Anton_Moretti

Narys
 • Pranešimų skaičius

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

9 Neutralus

Apie Anton_Moretti

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio peržiūros

363 profilio peržiūros
 1. Pirmas paaukojęs pinigų Saska - 30k. Pridėtos 3 vietos ir prizai!! Dalyvaujam

   

 2. Anton_Moretti

  [KONKURSAS] Serverio gamtos gražūs vaizdai!

  Anketos šablonas norint paaukoti konkurso prizui 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Anton_Moretti 2. Kiek paaukojote?: 30k 3. Nuotrauka: Įrodymai
 3. Konkursas!! Dalyvaujam! Aukojam prizui!! 

   

 4. Serverio gamtos gražūs vaizdai Informacija apie konkursą Dalyviai turės užpildyti anketos šabloną ir įkelti 1 nuotrauką su serverio gamta. Laimės tas kuris daugiausiai surinks patinka mygtukų. Jei matysiu, kad kiti metasi iš savo kitų vartotojų jis automatiškai atkris. Patarimasi » Medžiai gražioje vietoje, vandens telkiniai, sodai įvairūs. Esu naujokas tad daug neturiu, bet rinksiu aukas konkursui ir prizas didės. 1 vieta - 20k 2 vieta - 10k 3 vieta - 5k KONKURSAS VYKS IKI - 2018/02/11 D. 18:00 h. Konkurso taisyklės » 1. Nevogti nuotraukas. » 2. Pilnai pateikti anketos šabloną. » 3. Nemeluoti. » 4. Dalyvauti su noru. » 5. Norint dalyvauti būtinai temoje pateikite anketos šabloną. » 6. Slaptas kodas - 7564 Anketos šablonas Anketos šablonas norint dalyvauti 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Ar skaitėte taisykles ir prisižadate jų laikytis?: 3. Slaptas kodas: 4. Nuotrauka: Anketos šablonas norint paaukoti konkurso prizui 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Kiek paaukojote?: 3. Nuotrauka: Dalyviai 1. 2. 3. Žaidėjai kurie paaukojo 1. Saska_Finazonik - 30k 2. Vardas_Pavardė 3. Norint aukoti susisiekite su manim - Žaidime, forume, TS3
 5. Anton_Moretti

  signature(s)

  Sveikas. Na darbas gan ir neblogas, dydis geras, tekstas gražus. Turiu ir kelius minusiukus. Tai apačioje ir viršuje juodi rėmeliai per daug ryškus, galėjai sumažinti matomumą iki 30%. Čia yra SA-MP serveris, taui nuotrauką galėjai parinkti kažkokią iš žaidimo, iš mūsų serverio. Tai tik tiek. Sėkmės!
 6. Pirmas blogas. Pirmas prisvilęs blynas 

   Paskaitom, pakritikuojam. 

 7. Anton_Moretti

  FTB rangai

  Sveikas. Tikrai garus darbelis, nustebau pamatęs. Įdomus, gražus, lengvas, tinkamas darbui. Spalvos mano mėgstamos, ir jos dera tokiam darbui. Galbūt, kad darbas būtų žiaurus Osum, galėtum ten kur FTB ženklas, pats kažką pakurti su RLS.LT. Na stenkis, daryk toliau, tau išeina. Laukiu kitų darbų.
 8. Anton_Moretti

  DoncesVeito Avatarai

  Man tavo avatarai tikrai patiko. Kiek ieškojau tai man šitie buvo iš geresnių. Patiko vaizdai, daug matęs avatarų, bes iš visų šitų daug esu nematęs ir išties tuo esu nustebęs. Galiu pagirti kokybe, kokybe tikrai gera, tai kalbu apie, kad neištampyti, ryškus, kai kur jei neklystu matau ir CC pack arba klystu, nes kai kuriuose avataruose toks patamsinimas. Galiu palinkėti kurti toliau, lauksiu.