Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Invision_Power

Forumo moderatorius
 • Pranešimų skaičius

  1.266
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  6

Invision_Power paskutinis laimėjimas - Gruodis 18 2019

Tą dieną Invision_Power turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

259 Gerbiamas

Apie Invision_Power

 • Rangas
  WIKI
 • Gimtadienis 2001.10.31

Kontaktai

 • Skype
  dovydas1456
 • Discord
  - Dovis #2335

Informacija apie narį

 • Miestas
  Klaipėda
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Policininkas

Profilio peržiūros

5.173 profilio peržiūros
 1. paprasyk jo kiek jis kartu tai filmavo, kad praskristu, kokia 30 min skraide ASH VISTIEKS UZ JI GERIAU SKRAIDAU Puikus, video spaudziu patinka
 2. Šioje skiltyje galite kurti, dalintis pamokomis, kurios padėtų RLS žaidėjams ar forumo lankytojams. 1. Temos pavadinimas turi atitikti temos turinį, pvz: (Pamoka kaip pasidaryti lietuviškas raides samp'e) 2. Prieš pateikiantis atsisiuntimų nuorodas patikrinti ar ji veikia, nėra virusų, reklamos ir pnš. 3. Nekelti pamokų susijusių su neleistinomis programomis, instaliavimu ir pnš. 4. Prieš kuriant pamoką, pažiūrėkite ar jau nėra sukurtos tokios pačios ar labai panašios pamokos. 5. Komentuoti galima tik aiškiu rišliu sakiniu, išsireiškiant apie pamoką. Bet kokie kiti pašaliniai komentarai ("zjbs pamoka" "mldc" "pravers") prilygsta taisyklių pažeidimui ir už jos baudžiama forumo įspėjimais. Komentarai, kurių tikslas prikelti temą, taip pat traktuojami kaip bereikšmiai pranešimai (pvz.: up, gal kas padėsit?) 6. Jei tema yra neaktyvi 7 dienas ar daugiau, ji yra užrakinama. 7. Turite laikytis bendrųjų forumo taisyklių.
 3. Šioje skiltyje galite skelbti naujienas, įvykusius įvykius bei laikraščius. 1. Turite laikytis bendrųjų forumo taisyklių. 2. Temos privalo būti susijusios su serveriu ar forumu. 3. Temos, neaktyvios 7 dienas ar daugiau, yra užrakinamos. Jei parašomas kitas laikraščio numeris, prieš tai esantis yra užrakinamas.
 4. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Invision_Power Peikiamo darbuotojo Vardas_Pavardė(BŪTINA PAŽYMĖTI ŽMOGŲ SU @): @Jonas_Ray Kokį nusižengimą pareigūnas padarė?: Pareigūnas, atėmė teisęs nors tai negalėjo padaryti. Darbuotojas numetė įrodymus, bet jose nėra jų ir trūksta, už ką galima atimti vairuotojo pažymėjimą: Nors buvau padaręs tik, non rp pažeidimą, tad laukiu rimto sprendimo ir darbuotojo apmokymo, kad daugiau tokių dalykų nepasikartotų. Vairavimo teisių atėmimo taisyklės Vairavimo teises atimti galima žaidėjui (nesvarbu ar civilis, ar mafijos narys), kai šis padarė bent tris KET pažeidimus. Pvz. sukėlė avariją, vairavo NONRP, daužė stulpus. Būtini įrodymai. Vairavimo teises atimti galima žaidėjui (nesvarbu ar civilis, ar mafijos narys), kai šis padarė bent vieną KET pažeidimą (pvz. vairavo NONRP) ir bėgo nuo teisėsaugininko bent 10 min. Būtini įrodymai. Pareigūno įrodymai: Įrodymai:Visiškai viskas šičia. :)
 5. Susitvarkėm, padėjau. Tema rakinama.
 6. Yra, Klaipėdoje, klausimai kažkokie domina, ar kas?
 7. Neaktyvumo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Invision_Power Jūsų vadovaujamas darbas: PD Kiek laiko būsite neaktyvus? nuo 07 - 09d Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? Savaitgalį daug reikalų kuriuos reikia sutvarkyti, tad nespėju prisijungti. Kas prižiūrės darbą, kol jūs būsite neaktyvus? Rence ir aukšto rango darbuotojai.
 8. Neaktyvumo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Invision_Power Jūsų vadovaujamas darbas: Policija Kiek laiko būsite neaktyvus? 2 dienas Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? Išvykstu į laidotuves. Kas prižiūrės darbą, kol jūs būsite neaktyvus? Pavaduotojas ir aukšto rango darbuotojai.
 9. Pranešimo anketa Jūsų Vardas_Pavardė ir pareigos: Invision_Power, PD direktorius, komandos narys. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Vygantas_Killeris Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Apačioj Įrodymai (FOTO, VIDEO, LINK): Apačioj

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.