Jump to content
📌 Renkami direktoriai!🧑🏻‍💼 Patikrink, galbūt vyksta rinkimai į Tavo mylimą darbą! ×
📢 Kreditų pirkimas SMS žinute naujas telefono numeris 1679! 📱 ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Baddd_Karma

Mechanikų įmonės direktorius (-ė)
 • PraneÅ¡imų skaičius

  282
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Baddd_Karma paskutinis laimėjimas - Rugsėjis 12 2018

Tą dieną Baddd_Karma turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

78 Pritampantis

Apie Baddd_Karma

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Informacija apie narį

 • Miestas
  France
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

4.664 profilio peržiūros
 1. Pavaduotojo priskyrimo anketa (PILDO TIK DIREKTORIUS) Priskiriamo pavaduotojo Vardas_Pavardė: Samperis_Dry Kokio darbo pavaduotoju skiriamas?: Mechaniku Priskyrimo data: 02-03 Argumentuokite savo pasirinkimą: Patyręs valdžioje, padės susitvarkyt.
 2. Šioje temoje žaidėjai gali peikti arba girti mechanikų darbuotojus. Mechanikų papeikimų ir pagyrimų taisyklės Įrodymų galiojimo laikas – 24 valandos Rašant papeikimą privaloma pažymėti darbuotoją, pavyzdžiui@Baddd_Karma Rašant papeikimą ar pagyrimą, jis turi būti rašomas naujoje temoje pagal anketos šabloną Mechanikų papeikimų ir pagyrimų anketos Papeikimo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Darbuotojo Vardas_Pavardė: 3. Papeikimo priežastis: 4. Įrodymai: Pagyrimo anketa 1, Jūsų Vardas_Pavardė 2. Darbuotojo Vardas_Pavardė: 3. Pagyrimo priežastis:
 3. Šioje temoje mechanikuose dirbantys žaidėjai privalo pranešti apie savo neaktyvumą darbe. Mechanikų neaktyvumo taisyklės Neaktyvumą pasiimti maksimaliai galima 5 dienoms, tačiau esant svariai priežasčiai gali būti taikomos išimtys Mechanikų neaktyvumo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Kiek laiko būsite neaktyvus: 3. Kodėl negalėsite būti aktyvus:
 4. Šioje temoje bus pateikti visų galimų spalvų ir ratlankių variantai. Spalvų pavyzdžiai Ratlankių pavyzdžiai
 5. Šioje temoje bus surašytos visi teikiamos mechanikų paslaugos bei jų kainos. Tai turėtų būti aktualu ne tik mechanikams, bet ir žaidėjams. Mechanikų kainoraštis Transporto priemonės perdažymas – 3500€ Transporto priemonės ratlankių keitimas – 4500€ Transporto priemonės priekinių padangų keitimas – 3500€ Transporto priemonės galinių padangų keitimas – 3500€ Transporto priemonės gedimo šalinimas – 4000€ Hidraulinės sistemos įmontavimas – 15000€ Hidraulinės sistemos išmontavimas – 5000€ 2x Nitro įmontavimas – 3000€ 5x Nitro įmontavimas – 5000€ 10x Nitro įmontavimas – 10000€ Variklio patobulinimas į STAGE 1 – 50000€ Variklio patobulinimas į STAGE 2 – 75000€ Variklio patobulinimas į STAGE 3 – 150000€ Variklio patobulinimas į STAGE 4 – 200000€ Pavarų dėžės keitimas iš automatinės į mechaninę – 15000€ Pavarų dėžės keitimas iš mechaninės į automatinę – 15000€ Dujų sistemos įmontavimas – 20000€ Variklio keitimas iš dyzelinio į benzininį – 15000€ Variklio keitimas iš benzininio į dyzelinį – 15000€ Transporto priemonės išbuginimas – 1000€ Kuro papildymas (20 litrų) – 1000€ Sudaužytos transporto priemonės tvarkymas – 1000€ Už kainoraščio nesilaikymą mechanikai gali būti baudžiami. Apie bet kokį kainoraščio pažeidimą pranešti galite parašę papeikimą darbuotojui. Darbuotojas, susimaišęs dėl kainų ir gavęs daugiau nei kainuoja paslauga, turi atiduoti tiek, kiek buvo viršyta suma.
 6. Mechanikai tai atsakomybės reikalaujantis darbas, kurio pobūdis yra aptarnauti žaidėjų transporto priemones atliekant jiems įvairius darbus kaip akumuliatoriaus įkrovimas, degalų papildymas ir taip toliau. Mechanikai taip pat prižiūri miesto gatves ir neleistinoje vietoje priparkuotas transporto priemones gabena į konfiskuotų mašinų aikštelę. Reikalavimai norint įsidarbinti į mechanikus Turėti 6000 bendros patirties taškų Turėti vairuotojo pažymėjimą Turėti Discord programą Nebūti įrašytam į mechanikų ar bendrąjį darbų juodąjį sąrašą Mokėti kainoraštį Mokėti laisvai komunikuoti su klientais Mechanikų taisyklės Per dieną pražaisti bent 60 minučių Laikytis kainoraščio Netempti mašinų iš aikštelių, bazių ir namų kiemų Draudžiama ištempti transporto priemones iš KMA arba išleisti kitus žaidėjus Laikytis drausmės darbo racijoje Gerbti tiek darbo valdžią, tiek kitus darbuotojus Išdirbti kontrakte nurodytą laikotarpį Nešaudyti į civilius su darbine apranga be priežasties Nuolatos tikrinti /dzinute Baigus darbą sunaikinti darbinę transporto priemonę Mechanikų komandos /kviecia – sužinoti kas kviečia mechanikus /vaziuoju – važiuoti į iškvietimą /r – darbo racija /taisyt – sutaiso mašiną už 29€ /pildyt – pripildo mašiną 20 litrų kuro /bendradarbiai – bendradarbių sąrašas /mirgalke (NUM8) – užsideda įspėjamasis švyturėlis /krauti – pakrauti transporto priemonės akumuliatorių /sunaikinti – sunaikinti darbinį transportą /islaipinti – priverstinai išlaipinti žaidėją iš darbinės transporto priemonės /rangai – darbo rangai /tunemechanikas – tiuningavimo meniu /baigtitune – tiuningavimo atšaukimas /spalvatest – laikinai perdažyti mašiną, kad pamatyti spalvą /perdazyti ir /baigtidazyma – pradėti ir baigti dažymą /isrinkti – išrinkti apleistą automobilį /taisyti – sutaisyti mašinos gedimą /baigtimontavima – atšaukti mašinos montavimą /pasikrovimas – žemėlapyje rodys detalių pasikrovimo vietą /sutartis – sutarties valdymas /diagnostika – peržiūrėsite mašinos gedimus ir informaciją /ratoblokas – uždėti rato bloką ant motociklo Mygtukas H – atidaryti, uždaryti bazės/KMA vartus Papildomi klavišai naudojant Tow Truck kalbį: NUM8 – nuleisti kablį NUM2 – pakelti kablį NUM+ – prikabinti transporto priemonę Mechanikų aprangos Mechanikų transportas Mechanikų bazė
 7. Direktoriaus priskyrimo anketa Kokio darbo direktoriumi esate paskirtas?: Mechaniku Priskyrimo data: 01-29d

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.