Jump to content
📌 09-10 įvyko serverio ekonomikos perkrovimas!! ×
🔴 Paskelbtos pastatų grobimų tarp policijos ir klubų taisyklės. Nuo 2023-09-19 policininkams DRAUDŽIAMA būti klubo nariais. ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Alan_Paradox

Garbės administratorius
 • PraneÅ¡imų skaičius

  510
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  49

Alan_Paradox paskutinis laimėjimas - Kovas 1

Tą dieną Alan_Paradox turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.791 Valdau

Apie Alan_Paradox

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2000.01.31

Kontaktai

 • Discord
  Alanas#1233

Informacija apie narį

 • Miestas
  Tamsus Langas
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • VIP narys
  Taip

Profilio peržiūros

26.626 profilio peržiūros
 1. Trumpai tariant, čia būtų darbo prisigalvojimas tam, kad jo tiesiog būtų. Dabar žmonės jeigu yra VISIŠKAI PASITAISĘ, jie gali užpildyti sušvelninimą esant norui ir dažnu atveju jį gauna, ar tai sušvelninimas ar tai apskritai išbraukimas. Tokia praktika veikia, o papildomai apkraut DP kad po kažkiek laiko viską trintų kaip ir nėra prasmės. Žmonės įrašyti neveltui, o jeigu jie nori būt iš ten išbraukti, kreipiasi į DP ar privačiai, ar temoje ir tada sprendimai priimami individualiai. Apie raudonus sąrašus, yra buvė tik keletas išbraukimų ir visi jie buvo labai individualūs su tam tikromis išlygomis. Pvz: Ernis_Akmenrah išbrauktas, nes pateko į komandos narius ir taip akivaizdžiai parodė, kad nėra būtina, kad jis tuose sąrašuose figūruotų; Eltruko_Legend išbrauktas tik su laidavimu, t.y. asmuo, kuris jį paskyrė prisiimė visą atsakomybę bet kokio "pasišikimo" atveju. Principe iš jų išsibraukti nėra įmanoma, tačiau taisyklėse nurodyta, kad DP ir pagr. administracija turi teisę išbraukti narius savo nuožiūra, tik tas išbraukimas vyksta labai retai ir tik susidarius tam tikromis sąlygomis, o ir patekt į tą sąrašą nėra taip paprasta. Tokie pakeitimai kurie yra siūlomi tiesiog užkrautų papildomo darbo ir neatneštų realios apčiuopiamos naudos, dabartinė praktika veikia ir nėra didelio tikslo ją keisti. Jei esi sąrašuose ir nori ten nebūti - kreipiesi ir būsi išbrauktas, jei matosi tas "VISIŠKAS PASITAISYMAS".
 2. Bausmė skirta ir taip sušvelninta vietoj 4k valandų bano (jei įdomu koks šviežias pasikeitimas įvyko). Trumpai apie tą pranešimą. Tuomet buvo perdarytos bausmės už blokavimus ir atskirtos specialiosios bausmės vietoj terminuotų/neterminuotų bausmių. Paryškinu konkrečią vietą. Koregacija ir taip įvyko Ray_Allen naudai, nes taisyklėse prieš tai buvo įformintas 4000h banas už šį pažeidimą, kas atrodo šiek tiek perteklinai. Kalbant apie tą patį pranešimą, tai perskaitai tą vieną eilutę ir toliau neprisiverti skaityti, nes "kaip čia išmazint draugelį". Porą dar vietų perkelsiu kurios tau būtų aktualios. Nurodyta apie spec. bausmių skilties sukūrimą. Tuo metu, 04/22 buvo numatyta, kad asmuo, duodamas paskyrą kenkėjui/rcon'ui, yra prilyginamas kenkėjui, kas po to buvo sušvelninta iki laikino bano, o dabar sutrumpinau ir iki 750h (nes suprantu, kad abydna banint 4k val dėl to žaidėją, kad ir taisyklės tuo metu taip nurodė). Šita bausmė egzistuoja dar prieš mane, aš ją buvau sugriežtinęs šiame pranešime (vietos paryškintos, ypatingai paskutinio punkto vieta skliausteliuose yra net ir pavyzdukas Jums) ir tai buvo spec. bausmė (kuri vis dar yra ir niekur nedings). Ne pirmas žmogus ir turbūt ne paskutinis čia dėl to gavęs baną. Jum jokių bėdų dėl to nekilo 2022-09-22 15:15:00 (Josh_Hokage), kai tas pranešimas buvo paskelbtas ir matomas lygiai tokia pačia forma, žmogus už tai buvo užblokuotas. Pats papeikimą rašantis asmuo taip pat buvai komandoje tuo metu ir pats patvirtinai tą užblokavimą ir situacija nuo šios visiškai niekuo nesiskiria, bet kai savą žmogų dėl to pačio dalyko ir tos pačios priežasties užbanina, jau "free ban". Tai bent jau jeigu verkiat dėl "free ban", tai dėl visų, ne tik dėl draugelių. Iš mano pusės šioje temoje papildomų atsakymų nebus. Taisyklių temą matot visi, situacija ir taip buvo į jūsų naudą, nes pažeidimo momentu bausmė pripažįstu buvo kosminė (ir jinai nebuvo skirta), toks blokavimas vykdomas ne pirmą kartą, analogišką situaciją tvirtino pats peikiantis asmuo ir kol ne "savą" užbanino - problemų nebuvo, analogiškos bausmės taikytos prieš man būnant pagr. administracijoje (Dutch_Rizzuto kaip pavyzdys, blokavimas skirtas The_Dude, kai dar ir direktorius buvo jis), tada kiek prisimenu irgi kažkokio pasipiktinimo nebuvo. ok Papildau: Galbūt atsirado neaiškumas dėl pačio bausmės pavadinimo. Kaip jūs, kaip visa bendruomenė, kaip komanda, vis dar būna vadinu tą bausmę rcon, kad visiem paprasčiau būtų, bet pati bausmė yra už paskyros davimą žaidėjui kuris turi draudimą žaisti (nu parašyt "rconui" žymiai greičiau ir paprasčiau) ir pilnas pavadinimas netilps į bausmę, arba paskyros davimas kenkėjui (bet ten yra skirtinga bausmė). Tai techniškai "rcon'ui" duot acc ir taip ir taip nelabai gali, kai toks terminas techniškai taisyklėse neegzistuoja, tik visi taip vadina toliau iš patogumo ir įpročio. Vienu ar kitu atveju, bereikšmis papeikimas.
 3. VVP paskelbtas aukcionas dėl vienos iš serverio degalinių. Statymas vyksta kreditais ir truks 48 valandas.

   

  Dalyvauti gali visi, išskyrus du žmogučius, kurių dėka ir vyksta šis aukcionas. <3 

   

  Gero statymo. :) https://vvp.rls.lt/auction

 4. Pasikeitimai komandos gretose

   

  Justas_Ses pareiškė norą pasitraukti iš Projekto priežiūros pareigų. Darbo ir rezultatų per daug nekomentuosiu, savo sritį prižiūrėjo tiek kiek leido labai ribotos galimybės, tačiau matomai pritrūko tiek noro tiek galimybių tam. Ačiū už laiką skirtą projektui ir prisidėjimą prie iniciatyvų.

   

  Į jo vietą pereina Ernis_Akmenrah, dabartinis direktorių prižiūrėtojas. Nors su savo pareigomis tvarkėsi gerai ir atsakingai, sužinojus, kad Justo jau greitai nebebus, pats pasisiūlė perimti šią sritį, nes joje pats jaustųsi patogiau ir savo geriausius rezultatus pasiekė būtent toje srityje. Kadangi pats komandos narys jaustųsi geriau ir patogiau, manau, kad tai geras ejimas ir galės nešt daugiau rezultatų srityje, kurioje pačiam dirbti malonu.

   

  Atsilaisvinusią darbų priežiūros vietą užims dabar jau buvusi TRV direktorė Lee_Pri. Ji buvo mano antras kandidatas į direktorių priežiūrą po Ernesto, rezultatai taip pat pasiekti būtent neutraliuose darbuose, ilgą laiką rodo puikius rezultatus būtent toje srityje, o kai dabar DP bus "šeimos biznis" tai nesunku bus tikėtis ir lengvo bendradarbiavimo tarp abiejų direktorių priežiūros sričių.

   

  Taip pat, kaip jau minėjau, Feat_Thompson užsiima dviejomis rolėmis laikinai iki tol, kol būtų rastas pakeitimas, tai pagaliau tokį radau. Į čytų priežiūros rolę prisijungia buvęs projekto priežiūros narys Linux_Kill. Jo kompetencija neabejoju, rezultatai taipogi buvo rodyti geri būnant šioje srityje, o asmens aktyvumas tikrai nėra prastas (kol kalašo seife yra). 

   

   

  Nauji komandos nariai savo srityse pradės darbą nuo rytojaus, šiandien duodam laiko apsiprasti. :)

   

  Su šiais pasikeitimais projekto komandos gretos yra pilnai užpildytos ir manau, kad tai yra puikus papildymas ir taip gan stipriai komandai ir visi šie pokyčiai atneš daug naudos. 

