Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Mad_Franklin

Narys
 • Pranešimų skaičius

  57
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

28 Pritampantis

1 Sekėjas

Apie Mad_Franklin

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio peržiūros

1.329 profilio peržiūros
 1. Neblogai pasidaužėm čia kaip paskutinį kartą. 1:45 hehe gargalyne.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Franklin2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Rembo_Verhas4. Kaip buvo čytinama:Spread5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina):?
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Blue_Whale 2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Well_Done 4. Kaip buvo čytinama:Aim/Spread? 5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Franklin2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Luis_Fonsi4. Kaip buvo čytinama:Spreadas5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina): UŽBLOKUOTAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Franklin2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Titas_Dasbliudas4. Kaip buvo čytinama:Spreadas5. Įrodymai (būtina):
 5. 24h buvo praėje bet čia jau Sviderskui spręst baust dėl šito ar ne ir gražus chuwako ghost modas btw
 6. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė):Jason_Costello Pažeidimo aprašymas:Free lban noriu pamatyt įrodymus. Pažeidimo įrodymai (foto/video):https://imgur.com/a/V4vPawl
 7. Kad atsitūpęs šaudei tai nereiškia kad be spreado pagal mano dmg informerį rodo kad egis įšovė tik 2 kulkas visas kitas tu suleidai. Gali net nebesimazint kad be spreado buvai ir pnš
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Franklin2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Vilius_Unsafe4. Kaip buvo čytinama:Spreadas5. Įrodymai (būtina): atmesta 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Franklin2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:The_Duszgas4. Kaip buvo čytinama:Spreadas5. Įrodymai (būtina): patvirtinta. 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Eimantas_Bryant2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Paul_Yolo4. Kaip buvo čytinama:Aimas,spreadas5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina):Jau užbanintas reikia tik,kad patvirtintų.
 10. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Mad_Franklin Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje:Malvinas_Mafija Blokavimo priežastis:spreadas Blokavimo įrodymai(būtina):https://www.youtube.com/embed/ll-a5sPsijc Papildomi komentarai(nebūtina):Nu nlbj kažka ir turiu pakomentuot aj jo dar tas patiko "pzu franklina,su aimu,pzu dariau bet nefilmuoju" ane @Pelkiu_Vanda?
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Franklin2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:New_Killer4. Kaip buvo čytinama:Aimas5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina):
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Franklin2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė:Drift_Maihem4. Kaip buvo čytinama:Aim5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina):

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.