Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Jeff_Roman

Narys
 • Pranešimų skaičius

  64
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-15 Nemėgstamas

Apie Jeff_Roman

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 1999.07.23

Kontaktai

 • Skype
  -
 • Discord
  Turiu.

Informacija apie narį

 • Miestas
  Skuodas.
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

841 profilio peržiūros
 1. ANKETA Jūsų Vadas pavardė: Jeff_Roman Pareigūno Vardas_Pavardė: Eltruko_Legend Nusižengimo aprašymas [PRIVALOMA]: Buvo taip, važinėjau su draugu, ir buvau išėjęs iš samp i dc, nes parašė asmuo, pareinu žiūriu sudėti star už esc tyčinį laikymą, nors taip net nebuvo, biškuti persistengė šios teisėsaugos asmuo. Puikiai matosi, kaip surakino, bei, kaip pradėjo star buvau afk. Nusižengimo įrodymai [PRIVALOMA]:
 2. Sveiki RLS žaidėjai kurie skaito mane motyvacinį laišką į The Triads mafijos boso postą, taipogi sveikas Alanai skaitantis mane laišką į šį postą, turbūt pasirodys įdomu pamatyti mano anketą, kuris daug laiko bandė siekti direktoriaus pareigų, bet dar kol kas nepasisekė, gerai eikime prie esmės išdėstysiu pagrindinius dalykus kodėl esu tinkamas, bei geras kandidatas i šį postą. Esu visiems puikiai žinomas, kaip Jeff_Roman, tikrasis vardas yra Darius 21 metų vaikinas, kuris gyvenime šiuo metu dirbą esu grįžęs atostogų trims mėnesiam, todėl manau puiki progą pabandyti užimti šį postą. Šiuo metu dirbu Švedijoje esu grįžęs atostogauti į Lietuvą pailsėti, pabūti su šeima, draugais, bei praleisti laiką prie įvairių žaidimų. Mano charakteris nėra pernelyg sudėtingas, esu užsispyręs asmuo, kuris mėgsta išreikšti savo nuomone, niekados nemėgstu pasiduoti, esu žodžio žmogus, niekada nesu linkęs nuvilti man svarbių žmonių. Mėgstu važinėti su mašina, esu greičio fanas, kuris mėgsta paspausti, nes taip man padeda atsipalaiduoti, apie mane tiek. Šias pareigas noriu užimti todėl, nes esu subrendęs bei tinkamas kandidatas i šį postą, turiu gana nedaug patirties, bet ne patirtyje esmė, o žmogaus charakteris, bei jo sumanymai vadovauti, esu veiksmo žmogus kuris visada sukasi veiksmo sferoje, todėl manau, kad galiu puikiai suvaldyti mafija, bei jai vadovauti. Šiuo metu mafijose keisti nelabai ir žadu ką, nes buvęs mafijos bosas yra viską sutvarkęs taip, kaip ir turi būti, todėl šiuo metu keisti nieko nereikia, reikia, tik išlaikyti tokį stabilumą koks yra dabar, ir kažkiek pagerinti. iš idėjų pusės nelabai ką ir pasakysiu, nes mafijoje yra visada veiksmo, reikia tik gero mafijos lyderio, kuris suktu visą parą veiksmą, ir neleistu mafijos nariams atsikvėpti. Nesu buvęs mafijų direktorius, bet manau, kad puiki progą būtų užimti šias pareigas dabar, nes žaidėjų kiekis yra padaugėjęs, todėl lengviau būtų surinkti komandą, o šiaip esu buvęs kituose projektuose mafijų lyderis, sekėsi gana gerai, todėl esu tinkamas i šį postą. xp/info lentelės: DC: Jeff_Roman#6428 Šiam kartui tiek, puikiai žinai apie mane, todėl gero skaitymo, bei visiems skaitytojams bei RLS nariams gerų ateinančių švenčių
 3. Jeff_Roman

  Reiktu pagalbos

  Sveiki RLS žaidėjai gal būtų gali, kad numestumėt link'a iškur DC pasisiūsti ? ačiū
 4. Nelabai galiu kištis. bet išsikišiu. renkant direktorių jei atsiranda toks asmuo kuris sugeba suvaldyti, yra labai stiprus, tai galima nepaisyti tam duotų kriterijų, todėl alanas išrinko jį. nes turbūt jam atrodė. kad jis stipresnis, Nenusimink gal kitą karta tapsi direktoriumi.
 5. Sveikinu, sėkmės pasirodyti geriausiai, bei linkiu, kad surinktum tobula teisėsaugos komandą, tokią, kaip @Aurimas_RacerBuvo surinkęs, didelės sėkmės !!!
 6. Giriamo žaidėjo slapyvardis RLS.lt serveryje: @Linux_Kill @Aurimas_ Racer Giriamo žaidėjo padarytas darbas, dėl ko jis yra giriamas: Giriu šiuos teisėsaugos direktorius todėl, nes yra labai puikus direktoriai, aišku daug kam atrodys, kad bandau nerti ar kažką, bet ne tikrai, nėra taip, jie nusipelnė šio pagyrimo todėl, nes kai paprašai pagalbos visados padeda, suteikia pagalbos, moka suburti komandą, labiausiai patinka, kad @Linux_Killpradeda nervotis, kad kažkas nepavyksta, bet jisai stengiasi iki galo, stebėjau keletą dienų šiuos direktorius, ir paliko jie man didžiuli įspudį. Teisėsaugoje esu apie 1 mėnesį, pas Aurimą, ir per visą tą laiką nesu išgirdes iš Aurimo nieko blogo, visiems yra paslaugos, toks koks turi būti direktorius, labai ačiū jums abiems, kad stengiatės dėl darbuotojų, gero direktoriavimo, ir tykiuosi, kad po 1-2 mėnesiu neleavinsit direktoriaus, sekmės. Vaizdiniai įrodymai su padarytu darbu (neprivaloma):
 7. Tai, kad toks ir esi tau 15 metų ar 14 tipo ne vaikas ? nejuokauk tikrai aš norėčiau į tokius metus grįžt ką tik mane kas nors vaiku dar pavadintu
 8. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Lauras_Pro Pažeidimo aprašymas: Vaikas tai tikrai neižeidimas, na aišku aš už tai gausiu forumo įpėjima, nes čia visi prižiūrėtojai kaip vaikų darželis, bet patys logiškai pagalvokit ar vaikas yra įžeidimas jmj.. Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 9. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė Anta_Nas Pažeidimo aprašymas: Liepė išeit iš hp, sakau paleisk išeisiu jisai nesuprato šio žodžio, prašiau tikrai šį karta gražiai, kad paleistu ir išeisiu, bet dėjo /kick šį karta nubauskite ir be jokių atmaPažeidimo įrodymai (foto/video)
 10. ADMINISTRATORIŲ PAPEIKIMAI ANKETA: Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė Anta_Nas Pažeidimo aprašymas: Žodžiu jisai man pridėjo free star, kad bėgau liepė išeiti iš pastato nors, net nepaleido ir dėjo /kick už tai. Pažeidimo įrodymai (foto/video)
 11. Gerai tegul administratorių prižiūrėtojas sprendžia neturiu laiko aš čia su tavimi

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.