Jerry_Clark

Narys
 • Pranešimų skaičius

  213
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Jerry_Clark paskutinis laimėjimas - Rugsėjis 30 2017

Tą dieną Jerry_Clark turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

49 Pritampantis

Apie Jerry_Clark

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1997.08.05

Kontaktai

 • Skype
  erikas.jer

Profilio informacija

 • Miestas
  Lazdijai

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

842 profilio peržiūros
 1. Ką? Aš visiškai neliūdėjau dėl antros vietos, čia turi būt džiaugsmas. Pirmą kartą dalyvauti ir tokia gera vieta, todėl nematau preteksto ir prašau tavęs neskleisti klaidingos informacijos. Buvo smagu dalyvauti, o šitus reikalus išpręs DP.
 2. su vienu tavim taip elgiuosi. Nė vienam taip nesakau, kuris normaliai elgiasi su manim, o ne dėl eilinių joke iškart skundžiasi . Kaip tik stengiuosi kuo labiau su visais bendrauti ir sutarti ir dėl to mano komandoje būna įvairaus amžiaus, įvairaus charakterio žmonių, nes man visi įdomūs. Jeigu tu ten su savo "fortnaiteris ir t.t." šakojiesi tai ko tu iš manęs lauki, kad kojas bučiuočiau? Atėjau emocijų kupinas dėl įspėjimo išvadinau šiukšle ir tiek ir tikrai nesigailiu, nes tavo veiksmai jau tikrai aršiau visko. Pamanyk kaip man neatsibosta tie jūsų visi "fortnaiteris"?? Eik geriau paklausyk rls balso dainininkų, nes šie tavo papeikimai yra laiko švaistymas, kadangi tu mane nuvertęs gausi tik tiek, jog turėsi pats kalbėti per btk savo tyliu peliuko balsu ir stengtis padaryt kažką geresnio už sukritimą prie durų. Čia yra mūsų asmeniniai santykiai ir nevelk čia visokių TPV reikalų ir t.t.. Jeigu DP stebėtų, tai matytų, jog aš vien bloguoju neinu, tačiau mes matome tik blogus dalykus.
 3. O aš nesuprantu ką blogai darau ir kodėl tu per mane turėtum gauti įspėjimus ;D. Atėjau pašaudžiau mašiną ir tiek, reikėjo sakyt "ei čiuvas baik, man nepatinka" nu ir fsio ok dabar čia ožina.
 4. Šiukšlė, nes po eilinio joke pradedi banint, rašyt ppk nieko nesakęs, nebandęs susitart.
 5. Taip elgiuosi tik su visokiom šiukšlėm kur nesugeba gerbt kitų. Dar jam ne gėda akivaizdžiai bandyt nuverst žmogaus, kuris su juo vienoj pusėj kaip draugai nuo kokio rugpjūčio mėnesio.
 6. Sveikinu, tu beveik pasiekei savo tikslą, galėsi rodyt savo jėgas ;p
 7. Atsiprašau, tačiau mano teamspeako išsišokinėjimus tvarkyk pagal teamspeak taisykles, o ne čia papeikimus rašyk, + tame esmė, jog savo kaip TPV darbą atlieku manyčiau tvarkingai, o čia tiesiog sekmadieninis autizmas.
 8. Jerry_Clark

  SWAT darbuotojų papeikimai

  Žaidėjas dirba FTB. Rašyk papeikimą čia -
 9. Jerry_Clark

  SWAT darbuotojų papeikimai

  Papeikimai atmesti, darbuotojas pateikė įrodymus - (Lukas_Fzk - 0:00-0:07, Calvis_Sport - 0:08-0:24)
 10. Jerry_Clark

  SWAT darbuotojų papeikimai

  Idk. Jei nori, kad atrakinčiau, tai dar galiu ir starus sudėt, už tavo nusižengimus, dėl ko ir surakinau.
 11. Jerry_Clark

  SWAT darbuotojų papeikimai

  Esu ddosinamas, todėl eik *keiksmai*. Atmesta. Paprašysi atrakins, nereikia verkt.
 12. Jerry_Clark

  SWAT darbuotojų papeikimai

  Papeikimas atmestas, darbuotojas pateikė įrodymus
 13. Jerry_Clark

  SWAT darbuotojų papeikimai

  Atmesta. Swatai turi privilegiją dirbti su nuosava transporto priemone, o šiuo atvėju ji turėjo ir nitro, mano žiniomis niekur neparašyta, jog nitro naudoti draudžiama. Kodas tiesiog tau pamelavo, jog tai darbinė transporto priemonė, o ar tai tiesa galėjai pasitikrinti SWAT darbo informacijos temoje.
 14. Jerry_Clark

  Giriu Jason_Costello

  Geras administratorius. Jeigu nėra admino kiekvieną kartą atvaro pagetint per grobimus, vakare nemokamai su taksi pavežioja. +REP
 15. Sveikinu su gimtadieniu <3! Linkiu ir toliau išlikti tokiu šviesiu ir pozityviu žmogumi. ;)