Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Lauras_Pro

PTB narys
 • Pranešimų skaičius

  389
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  4

Lauras_Pro paskutinis laimėjimas - Birželis 2

Tą dieną Lauras_Pro turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

144 Pritampantis

7 Sekėjai

Apie Lauras_Pro

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2005.12.07

Informacija apie narį

 • Miestas
  Plungė
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Nenustatyta
 • VIP narys
  Nenustatyta
 • Darbas
  Nenustatyta

Profilio peržiūros

2.305 profilio peržiūros
 1. Pranešimo anketa Jūsų Vardas_Pavardė ir pareigos: Lauras_Pro :"Cosa Nostra" Mafija Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Flex_Rex Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Seifo ištuštinimas (narkotikų paėmimas ir jų negrąžinimas) Įrodymai (FOTO, VIDEO, LINK): Asmuo jau išmestas, įrašytas į darbo nalogą. Tenkintu grąžinti narkotikai + kompensacija už įvikį iš Flex pusės arba Jo įrašymas į juoduosius sąrašus
 2. Autoritetai - asmenys kurie paaukojo į Cosa Nostra mafijos fondą milijoną ar daugiau eurų arba kitaip prisidėjo prie mafijos gerovės. Kokia nauda įsigyti šį statusą? Visada būsi gerbiamas Cosa Nostra mafijos narių, jie tave gins, tavo priešai bus Cosos priešai. Bet kokiu paros metu galėsi kreiptis pagalbos, pigiau gausi narkotikų, ginklų, kartas nuo karto dovanų gausite kokaino. NIEKAS NEDRĮS PASAKYTI TAU KAŽKĄ BLOGO, NES GALĖSI UŽSIUNDYTI COSA NOSTRA MAFIJA IR JAM KAPŪC. Bahūrai - asmenys kurie paaukojo bent 100'000 eurų į Cosa Nostra mafijos fondą ir toliau sėkmingai tai daro. Kokia nauda įsigyti šį statusą? Būsi gerbiamas Cosos. Žudys tavo priešus, kai to reikės. Šiek tiek pigiau parduosime narkotikus. Autoritetų sąrašas: @Daddy_Issues Bahūrų sąrašas: @Modestas_Zigle @Bws_Nivalit @Justas_Kypor @Salvis_Lolas @Pitbull_Terjeras @Aka_Gamka Tie kurių sąraše nėra, bet turėtumėte būti - susisiekite žaidime.
 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Lauras_Pro Tr. priemonės pavadinimas: Infernus Aprašymas (apibūdinimas): Gerai valina Rida: 4.6k Kaina: Siulykit patys, geras pasiūlimas bus priimtas Nuotraukos (/vinfo, /bagazine): https://imgur.com/a/264kubP Papildomi komentarai: Pasilieku teise neparduoti
 4. Kai prasides droperiai, visada rasyk 4+ lvl adminam i fb,dc ar kitur. Kas gales ateis prades tvarkyti problema (ofc jeigu nera kam banint)
 5. Ir kas iš to? Lel, gavau ta pačia žinute iš Alano, kokia gavo ir Linas, jis tikraj ja persiunte į tssg grupę, tik mes kažkodėl supratom, kad tai renginys, o jūs ne? Poto sekė tiek direktoriaus, tiek kiti papeikimai, o tai tikrai tavo žodžius neigia ir tai verčia susidaryt nekokia nuomonę apie tave.
 6. Kadangi buvau užblokuotas, tai pakomentuosiu ir aš. (tiesiog pasikartosiu iš savo pusės) Po kenneth'o blokavimo iškarto nuėjau pažiūrėt ar eina per duris bugintis kaip, kad daugelis darydavo su hp durimis, bet būdavo cooldownas apie 3sec. Tiek iš mano, tiek iš Kenneth video iš mūsų pačių perspektyvos matosi, kaip praėjus pro duris mes nespaminam F ar enter, kad grįžti į interjera, priešingai, lakstėmė tiek vidui, tiek lauke, kad nebūtų nesažininga ir iš pd pusės. Video gale mane vistiek nušauna, tai rodo, kad reikia šiek tiek pasistengti ir tikrai įmanoma maištautoja nušauti. Nereikia norėti, kad PD jail'e viskas būtų kaip ant lėkštutės, reikia ir savo kažkokio tai indelio, o ne sugebėti tik suvesti komanda /bausti ir baninti už klaidų išnaudojimus, kur klaidos net nėra Joks kitas prižiūrėtojas už tai blokavimu nededa, nes žmonės supranta ir nėra prieš kažka tai nusistatę ir yra nešališki. Nuo pat Alano organizuoto renginio iš Pink pusės jaučiama neapykanta, dedami neteisingi blokavimai už kuriuos ispėjimai negaunami (okey dėl renginio tai sutinku, kad nebuvo aiškios informacijos) Bet kiti blokavimai vaikštant tarp durų jail;e buvo atmesti, bet už tai toliau būna gaunami blokavimai. So.... (btw Salvio banas atmestas, o ten tikrai labiau primena klaidos išnaudojima, negu nekaltas vaikščiojimas tarp jail;o durų.) Neturiu nieko prieš Manta ir pačia Karina, bet manau gal pagaliau pakoreguokim taisykles ir baikim baninti už tai, kai patys kažko tai nesugebat padaryti..
 7. Jūsų Vardas_Pavardė: Lauras Pro Parduodamos aprangos ID: 298id Nuotraukos (/persirengti): https://imgur.com/a/rdeSVf9 Papildomi komentarai: Pasilieku teisę neparduoti.
 8. Task_Manager - kita asmens kuris pas mane dirbo paskyra, kadangi su main nick name'u buvo užblokuotas, atėjo su šia paskyra į darbą, Irgi nemačiau tikslo skelbti atrankos dėl asmens kuris pas mane dirbo. Manau būtų nesąžininga mano atžvilgiu neskirti įspėjimo už realiai beveik identišką "klaidą"
 9. Nebesivelsiu su tavimi toliau i diskusijas, tiesiog nematau tikslo.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.