Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×
Konkursas | MANO VASARA ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Alan_Paradox

Projekto prižiūrėtojas (-a)
 • Pranešimų skaičius

  332
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  25

Alan_Paradox paskutinis laimėjimas - Liepa 13

Tą dieną Alan_Paradox turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.276 Valdau

Apie Alan_Paradox

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2000.01.31

Kontaktai

 • Discord
  Alanas#1233

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kaunas
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Nenustatyta
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Medikas

Profilio peržiūros

12.142 profilio peržiūros
 1. Administratorius pateikė įrodymus, bausmė pritaikyta teisingai, net taisyklę tau pacitavo. Jeigu tikrai būtų toks kontekstas, kurį apibūdino peikiantysis, nematau prasmės sušudyti Tomy_Gelvaro, ignoruoti Klaudijaus nurodymus ir, kaip nurodė Klaudijus, būtum išeidinėjęs, nebūtum po to ir ant Miglės mašinos užšokęs. Intencijos aiškios - tikrai būtum atvaręs tik gaisro nugesint, būtum užgesinęs ir išvažiavęs.
 2. Administratorius pateikė įrodymus dėl ko buvo taikyta bausmė. Žinoma, gal ir atrodo, kad bausmė už nieką, bet "px" yra traktuojamas kaip keiksmažodis, todėl administratorius turėjo teisę skirti šią bausmę.
 3. Labas! Ačiū už tavo pateiktus įspūdžius. Tau buvo pridėti 6'000 patirties taškų ir 15'000€ projekto valiutos. Papildomai integracijai į projektą, kviečiu tave vykdyti pasiekimus (/pasiekimai), vykdydamas juos gali gauti papildomų patirties taškų ir pinigų. Jeigu iškils sunkumų, arba apskritai susidursi su problemomis ar klausimais projekte - kreipkis į administratorius (/padmins arba /sms), padėsime. Gero žaidimo!
 4. Praėjus pirmam pokalbių su kandidatais etapui, identifikavome du narius, kurie atitiko projekto priežiūros keliamus kriterijus ir parodė tiek norą, tiek galimybes prisidėti prie IV lygio administratorių komandos. Pakvietus prie jos prisijungti, asmenys sutiko, tad nuo šios dienos darbą IV lygio administratorių komandoje pradeda @Dovydas_Helir @Eimantas_Oho

  Žmonėm, su kuriais vyko pokalbis, tačiau dėl vienos ar kitos priežasties negalėjome pasiūlyti prisijungti, asmeniškai bus išsiųstas feedback'as. O visiem kitiem norėčiau pranešti, jog tai nereiškia, kad administratorių komanda pilna ir visada ieškosime perspektyvių žmonių, kurie gali prisidėti prie serverio gerovės, tad tikrai nereikia nusistatyti, kad "pilna komanda, nieko nebus".

   

  Ačiū visiems, kas skyrė savo laiko tiek kandidatuojant, tiek ateinant į pokalbius!

