Jump to content
📌 Renkami direktoriai!🧑🏻‍💼 Patikrink, galbūt vyksta rinkimai į Tavo mylimą darbą! ×
📢 Kreditų pirkimas SMS žinute naujas telefono numeris 1679! 📱 ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

San_Aivaras

Medikų direktorius (-ė)
 • PraneÅ¡imų skaičius

  1.751
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  11

San_Aivaras paskutinis laimėjimas - Sausis 27

Tą dieną San_Aivaras turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

680 Forumo siela

Apie San_Aivaras

 • Rangas
  Kiek vilką bemaitinsi - vistiek pas arklį didesnis
 • Gimtadienis 2004.03.16

Informacija apie narį

 • Miestas
  Dubai

Žaidėjo informacija

 • Darbas
  Medikas

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jūsų Vardas_Pavardė: San_Aivaras Reikalavimai: VVP verslas, su full upgrade Galima pirkimo kaina: Susitarsim. Galiu pirkti tiek kreditais, tiek serverio valiuta. Papildomi komentarai: rašykit į dc ar čia į až. Dc 𝕾𝖆𝖛𝖆𝖉𝖊𝖗𝖆#1931
 2. Priskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Iveta_Eng Kokio darbo pavaduotoju skiriamas?: mediku Priskyrimo data: 2023 01 26 Argumentuokite savo pasirinkimą: Patyrusi moteris, žino ką daro. Sėkmės jai
 3. Papildomas uždarbis - Kiekviename darbe be šios temos neapsieinama. Informacija: Papildomą uždarbį galite gauti baigus dienos darbą, jums reikia nusifotografuoti dienos statistika ir užpildyti anketą šioje temoje. Kiekvienas atliktas darbas turi kitokį atlygį. Fotografuoti /bendradarbiai > jūsų vardas > šios dienos statistika. Už ką gaunamas papildomas uždarbis: Pradirbta 60 minučių - 1000 Išblaivytas žaidėjas - 200 Išgydytas žaidėjas - 50 Parduotas šarvas - 100 Atgaivintas žaidėjas - 150 Išduota sveikatos pažymą - 500 Pagaminta vaistinėlė ir vaistai - 50 Parduota vaistinėlė - 200 Parduotas sveikatos draudimas - 800 Sėkmingai įvykdytas /skubus iškvietimas (fotografuojama ne statistika, o kai parašo į chat) - 300 ATLIKTI DARBAI SUMUOJAMI, JEI PAGYDĖTE 5 ŽAIDĖJUS TAI GAUSITE 250 Anketa norint gauti papildomą uždarbį: Jūsų Vardas_Pavardė: Šios dienos statistikos nuotrauka: Bus tobulinama!
 4. Jūsų atstovaujamas darbas/frakcija ir pareigos: Medikai drk Turimų taškų kiekis: 26 Norimo bonuso pavadinimas ir kaina (esant poreikiui pirkti daugiau nei kartą vienu metu, parašykite ir kiekį): Drk isp nuėmimas, kaina 15 taškų
 5. Pavaduotojo Vardas_Pavardė: Lauris Game Kokiam darbui šis asmuo atstovavo?: Medikam Nušalinimo data: 2023-01-23 Nušalinimo priežastis (detalus paaiškinimas): Pirma diena kitoj srity o jau šitaip. Gavo bana
 6. Rangų kėlimasis Rangai ir jų privilegijos: Maverick sraigtasparnį pilotuoti gali visi kurie yra perėję jo apmokymus. Apmokymų kaina - 10,000 1. Slaugas - Savaitinis atlyginimas 15,000, vairuoja Ambulance, dėvi 274ID skiną. 2. Paramedikas - savaitinis atlyginimas 25,000, vairuoja Ambulance ir Landstalker, dėvi 274ID skiną ir 275ID skiną. 3. Daktaras - savaitinis atlyginimas 40,000, vairuoja Ambulance, Landstalker ir Merit, dėvi 274ID, 275ID ir 276ID skinus. 4. Karo medikas - savaitinis atlyginimas 40,000, vairuoja Ambulance, Landstalker ir Merit, dėvi 274ID, 275ID, 276ID ir 70ID skinus. 5. Pagalbininkas - savaitinis atlyginimas 50,000, vairuoja Ambulance, Landstalker ir Merit, dėvi 274ID, 275ID, 276ID ir 70ID skinus. 6. Valdžia - savaitinis atlyginimas savo nuožiūra, vairuoja Ambulance, Landstalker ir Merit, dėvi 274ID, 275ID, 276ID ir 70ID skinus. Kiek taškų reikia surinkti norint pasikelti rangą: 1. Slaugas rangas - rangą gaunate iškart atėjus į darbą. 2. Paramedikas rangas - 30 taškų. 3. Daktaras rangas - 50 taškų. 4. Karo medikas rangas - Karo mediku paskiria valdžia. 5. Pagalbininkas rangas - Paskiria valdžia. 6. Valdžia rangas - Turi tik firmos vadovai. Už ką gaunami taškai: Pradirbta 60 minučių - 1t. Išblaivytas žaidėjas - 1t. Išgydytas žaidėjas - 0,4t. Parduotas šarvas - 0,5t. Atgaivintas žaidėjas - 0,7t. Išduota sveikatos pažymą - 2t. Pagaminta vaistinėlė ir vaistai - 0,3t. Parduota vaistinėlė - 0,6t. Parduotas sveikatos draudimas - 1t. Sėkmingai įvykdytas /skubus iškvietimas (fotografuojama ne statistika, o kai parašo į chat) - 0,5t. Atvykta į iškvietimą - 0,2t. Paaukota 10,000 į medikų fondą - 1t. Vardas_Pavardė | Rangas | Turimi taškai Anketa norint gauti taškus: Jūsų Vardas_Pavardė: Kokias užduotis atlikote: Kiek taškų turėtumėte gauti: Atliktų darbų nuotraukos: Anketą norint pasikelti rangą: Jūsų Vardas_Pavardė: Iš kurio į kurį rangą keliatės: Kiek taškų turėtu likti:
 7. Terminuotos užduotys - tema kurioje valdžios atstovų yra keliamos dienos ir savaitinės užduotys. Atlygiai už užduotis yra skirtingi, toėl nenustebkite. kad vieną dieną gausite daugiau, o kitą jau mažiau. Informacija ir taisyklės: Atlikus dienos užduotį ir ją nusifotografavus nuotrauka galioja tik 24 valandas. Draudžiama padirbinėti atliktas užduotis, retušuoti nuotraukas. Dabartinės užduotys: Dienos užduotis: Savaitės užduotis: Savaitės užduoties atlikimo anketą (fotografuojama /bendradarbiai > savaitės statistika): Jūsų Vardas_Pavardė: Įrodymai: Dienos užduoties atlikimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Kurios dienos užduotį atlikote (data): Įrodymai:
 8. Darbo informacija - Kiekvienas darbuotojas ar norintis būti SF Ligoninės dalimi privalo mokėti ir žinoti darbo informaciją bei taisykles. Reikalavimai norintiems dirbti mediku: Turėti sukaupus bent 3'000 patirties taškų. Turėti vairuotojo pažymėjimą. Žinoti K.E.T (KELIŲ EISMO TAISYKLĖS). Gebėti laisvai komunikuoti su klientais. Turėti DISCORD (DC) programėlę (mikrofonas nebūtinas). Nebūti įrašytam visų darbų ar medikų juodajame sąraše. Darbo taisyklės: Darbe pradirbti 5 dienas. Per dieną pražaisti 50 minučių. Per dieną pradirbti 40 minučių. Gerbti valdžią ir klausyti jos. Gerbti kolegas ir iškilus sunkumams jiems padėti. Nešaudyti civilių su darbinę uniformą. Nevogti iškvietimų iš kolegų. Atsiradus /skubu iškvietimui į raciją (/r) parašyti +. Nenaudoti žaidimą lengvinančių programų. Darbo komandos: Darbinės transporto priemonės: Darbinės uniformos: Dalis informacijos iš wiki.rls.lt Bus pildoma.
 9. PAPEIKIMAI/PAGYRIMAI - Skiltis kurioje galite peikti arba girti darbuotoją. Peikiant reikia turėti įrodymūs apie arbuotojo nusižengimą. Informacija: Peikiant darbuotoją privalų turėti padaryto nusižengimo įrodymus. Įrodymai galioja 24 valandas. Jei įrodymai senesni nei 24h - papeikimas atmetamas. Papeikimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nusižengusiojo Vardas_Pavardė žaidime (būtinas tag su @) : Kokį nusižengimą padarė darbuotojas: Įrodymai: Pagyrimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Giriamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Dėl ko darbuotojas yra giriamas: Įrodymai (nebūtina):
 10. Direktoriaus priskyrimo anketa Kokio darbo direktoriumi esate paskirtas?: Medikų Priskyrimo data: 2023-01-23 Direktoriaus atsistatydinimo anketa Kokio darbo direktorius buvote?: Mechanikų Atsistatydinimo data: 2023-01-23 Atsistatydinimo priežastis (detalus paaiškinimas): Medikai Priskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Lauris_Game Kokio darbo pavaduotoju skiriamas?: Medikų Priskyrimo data: 2023-01-23 Argumentuokite savo pasirinkimą: Padėjo mehanikuose, padės ir medikuose.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.