Dimitry_Bunny

Narys
 • Pranešimų skaičius

  14
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Neutralus

Apie Dimitry_Bunny

 • Rangas
  Naujas narys forume
 • Gimtadienis 2002.08.29

Informacija apie narį

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Nenustatyta
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Fūristas

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dimitry_Bunny

  TRV ♦ Neaktyvumas

  Jūsų Vardas_Pavardė: Dimitry_Bunny Kokiomis dienomis nebūsite?: Šią dieną. Dėl kokios priežasties nebūsite?: Čia tokia keista situacija, prisijungiau ryte pavežiot krovinių. Ir iš oro gavau bana nuo Velnio_Fanas kuris net serveryja nebuvo.
 2. Dimitry_Bunny

  Giriu Karkis_Finger , Ievukz_Miau

  Pritariu šitam pagyrimui, laibai padedantys žmones ir taip ,kaip ir kiti sako vieninteliai kurie daro įdomius, sažiningus eventus. Neskaitant groundracų.
 3. Dimitry_Bunny

  Policija \\ Pareigūnų papeikimai.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dimitry_Bunny 2. Nusižengusio pareigūno @Vardas_Pavardė: @Nojus_Kaubojus 3. Detalus pažeidimo aprašymas: Taip sutinku aš raginau mane gaudyti, nes nebuvo ką veikti. Šaude kai aš buvau be bėgos bei net nešaudžiau. 4. Įrodymai(Privaloma): P.S. Gal iš nieko nebūčiau rašes jai nebūtum neiges kad šaudei...
 4. Jūsų V_P žaidime: Dimitry_Bunny 2. Kokias galimybes perkate?: RT/MDC. ING. 3. Kiek valiutos turi likti?: 0
 5. Dimitry_Bunny

  TRV ♦ Kvalifikacija

  Kurio lygio siekiate?: 2/3 Ar sumokėjote valdžiai pinigus?(ss): https://imgur.com/a/Z63l2HK Atliktų užduočių įrodymai(ss): 50 dažų : https://imgur.com/a/qEyF1Of 3lvlup nuo įsidarbinimo : https://imgur.com/a/uyNd4OQ
 6. Dimitry_Bunny

  F.T.B - Darbuotojų papeikimai

  Sprogo inf, atsistačiau, nespėjau išvažiuoti tu ant spėdo parlėkei įsipisai ir dar starus sumetei. P.S."dar atsirenki i mane" Aš praktiškai stovėjau.
 7. Dimitry_Bunny

  F.T.B - Darbuotojų papeikimai

  1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime; D_B 2. Peikiamo asmens Vardas Pavardė žaidime; @Aye_Aye 3. Aiškus įrodymai su puikiai matomu nusižengimu; https://imgur.com/a/xyEgj5X 4. Ar jūsų manymu žaidėjas turi būti įtrauktas į grubųjį sąrašą? Taip, pisideda dar iš kitų kartų. 5. Kokias taisykles pažeidė darbuotojas? Free star. 6. Papildomi komentarai; Žinau šitie įrodymai nebegalioja bet vistiek jai turiu tai įmesiu. https://imgur.com/a/LL9kLNg < Su spec. švyturėliais dariau nonrp, nes skubėjau pas pacientą.
 8. Kodėl nori dirbti TRV darbe? Noriu užsidirbti pinigų, nes TRV geriausias darbas tam skirtas. Parašykite tris, jūsų manymu, svarbiausias TRV darbo taisykles. Nesikeikti /r, nes už tai baudžia grieštai(iš patirties), Klausytis valdžios bei aukštesnių rangų bendradarbių, bei pražaisti dienos minimumą ir nuvešti 10 krovinių. Kiek dienų reikia pradirbti darbe, kad negautumėte blisto? 5 dienas. Kiek kvalifikacijos lygių yra šiame darbe? 3 Ką reiškia komanda /psunaikinti? Sunaikinti priekaba. Kuriame mieste yra medicinos ingredientų pasikrovimas? LS. Kas yra virtualus pelnas? Vežant krovinius, darant SS, bei pildant forumą, gaunama VP(VV) už juos galima nusipirkti geresnį transporta, arba priekabą. Kiek krovinių minimaliai reikia nuvežti per dieną? 10 Kuriame mieste yra dažų pasikrovimas? Sunku pasakyti, bet jai neklystu LS teritorijoje. Ką reiškia komanda /kroviniai? Aprašyta apie krovinius. Kurioje vietoje reikia išsikrauti naftą? Prie pat bazes. Koks tavo vidutinis aktyvumas per dieną? ~200min. Ar turi TS programėlę? Taip. Ar nesate grubiam (BDS) bei fūristų juodajame sąraše? Ne. Kas šiuo metu yra TRV pavaduotojai? Eimantas_Oho / Karkis_Finger Situacija: V tuo metu atsažiuoji pasikrauti naftos, ir matai, kad nafta yra gaminama. Prie jos jau laukia vienas darbuotojas, tačiau jis netikėtai išsiteleportuoja iriranda krovinys. Kokie tavo veiksmai? Jaigu nieko panašaus nepasako jog -prašau neimk, palikčiau, bet jaigu nieko nesakytu pasiimčiau, nes nežinia kada gryš bei man naftos irgi reikėtų.
 9. Dimitry_Bunny

  DRIFT TURNYRAS

  Jūsų slapyvardis žaidime; Dainius_Tribekick Ar sutinkate su taisyklėmis ir galėsite dalyvauti; YEahh
 10. Dimitry_Bunny

  Emigruoju Dimitry_Bunny

  Jūsų vardas RLS.lt serveryje: Dimitry_Bunny Serverio pavadinimas, iš kurio norite emigruoti: *reklama.lt*.lt XP nuotrauka (paspaudus TAB): „Emigruoju į RLS.lt“ nuotrauka: