Jerry_Clark

Narys
 • Pranešimų skaičius

  232
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Jerry_Clark paskutinis laimėjimas - Spalis 1

Tą dieną Jerry_Clark turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

60 Pritampantis

Apie Jerry_Clark

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1997.08.05

Kontaktai

 • Skype
  erikas.jer

Profilio informacija

 • Miestas
  Lazdijai

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

953 profilio peržiūros
 1. Jerry_Clark

  Dėl nusikalstamų vadeivų rinkimų.

  Mintis gera, tačiau reikia ją pilnai išvystyti ir čia dar gali būti įvairių nuansų. Pavyzdžiui direktorius yra nušalinamas, tai nemanau, jog gerai yra duoti parankiniui valdžią, jeigu abu su bosu buvo bendrų įdėjų iniciatoriai ir pavyzdžiui direktorius buvo nušalintas už tam tikrą piktnaudžiavimą. Taip pat direktorius turi parankinį, direktorių nušalina, šis duoda parankiniui valdžią, vėliau tas parankinis šiam ir taip keičiasi boso postais. Todėl reikia sugalvoti tam tikras taisykles, apribojimus, jog šiuo dalyku nebūtų piktnaudžiaujama ir dėl to reikės daug dirbti, jog išvengti spragų taisyklėse. Žinoma tai gali valdyti DP, tačiau geriau sukurkite porą taisyklių ir nereikės jums patiems vargintis.
 2. Jerry_Clark

  Versija 3.5.5

  Viskas brangsta dieve mano.
 3. Jerry_Clark

  [TS3] Akustinis vakaras

  Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jerry_Clark 2. Ar sutinkate su visomis taisyklėmis?: Taip. 3. Jūsų idėjos ir/ar klausimai?: Nėra.
 4. Jerry_Clark

  Nuolatinis apsaugos albumas

  Nereikia čia ant tssg varyt, kokie yra - tokie, būkim draugiški. O čia mes aktyvūs aną dieną buvom
 5. Jerry_Clark

  Giriu Jason_Costello

  Geras administratorius. Jeigu nėra admino kiekvieną kartą atvaro pagetint per grobimus, vakare nemokamai su taksi pavežioja. +REP
 6. Jerry_Clark

  Karininkų papeikimai

  Įrodymų neturiu, nereikia. Grobimo metu jūsų frakcija nedalyvavo ir kartu su Justi_Simo tpsf šaudėt mus kaip pašaliniai, po grobimo pasigavom ir nubaudėm ir dar tuo pačiu bėgai, tai teko uždėti įtarimus ir dėl bėgimo. Bėga buvo uždėta, jog netyčia nenumirtum, kuomet vežam į kalėjimą ir po gydymo neišsiteleportuotum, visąlaik taip darau.
 7. Jerry_Clark

  Karininkų papeikimai

  Peikiamojo nickname forume ne toks, bet ok išmesim iš darbo.
 8. Jerry_Clark

  Kareivių nuolatinis albumas

  Visa mašina Justų pilna (nu 3 tiksliau Justai, bet pofik tipo gera fotkė) :PP @Justas_Kba @Justas_Marke @Justas_More
 9. Jerry_Clark

  Kareivių nuolatinis albumas

  Bendros FTB - Armijos treniruotės akimirkos (Direktorius Pijus_Dasch, 2018-09-14) https://imgur.com/a/HG7Ij32
 10. Jerry_Clark

  FTB nuolatinis albumas.

  Bendros FTB - Armijos treniruotės akimirkos (Direktorius Aurimas_Peciulatis, 2018-09-14) https://imgur.com/a/HG7Ij32
 11. Jerry_Clark

  Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Teisėsaugos Pajėgų Vado Pagalbininkas Jerry_Clark Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Minde_Weed Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Išteisinimas be priežasties 4x. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK): https://imgur.com/a/uIjYzHy clarkas ožys
 12. Jerry_Clark

  Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Teisėsaugos Pajėgų Vado Pagalbininkas Jerry_Clark Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Arnas_Audi Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: BTT pažeidimai: pažeidinėja non-rp be reikalo; bendradarbiavimas su mafijozais bei pagalba jiems pasprunkant nuo teisėsaugos, kuomet pats joje dirba; darbo metu (kiek žinau, jog teisėsauga dirba 24/7, be pertraukų) važinėjosi nuosava transporto priemone (draudžiama) bei vilkėjo civilio uniformą (neva tapo civiliu kuriam laikui ir galėjo daryti ką tik panorėjęs(teisėsaugininkas su civilio skinu vistiek išlieka teisėsaugininku)); bėgimas nuo teisėsaugininko (teko uždėti bėgą norint neleisti jiems pasprukti bei ją nuimti tik vėliau, mafijoms pradėjus grobti klubą). Taip pat prasidėjus grobimui neteko sutikti jo nei žaidime nei teamspeake, kuomet visi buvo kviečiami, tačiau galbūt jam teko atsijungti, nepastebėjau bei neturiu įrodymų. Kareivis visiškai nesupranta ką veikia teisėsaugoje, nežino savų taisyklių, pareigų bei nėra vertas dirbti armijos ar kitos teisėsaugos srities gretose. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK):
 13. Jerry_Clark

  Giriu Andrius_Winter

  Be abejonių geriausias serverio administratorius. Net grobimo metu atranda akimirką padėti priešams ir netik. Andrius be priekaištų žino savo pareigas bei atlieka jas.