Destiny_Young

Narys
 • Pranešimų skaičius

  99
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Destiny_Young paskutinis laimėjimas - Sausis 17 2018

Tą dieną Destiny_Young turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1 Neutralus

Apie Destiny_Young

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2018.01.01

Informacija apie narį

 • Miestas
  Vilnius
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

797 profilio peržiūros
 1. Tai pala pala, tai jau grasini ne perspeji cia perkeltine prasme
 2. 1. Atsisiunti ne pagal savo MB driverius 2. Blogus driverius instaliuoji Parasyk savo MB pavadinima, surasiu tau
 3. Administratoriaus, kuris jus įkalino Vardas_Pavardė (arba - sistema)?: Sistema Kodėl buvote įkalintas į kalejimą?: Tegul sistema apsiprendzia 2 min liko ar 1,50 val? Jei taip, toliau tai unjailinkit grybauja sistema Įrodymai, jog buvote įkalintas į kalejimą:
 4. Gerbiamas taip uzsimine kad visa gyvenime taip buvo leidziama, bet reiskias gandus skleidzia, ir tuo paciu meluoja
 5. Naujoku? Visu pirmu, apsneki ta zmogu, kurio tu nezinai pats nezinai, ir sakai nuo pat 2012 metu buvo tokia taisykle, nu kad ne
 6. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Lukas_Svr Peikiamo komandos nario pareigos?: Ban/Unban prižiūrėtojas Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Ta prasmė, man tai juokinga darosi, už tai kad užblokavau 2 žaidėjus, ir akivaidžiai yra pakankami įrodymai, nors galėjau dar patalpinti video, bet aišku savus dengia atmetė banned, ir uždėjo 2 įspėjimus už blogus ban naudojima, nes nesvarbu, viens kitam kreditus siunčias, kitam serverio valiuta duos, gerbiamam načialnikui @Ridasjam aišku visiškai nusispjauti, ir neįdomu, svarbu jam pinigai kapsi į sąskaita, kiek jam berašysi į skype, jam susirūpinimo jam nekelia kad naujokas turintis 10 milijonu, ar daugiau, aišku anketa bus atmeta papeikimo, čia be kalbų yra, meginu padaryti tvarka serveryje turintis privilegijas serveryjes, o išeina atvirkščiai aišku, aš taip ir galvojau bus atmesta atsikėlęs ryte. pasižiurejės į vvp. Įrodymus galit pasižiūrėt vvp.rls.lt/bans Jei reiks Ridui, numesiu jam video nuo vietos, kur jau pradėjo sukti varkės. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?:
 7. Pranešimo apie užblokuotą žaidėją anketa [dėl grubių papeikimų]: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Destiny_Young 2. Užblokuoto žaidėjo Vardas_Pavardė: Jack_Deew 3. Įrodymai, jog žaidėjas čytino: 4. Kaip žaidėjas čytino: airbk 5. Papildomi komentarai(nebūtina): @Jason_Costello
 8. Kokiu reikalu darot 2 kartus is eiles servo rr??

  1. Darius_Blogizzz

   Darius_Blogizzz

   Gali buti kad host tiekejo problemos.

  2. Mathew_Hardy

   Mathew_Hardy

   sr nudosinau ne ta knopke paspaudzeu

    

 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Destiny_Young2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Nedas_Mantas5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 10. Modus issirasiai kokiu nors, ar cleo modifikacijas?
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Destiny_Young2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Giedriux_Gold5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina):