Jump to content
📢 Kreditų pirkimas SMS žinute naujas telefono numeris 1679! 📱 ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Invision_Power

Narys (-ė)
 • PraneÅ¡imų skaičius

  1.473
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  11

Invision_Power paskutinis laimėjimas - Liepa 14 2022

Tą dieną Invision_Power turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

473 Gerbiamas

Apie Invision_Power

 • Rangas
  Pirmiausia išsikelk tikslus - vėliau jos įgyvendink...
 • Gimtadienis 2001.10.31

Kontaktai

 • Discord
  - Dovis #2335

Informacija apie narį

 • Miestas
  Klaipėda
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

11.857 profilio peržiūros
 1. Dune, bandito, ką siūlai? Jei kas rašyk į dc
 2. Čia kai ateini pas Dietologe, tuo metu šone guli spurgų pakelis ir pati kai statine. Tai supranti, kad kažkam kitam reikia tuo detalogo pagalbos.
 3. Laba naktį, po ilgo laiko, buvo renkamas Medikų direktorius, tačiau dabartinėje kovoje. Kaunasi Miglė ir Spurga. Analizė apačioje! --- Spurga_Karamelė - Labas, Skaiste. Patiko tavo anketa, manau po buvusių rinkimų ir išsakytų klaidų, turėjai progą patobulėti. Kas tikrai matosi šiuose rinkimuose. Didelį pliusą tau duodą šiuose rinkimuose pavaduotojos pareigos. Visą laikotarpį kiek mačiau tave, medikų darbas tikrai buvo ganėtinai aktyvus, priimami iškvietimai, daromos veiklos. Kas iš tiesų yra džiugu. Nes reikia nepamiršti tai, kad čia yra naujokų darbas ir su jais reikia nemažai laiko užsiimti. Labai tikiuosi, jog mūsų šis pasirinkimas bus tinkamas ir tai ką buvai pradėjusi daryti medikuose, galėsi ramiai ir užbaigti ne paprastai, o dar geriau! Miglė_Tam - Labas, Migle. Anketa, tikrai man patiko taipogi kaip ir Spurgos. Žiūrint į buvusias tavo direktoriaus pavaduotojos pareigas, nelabai matydavosi tavo pačios vadovavimas, jo trūkdavo, galbūt bijodavai kažką daryti daugiau. Visgi, pavaduotojo pareigos yra svarbios, tu nebebūni paprastu darbuotoju kuris dirba. Tau reikia padėti vadovauti pačiai firmai. Kaip pavyzdį paėmus Triadų ir Policijos pareigas, jose buvai, kad tik būti ir užimti kokias nors pareigas serveryje. Todėl šitas dalykas, duoda didelį minusą šiuose rinkimuose. Visgi, Skaistė būdama pirmąjį kartą medikų pavaduotoją įrodė žymiai daugiau, todėl ji ir laimi šiuos rinkimus.
 4. o koks tikslas pratest rinkimus kai yra normalus kandidatai kurie nori siuo metu uzimti pareigas? cia ne sarkastinis klausimas cia klausiu rimtai 

  1. Andrius_Crazy

   Andrius_Crazy

   tokioj stadijoj reiketu duot pirmam zmogui uzpildziusiam nrml anketa

 5. @Mona_Saxnušalinama, nuo Medikų direktorės pareigų už visišką firmos sužlugdymą, nesvarbu, kad vasara, tačiau palaikyti minimalų darbe esantį žaidėjų skaičių galima. Darbe daugiausiai žaidėjas neprisijungęs virš 60 dienų, mažiausiai prieš 4 dienas.

 6. Dėl šito, laukiu puse valandos??????? DEDU MĖLYNA IR LAUKIAM ANTROJO WIDEO
 7. Naujasis Kariuomenės vadas - @Tipo_KiskisPokalbiu metu,  papasakojo, ką galėtu šiuo metu padaryti, stengsis, motyvacijos turi. Postų taipogi nemažai, manau šis direktoriavimas, tokioje situacijoje duos tikrai nemažai patirties! Sėkmės Arnelį!

