Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×
Konkursas | MANO VASARA ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ineta_Tiesiog

TRV įmonės direktorius (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  120
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Ineta_Tiesiog paskutinis laimėjimas - Liepa 7

Tą dieną Ineta_Tiesiog turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

87 Pritampantis

4 Sekėjai

Apie Ineta_Tiesiog

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2003.08.11

Kontaktai

 • Skype
  -_-
 • Discord
  Ineta#6359

Informacija apie narį

 • Miestas
  Neprisimenu
 • Lytis
  Moteris

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  II lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Fūristas

Profilio peržiūros

958 profilio peržiūros
 1. Taškai buvo pridėti. Kitą kartą prirašyk kokias užduotis įvykdei. Taškai buvo pridėti. Neradau tavo įrodymų. Taškai buvo pridėti. Taškai buvo pridėti. Kitą kartą tiesiog nusifotkink savo /bendradarbiai lentelę, nereikės kelti kiekvienos nuotraukos atskirai .:)
 2. Sveikas. Iš tavo 88 krovinių 67 jau buvo pridėti, tai palieka tave su 21 taškais. Beje, neradau tavo nuotraukos su bendradarbiu. Išviso gauni 21 (kroviniai) +2,5(pradirbtos valandos) +5(įšventinimas) +7(nuotrauka į albumą) +5(Pradirbtos 3 dienos)= 40,5. Sveikas, tau yra pridėti 75 taškai. Sveika, taškai tau buvo pridėti.
 3. Taškai pridėti. Žaidėjui taškai pridėti. Taškai pridėti.
 4. Taškų sistema TAI YRA BANDOMOJI SISTEMA. PRIKLAUSOMAI NUO SISTEMOS NAUDINGUMO IR VEIKSMINGUMO, ŠI SISTEMA GALI BŪTI BET KADA PAKEISTA ATGAL Į ĮPRASTĄ RANGŲ SISTEMĄ. Kas tai yra? Nėra nieko ypatingo, tai įprasta sistema, kuri padeda darbuotojui pasikelti rangą, nusiimti darbo įspėjimą, ar iškeisti taškus į pinigus. Kaip tai veikia? Darbuotojas visą savo padarytą darbą iškeičia į taškus. Surinkus tam tikrą skaičių taškų, jie gali būti iškeisti į pasirinktą veiksmą/prekę. Kam to reikia? Ši sistema galbūt pakeis mūsų įprastą rangų sistemą. Kaip ir minėjau temos pradžioje, ji nėra pagrindinė ir pilnai naudojama sistema. Čia yra tik bandomoji, tai reiškia, kad atsižvelgiant į jos naudingumą ir efektyvumą, ji gali tapti pagrindinė, sudėtingesne, arba gali būti pakeista į jau naudotą, įprastą rangų sistemą. Pastebėjus klaidą ar turint pasiūlymu kaip galėčiau pagerinti šią sistemą, su manimi galite susisiekti žaidime arba discord platformoje Ineta#6359. Ačiū. Už ką gaunami taškai? Yra 2 užduočių rūšys. Nuolatinės darbo užduotys- Pastovios užduotys kurios nesikeičia: 10 pristatytu krovinių- 10 taškų. (1 krovinys= 1taškas) Pakeltas lygis- 10 taškų. Pradirbta valanda- 2 taškai. Praeitas ,,įšventinimas”- 5 taškai. (Už žaidėją pildo padėjėjai arba valdžia) Įkelta nuotrauka į fūristo albumą- nuo 5 iki 10 taškų (pagal valdžios vertinimą). Pradirbtos 3 dienos fūristuose- 5 taškai. Laimėtos /races ar /joinbb varžybos- 2 taškai. Dieninės užduotys- jas kiekvieną dieną pakeičia direktorė arba pavaduotojas: [08/05} Nuvežti 50 krovinių. - 5 taškai. Gaunamų taškų skaičius gali dar keistis. Tašku sistemos kainoraštis. Pasikelti rangą iš 1 į 2. - 200 taškų. Pasikelti rangą iš 2 į 3.- 500 taškai Pasikelti rangą iš 3 į 4.- 1000 tašku. Darbo įspėjimo nuėmimas.- 50 taškai Atleidimas nuo ,,Įšventinimo” - 20 taškai. Taškų iškeitimas į pinigus.- 20 taškų = 500e. Taškai iškeisti į rangus nenusianuliuoja, tačiau iškeisti į kitas pramogas/veiksmus- nusianuliuoja. Žaidėjas ir jo turimi taškai. Žaidėjų taškai sudėti atsižvengiant į jų rangus ar krovinių skaičių. Gali būti netikslumų. Nina_Yoo-281 Bad_Laimis-200(pirktas rangas). Saul_Tuner-101 Fixas_Hyper-230 Aka_Gamka-143 Oreo_Orka-21 Malbaro_Pakelis-139 Augis_Liektuvas-270 Deep_Hole-158 Klei_Bronson-296 Aka_Alpha-67 Justas_Blackberry-230 5 rango darbuotojai, bei valdžia yra neįrašyti. ANKETOS Taškų pridėjimo anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Jūsų įvykdytų užduočių sąrašas ir įrodymai: Kiek taškų turėtumėte gauti? Taškų iškeitimo anketa Jūsų Vardas_Pavardė : Į ką norite iškeisti taškus? Kiek kainuoja jūsų norima prekė? Įšventinimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Žaidėjas, kuris praėjo įšventinimą: Kaip jam sekėsi?: Įrodymai (nebutina):
 5. Jūsų atstovaujamas darbas/frakcija ir pareigos: TRV direktorė Atliktų bendrųjų užduočių sąrašas ir įrodymai: Surengti forume konkursą, kuriame darbuotojai turėtų surasti ir nufotografuoti temoje aprašytas ar nufotografuotas vietas [4 taškai] Atliktų specializuotų užduočių sąrašas ir įrodymai: Nuvežti 30 degalų krovinių [2 taškai] https://imgur.com/a/HRM3knO https://imgur.com/a/xueH1O3 Bendrai nuvežti 1500 įvairaus tipo krovinių [3 taškai] https://imgur.com/a/HRM3knO https://imgur.com/a/xueH1O3 Suorganizuoti 3 kolektyvines krovinių siuntas [3 taškai] SUKELTA Į FŪRISTŲ ALBUMĄ. Užfiksuoti vienu metu prisijungusius 6 darbuotojus, kurie būtų ne AFK būsenoje [2 taškai] https://imgur.com/a/XcfIlH9 Bendras sukauptų taškų skaičius: 14

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.