Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Jerry_Stars

Narys
 • Pranešimų skaičius

  480
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  5

Visas forumo dalyvio Jerry_Stars turinys

 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jerry_Stars Kuriomis dienomis būsite neaktyvus: Šiandien Priežastis dėl jūsų neaktyvumo: Neturiu laiko šiandien.
 2. Labas, jeigu nori pirkti kreditus. Visu pirmiausiai prisijunk į https://vvp.rls.lt/. Tada nueik į paslaugos ir paspausk ant kreditų, jeigu nori vipo tau reikės pasiimti rls4, ten galėsi pasirinkti ar per /sms ar per paysera. Jeigu siusi kreditus tai rašyk rls4 Deivis_Begalo į numeri 1398, gausi dvi žinutes ir eik į žaidimą. Parašyk /kreditai ir bus vip privilegijos pirkimas ir nusipirk. Dar jeigu būsi negavęs kreditų paspausk atsiimti. Sėkmės. @Deivis_Begalo
 3. Pabandžiau pora ir vienas tiko, dėkui tau labai.
 4. Jokiu modų nėra, žinau jog yra failiukas cleo su kurio gali pasidaryti draw distance iki 3600, bet nepadėjo ir tas. Render.cs bandžiau, nieko.
 5. Kžn 8gb ramų yra, seni taj bbž ar jo, o kompas tai ne konservas xd, intikas irgi normalus, draw distance pilnas.
 6. Sveiki. Turi labai manau menka problema, jog truputi nekrauna objektų bazėse ir nežinau ką tokiu atveju daryti, gal kažkas žinos kas čia yra. Seniau būdavo viskas tvarkoje, tik dabar čia kažkokie prikolai.
 7. Aras skinas - (Spausk čia) Armuhos skinas - (Spausk čia)' Gal patiks @Visma_Afigienas
 8. https://www53.zippyshare.com/v/XRArZKM1/file.html Įsikelkit patys pažiūrėkit pas mane ant nuotraukų gal neatrodo taip gražiai, bet pačiam žaidime atrodo tikrai neblogai.
 9. Įspėjimu??? Čia yra btt taisyklių pažeidimas, reikalu jog jisai būtų įdėtas į grubius sąrašus.
 10. Kokios diskusijos tau čia, tu pats parašei nesąmone jog tau buvo ale reikalas imti ta moca, nes gaudei žmogu už 200m (kuris net be bėgos) Ir pats šiuo metu ta diskusija pratęsei. + Pričiom čia tas jog neturiu ką veikti, pažeidei taisyklės, prašau į tavo sąskaita papeikimas. Tiesiog laukiam direktoriaus nuosprendžio, kuris ir taip aiškus.
 11. Kokia čia priežastis? Tu dar ji ir pasisavinai neturėdamas leidimo.
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jerry_Stars 2. Darbuotojo @Vardas_Pavardė: @Alex_Vendora 3. Darbuotojo padarytas pažeidimas: BTT taisyklių pažeidimas. 4. Įrodymai:
 13. Čia tau labas rytas, už ta pati žodi viena kartą pasakyta du kartus ita dedat? Ir koks tavo reikalas kokius aš žodžius naudoju, stabdo jie mane iš bb* kokio atstumo ir po to bėga deda. :Dd Juokinat jus. Sakot btt taisyklių nepažeidet? Jus tikrinot narkotines medžiagas mano bazei, video pats nufilmavai jog buvau tuo metu bazeje. Tai yra btt taisyklė ir už ja yra baudžiama, na žinoma ne tu padarei, bet vistiek meluoji.
 14. Na gerai, o tai tada už ką čia aš gavau įtarimus? https://imgur.com/a/ya2Jyzz Jus man uždėjot bėga, gerai. Galvoju gal suklydot, bet kaip pamačiau jog važiuojat iš galo iš karto sustojau, o ne važiavau į baze :)) Tad jeigu sustojau, negalima dėti man įtarimų. + Jus matėt nuo kur jus stabdot? :)))) Net nerodė jog pasitraukti į šalikele, teisėsaugininkai vadinasi.
 15. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: J_S 2. Darbuotojo @Vardas_Pavardė: @Monster_Juice 3. Darbuotojo padarytas pažeidimas: Uždėjo man bėga, o sustojau vos ne už 200metrų ir vistiek gavau įtarimą. Po to dar gavau įtarimą už nežinia ką, ten jau antra nuotrauka. 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/RwRGP6c
 16. Sveikas, neradau tu modifikacijų. Modifikacijos nerastos.
 17. Jūsų Vardas_Pavardė?: J_S Dėl kokios priežasties būsite neaktyvus?: Išvykęs šiandien buvau su reikalais, o grįžęs jau noriu pailsėti, o per tuos reikalus žinoma ir nepradirbau 60min. Kiek laiko būsite neaktyvus?: Tik šiandien :))
 18. Na, taip turėjau omeny šita dalyką, bet jeigu tau su max nustatymais yra ir taip daug fps. Tada jau tikrai nežinau :))
 19. Gali būti jog settingai pasikeičia išeinant iš afk ar dar kas :)) Man būdavo ankščiau taip jog žaisdavau normaliai kuri laiką ir po dviejų dienų būdavo jog fps nudropindavo iki 50

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.