 8. Naujasis PD direktorius @Martis_Beleka

  1. Rodyti daugiau komentarų  3 more
  2. Martynas_Zzm
  3. Klaudijus_Klaudijuz

   Klaudijus_Klaudijuz

   Kam ta analize, kai 10 ir tie patys žmonės prisijungia :D 

  4. Martynas_Zzm

   Martynas_Zzm

   nuolatiniai zaidejai rlso neisduoda 

 9. Laba vakarą,

   

  Nuo šiandien ty gegužės 26 iki birželio 12 dienos. Būsiu mažiau pasiekiamas, tad visais klausimais kreipkitės į @Aivaras_Slavik

 10. Laba vakarą,

   

  Roman, jei norėsi detalesnės analizės dėl to, kodėl ne tu direktorius, parašyk į AŽ.

   

  William_Hard, turbūt daugelis matėte, kad William'as nebuvo užpildęs kandidatūros į PD direktoriaus rinkimus. Tačiau, mes, DP nariai, patys pasiūlėme jam juo tapti. Vis gi jis yra dabartinis Armijos direktoriaus pavaduotojas gerai vykdantis savo pareigas, susitelkęs ties teisingumu mieste ir gerai besipriešinantis nusikalstamoms frakcijoms. Apsiklausus, buvo pasakytą tai, ko mums ir užteko. Tad ačiū tau už tai, kad sutikai.

   

  Netempiant gumos, skelbiam naująjį PD direktorių - William_Hard.

  1. Fixas_Hyper

   Fixas_Hyper

   sveikinu gl, tikiuos susitiksim veiksme

 11. Sveiki! Po sėkmingų Talibano kovų, buvo renkamas naujasis direktorius, tad trumpai apie apačioje esančius kandidatus. Romka_Quattro - Labas, Romualdai. Žiūrint pagal kitų žaidėjų kandidatuotas anketas, tavo anketa nebuvo viena iš silpnesnių. Pokalbiu metu, neįrodei savo didelio užsidegimo būti direktoriumi, tas man tikrai labai kliudė. Didelį minusą tau duoda, praeitis serveryje, dėl kurios aš negaliu tau duoti galimybė būti šiuo metu direktoriumi. Mode_Weed - Labas, Modestai. Anketa žiūrint iš visų tavo tikrai stipriausia, kas duoda tikrai didelį pliusą šiuose rinkimuose. Pokalbiu metu, kaip įvardinai, tavo darbo diena kaip ir paprasto žaidėjo. Iš tavęs tikėjausi tikrai daugiau. Per visą pokalbį iš tavęs pačio neišgirdau konkretumo, ką tiksliai darytum, kaip darytum. Vien žodis, "daryčiau" tai nieko nepasako. Treniruočių metu, vien šaudymo teisėsaugai neužtenka, pildydamas į direktorių tikrai turėtum pastebėti trūkumų, visgi šiuo metu dirbi teisėsaugoje. Atleisk, tačiau dar šį kartą tau direktoriaus skirti negaliu. Black_Tomy - Labas, Gabrieliau. Anketa tikrai silpna, iš tavęs tikėjausi daugiau. Žiūrint į tavo patirtį turi jos daugiausiai lyginant su kitais du kandidatais, tačiau didelį klaustuką man sukėlė tavo Triadų direktoriaus palikimas, dėl laiko trūkumo, tačiau už savaitės pildai vėl į direktorių. Pokalbio metu įrodei, kad gali būti direktorius, tavo idėjos kurias norėsi pritaikyti buvo išties smagios, ką ir norėčiau pamatyti tavo direktoriavimo metu. Žinant jūsų ryšius su Deimantu, šis aspektas sudarytų puikų vieningumą ir bendro tikslo siekimą teisėsaugai. Tad, tave ir sveikinu tapus naujuoju Armijos direktoriumi! Neišbuvus Black_Tomy 14 dienų direktoriumi, direktorius atiteks Mode_Weed.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.