Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Jerry_Clark

Narys
 • Pranešimų skaičius

  282
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Jerry_Clark paskutinis laimėjimas - Spalis 1 2018

Tą dieną Jerry_Clark turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

65 Pritampantis

Apie Jerry_Clark

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1997.08.05

Kontaktai

 • Skype
  erikas.jer

Informacija apie narį

 • Miestas
  Lazdijai
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

1.512 profilio peržiūros
 1. Tuomet tegul nusprendžia su neleistinas programas išmanančiu, patikimu žmogum.
 2. Pirmiausia pacituokime BTT taisyklę: "Vairavimo teises atimti galima žaidėjui (nesvarbu ar civilis, ar mafijos narys), kai šis padarė bent vieną KET pažeidimą (pvz. vairavo NONRP) ir bėgo nuo teisėsaugininko bent 10 min. Būtini įrodymai. " O dabar atsižvelkime į įrodymus. Taigi juose matysime kaip žaidėjas padaro KET pažeidimą ir bėga nuo teisėsaugos pajėgų daugiau nei 10 minučių (tikiuosi su matematika viskas tvarkoje, kad ir čia problemų neiškiltų, kaip su skaitymu ir papeikimu policijos papeikimų temoje hmm :dddd). Jokio įžeidimo nematau, nesuprantu ką turi omenyje, jeigu mano klaviatūra netyčia susispaudo, dar nereiškia, kad įžeidimas.
 3. Aš nežinau, o jūs turite tokius įgaliojimus žinant situaciją paimti ir atitildyti be tinkamų įrodymų? Aš ne tik apie pabaigą kalbu, jis visą pirmą savo apkabą iššaudė atsistojęs ir pataikė VISAS, KARTOJU - VISAS kulkas į kažkurį iš mūsų teisėsaugininkų. Su šiuo ginklu iš tokio atstumo to padaryti NEĮMANOMA!!! Žaidėjas net šaudė nesustodamas kas dar labiau padidina tikimybę nepataikyti! Absurdas!
 4. Su AK, atsistojus, iš tokio atstumo taip gerai nesušaudysi, patys pabandykite be programų šaudyt, suprasit :). Užtildyto žaidėjo įrodymuose visiškai nebuvo galima suprasti, jog jis tikrai įžeidė policininką.
 5. Anketa Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Pink_Nightmare Peikiamo komandos nario pareigos?: Atsiblokavimų priežiūra. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Šališkumas. Buvo ilgai laukta priimti sprendimą dėl žaidėjo užblokavimo, o priėmus jį, buvo nutarta, jog yra pateikta per mažai įrodymų. Su tuo nesutikčiau, manau, kad yra pakankamai įrodymų, jog būtų galima spręsti ar žaidėjas naudojo neleistinas programas. Visą tai paaiškinčiau tuo, jog šie abu žaidėjai (prižiūrėtojas ir žaidėjas, galimai naudojęs neleistinas programas) dirba vienoje mafijoje bei prižiūrėtojas nenori bausti bendradarbio ir šališkai žiūri į šią situaciją. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: Taip pat manau, jog būtent šioje situacijoje buvo pateikta per mažai įrodymų, kad būtų galima atitildyti žaidėją.
 6. Pranešimo apie čyterį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jerry_Clark 2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Kajus_Kli 4. Kaip buvo čytinama: Aimas 5. Įrodymai (būtina):
 7. Norėjau pasodinti į kalėjimą, o tu tyčia paspaudei ESC. (Sorry, nežinojau, jog ten nėra pickupo ir negirdėjau ką pasakė:D).
 8. Sveikinu, linkiu sėkmingo pasirodymo pareigose!
 9. tikriausiai nvidia settinguose būtent sampui parinkta tik cpu grafikos (integruotos), pasirink 1050 savo gpu ant grafikų

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.