Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Jahseh_Onfroy

Narys
 • Pranešimų skaičius

  51
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

23 Pritampantis

1 Sekėjas

Apie Jahseh_Onfroy

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio peržiūros

1.518 profilio peržiūros
 1. Efektus sudaro praktiskai vien tik zoom'ai ir colour flashai, dar pora mirroru maciau. Ant kaikuriu zoom'u matosi black square border'iai kurie labai rezia aky. Also, venk scenu kuriuose characteriai kalba
 2. Atrodo, kad ziureciau kokiu 2010 metu samp filmuka. (Ir ne, cia ne pagyrimas)
 3. Mano nuomone black borderiai per maži, negražiai žiūrisi, tai arba slightly padidink, arba dar geriau - išvis išimk Nepalik juodų tarpų, pilnai pristumk video vieną prie kito, nes gadina vaizdą (0:09), taip pat 0:16 palikai juodumą, įterpk bent kokį bazės pafilmavimą minimalų, kad užpildytų tą tuštumą, o jei jau visiškai netinka, pamėgink praeitą video pratempt, paslowint truputį, kad viskas užsipildytų 0:18 truputį blogai atitaikyti kick'ai O šiaip, pats vaizdas (modai, enb, fps) žiūrisi smagiai, ir daina gucci Lauksiu pabaigto projekto.
 4. Driftinimas, mentu saudymas. Ble, gal ir gerai tie radistai.
 5. Vien dėl šitos idėjos grįžau į sampą, nors ir ne visą laik išbuvau, dėl irl stuff, but it was fun. Ty
 6. Ojjj, repas prasidėjo žiauriai seniai (11metų būdamas pradejau klausyt gal :?) tais laikais kai pradėjau klausyt, nebuvo tokių repo skambesių kaip dabar (trapas, scream repas, tt.) O, pradėjau kaip ir dauguma - nuo to pradinio repo (Eminemas, 2Pac'as), poto ėjo lietuviškas repas, čia irgi prieš nemažai metų (ade, karpiz, senas lilas, shamanas, shiluminis punktas, MOG, ir t.t). Prieš ~2-4 metus teko išgirst Micro, Erkę, šitie užsiliko iki pat dabar ir dar ilgai užsiliks, manau vienas lyrinis dievas, kitas technikos karalius. Taip pat, iš lietuvių dar žiauriai geri: Stygle, Darkest Sun (alter ego), Tyfaz, daug kitų. Also, teko atrast soundcloud artistus, ir geras jausmas, kai paėmus kokį X pavyzdžiui, jį pradėjus klausyt nuo 30k followerių soundcloude, dabar matai vos ne kaip mainstream reperį O daaaabar, klausau visko, neapsiribojų tam tikrais kriterijais, kaip lyrinis repas, oldschoolinis repas ir panašiai, klausau visko, įeina ir trap'as, gerai sueina būnant gerai nuotaikai, paklausau net ir mad money wake n bake gabalo, nes skambesys geras, o pagal daugelį, turėčiau stumt ant to gabalo. Pats MM man nelabai patinka, bet negalima smerkt už tai, kad pisa trapą Yra tie, kuriems tai nepatinka, yra tie kuriems zjbs. Dauguma verkia, kad lyricų nėra, bet trape lyricos ir nėra svarbios, kaip pvz. galima paimt Lil Pumpą, gali kartot Gucci gang 3k kartų, o rezultatai:

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.