Nobody_Ellse

Narys
 • Pranešimų skaičius

  230
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Nobody_Ellse paskutinis laimėjimas - Rugsėjis 27

Tą dieną Nobody_Ellse turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

145 Turintis ką pasakyti

Apie Nobody_Ellse

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2003.03.18

Profilio informacija

 • Miestas
  Plungė

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

1.513 profilio peržiūros
 1. Nobody_Ellse

  Konkursas darbuotojams.

  Jūsų Vardas_Pavardė: Nobody_Ellse Kiek laiko užtrukote kurdami šį filmuką? Viską padaryti truko apie 5h Ar video/foto medžiaga yra jūsų? Video bei montavimas mano. Intro gfx'ai @Malvinas_Mafija Papildomi komentarai: Noriu visu pirma padėkot šiam žmonėm kurie nepasišiko dėl kelių klipų varyt į miestą pasišaudyt: @Invision_Power, @Don_Alvarezz. Taip pat tariu ačiū @Malvinas_Mafija už gfx. Taip pat sori kad toks aš trash šaudyme, tiesiog po kelių mėnesių pašaudyt su ak nekažka.
 2. Jai turite klipų iš mafijų/gaujų veiksmų ir galite pasidalinti laukiu pm. (4:3 netinka)

 3. Nobody_Ellse

  RLS.LT - Nuotraukos konkursas

  Antrasis balsavimas baigtas! Informacija: Taigi nustebau jog nebuvo nė vieno balso iš kitos paskyros. Labai norėčiau padėkoti @Mantas_Sviderskas. Taip pat @Lukas_Svr gali rakint tema. Taip pat dėkoju dalyvavusiems. Rezultatai: 1 Vieta Feat_Thompson 13 balsų. (Laimi 150`000€) 2 Vieta Toyo_Yello 11 balsų (Laimi 100`000€) 3 Vieta Barrio_Guerilla 4 balsai (Laimi 50`000€) 4 Vieta Lukas_Karosas 2 balsai (Laimi 15`000€ paguodos prizą (daugiau neišgalėjau ;d))
 4. Nobody_Ellse

  Policija || Pareigūnų papeikimai

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nobody_Ellse Peikiamo darbuotojo @ Vardas_Pavardė žaidime: @Pukiz_Xde Kaip nusiženge darbuotojas?: Važiavau normaliai niekas manęs nestabdė, sustojau prie gaisrininkų ir nuejau afk keletai sec pasižiūrėti forumą grįžtu prie manęs stovi ekipažas ir esu surakintas ir išovė staru už tyčini esc Šiaip taip daryti negalima. SS matos kad manęs niekas nestabdė. Įrodymai kuriuose matosi pareigūno pažeidimas[BŪTINA]: https://imgur.com/a/8A8HR4q Jūsų nuomonė kaip turėtų būti nubaustas pareigūnas: Galit ir nebaust tuo įspėjimu tiesiog apmokikite kaip dirbti. Taip pat norėčiau /ist, nes jis nesugebėjo nuvežt į jailą nes buvo apšaudytas.
 5. Nobody_Ellse

  RLS.LT - Nuotraukos konkursas

  Pirmasis balsavimas baigtas! Informacija: Balsavimas prasidės po kelių minučių po šito atsakymo. Rezultatai: Kodėl buvo minusuoti taškai:
 6. Nobody_Ellse

  RLS.LT - Nuotraukos konkursas

  Balsavimas paskelbtas! Dėl balsavimo: Bus 2 balsavimai. Iš po kiekvieno bus išrinkti 2 žmonės kurie vyks į finala. Iš viso į jį pateks 4 žmonės. Informacija: Likau labai nustebęs dalyviu skaičiumi, kadangi rašant šia temą tikrai tūrėjau galvoje tokį pamąstymą jog neprisirinks pakankamai dalyvių. Taip pat dauguma nesuprato temos apie ką tūrėjo būti nuotraukos. Dar aiškiai buvau parašęs jog nuotraukos tema turi būti susijusi su RLS, bet šį kartą atleidžiu ir visi galėsite varžytis. Balsavimas vyks iki 2018.10.08 19h
 7. Nobody_Ellse

  Unjail Nobody_Ellse

  Administratoriaus, kuris jus įkalino Vardas_Pavardė (arba - sistema)?: Armandas_Air Kodėl buvote įkalintas į kalejimą?: Už šaudymą į CV, nors važinėjau su dviračiu ir jau kiek laiko aš ginklo rankoi neturėjas. Įrodymai, jog buvote įkalintas į kalejimą: https://imgur.com/a/M6IoUPf
 8. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Armandas_Air Pažeidimo aprašymas: Free jailas lmao Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/M6IoUPf
 9. Nepamirškit sudalyvaut. 

