Jump to content
📌 09-10 įvyko serverio ekonomikos perkrovimas!! ×
🔴 Paskelbtos pastatų grobimų tarp policijos ir klubų taisyklės. Nuo 2023-09-19 policininkams DRAUDŽIAMA būti klubo nariais. ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dovis_Cold

Narys (-ė)
 • PraneÅ¡imų skaičius

  105
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Dovis_Cold paskutinis laimėjimas - Birželis 22 2021

Tą dieną Dovis_Cold turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

49 Pritampantis

Apie Dovis_Cold

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2005.03.08

Kontaktai

 • Discord
  Dovis`#3089

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kažkokiam čia rajone
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  Nenustatyta
 • VIP narys
  Taip
 • Darbas
  Cosa Nostra

Profilio peržiūros

2.338 profilio peržiūros
 1. Sveikinu :D Linkiu geresnių nei praeiti direktoriavimai XD

 2. už, dar galėtų pridėt jog pažymėjus tam tikrą vietą, tau pačiam rodytų artimiausią teleportą iki tos vietos, ten /tpls ir t.t.
 3. Nesuprantu kur aš parašiau nesamonę? Parašiau vieną komentarą, o ir tas buvo visiška tiesa, nuo ko tau tas IQ dropina? Nuo tiesos? Cmon
 4. Apsimesim, kad kai tu buvai DP pareigose nežinojai jog su tavim kartu šaudė 3 Rcon'o direktoriai: @Mark_Bellarus;@Deima_Deima;@Mafioz_Elpatrone😁 Ir nesakyk. kad nežinojai, nes pokalbiuose visi kartu tai šnekėjot 🤨
 5. Garsiau muzoną kitą kartą, vos girdisi.
 6. Nežinau ką čia bandai įrodyt, geriau eik pažiūrėk tą ką žiūrėjai, vaikučių mylėtojau.
 7. Paskutinis komentras. Dėl pirmos situacijos. Dar kartą sakau jog šaudau su tabu, šaudymo greitis didelis, pasukau pelę per daug ir kliuvo ta viena kulka į samperį, jeigu būtų lockas tada būtų kelios kulkos jam kliuvusios ne viena, tai manau tai turetų būti aišku? Kodėl nustojau šaudyti į spidometrą kur kaip tu teigi yra "lockas"? Pamačius, kad kliuvo viena kulka, nustojau šaudyti, nes saviškio gi nešaudysiu per mums svarbius grobimus? Dar matosi iš feato pzu POV jog Spidometras stovėjo būtent ten kur bėgo Young_Marte ( https://imgur.com/a/ivBGQ3B ) Ir dar klausimas man iškyla kodėl visi kelia senus video kur esu prisidirbęs? Serveryje yra daugelis žmonių kurie yra kažką padarę, bet gi nemėtysim kiekvieno video kur jie kažką prisidirbo, nes žmonės keičiasi. Ir dar kart pacituosiu savo žodžius. Nerašyčiau bereikšmių papeikimų jeigu žinočiau jog pats pridariau sau. Iš pačio samperio POV matosi jog jis tuo metu kai į jį pataikiau, jo žmogeliukas mažą atstumą praslydo nuo būtent to momento kai aš šoviau, tiesiog užkabinau vieną kulką.
 8. "na kadangi aš mačiau priešų bėgimo kriptį, logiškiausias variantas buvo šaudyti ten kur jie bėga, ar ne?" cituoju dėl spidometro situacijos, o dėl samperio matosi iš pačio samperio POV jog jis buvo čiut kairiau manęs, užkabinau tą vieną kulką.
 9. https://www.youtube.com/watch?v=SBecbyzIDtU Samperio POV tuo metu. Matosi pataikyta kulka į samperį, animacijos skiriasi nuo PZU rodymo Feat_Thompson videke.
 10. Tiek tu tiek featas tą patį seną pamoina vidosą metat kai naudojau kodus už kuriuos buvau nubaustas nuo to laiko neesu naudojęs jokio aimo, galit galvot ką norit, tačiau šiuo momentu esu užtikrintas, jog bausmė kuri yra paskirta yra neteisinga. Jeigu būčiau šaudęs su aimu, čia dabar net nerašyčiau jokių bereikšmių papeikimų.

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.