLUBO LYDERIAI KLUBO LYDERIS – Samperis_Dry KLUBO SUBLYDERIS – Bruce_Elegy KLUBO BAZĖ, APRANGA, TRANSPORTO PRIEMONĖS

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.