   

 10. Nobody_Ellse

  RLS.LT - Nuotraukos konkursas

  Sveiki, taigi vyksta(vyko) balsavimas dėl kito renginio ir ten paminėjau kokį nors kitą konkursą nesusijusi su ts. Šiaip nors jis ir nelamini taip ir taip jį darau. Taisyklės ir kita informacija: Nuotrauka turi būti susijusi su RLS projektu. Ji gali būti iš pačio serverio, meme ir t.t. Stiprių apribojimų neduodu svarbiausiai kad jinai būtų susijusi su RLS projektu. Galima skelbti tik 1 nuotrauką. Dalyvauti taipogi galima tik 1 kartą, jokių kitų paskyrų ir t.t. Skelbti nuotraukas galite iki 2018.10.06 20:00h (duodu virš savaitės tai pasistenkite) Reikia bent 5 dalyvių, kad konkursas įvyktų. Norint dalyvauti konkurse jums reikės užpildyti šabloną, kuris yra pateiktas šios temos apačioje. Kaip vyks balsavimas: Balsavimas prasidės 06 dieną po kelių valandų (gali nusikelti į 07 dieną). Negalite pirkti/prašyti balsų. Sulaukęs bent kokių įrodymų kad tai darote jūsų balsai bus anuliuojami. Taip pat negalite kurtis kitų paskyrų ir per jas balsuoti už save. Balsavimas vyks kai paredaguosiu šitą temą pridėdamas apklausą. Prizai (iš savų): 1 vieta: 150`000€ 2 vieta: 100`000€ 3 vieta: 50`000€ Apie parama: Norint prisidėti prie renginio turite susisiekti su manimi žaidime (sunkiai), forume per až arba teamspeak'e (daaaaaaug lengviau). Tie kurie paaukos serverio valiutos bent 50`000€ gaus pasirinkimą prie kurio renginio šie pinigai turi būti pridedami. Ar jie bus pridedami prie šito renginio arba jie keliauja į renginių komandos prizų fondą. Žaidėjai kurie paaukojo: AŠ XD Šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė. Ar susipažinote su visomis taisyklėmis: Jūsų nuotrauką (įkelkite į imgur.com):
 11. Jai dar yra tokių kurie neprabalsavo: https://www.strawpoll.me/16527006

 12. Nobody_Ellse

  [TS3] RLS'o balsas 2018 || I etapas

  Taigi pasibaigė pirmasis RLS BALSAS! Nugalėtojai: Po ilgo svarstymo ir balsavimų buvo pagaliau išrinktos 1 bei 2 vieta. Labai daug buvo ligiųjų tarp pirmos bei antros vietos, bet galu gale davėme leidimą balsuoti visiems ir štai skelbiu nugalėtojus: 1 vieta: @Deividas_Richmond 2 vieta: @Jerry_Clark 3 vieta: @Darius_Troll Taškai: 1 Etapo: V_P//Balai//Vidurkis//Pap. balai//Iš viso Deividas_Richmond // 10,10,9,10 // 9.75 // +1 (gitara) // 10 Gintarė_Hill // 9,1,9,8,10 // 7.4 // +0 // 7.4 Darius_Troll // 9,5,6,10 // 7.5 // +1 (gitara) // 8.5 Jerry_Clark // 10,8,10,10 // 9.5 // +1 (gitara) // 10 Malvinas_Mafija // 4,10 // 7 // +0 // 7 Ir iš jų į antrą etapą pateko Deividas su Jerry. 2 Etapo V_P//Balai//Vidurkis//Pap. balai//Iš viso Deividas_Richmond // 10,10,7,10 // 9.25 // +1 (gitara) // 10 Jerry_Clark // 9,10,9 // 9.3 // +1 (gitara) // 10 Štai kur buvo labai įdomu balsai susilygino ir tapo lygiosios. Bandėme su renginių komandą išrinkti kas vis dėl to laimi pirmąją vietą, bet mes negalėjome išskirti, nes jie abu buvo labai geri. Ir sugalvojome kreiptis į kitus kurie buvo kanale. Štai kaip išsiskirstė balai: https://imgur.com/a/P1tshGv Video: