Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×
Iki rugsėjo pabaigos vyksta Double XP ir algos, naujokų imigracijos akcijos! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dovis_Cold

Narys (-ė)
 • Pranešimų skaičius

  77
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Dovis_Cold paskutinis laimėjimas - Birželis 22

Tą dieną Dovis_Cold turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

33 Pritampantis

Apie Dovis_Cold

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2005.03.08

Kontaktai

 • Discord
  Dovis#3089

Informacija apie narį

 • Miestas
  Šešta valdyba.
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  III lygis
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Cosa Nostra

Profilio peržiūros

1.339 profilio peržiūros
 1. Nu ką ten renderint, su extra į dugną sudrožė ir tiek, turbūt dar atmazą šausi, kad videkas dingo arba neleidžia įkelt ir errorus meta. :D:D
 2. Sveiki, nežinojau, kad yra nauja taisyklė įdėta jau kuri neleidžia spausti esc, rašiau pačiam dutchui net, nes nežinojau kad tokia taisyklė jau yra įdėta ir atsiprašiau jo, kad taip padariau, tikrai nežinojau, kad tokia taisyklė jau yra, Tiesiog laikiau ESC, kaip ir darydavom anksčiau norit ištempti šiek tiek laiko grobimui, bet nežinojau kad nauja taisyklė yra to neleidžianti daryti. Prieš mirštant nevartojau, kad neskaitytų kaip relogo ar kažko, ir niekada neesu susidūręs su tokiu atveju, kad mirštant ir laikant ESC prisikeli su beveik pilnom gyvybėm ir t.t., visada mirdavau kai mane iškickindavo ir vėl prisijungdavau, pačiam dar taip nėra nutikę. Kiek dabar paklausiau taisyklė yra įdėta tik prieš kelias dienas, o taisyklių kiekvieną dieną netikrinu.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dovis_Cold 2. Jūsų /info lentelė: https://imgur.com/a/RHvFSs7 3, Kokios sumos pinigų jums reikia?: 500,000e. 4. Ar žinote savo banko PIN kodą?: Taip. 5. Per kiek laiko planuojate grąžinti paskolą?: Per 21 dieną tikrai grąžinsiu. Manau grąžinsiu per pora savaičių kažkur. 6. Kokioms reikmėms jums reikia pinigų?: Nusiimti juodąjį sarašą (Blistą)
 4. Kokie free kill. Pažiūrėk kaip elgiesi žmogau: https://imgur.com/a/GxrmROk vartoji kokainą veixmo metu, dirbdamas teisėsaugoj. Ateini į bazę su paprasta apranga ir šaudai, poto ateini jau su darbine PD apranga ir rakini ir vėl šaudai. https://youtu.be/eer0I20y8Kg Nesuprantu kaip tu dar neesi bliste.
 5. Draugiškiausias serverio žaidėjas - @Deimantas_Hip Draugiškiausias komandos narys - @Simas_Rexxas
 6. @Brues_GothiciSveikinu, laikyk tvirtą, saugok CN ir tai kas iš jos liko.
 7. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Meskis_Grazus Pažeidimo aprašymas: Šaudžiau į jį, kai esu CN narys o jis TT narys, gavau jailo už masinį žudymą, nors turiu pilną teisę šaudyti į kitos mafijos narį. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/qpqjQjQ
 8. Jūsų Vardas_Pavardė: Dovis_Cold Tr. priemonės pavadinimas: Elegy Aprašymas (apibūdinimas): FullTune elegy, Techas ir t.t. pravaryta. Visos tune dalys matosi foto. Rida: 4950km. Kaina: Siūlykite nuo 3m. Nuotraukos (/vinfo, /bagazine): https://imgur.com/a/speeCmj Papildomi komentarai: Pasilieku teisę neparduoti.
 9. A ne tu šiandien sakei, kad matei kas šaudo iš hydros? sako: Mačiau nicką
 10. Koks skirtumas ar aš teisėsaugininkas ar ne, mute gavai už žodį ""Pyderai"" ir dar nusikeikei poto, bet tavo laimei SS nėra, bet tavo papeikime pats sakai, kad įžeidei, tai įrodymai net nemanau, kad yra būtini.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.