  1. Rodyti daugiau komentarų  2 more
  2. Bws_Nivalit

   Bws_Nivalit

   Forumo moderatoriu irgi truksta, galiu as pls, kred reike!!!!😡😤

  3. Lukas_Svr

   Lukas_Svr

   Kzn kiek pamenu linuxo cytu kompetencija lygi neivio risliam kalbejimui, taiiii🤷‍♂️

  4. Eva_Moon

   Eva_Moon

   sweikinimai, perleisi po to man? @Linux_Kill

 5. Papildymas: Ačiū, Justai, už paprastą ir aiškų atsakymą. Pridėsiu dar šiek tiek iš savo pusės dėl Feat_Thompson. Pirmajai situacijai dabar išskirsiu kelis esminius dalykus. Tavoji pateikta situacija nėra analogiška nagrinėjamai situacijai: Video iš asmens perspektyvos mes neturime, buvo šaudyta su desert eagle naudojant c-bug, kai šiuo atvėju tai buvo tiesiog šaudymas su ak-47, todėl tokios nuomonės susidaryti mes negalime ir ginti tokios pozicijos net neverta. Kaip ir atspėjau - vienintelis argumentas iš tavo pusės tai pzu bug’as ar kažkas panašaus, tokiu atveju kiekvienas asmuo galės gintis naudodamas argumentu, jog tai yra pzu bugas ir jis visiškai nenaudojo žaidimą palengvinančių programų. Antroji situacija: Labas rytas ir tau, “su silent aimu tiek prašaut? Neįmanoma" Šiais laikais viskas yra įmanoma, kaip serverio prižiurėtojas atsakingas už priežiurą ties žaidimą lengvinančiomis programomis nenusimano elementariausių dalykų arba jais net nesidomi, papraščiausias silentaimas, kuriame gali nusistatyti pataikymo procentą, kurį gali įjungti/išjungti vieno mygtuko paspaudimu, tai gali žmogus padaryti ir bešaudydamas. Taip ir neišgavau jokio paaiškinimo ties momentais kur buvau netgi pateikęs nuotraukas su įtariomis situacijomis, tai norėčiau paklaust: Galbūt pamiršai į tai atsižvelgt? Nes tavo argumentas, kad su silentaim tiek nepataikyti yra juokingas. Grįžtame prie Andrius_Crazy, Ar tu, tikrai būdamas ir užimdamas tokias pareigas, manai, kad žaidimo damage informeris rodo koreguotą serverio kulkos žalą? Netgi /hitreg parašius matoma, kad padaryta žala iš vienos kulkos yra 12,5 HP, o dmg informeryje tai yra registruojama kaip 9,9 HP žalos. Dėl kulkų kreivumo jokių argumentų nesulauksiu, kadangi tai yra natūralu - blogiausiu atveju visi galėsime naudotis šia tema, kaip paprasčiausiu pasiteisinimu. “lengva ir paprasta pasiskaičiuoti” Neatrodo. Ką šiame argumente pamačiau, tai kompetencijos trūkumas, šališkumas traukiant saviškius nebūtais argumentais ir nenoras kažkam kitam perleisti pareigų. Sakyk ką nori jos nėra skirtos tau, jeigu net nenusimanai apie damage informerius ir paprasčiausią silentaim. Šiuo teiginiu sutinku su Andriaus nuomone dėl pakeitimo arba bent papildymo žmogumi, kuris nusimano apie šiuolaikines žaidimą lengvinančias programas. “Taip gal ir nesu tobulas čyterių prižiūrėtojas” Todėl siūlau ieškoti pakaitos čyterių gaudymo srityje, nes klubų priežiūroje, kaip visiškai šviežiai atsiradusioje srityje, tvarkaisi puikiai.
 6. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Justas_Ses ir Feat_Thompson Peikiamo komandos nario pareigos?: Projekto priežiūra Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Feat_Thompson (papeikimas dėl neturimos kompetencijos ties blokavimais.) Justas_Ses (Šališkumas, visiškas kompetencijos trūkumas) Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: Pradėsiu nuo čyterių bei klubų prižiūrėtojo Feat_Thompson (klubų priežiūra – nuostabi, papeikimas dėl neturimos kompetencijos ties blokavimais.) Buvo atmesti, priimti neteisingi blokavimai, be normalių, argumentuotinų priežaščių bei savotiškas šališkumas. Pradėkime nuo naujausiojo blokavimo. Joe_Masseria Kaip blokavimas galėjo būti atmestas? Feat_Thompson(toliau - prižiurėtojas) atmetė blokavimą greičiausiai net nesulaukęs video. Tai visų pirmą, netgi aklas pamatytų pirmą įtarų dalyką šiame video įraše. Pats pirmas video VVP blokavime. https://streamable.com/e7pgxe 0:12-0:13 sekundės, Joe_Masseria šaudydamas tiesiai į Jonas_Gargalyne, sugebėjo kliudyti Deividosas_Galaxy. To priežastis yra naudojamas silentaim, dėl kurio FOV settingai bugginasi ir užkabino žmogų kuris yra už jo(na ar bent taip galime preziumuoti iš matomo vaizdo klipo). Hitrego informacija aiškiai parodo, kad kulka buvo pataikyta į Deividosas_Galaxy. Antrasis Klipas. https://streamable.com/bl4bvo Visų pirma šaudo, kliudo visus. Trečia kulka kuri pataikė į Taxioras_Olegas - kaip ir kokiais būdais? Kiaurai stulpą. Nejaugi čyt prižiurėtojo kompetencija yra tokia prasta, kad vienintelis argumentas bus pzu bugas arba dar koks desync’as , jeigu taip, tai galima išvis atmesti visus blokavimus už silentaimus ir prikabint kaip eilinį desync’ą ar pzu bugą. Tęsiam