Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Smith_Juozas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  760
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  18

Smith_Juozas paskutinis laimėjimas - Vasaris 27

Tą dieną Smith_Juozas turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

1.003 Valdau

Apie Smith_Juozas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1998.04.14

Kontaktai

 • Skype
  c.ronaldo8022

Informacija apie narį

 • Miestas
  Viva la Monica
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  IV lygis
 • Darbas
  Grove Street

Profilio peržiūros

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ramiu veidu sakau bus neblogesni nei toyoyelo buvo x ))), sekmes bicai
 2. tai gal prisistatom minimaliai
 3. Daug kas nėra buve uždrausta, bet tai nereiškia, kad galima tuo naudotis. Nuo 2012 iki 2019 metų niekas nėra gavęs ban už buginimasi per sieną spaudžiant g į tr. priemonę, bet vėliau per metus gal bent 10 asmenų už tai gavo užblokavimo nuobaudas. Taip mano palyginimas nebuvo tinkamas su autorakinimu, bet nelabai yra su kuo daugiau palyginti, ši modifikacija lengvina žaidimą ir tai yra faktas, tą patį keybind naudojant gali užmiršt užsidėt diržą/šalmą ypač stresinėse situacijose bėgant nuo teisėsaugos ar grobimų metu. Atsimenant Rido žodžius kokį jis projektą nori matyti ir link kokio juda, jis tikrai paprieštarautų Tau, jeigu jis yra visdar tos pačios nuomonės, jog žaidimas turi būti žaidžiamas pilnai be jokių pagalbinių priemonių. Oho, toks jaunas ir jau prastai su atmintim, Manau puikiai atsimeni kas vyko ir, jog turėjai priimti sprendimą nebausti bendradarbio ir pabūti "BachuruxD". Buvo padaryti 3 nusižengimai iš eilės per vieną minutę, mano pateiktoje nuotraukoje nesimato, bet buvo dar vienas kick iš Luko pusės Kentukui su priežastim [Kita] ir to nepastebėti net norėdamas negalėjai. Prieš šią situaciją kiek ankščiau berods ~1 valandą atgal buvo Skirmanto nusižengimas kurį PASTEBĖJAI, nes tau asmeniškai parašiau į žinutę, jog žaidėjas turėtų būti ispėtas. Nagi bičiuli, puikiai visiem matoma ir suprantama, kad darai klaidą po klaidos, esi šališkas į vieną pusę ir gal jau užtenka apsimesti, jog viskas gerai važiuojam toliau? Taip būtent tą ir noriu pasakyti, jog Projekto Prižiūrėtojo tokia pareiga matant pažeidimus į juos kreipti dėmesį. Čia yra tavo sureikšminimas "už kiekvieną pažeidimą" prašyt įrodymų, bet kada jie būna padaryti 3 per minutę ir tu to "nepastebi" tai čia liūdna akimirka žmogui kuris patikėjo tavim ir priimė į projekto komandą kaip asmenį kuris neš naudą projektui. Ir jeigu tau nėra suderinama dirbti mafijoje bei tuo pačiu atlikt Projekto Prižiūrėtojo pareigas, galbūt būtų pats laikas pasirinkti vieną iš jų? @Ridas@Rls_Admin atsiprašau už sutrukdymą. tikriausiai nusikaltimas paprašyti skirti Jūsų brangaus laiko, bet jeigu atsirastų laisva minutė, prašyčiau išnagrinėti šį skundą dėl projektos komandos nario neįgalumo : - )))
 4. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Bruno_Fernandes Peikiamo komandos nario pareigos?:Projekto Prižiūrėtojas; Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Šis komandos narys pamiršo kur randas ir kokios yra jo pareigos, akivaizdžiai yra šališkas, neatlieka savo pareigų. Davė leidimą naudoti CLEO modifikaciją kuri palengvina žaidimą. