Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Jerry_Clark

Narys
 • Pranešimų skaičius

  282
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Jerry_Clark paskutinis laimėjimas - Spalis 1 2018

Tą dieną Jerry_Clark turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

65 Pritampantis

Apie Jerry_Clark

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1997.08.05

Kontaktai

 • Skype
  erikas.jer

Informacija apie narį

 • Miestas
  Lazdijai
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

1.658 profilio peržiūros
 1. Tuomet tegul nusprendžia su neleistinas programas išmanančiu, patikimu žmogum.
 2. Aš nežinau, o jūs turite tokius įgaliojimus žinant situaciją paimti ir atitildyti be tinkamų įrodymų? Aš ne tik apie pabaigą kalbu, jis visą pirmą savo apkabą iššaudė atsistojęs ir pataikė VISAS, KARTOJU - VISAS kulkas į kažkurį iš mūsų teisėsaugininkų. Su šiuo ginklu iš tokio atstumo to padaryti NEĮMANOMA!!! Žaidėjas net šaudė nesustodamas kas dar labiau padidina tikimybę nepataikyti! Absurdas!
 3. Su AK, atsistojus, iš tokio atstumo taip gerai nesušaudysi, patys pabandykite be programų šaudyt, suprasit :). Užtildyto žaidėjo įrodymuose visiškai nebuvo galima suprasti, jog jis tikrai įžeidė policininką.
 4. Anketa Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Pink_Nightmare Peikiamo komandos nario pareigos?: Atsiblokavimų priežiūra. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Šališkumas. Buvo ilgai laukta priimti sprendimą dėl žaidėjo užblokavimo, o priėmus jį, buvo nutarta, jog yra pateikta per mažai įrodymų. Su tuo nesutikčiau, manau, kad yra pakankamai įrodymų, jog būtų galima spręsti ar žaidėjas naudojo neleistinas programas. Visą tai paaiškinčiau tuo, jog šie abu žaidėjai (prižiūrėtojas ir žaidėjas, galimai naudojęs neleistinas programas) dirba vienoje mafijoje bei prižiūrėtojas nenori bausti bendradarbio ir šališkai žiūri į šią situaciją. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: Taip pat manau, jog būtent šioje situacijoje buvo pateikta per mažai įrodymų, kad būtų galima atitildyti žaidėją.
 5. Pranešimo apie čyterį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jerry_Clark 2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Kajus_Kli 4. Kaip buvo čytinama: Aimas 5. Įrodymai (būtina):
 6. Sveikinu, linkiu sėkmingo pasirodymo pareigose!
 7. tikriausiai nvidia settinguose būtent sampui parinkta tik cpu grafikos (integruotos), pasirink 1050 savo gpu ant grafikų
 8. sujungta dabar gerai, jeigu ieškotum prasmės, atsirastų žymiai daugiau problemų. Ko reikia tai nebent ne triads, o kito pavadinimo, nes nu jo dyrikui jaustis bus ;D.
 9. trydos*, o armuha galėtų būti jau daugelio siūlytas variantas - Specialiosios Pajėgos. that's it.
 10. Stan, tavo darbai verti būti projekte, daryk ką reikia!

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.