Annie_Dawson

Narys
 • Pranešimų skaičius

  307
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

55 Pritampantis

Apie Annie_Dawson

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio laukai

 • Lytis
  Moteris

Profilio peržiūros

1.463 profilio peržiūros
 1. Annie_Dawson

  Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Armijos pavaduotoja, Annie_Dawson Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Aras_Dieselt Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: BAT pažeidimai. Žaidėjas, dirbdamas Apsaugos darbuotoju, grobimo metu, vietoje to, kad vyktų padėti į grobimą, A51 zonoje šaudė į teisėsaugoos narius, taip norėdamas sutrukdyti mūsų vykimą į grobimą. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK): https://imgur.com/a/7eP8YQ6 https://imgur.com/a/FLy21Ko
 2. Annie_Dawson

  Kareivių nuolatinis albumas

  2018/07/02 Nuotraukos autorius: @Rytis_Gun.
 3. Annie_Dawson

  WIKI žaidėjų skiltis | Informacijos pakeitimai

  Pasikeitimų šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Annie_Dawson Ką reikia pridėti/pataisyti/ištrinti? Pakeisti puslapio nuotrauką. Nuotrauka - ČIA. Papildoma informacija/prašymai:
 4. Annie_Dawson

  Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Armijos pavaduotoja, Annie_Dawson Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Franklin_Moreno Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Nepradirbo 5 dienų. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK): https://imgur.com/a/E1dBG87
 5. Annie_Dawson

  Ieškau gun pack ;d

  Nuotrauka: ČIA Atsisiuntimo nuoroda: ČIA
 6. Annie_Dawson

  Pagalbos dėl modifikacijų.

  Viskas veikia, ačiū už pagalbą. Galite rakinti temą.
 7. Annie_Dawson

  Pagalbos dėl modifikacijų.

  Nebe crashina kai perrašiau. Persiskaityk iš naujo kame problema čia pas mane. Jokių crash nieko nėra, įsirašau modifikacijas, prisijungiu į serverį ir nei viena modifikacija neveikia, tik kaip minėjau, weaponų soundai auto install buvo įsirašę.
 8. Annie_Dawson

  Pagalbos dėl modifikacijų.

  Sveiki. Šiandien teko perrašyti GTA bei SAMP, kadangi dėl kažkokio failiuko tik jungiantis į serverį iškart mesdavo crash. Persirašiau GTA bei SAMP, įsirašiau į GTA direktoriją modloaderį ir įsimečiau vos keletą modifikacijų, kurias naudodavau ankščiau. Į GTA direktoriją įsimečiau GTA V hudą bei į modloader aplankalą įsimečiau keletą policijos mašinų bei armijos darbo uniformų. Taip pat įsirašiau soundus su auto install'u. Nė viena modifikacija, kuri buvo įrašyta į GTA direktoriją arba į modloader aplanką neveikė, išskyrus weapon sound'us. Nei GTA V hudas neįsirašė nei kitos modifikacijos. Bandžiau GTA perrašyti iš disko D atgal į diską C, tačiau tai nepadėjo. Bandžiau perkrauti kompiuterį - vis tiek tas pats. Any ideas kas čia galėtų būt?
 9. Annie_Dawson

  Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Armijos pavaduotoja, Annie_Dawson Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Ignasiukas_Runner Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: BTT pažeidimai. Visiškai nesaikingas elgesys su „Hydra“. Stebėjau darbuotoją apie 5 - 7 minutes, medžiagos pakankamai užteko, kad turėčiau priežastį, dėl ko darbuotojas buvo išmestas iš darbo bei yra įrašomas į grubių pažeidėjų sąrašus. Buvo gauta nusiskundimų, kad darbuotojas piktnaudžiauja naikintuvu bei sprogdina visą miestą. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK):
 10. Annie_Dawson

  Atsisiuntimas modo [HELP]

  Manau, kad gali būti nubaustas už tai. Visgi, tai yra kaip palengvinimas, sėdi už vairo, tačiau šaudymo laukas yra žymiai didesnis, negu šaudytum be tos modifikacijos.
 11. Annie_Dawson

  Versija 3.5.1 ir 3.5.2

  O dėl narkų atėmimo labaiii gerai!
 12. Annie_Dawson

  Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Armijos pavaduotoja, Annie_Dawson Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Rikki_Clair Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Neišdirbo 5 dienų. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK): https://imgur.com/a/jHakhAP
 13. Annie_Dawson

  Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Anketa Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: Armijos pavaduotoja, Annie_Dawson Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Tonis_Mafija Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Neišdirbo 5 dienų. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK): https://imgur.com/a/Ef9jF1y
 14. Annie_Dawson

  Relog Matux_Empty

  Pranešimo apie relogerį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Annie_Dawson 2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Matux_Empty 5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/81oKIqo 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 15. Annie_Dawson

  Naujasis Policijos departamento direktorius!

  Sveikinu!