toliau, Kontrolinis šūvis į Leo_Franchetti, ar jūs pasakysit, ar man pasakyt? Nu jei jūs nepasakysit, tai aš. Kaip žmogus šaudydamas tiesiai tiesiog iš lempos kulką į dangu iššauna? Kuri, kaip tyčia kliudo Leo Kad aiškiau būtų pažymėjau. Geltonąja spalva pažymėta natūrali kulkos projekcija, o raudonąja - jau su silentaim iššauta kulka. Ir mano prieš tai minėtą teiginį puikiai argumentuoja ir iškarto į Gražvydas_Drifteris pataikyta kulka. Geltonąja spalva pažymėta kulką pataikiusi į Gražvydas_Drifteris, raudonąja - su silentaim iššauta kulka. Ties Joe_Masseria baigsime čia. Galime tęsti toliau, Andrius_Crazy https://streamable.com/rvr9w5 Išties nežinau ar šis prižiurėtojas yra gabus atsakyti už serverio priežiurą, ties programomis, lengvinančiomis žaidimą atžvilgiu, ir klausimas: ar jo argumentai dėl to bus svarūs šiame papeikime, kai net nėra atkreipamas dėmesis į papraščiausias ir aiškiausias detales, dėl ko blokavimas turėjo būti priimtas, štai keli pavyzdžiai: Net ir žmogus nenusimanantis apie programas, kurios palengvina žaidimą, plika akimi mato, kad tai nėra natūralios kulkų projekcijos, tai kyla klausimas - kaip žmogus atsakingas už tai, galėjo praleisti taip paprastai pro akis? Juk jis tikrai matė tą pačia medžiagą, kaip ir mes, kuri buvo įkelta į VVP. Žinoma, ne paslaptis , kad abidvi šios paskyros, kurios buvo užblokuotos bei neteisingai atblokuotos priklauso vienam žmogui, kuris atsovauja vieną klubą ir, kaip tyčia, to klubo pirminis kūrėjas yra tas pats prižiurėtojas Feat_Thompson ir dėl to kyla įtarimas ir dėl to pačio šališkumo arba kompetencijos trūkumo(jei taip, tai žmogus neturėtų apsiimti šiomis pareigomis iš viso), kuomet buvo priimti protu nesuvokiami blokavimai, kai įrodymai yra tokie aiškūs ir elementarūs. Tomas_Gti. Kiek Tomas_Gti pats pasakojo, buvo užblokuotas free ir negali niekur pasižiurėti įrodymų už ką ir kaip jis buvo užblokuotas, kadangi pats prižiurėtojas nesiteikė įkelti irodymų. Tai žmogus liko nubaustas nesužinojes tikrosios priežasties, tai rodo prižiurėtojo nekompetenciją. Ir duoda dar vieną pavyzdį, dėl ko Feat_Thompson neturėtų atsakyti už žaidimą palengvinančias programas. Elementariai ši sritis nėra skirta jam. Yra matomas jau minėtasis kompetencijos trukūmas, šališkumas ir paprasčiausias atlaidumas atliekant pareigas. Kitas, mūsų visų gerbiamas veidas serveryje – Justas_Ses. Šališkumas, visiškas kompetencijos trūkumas ties ketvirto lygio administracija. Baninama dėl atsitiktinai gautų įrodymų ir tai yra toleruojama. Administracijos neįspėjimas po taisyklių pažeidimų, free banų. Negebėjimas komunikuoti tarpusavyje komandoje su kolega(Feat_Thompson) bei paties valdoma administratorių komanda(Sukonkretinant – šnekama apie Laurį_Game(pavyzdžius pateiksiu žemiau) ir Deividosą_Galaxy(Neįsivaizduoju, ką žmogus veikia priežiūroje, visiškai neadekvatus elgesys, norint pritraukti žaidėjų, vien įžeidimai(šunys, degradai), gaunant tokius žodžius atgal – užtildymai)). Yra begalinis noras žaisti zonose – sugebėk palaikyti balansą, jog gera ir smagu būtų žaisti VISIEMS, o ne gaudyti, kas nusižengs taisyklėms priešingoji pusė. Jeigu neįmanoma palaikyti balanso, ar tikrai turi pakankamai kompetencijos būti projekto priežiūroje? Čia tik retorinis klausimas, nereikalaujama, neprivaloma ir nereikia atsakyti. Gerbiamas čyterių medžiotojas Lauris_Game. Paskutiniai 20 blokavimų: https://prnt.sc/lmOKvgdLDHSL https://prnt.sc/DR-gaWUBtQRo Šiek tiek mažiau nei pusė atmestų – normalu būti nenubaustam už free baninimą? Nors vienas blokavimas buvo iš būtent trečiosios lokalkės chebros? NE. Manau šie rodmenys puikiai atspindi apie visišką šališkumą iš administratoriaus. Šie rodmenys yra prieinami visiems – ypač tai aktualu ir administratorių prižiūrėtojui Justui_Ses, bet gaila, jog žmogus nei nubaustas už šališkumą, nei iš viso tam skiriamas kažkoks dėmesys. Taip pat, Justo nekompetencija ir klaikų darbą galime pamatyti ir tuomet , kai pelnytai buvo užblokuotas žaidėjas Clan_Exorcist dėl administratoriaus komandų naudojimo zonoje , karo metu. Blokavimas buvo priimtas Feat_Thompson , tačiau administratorius Clan_Exorcist nebuvo nubaustas. Tokios situacijos simbolizuoja , kad vyksta miskomunikacija komandos viduje ir taip pat simbolizuoja kaip atlaidžiai yra žiūrima į paskirtas pareigas, šiuo atvėju projekto priežiurą (administracijos srityje) Norėčiau trumpo pasiaiškinimo iš kiekvieno iš jūsų pusės ir jokios tolimesnės diskusijos. Gero vakaro, mielieji.
 7. Tokiem kaip clan exorcist ir su cwalk ciuva nusaut neproblema kai silent settingus ipisa didesnius

