Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Taylor_Hash

Narys
 • Pranešimų skaičius

  83
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

5 Neutralus

1 Sekėjas

Apie Taylor_Hash

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2001.09.08

Informacija apie narį

 • Miestas
  Lithuania
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

815 profilio peržiūros
 1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Lady_Luck Pažeidimo aprašymas: Atsiteleportavo su admino komanda (privilegija) ir su admin ginklais sušaudė. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/d9HRpuc
 2. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Tornado_Best Pažeidimo aprašymas: Naudojantis admin privilegijomis ir komandomis atsiteleportavo prie manęs, sušaudė ir grįžo atgal su teleportu. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/ZMStKyz
 3. Sveiki, gal galite numesti, patikimą, normalų GTA San Andreas downloadą (ne iš s**g.lt svetainės). Būčiau labai dėkingas.
 4. Nelabai randu iš kur parsisūsti normalų. Jeigu turi, numesk linką į až ar čia pat. ;/
 5. Jojoo žinau, žiūrėjau gana daug video apie šią problemą, rekomendavo taip pat ištrint šį failą, tačiau man niekas nesikeičia.
 6. Sveiki. Reiktų pagalbos dėl rezoliucijos keitimo žaidime. Bandau visas įmanomas rezoliucijas, tačiau nei viena netinka. Ir apskritai net nesikeičia vaizdas... VIDEO:
 7. Gaila, bet nei vienas iš tokių video, kaip tai sutvarkyti nepadeda Išnaršiau jaučiu visus video, o būdai kartojasi
 8. Iškilo problema. Ir neįsivaizduoju kaip ją sutvarkyti. GTA:Sa naudoju iš čia: http://www.mediafire.com/file/44rahr74w2yd4sr/Gta+San+Andreas+(Be+Modu).exe Įsirašant betkokią modifikaciją, jungiantis GTA viskas tvarkoje, bet įsijungus sa-mp'ą gaunu errorą "gta_sa stopped working"
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Taylor_Hash2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Pijus_Pijus4. Kaip buvo čytinama: Su palengvinančia programa buvo įjungti NOS'ai (nitro) ant darbinės mašinos.5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/H0wIz6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 10. Ačiū visiem už gerai praleistą laiką! Atsiprašau už kaikuriuos konfliktus. Didžiulis respectas Laimiui, Krisčiui, Segalui už nuoširdumą. Viso!
 11. Jūsų vardas RLS.lt serveryje: Taylor_Hash Serverio pavadinimas, iš kurio norite emigruoti: *reklama.lt*.LT XP nuotrauka (paspaudus TAB): https://imgur.com/a/YGqUG „Emigruoju į RLS.lt“ nuotrauka: https://imgur.com/a/4Bwgc Iš kur sužinojote apie šį serverį: Po sa-mp pertraukos nuėjau tiesiog į "Google" paiešką ir įvedžiau "Sa-Mp lietuviški serveriai". Sudomino normaliu žaidėjų skaičiumi, o atėjęs nusprendžiau pasilikti. Jei jus pakvietė kitas žaidėjas, koks jo slapyvardis: Kaip minėjau, niekas nerekomendavo.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.