Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Taylor_Hash

Narys
 • Pranešimų skaičius

  83
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

5 Neutralus

1 Sekėjas

Apie Taylor_Hash

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2001.09.08

Informacija apie narį

 • Miestas
  Lithuania
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

645 profilio peržiūros
 1. https://imgur.com/a/7IwPXuA @Thee_Drugs Pats mandravojai, vis gaudei, bandydavai nušauti, tai neverk čia, toks ahujiel per /sms o poto skundus rašai?:D Nejuokink, paka braške
 2. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Lady_Luck Pažeidimo aprašymas: Atsiteleportavo su admino komanda (privilegija) ir su admin ginklais sušaudė. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/d9HRpuc
 3. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Tornado_Best Pažeidimo aprašymas: Naudojantis admin privilegijomis ir komandomis atsiteleportavo prie manęs, sušaudė ir grįžo atgal su teleportu. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/ZMStKyz
 4. Sveiki, gal galite numesti, patikimą, normalų GTA San Andreas downloadą (ne iš s**g.lt svetainės). Būčiau labai dėkingas.
 5. Nelabai randu iš kur parsisūsti normalų. Jeigu turi, numesk linką į až ar čia pat. ;/
 6. Jojoo žinau, žiūrėjau gana daug video apie šią problemą, rekomendavo taip pat ištrint šį failą, tačiau man niekas nesikeičia.
 7. Sveiki. Reiktų pagalbos dėl rezoliucijos keitimo žaidime. Bandau visas įmanomas rezoliucijas, tačiau nei viena netinka. Ir apskritai net nesikeičia vaizdas... VIDEO:
 8. Tikrai pritariu tau ir siūlyčiau taip pat Logitech. Pats naudoju Logitech M100. Ir esmė būtent tame, kad ji paprasta, laiko 2metus, nėra buve nesusipratimų, tinka viskam ir kaina yra labai prieinama. Dedu didelį pliusą šiai pelyteei. P.S. Jeigu esi tikras gameris, tai gal ši pelyte netinka, viskam, bet esmę suprataai.
 9. Gaila, bet nei vienas iš tokių video, kaip tai sutvarkyti nepadeda Išnaršiau jaučiu visus video, o būdai kartojasi
 10. Iškilo problema. Ir neįsivaizduoju kaip ją sutvarkyti. GTA:Sa naudoju iš čia: http://www.mediafire.com/file/44rahr74w2yd4sr/Gta+San+Andreas+(Be+Modu).exe Įsirašant betkokią modifikaciją, jungiantis GTA viskas tvarkoje, bet įsijungus sa-mp'ą gaunu errorą "gta_sa stopped working"
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Taylor_Hash2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Pijus_Pijus4. Kaip buvo čytinama: Su palengvinančia programa buvo įjungti NOS'ai (nitro) ant darbinės mašinos.5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/H0wIz6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 12. Ačiū visiem už gerai praleistą laiką! Atsiprašau už kaikuriuos konfliktus. Didžiulis respectas Laimiui, Krisčiui, Segalui už nuoširdumą. Viso!

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.