Jahseh_Onfroy

Narys
 • Pranešimų skaičius

  49
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

7 Neutralus

1 Sekėjas

Apie Jahseh_Onfroy

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

1.037 profilio peržiūros
 1. Jahseh_Onfroy

  Rate my Edit get +1pranesimą

  Efektus sudaro praktiskai vien tik zoom'ai ir colour flashai, dar pora mirroru maciau. Ant kaikuriu zoom'u matosi black square border'iai kurie labai rezia aky. Also, venk scenu kuriuose characteriai kalba
 2. Jahseh_Onfroy

  Pagalbos dėl Fortnite

 3. Jahseh_Onfroy

  oro uostas

  grazu brolau kaip visada
 4. Jahseh_Onfroy

  ''Rusų Mafijos'' - Prisistatymas .

  Atrodo, kad ziureciau kokiu 2010 metu samp filmuka. (Ir ne, cia ne pagyrimas)
 5. Jahseh_Onfroy

  degaline

  grazu broli
 6. Jahseh_Onfroy

  some trash content again

  Tai tada atžymėk maintain aspect ratio
 7. Jahseh_Onfroy

  some trash content again

  Mano nuomone black borderiai per maži, negražiai žiūrisi, tai arba slightly padidink, arba dar geriau - išvis išimk Nepalik juodų tarpų, pilnai pristumk video vieną prie kito, nes gadina vaizdą (0:09), taip pat 0:16 palikai juodumą, įterpk bent kokį bazės pafilmavimą minimalų, kad užpildytų tą tuštumą, o jei jau visiškai netinka, pamėgink praeitą video pratempt, paslowint truputį, kad viskas užsipildytų 0:18 truputį blogai atitaikyti kick'ai O šiaip, pats vaizdas (modai, enb, fps) žiūrisi smagiai, ir daina gucci Lauksiu pabaigto projekto.
 8. Jahseh_Onfroy

  Kur esu dingusi ir ką veikiu? #Lygkamįdomu

  dink vel tiktai
 9. Jahseh_Onfroy

  RADISTŲ FILMUKAS

  Driftinimas, mentu saudymas. Ble, gal ir gerai tie radistai.
 10. Vien dėl šitos idėjos grįžau į sampą, nors ir ne visą laik išbuvau, dėl irl stuff, but it was fun. Ty
 11. Jahseh_Onfroy

  Kokia daina jūs įtraukė į žanrą?

  Ojjj, repas prasidėjo žiauriai seniai (11metų būdamas pradejau klausyt gal :?) tais laikais kai pradėjau klausyt, nebuvo tokių repo skambesių kaip dabar (trapas, scream repas, tt.) O, pradėjau kaip ir dauguma - nuo to pradinio repo (Eminemas, 2Pac'as), poto ėjo lietuviškas repas, čia irgi prieš nemažai metų (ade, karpiz, senas lilas, shamanas, shiluminis punktas, MOG, ir t.t). Prieš ~2-4 metus teko išgirst Micro, Erkę, šitie užsiliko iki pat dabar ir dar ilgai užsiliks, manau vienas lyrinis dievas, kitas technikos karalius. Taip pat, iš lietuvių dar žiauriai geri: Stygle, Darkest Sun (alter ego), Tyfaz, daug kitų. Also, teko atrast soundcloud artistus, ir geras jausmas, kai paėmus kokį X pavyzdžiui, jį pradėjus klausyt nuo 30k followerių soundcloude, dabar matai vos ne kaip mainstream reperį O daaaabar, klausau visko, neapsiribojų tam tikrais kriterijais, kaip lyrinis repas, oldschoolinis repas ir panašiai, klausau visko, įeina ir trap'as, gerai sueina būnant gerai nuotaikai, paklausau net ir mad money wake n bake gabalo, nes skambesys geras, o pagal daugelį, turėčiau stumt ant to gabalo. Pats MM man nelabai patinka, bet negalima smerkt už tai, kad pisa trapą Yra tie, kuriems tai nepatinka, yra tie kuriems zjbs. Dauguma verkia, kad lyricų nėra, bet trape lyricos ir nėra svarbios, kaip pvz. galima paimt Lil Pumpą, gali kartot Gucci gang 3k kartų, o rezultatai:
 12. Jahseh_Onfroy

  [FC] Drift trasa

  now thats a big no
 13. and a new meme has been born
 14. Jahseh_Onfroy

  Whitas - Shots fired

  idiot reparis