Mad_Franklin

Narys
 • Pranešimų skaičius

  55
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

25 Pritampantis

1 Sekėjas

Apie Mad_Franklin

Profilio peržiūros

720 profilio peržiūros
 1. Mad_Franklin

  Čytas Rembo_Verhas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Franklin2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Rembo_Verhas4. Kaip buvo čytinama:Spread5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina):?
 2. Mad_Franklin

  Čytas Well_Done

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Blue_Whale 2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Well_Done 4. Kaip buvo čytinama:Aim/Spread? 5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Franklin2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Luis_Fonsi4. Kaip buvo čytinama:Spreadas5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina): UŽBLOKUOTAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Franklin2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Titas_Dasbliudas4. Kaip buvo čytinama:Spreadas5. Įrodymai (būtina):
 4. Mad_Franklin

  Peikiu Jason_Costello

  24h buvo praėje bet čia jau Sviderskui spręst baust dėl šito ar ne ir gražus chuwako ghost modas btw
 5. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė):Jason_Costello Pažeidimo aprašymas:Free lban noriu pamatyt įrodymus. Pažeidimo įrodymai (foto/video):https://imgur.com/a/V4vPawl
 6. Mad_Franklin

  Čytas The_Duszgas

  Kad atsitūpęs šaudei tai nereiškia kad be spreado pagal mano dmg informerį rodo kad egis įšovė tik 2 kulkas visas kitas tu suleidai. Gali net nebesimazint kad be spreado buvai ir pnš
 7. Mad_Franklin

  Čytas The_Duszgas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Franklin2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Vilius_Unsafe4. Kaip buvo čytinama:Spreadas5. Įrodymai (būtina): atmesta 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Franklin2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:The_Duszgas4. Kaip buvo čytinama:Spreadas5. Įrodymai (būtina): patvirtinta. 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 8. Mad_Franklin

  Čytas Paul_Yolo

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Eimantas_Bryant2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Paul_Yolo4. Kaip buvo čytinama:Aimas,spreadas5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina):Jau užbanintas reikia tik,kad patvirtintų.
 9. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Mad_Franklin Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje:Malvinas_Mafija Blokavimo priežastis:spreadas Blokavimo įrodymai(būtina):https://www.youtube.com/embed/ll-a5sPsijc Papildomi komentarai(nebūtina):Nu nlbj kažka ir turiu pakomentuot aj jo dar tas patiko "pzu franklina,su aimu,pzu dariau bet nefilmuoju" ane @Pelkiu_Vanda?
 10. @Feat_Thompson toks bšk pamąstymui
 11. Mad_Franklin

  Čytas New_Killer

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Franklin2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:New_Killer4. Kaip buvo čytinama:Aimas5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 12. Mad_Franklin

  Čytas Drift_Maihem

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Franklin2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Drift_Maihem4. Kaip buvo čytinama:Aim5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 13. Mad_Franklin

  Čytas Lietuvos_Fanas

  Pranešimo apie čyterį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Franklin 2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Lietuvos_Fanas 4. Kaip buvo čytinama:Spread 5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 14. Mad_Franklin

  Spread Blue_Whale

  :D:D dw pagal kulkų trajektorija eina nustatyt aimą ne spreadą. Jau pradėjau rinkt ss padarysiu albumą iš tavo free banų.