Mantas_Cassilas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  178
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Mantas_Cassilas paskutinis laimėjimas - Sausis 21 2018

Tą dieną Mantas_Cassilas turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

26 Pritampantis

1 Sekėjas

Apie Mantas_Cassilas

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 1999.12.06

Informacija apie narį

 • Miestas
  Vievis/Elektrenai

Profilio peržiūros

919 profilio peržiūros
 1. Mantas_Cassilas

  Naujasis Armijos direktorius jau čia!

  fak. sveikinu
 2. Mantas_Cassilas

  Renko by Mantas_Cassilas

  as ne citas... nesamone kžk Užblokavo mane, rakinkit temą man regis įrodymu kiek mažoka antrame video visi kažkiek lese tave , bet vienas aš atsitupiau tik. O pirmame net nemeginai kulkų išvengt meh nesvarbu.
 3. Mantas_Cassilas

  Versija 3.6.5

  Tu pažiurėk kiek db b-liste sedi žmonių tada komentuok... ne vien tik apie mus kurie galbūt prisičytins eina kalba.
 4. Mantas_Cassilas

  Versija 3.6.5

  Pritariu tau... Maždaug prisičytini gauni baną, susimoki 200 ar ten 600 kreditu, kad žaisti ir dar turi sumokėt nežinia kokia suma už tai, kad kažkur dirbt turėtum. Unbanas 1.45€ + 500kred - 4 eurai glima sakyt tai wtf, kad pažaist serverį normaliai mokėt 5.50€ damn son, kažkokia paleva. Jo čysta hujne ypač su tais grubiais tfu blec. Nžn ar normalu prisičytinus būtų leist 5.50€, kad vel žaist nrml serverį.
 5. Mantas_Cassilas

  Versija 3.6.4

  Kaip pasakytu mano baba, o dieve švenčiausias.. gud
 6. Mantas_Cassilas

  Versija 3.6.3

  Mano moče
 7. Mantas_Cassilas

  Versija 3.6.3

  Geras update, nuimk draudimą.
 8. Mantas_Cassilas

  Versija 3.6.2

  Wiki laimėtoju nepamiršai išrinkt xd ?
 9. https://imgur.com/a/b2UJm3G
 10. Mantas_Cassilas

  WIKI konkursas #3 [iki 01.13]

  Sveiki. Manau daugelis mane pažįsta tiek iš serverio tiek iš forumo Mantas_Cassilas slapyvardžiu. Visu pirma noriu pasakyti jog džiaugiuosi matydamas tokį neįprastą konkursą kuriame žaidėjai galės pasidalinti tiek džiugiais įvykiais projekte, tiek patirtais nusivylimais kuomet žaidėjai galvojo jog atėjo galas Rls‘sui. Manau daugelis jūsų dalinsis prisiminimais iš 2013-11-02 pasiekto rekordo kuomet į serverį atklydo net 249 žmonės, bet ne aš. Aš dalinsiuosi pastarosiomis naujienomis kurios padarė nemažai įtakos serverio liaudžiai (iš galbūt ir gerosios pusės). Užėjęs vieną sekmadienio popiete į Rls.lt forumą pastebėjau prieš kelias minutes įkelta pranešimą į naujienų skiltį. Vien iš pranešimo buvo galima suprasti jog iš serverio savininko pareigų pasitraukė serverio įkūrėjas d0Nt. Pirma mintis šovusi į galvą buvo tokia jog atėjo galas Rls kuris gyvuoja jau nuo beveik 2012 pradžios! Tačiau pasiskaitęs supratau jog nėra viskas taip blogai kaip atrodytu iš pirmo žvilgsnio. Pastebėjau jog serveris perleidžiamas buvusiam serverio pagalbininkui Ridui. Ir tuomet supratau jog tikrai ne viskas prarasta galbūt viskas pasisuko kaip tik gera linkme? Dar vienas manau daugeliui šiuo metu serveryje besilankančiu žaidėju įsimintinas įvykis būtų šiandien įkeltas 3.6.1 atnaujinimas kuris sulaukė tiek pasipiktinimo šūsnių, tiek džiaugsmo. Asmeniškai aš džiaugiuosi jog į šį atnaujinimą įdėta tikrai daug darbo, kadangi Ridas padarė tai kas jau turėjo būti padaryta galbūt prieš metus, o galbūt ir seniau. Tačiau tikrai nevisi žaidėjai vertina šitokį atsidavimą serveriui bei pastangas vertina ne taip kaip manau turėtume kiekvienas, juk tikrai nevisi sugebėtume praleisti ne vieną ir ne dvi naktis ruošiantis sukurti kažką naujo – neregėto. Serverio atnaujinimą rasite čia: https://forumas.rls.lt/topic/72302-versija-361/
 11. Mantas_Cassilas

  Versija 3.6.1

  @Ridas Saunu, o dabar nuimk draudima.
 12. Mantas_Cassilas

  Versija 3.6.1

  Geras karoče
 13. Mantas_Cassilas

  Naujasis Cosa Nostra mafijos bosas!

  @Vilius_Extra puolam cn plssssssssssss
 14. Mantas_Cassilas

  Naujasis Cosa Nostra mafijos bosas!

  dok pawa svkn