San_Aivaras

Narys
 • Pranešimų skaičius

  321
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

14 Neutralus

2 Sekėjai

Apie San_Aivaras

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2004.03.16

Informacija apie narį

 • Miestas
  Panevėžys
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  I lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Taksistas

Profilio peržiūros

1.527 profilio peržiūros
 1. San_Aivaras

  Taksi - Neaktyvumas

  Jūsų Vardas_Pavardė; San_Aibaras Kiek laiko būsite neaktyvus?: Tik šiandien Ar neaktyvumo metu sutinkate su tuo, kad žvaigždutės nebus skaičiuojamos?: Taip Ar neaktyvumo metu sutinkate su tuo, kad alga nebus skaičiuojama?: Taip Dėl kokių priežasčių negalėsite pražaisti nustatyto laiko?: Neturiu laiko prisijunkti. Nesenai grįžau namo, namų darbus reiks daryt.
 2. San_Aivaras

  Versija 3.6.2

  Geras atnaujinimas, kada /taxi ženkliukas bus įdėtas? @Ridas
 3. San_Aivaras

  Taksi - Kvalifikacija

  Šiame komentare bus surašyti darbuotojai kurie išlaikė kvalifikacija su: 0 Klaidų: https://imgur.com/a/uUnvZJh Andrius_Winter https://imgur.com/a/0eKAY4M Joris_Joris 1 Klaida: https://imgur.com/a/Q7kOQVW Justas_Sar 2 Klaidomis: https://imgur.com/a/tBXEBga San_Dievas Neišlaikė kvalifikacijos:
 4. San_Aivaras

  Taksi - Kontraktai

  Jūsų V_P serveryje: San_Aivaras Kokį kontraktą pasirašote: 20 dienų Ar sutinkate su visomis sąlygomis?: Tėipp Papildomas komentaras(nebūtina): Išdirbsiu ir ilgiau nei 20 dienų.
 5. San_Aivaras

  Versija 3.6.1

  Ojj broli tu mano ačiū už atnaujinima
 6. Kodėl nori dirbti TRV darbe?: Visu pirma labas. Noriu vežioti krovinius ilgais keliais, noriu užsidirbti pinigų. Parašykite tris, jūsų manymu, svarbiausias TRV darbo taisykles: Laikytis galimybių, klausyti valdžios, gerbti kolėgas Kiek dienų reikia pradirbti darbe, kad negautumėte blisto?: Penkias Kiek kvalifikacijos lygių yra šiame darbe?: 3 Ką reiškia komanda /psunaikinti?: Sunaikina krovini Kuriame mieste yra medicinos ingredientų pasikrovimas?: Los Santos Kas yra virtualus pelnas?: Furistų pinigai gaunami už krovinius ir kita už kuriuos galima pirkti galimybes Kiek krovinių minimaliai reikia nuvežti per dieną?: 10 Kuriame mieste yra dažų pasikrovimas?: Artimiausias teleportas /tpfc ten kur dvi šiukšledežes yra Ką reiškia komanda /kroviniai?: Parodo krovinius Kurioje vietoje reikia išsikrauti naftą?: Netoli bazės, kur galima pasikrauti benza dujas dyzelina Koks tavo vidutinis aktyvumas per dieną?: 100min Ar turi TS programėlę?: Turiu Ar nesate grubiam (BDS) bei fūristų juodajame sąraše?: Ne Kas šiuo metu yra TRV pavaduotojai?: Karkis_Finger ir Eimantas_Oho Situacija: Važiuoji pasikrauti naftos, ir matai, kad nafta yra gaminama. Prie jos jau laukia vienas darbuotojas, tačiau jis netikėtai išsiteleportuoja ir tuo metu atsirandakrovinys. Kokie tavo veiksmai?: Paklausiu jo į racija ar jis dar veš tą krovini ir jai jis atsako, kad neveš aš paklausiu ar galiu vešti ta krovini aš
 7. San_Aivaras

  Peikiu San_Aivaras

  Nžn ką pasakyt, tiesiog užp**** dėl to ir mutinau.
 8. San_Aivaras

  [SF] DNB BANKAS

  Gražiaaaaaaaiiii tu čia
 9. San_Aivaras

  Naujasis Cosa Nostra mafijos bosas!

  Sveikinu
 10. San_Aivaras

  Naujieji gaujų lyderiai!

  Sveikinu
 11. San_Aivaras

  Versija 3.6.0

  Ačiūūūūū
 12. San_Aivaras

  Geriausios vilos KONKURSAS LS !

  Dalyvauju
 13. Už. Būtų įdomiau, nei dabar privažiuoj surakin patikrin ir nuvažiuoj.
 14. San_Aivaras

  TRV ♦ Neaktyvumas

  Jūsų Vardas_Pavardė: San_Aivaras Kokiomis dienomis nebūsite?: 10-02 Dėl kokios priežasties nebūsite?: Neturiu laiko, ND daug. Gal pražaisiu 20min (neprižadu) @Ievukz_Miau
 15. San_Aivaras

  Perku infernusa

  Jūsų Vardas_Pavardė: San_Aivaras Dominančios tr. priemonės pavadinimas: Infernus Reikalavimai: Su tech ir registracija Galima pirkimo kaina: IKI 500K. Pigiausiai pasiulyta paimsiu. Papildomi komentarai: Pigiausiai pasiulyta paimsiu.