  1. Andrius_Crazy
  2. Eddy_Russell

   Eddy_Russell

   asaras sau pasilik ziezmariau)

 8. Kadangi yra žmonių, kuriem reikia atskiro paskelbimo, šalia CBUG draudimo sugrįžimo jį išėmus (nes su TAB vis dar fiziškai galima) taip pat sugrįžta ir CWALK naudojimas, kas iš esmės yra ta pati GTA-SA žaidimo klaida. 

   

  Taisyklės taip pat pakoreguotos atskirai išskirti CWALK, kad NIEKAM nekiltų jokių abejonių.

 9. sv draugas kodel tave visi sveikina 

 10. Sveikinu Alanai sulaukus dar vienu švenčių. Tegul šio šventės būna geriausios kokios buvo iki šiol. Linkiu visko ko geriausio , tiek kad pabūtum su savo artimaisiais, tiek su draugais, sveikatos, stiprybės , laimės, meilės visko ko tik trokšta tavo širdis! Su šventėm!

 11. Sveikinu su Šv. Kalėdom! Linkiu sveikatos, kantrybės ir džiaugsmo!

 12. Gersim mes su Kalėdų Seniu, Gersim daug ir net po švenčių, Gersim vyną, alų, “harą”, mes išlaksim visą barą. Kai bus gėralo stoka, mums padės balta meška, Ji seneliui paklusni, duos mums bačką, o gal dvi, Duos mišrainės, duos šašlykų, švęsim nors iki Velykų! Linksmų bei gražių švenčių! 

 13. Sveikinu! Aš perdaviau Kalėdų Seniui tavo norų sąrašą. Deja, jis nieko nesugebėjo perskaityti tavo rašysenos, todėl dovanų atneš gramatikos vadovėlį. 

 14. Kai girtas zuikelis ridena baranką ir senis ateina su šnapso bačka, kai baltas arklys palei langą vaidenas - žinok, kad Kalėdos jau lanko tave. Linksmų švenčių!

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.