 5. Gera diena, ačiū, jog domitės mano kepenų būkle, tačiau galiu patvirtinti, jog šiuo metu nėra mano organizme jokių psichoaktyviųjų medžiagų. Labai dėkingas už rūpestį, kuris, bent šiuo metu, nėra reikalingas. Kai bus sunkumų dėl pahmielo, žinosiu kur kreiptis! Kalbant apie tavo gražų tekstą, visas tavo papeikimas remiasi ant to, ar čia yra piktnaudžiavimas privilegijų statusu ar ne. Labai smalsu būtų pamatyti kur tai yra apibrėžta, nurodyta, kad va kokaino vartojimas yra piktnaudžiavimas privilegijų statusu. Jeigu man pateiksi konkretų apibrėžimą iš pagrindinės administracijos, kur tai yra įforminta taisyklių formatu, tada galėsim kažką toliau diskutuoti. Be konkrečios taisyklės, kuri tai nurodo ir apibrėžia, tavo papeikimas tampa beprasmis, o jeigu tai yra neapibrėžtumas, situacijas reikia įvertinti individualiai. Jeigu man pateiksi konkrečią taisyklę, bus kita kalba. Kalbant apie Dovis_Cold skirtą bausmę, ji jau įvyko po /kill skyrimo, kadangi ta priemonė, akivaizdžiai, nepadėjo. Tas nurodyta ir VVP, tam pačiam Dovis_Cold užblokavime: Nesuprantu kaip žmogus dar nėra bliste. Vartoja veixmo metu, būdamas TSSG. Paskui ateina į CN bazę ir šaudo su paprasta apranga,poto ateina su darbine ir rakina CN bazėje ir vėl šaudo? Nebuvo valdžios tai teko imtis įvairių priemonių, rišimų, killinimų. https://imgur.com/a/GxrmROk Kas liečia Dovio užblokavimą, yra papildomų faktorių: žmogus, būdamas teisėsaugininku, be preteksto rakina mafijos narius jų bazėje bei juos šaudo. /ant komanda yra teisėsaugininko privilegija, todėl pagal skirtos bausmės pavadinimą jau galima spręsti, kad tai buvo piktnaudžiavimas privilegijų statusu. Esi protingas žmogus, tad atrodo keista, lyg nesuvoktum tokio dalyko, kad ne visos situacijos būna apibrėžtos taisyklėse ir ne visos situacijos gali būti įvertintos juodu ant balto, na, bet ne visiem Dievo duota. Šioje vietoje laikausi savo pozicijos, kad administratorius, įvertinęs aplinkybes, kurios vyko tuo metu - teisėsaugininkas vartoja kokainą veiksmo metu, taip sukeldamas nesąžiningą žaidimą. Jeigu kokaino vartojamas traktuojamas kaip privilegija, tada taip, tai buvo piktnaudžiavimas privilegijų statusu ir turėjo būti 24 val. užblokavimas, tačiau net ir tokiomis aplinkybėmis, kad ir ta /kill bausmė pritaikyta be reikalo žalos nebuvo padaryta. Žmogus ėmėsi veiksmų siekiant sumažinti asmens daromą žalą pažeidžiant BTT. Prioritetas galų gale yra sąžiningas ir smagus veiksmas, o administratoriui suteiktos galimybės ir yra įrankis tai užtikrinti. Jeigu tau pavyks nurodyti kur yra formaliai apibrėžta, kad kokaino vartojimas veiksme yra privilegija ir to darymas yra piktnaudžiavimas privilegijų statusu, galėsime tęsti diskusiją. Be to, tolimesnis situacijos nagrinėjimas yra beprasmis tiek iš tavo, tiek iš mano pusės.
 6. Labas rytas. Kažkokia nesąmonė ir tiek, išprovokuoji tokią situaciją, užsiimi nesąmonėmis, eskaluoji situaciją ir skundiesi, kad administratoriai, o po to ir Cosa Nostra pavaduotojas imasi veiksmų, kad ją nuraminti. Šioje vietoje pakomentuosiu tik tai, kas liečia The_Dude veiksmus su administratoriaus statusu. Pats savuose įrodymuose pateikei, kad kokainas buvo suvartotas tris kartus esant teisėsaugininku. Net nelabai apsimoka laukt kol pats administratorius atsakys kai pats įrodymus pateiki už jį. Tai jau yra grubus BTT pažeidimas ir už jį turėtum būti išmestas iš teisėsaugos nedelsiant, tuo pačiu su pristatymu į teisėsaugos grubių pažeidėjų sąrašą. Nuo to momento kai suvartojai narkotikus veiksmo metu, tavęs jau nebegalima laikyti teisėsaugininku. Suprasčiau, jog tai būtų vienas, netyčinis kartas, būtų galima kalbėti ir diskutuoti tada, bet dabar, trys suvartojimai - akivaizdu, kad tai buvo vykdoma sąmoningai ir sistematiškai. Atsižvelgiant į tai, kad jau buvo priimtas sąmoningas sprendimas pažeidinėti BTT, tave galima traktuoti kaip pašalinį grobime. Tiesiog tuo metu nebuvo Policijos Departamento valdžios, jog tave išmestų iš darbo. Siekiant užtikrinti sąžiningą dalyvavimą veiksme, The_Dude pasirinko panaudoti /kill bausmę, kas, nors ir neaprašytas, tačiau tai buvo teisingas sprendimas - žmogus vadovavosi sąmoningu protu, norėjo užtikrinti sąžiningą veiksmą tarp teisėsaugos ir mafijos. Už tai aš tikrai nebausiu administratoriaus, o laukti, kol ateis arba DP, arba teisėsaugos valdžios atstovas, kad būtum pašalintas ir leisti toliau kenkti sąžiningam veiksmui - niekam nuo to nebūtų buvę geriau. Imtąsi labai reikalingų veiksmų prieš tavo išprovokuotą situaciją - būtum žaidęs sąžiningai, laikęsis taisyklių, niekas nebūtų tavęs judinęs. Administratorius nubaustas nebus, o jeigu yra pretenzijų pavaduotojui Ray_Allen, gali kreiptis į direktorių priežiūrą arba CN direktorių, nors žinant kontekstą, rezultatas bus panašus. @Simas_Rexxaspuiki proga įrašyti asmenį į blistus;. Tema rakinama.
 7. Greta nesenai įvykusių naujienų, IV lygio administratorių komandą palieka Ernis_Akmenrah. Nepaisant to, kas nutiko, dėkojame už itin didelį indėlį į kiekvieno iš mūsų žaidimo kokybę ir pavyzdingumą. 

   

  Kadangi šiuo metu administracijos komanda yra smarkiai sumažėjusi, laukiame papildymo, todėl skatiname visus, kurie nėra to padarę, skelbti/atnaujinti savo kandidatūras. Turint klausimų, kreipkitės į Projekto Priežiūros narius asmeniškai.

 8. Jūsų norimo žmogaus mirties V_P: Vierch_Rajon taip pat zinomas pseudonimais Diego_Santos, Tysono_Kablis arba Remigijus_Kirvis Ar sumokėjote pinigus[ĮRODYMAI]?: Paduosiu i rankas, kas uz zmogzudystes savivaldybej moka Ką parašyti prieš nužudant?: uz vakarykstes transgresijas paliekate pasauli, monumente jusu garbei degs zvakute Papildomas komentaras: jeigu dar apmyzat su gyventi liko busena sumoku 25k
 9. Mūsų darbuotojai už efektyvų sveikatos taisymą yra apdovanojami serverio valiuta, kuri yra išmokama sekmadieniais, po 15 valandos, kad neištaškytų visko ant alkoholinių gėrimų. Kaip apskaičiuojamas ir išmokamas atlyginimas? 1. Įvertinamas darbuotojų savaitės našumas. Ištraukiama bendra darbuotojų darbo statistika ir yra įvertinami darbuotojų pasiekimai per einamąją savaitę - įvertinami visi įmanomi rodikliai.. 2. Nustatomas savaitės biudžetas. Kartu su pavaduotoju bei kitais darbuotojais, kurie atlieka tam tikras valdžios funkcijas, įvertiname fondą, jo savaitinį prieaugį ir darbuotojų pasiektą našumą. Pagal tai yra nustatomas savaitinis algos biudžetas, kuris bus išmokėtas sekmadienį kiekvienam darbuotojui į banką. Svarstant biudžetą, taip pat atsižvelgiama į numatomas savaitės veiklas ir treniruotes bei poreikį turėti minimalų finansinį rezervą. 3. Sutvarkoma KPI skaičiuoklė. Seni duomenys traktuojami kaip naujos savaitės pradiniai duomenys, šviežiai paimta informacija - veritnama naujai. 4. Įvertinami individualūs darbuotojų pasiekimai. Šalia atlyginimo ir bendrų rodiklių, yra išvedami ir palyginamieji duomenys, siekiant vertinti darbuotojo progresą lyginant su kitais kolektyvo nariais ar praeitais rezultatais. Tai padeda mums vertinti ar darbuotojas pasiekia rodiklius, ar jis progresuoja, ar kažkas nutiko; taip pat tai padeda mums identifikuoti top-performerius ir juos skatinti papildomai, keliant rangą. 5. Išmokamos premijos. Direktorius pasiima biudžetą iš fondo ir nuvyksta į banką, kur perveda darbuotojui jam priklausančią sumą. Ataskaita paskelbiama šioje temoje. Rodikliai: - Parduoti šarvai - Parduotos pažymos - Rangas - Įspėjimai - Neaktyvumas Einamoji savaitė: 07,11 - 07,18 Produktyvumas pradėtas matuoti. Esant duomenų trūkumui, darbuotojams suteikta statinė 20 tūkstančių išmoka. Archyvas:
 10. Priimkite pas save i firma, noriu porai idiotu galva pagydyt

  1. Rodyti daugiau komentarų  8 more
  2. Alan_Paradox

   Alan_Paradox

   Aš kaip Sveikatos Taisymo Ministras, palaikau šią iniciatyvą. Susitiksim referendume.

  3. Lukas_Svr

   Lukas_Svr

   Malonu turėti bendraminčių šiuo klausimu, susitiksime referendume!

  4. Alan_Paradox

   Alan_Paradox

   latrai together stronk

 11. Šiuo metu vyksta atranka iki 07/16 15:00. Laiškus siųsti man ir pavaduotojui. Sekmės!
 12. Ginklinėje duoda po 7 dgl kulkas. Ne daugiau, ne mažiau. Tu momentu dgl turi nuo 0 iki 100,tada 200. Kulkos nėra iššautos Būtų ahk, turetum kulkų skaičių kuris yra 7 daugiklis. Pvz ne 100, o 98 ar 105. Ne 200,o 196 arba 203. Atmazas lievas, geras čytas Daltonai Draugiškas priminimas, kad mes, Medikai, teikiame psichologinę paramą. Galime palaikyti Jus sunkią akimirką po bano, nušalinimo ar bandyti šiaip identifikuoti kodėl Jūs čytinate ir padėti Jums padėti sau.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.