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: Pradėsim nuo ban apeliacijos į kurią atsakė Bruno_Fernandes mano manymu priimdamas neteisingą sprendimą. Kaip tikriausiai daug kas matė buvau sukūręs temą kurioje Pro_Mode kaltinamas cheatinimu. Taip sutiksiu tai kažkam galėjo pasirodytu absurdiška, jog už CLEO auto diržo/šalmo modifikaciją gali būti realu bausti, bet reikia nepamiršti reikšmę komandos /dirzas, /salmas - įlipus į transporto priemonę ir neparašius vienos iš šių komandos padarius avariją arba esant apšaudymo situacijoje vairuotojas/keleivis gauna žalos taškų, ima suktis galva. Naudojant minėtą skriptą visų šių sužalojimų išvengiama kas reiškia akivaizdų žaidimo palengvinimą. Bruno buvo kitokios pozicijos ir išdėstė, kad tai naudoti nėra nusikaltimas ir ši modifikacija bus pridėta prie "Leidžiamų CLEO modifikacijų" kas skamba kaip leidimas naudotis (ne)leistinu skriptu kuris nubraukia visą /dirzas,/salmas komandų reikšmę. Gerbiamasis neturėjo plataus paaiškinimo kodėl tai turėtų tapti leidžiama, mano supratimu jis bando pritempti iki to, kad tapatį gali daryti su keybindu ir nieko čia tokio, bet vėlgi pagal tokią pačia logiką galima naudoti ir teisėsaugininko auto rakinimo modifikaciją, nes taip pat gali tapatį atlikti su keybindu? 2021/03/10 15:06:42, GALIMAI buvo padarytas pirmas nusižengimas serverio žaidėjo kada Projekto Prižiūrėtojas turėjo atlikti pareigą ir paprašyti Lukas_Monstr asmens įrodymų už Kentuks_Papajunks skirtą bausmę - mute [flood/spam]. Kaip įrodymuose matoma pastarasis tiesiog įeidinėjo, išeidinėjo į/iš zonos, o už tai gavo mute - kas nebuvo teisinga remiantis taisyklėmis. (bet čia tik mano spėjimas, gerb. Bruno gal pakomentuos plačiau). 2021/03/10 15:06:54, BUVO padarytas antrasis nusižengimas serverio žaidėjo kada Projekto Prižiūrėtojas turėjo atlikti pareigą ir paprašyti Lukas_Monstr asmens įrodymų už Kentuks_Papajunks skirtą bausmę - kick [Buvimas AFK vietoje, kai trukdo kitiems žaidėjams]. Pagal mano įrodymuose matomą timestamp galima įsitikinti jog Kentuks_Papajuks tikrai nestovėjo AFK ir taip pat pagal tą patį timestamp galima matyti, jog Bruno_Fernandes buvo serveryje aktyvus ir matė daromus nusižengimus, bet nieko nenubaudė iki pat šios akimirkos. Nesudėtingai galima patikrinti, kad Projekto Prižiūrėtojas neatliko savo pareigų:
 5. Jo dar pamiršai paminėti šią taisyklę: 12. Vaikinas vardu andrius iš šilutės kaimo ieško mergos. (apkunios neasiartinkit)
 6. DC nėra viešas pareiškimas, taip pat nėra cheaterių temos taisyklėse išlygų, jog pamajakint PP į discorda pranešant apie galimą pažeidėją nėra rimtai vertinamas veiksmas.
 7. pakartosiu savo gerbiamo bei artimo bičiulio Vikarijaus žodžius - neginu nei vienos pusės. Bet vadovaudamasis taisyklėmis kuriose aiškiai parašyta, jog įrodymai galioja 24 valandos ir nei daugiau, nei mažiau kas reiškia, kad Tpabos įkelti įrodymai nebegaliojo ir apeliacija neturėjo būti priimta kaip tinkama analizuoti. Dalton įrodymuose vėliausias laikas matomas 2021/03/11 13:03 valandą. Tpabos apeliacija įkelta 2021/03/12 - 13:33 valandą.. Pusę valandos į traukinį nespėta.
 8. tik norejau paklausti kodel taip pasielgei?
 9. va čia tai konkreti šinkos skylė
 10. 1. Šituose įrodymuose vėlgi matomas tas pats cleo skriptas, bandyt užsidėt diržą sėdant ant motociklo vėlgi tapačią sekundę pagal timestamp visiškai logiškas žingsnis, tikrai taip. 2. Matosi jog tai pavyko padaryti iš niolikto karto, šaunuolis pavyko. 3. Tik nusiimt sugebėjai šalmą/diržą, nes per sunku išsiimt scriptą iš cleo folderio ir padaryt tokius pat įrodymus?
 11. Gal galima pamatyti video kaip naudojate ahk scriptą tapačią sekundę parašydami dvi komandas? Puikus argumentai Gytiz_Kweb gal dar kokių pastebėjimų atrasit, mielai išklausyčiau.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.