Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Rls_Airidas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  71
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-1 Nepritampantis

Apie Rls_Airidas

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Rls_Airidas2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Nikas_Bum4. Kaip buvo čytinama: Be vipo telinosi.5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina): kritai kaip lapas
 2. Čia dabar forume verksi, kad aš tave mūtinu, o kai tu mane mūtinai tylėjau subinę suraukęs. Per skubėjimą užmečiau už keiksmus, o norėjau už "Žaidėjų Įžeidinėjimus" nemanau, kad čia yra labai didelė problema esmę pats supratai kodėl buvai užmūtintas.
 3. O tu rmt neturi ką veikt apart free mūtint kai yra komanda /ita kai įžeidžia policininką? Mafiozai GALI keiktis bendrame chate.
 4. Administratoriaus, kuris jus užtildė Vardas_Pavardė?: @Lietuvos_Baryga Kodėl buvote užtildytas?: Mafiozą užmūtino... Įrodymai, jog buvote užtildytas:
 5. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Lietuvos_Baryga Pažeidimo aprašymas: Gavau mute nuo teisėsaugininko, o aš pats esu mafiozas ir keikiaus bendrame chate, o ne į /sms tuolabiau kad keikiau teisėsaugininkus. Dar savo darbo neatliko kaip chate matote kaip Kaspiuxas keikiasi, o jo nemūtino. Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rls_Airidas Namo numeris: 78. Aprašymas, privalumai: LS mieste, labai didelis kiemas (galinis taipat) Kaina: Pradėkit nuo 1'500'000eurų Nuotraukos (išorės, vidaus, spintos): Papildomi komentarai:
 7. Aš narglys nesnarglys gavai starų už įžeidimą tai gavai pavadinai snargliu, o ne vaiku. Už vaiką nebūčiau dėjas starų.
 8. įdomus esi matau, sakai, kad aš pradėjau nors jau prie zonos verkei, įrodymus pats pateikei, kad snarglium išvadinai, o ne vaiku...
 9. Vajezau kox jautrus žhmogutyz, net už "vaikas" įsižeisti reikia.
 10. Administratoriaus, kuris jus užtildė Vardas_Pavardė?: @Erlandas_Kileris Kodėl buvote užtildytas?: už žodį "padusk" Įrodymai, jog buvote užtildytas:
 11. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Erlandas_Kileris Pažeidimo aprašymas: Mutė 4 fri (dar insta kicka gavau kai gryžau žr suboomino car ir tik apsisukai bum kickas) Pažeidimo įrodymai (foto/video):
 12. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rls_Airidas Namo numeris: 78 Aprašymas, privalumai: akjn wila Kaina: statykit bid'us nuo 1m250k Nuotraukos (išorės, vidaus, spintos): Papildomi komentarai:
 13. Ieškau hud'o panašių kaip Dizz Nicca, kad crosshair'as būtų taškelis arba iksiukas (ieškojau šioje skiltyje neradau) pvz:
 14. Ieškau hud'o panašių kaip Dizz Nicca, kad crosshair'as būtų taškelis arba iksiukas pvz:

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.