Rls_Airidas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  69
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-1 Nepritampantis

Apie Rls_Airidas

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rls_Airidas

  Peikiu Rls_Airidas

  Čia dabar forume verksi, kad aš tave mūtinu, o kai tu mane mūtinai tylėjau subinę suraukęs. Per skubėjimą užmečiau už keiksmus, o norėjau už "Žaidėjų Įžeidinėjimus" nemanau, kad čia yra labai didelė problema esmę pats supratai kodėl buvai užmūtintas.
 2. Rls_Airidas

  Lietuvos Baryga

  O tu rmt neturi ką veikt apart free mūtint kai yra komanda /ita kai įžeidžia policininką? Mafiozai GALI keiktis bendrame chate.
 3. Rls_Airidas

  Unmute mane

  Administratoriaus, kuris jus užtildė Vardas_Pavardė?: @Lietuvos_Baryga Kodėl buvote užtildytas?: Mafiozą užmūtino... Įrodymai, jog buvote užtildytas:
 4. Rls_Airidas

  Lietuvos Baryga

  Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Lietuvos_Baryga Pažeidimo aprašymas: Gavau mute nuo teisėsaugininko, o aš pats esu mafiozas ir keikiaus bendrame chate, o ne į /sms tuolabiau kad keikiau teisėsaugininkus. Dar savo darbo neatliko kaip chate matote kaip Kaspiuxas keikiasi, o jo nemūtino. Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 5. Rls_Airidas

  ≛ Kariuomenė || Papeikimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Rls_Airidas 2. Nusižengusio pareigūno @Vardas_Pavardė: @Destiny_Young 3. Detalus pažeidimo aprašymas: Atsiimu papeikimą, pripažystu savo kaltę. įrd mačiau, o toliau ginčytis nenoriu. 4. Įrodymai(Privaloma): brb
 6. Rls_Airidas

  Parduodama vila

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rls_Airidas Namo numeris: 78. Aprašymas, privalumai: LS mieste, labai didelis kiemas (galinis taipat) Kaina: Pradėkit nuo 1'500'000eurų Nuotraukos (išorės, vidaus, spintos): Papildomi komentarai:
 7. Rls_Airidas

  Policija \\ Pareigūnų papeikimai.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Rls_Airidas 2. Nusižengusio pareigūno @Vardas_Pavardė: @Domas_Griskevicius 3. Detalus pažeidimo aprašymas: bėgau, 2x nonrp (mest lauk..) 4. Įrodymai(Privaloma):
 8. Rls_Airidas

  Peikiu Erlandas Kileris

  Aš narglys nesnarglys gavai starų už įžeidimą tai gavai pavadinai snargliu, o ne vaiku. Už vaiką nebūčiau dėjas starų.
 9. Rls_Airidas

  Peikiu Erlandas Kileris

  įdomus esi matau, sakai, kad aš pradėjau nors jau prie zonos verkei, įrodymus pats pateikei, kad snarglium išvadinai, o ne vaiku...
 10. Rls_Airidas

  prašasu unmutės

  Vajezau kox jautrus žhmogutyz, net už "vaikas" įsižeisti reikia.
 11. Rls_Airidas

  prašasu unmutės

  Administratoriaus, kuris jus užtildė Vardas_Pavardė?: @Erlandas_Kileris Kodėl buvote užtildytas?: už žodį "padusk" Įrodymai, jog buvote užtildytas:
 12. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Erlandas_Kileris Pažeidimo aprašymas: Mutė 4 fri (dar insta kicka gavau kai gryžau žr suboomino car ir tik apsisukai bum kickas) Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 13. Rls_Airidas

  Parduodu wila

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rls_Airidas Namo numeris: 78 Aprašymas, privalumai: akjn wila Kaina: statykit bid'us nuo 1m250k Nuotraukos (išorės, vidaus, spintos): Papildomi komentarai:
 14. Ieškau hud'o panašių kaip Dizz Nicca, kad crosshair'as būtų taškelis arba iksiukas (ieškojau šioje skiltyje neradau) pvz: