Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×
Dalyvaukite 2021-ųjų žiemos nominacijų rinkimų 1-jame ture! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Mad_Franklin

Narys
 • Pranešimų skaičius

  84
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Mad_Franklin paskutinis laimėjimas - Birželis 14 2020

Tą dieną Mad_Franklin turinys buvo mėgiamiausias!

Reputacija

84 Pritampantis

1 Sekėjas

Apie Mad_Franklin

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio peržiūros

2.583 profilio peržiūros
 1. Part Two

  1. Jack_Hardshaw

   Jack_Hardshaw

   Kas tas dwayne geriausias dymeris? Kad čia kelia draugas videkus kaip lietaus gauna jis? 

 2. Kad net ne mane tuo metu šaudei neprakaituok tu taip.
 3. Dabar pats logiškai pamąstyk sakai, kad dėl pingo buginosi tuo metu pas Rajono Dylerį animacijos, o tai reiškia, kad visa laiką jam turėjo būti bent 120-200pingo(Su 80-100 nesibugina, nes pats kažkur su tiek pingo šaudžiau, kai testavau). Dabar pasižiūrim Smitho video(ar monstro labiau?) tau nesibugina animacijos ties 0:02-0:04, 0:07-0:08(vapse nepaslidini, nes užsikerti :D), 0:10-0:27,0:30-0:37, 0:39sek ir iki pat galo nesibugina nei viena animacija, o dabar pasakyk man kurioje tiksliai sekundėje nesibugino mano video Rajono Dyleriui animacijos? Šios vietos reiškia, kad tau nukrito pingas tuo metu ir pradėjo nesibuginti animacijos. Ant tavęs iš viso realiai net matosi, kad tau daugiau pingo tuo metu buvo wtf 0:43-:0:46 pasižėk kaip prasitelinai bičas :ddd ar čia slide įšovei net neturėdamas rankoj deaglo( tavo vidose šią vietą gali pamatyti 0:22-0:25):ddd, o tuo metu žiūrint į mano pateiktą Rajono Dylerio video jis kuo puikiausiai bėgioja jokio prasitelinimo nėra. Žodžiu jei pas Rajono Dylerį tuo metu būtų buvęs pingas užkilęs, o kaip žinome pingas ilgai nesilaiko toks pat, tai jeigu būtų bent karta nukritęs tai būtų ir animacija normali, o dabar visos animacijos buginosi pas jį tai reiškia, kad ir pingas jam išliko toks pat. O, kad jam pingas būtų buvęs didelis mažai šansų, nes bėgiojo normaliai ir nesitelino. Jeigu @Alfred_Pennyworthįmanoma kažkaip tai patikrink koks pas jį pingas buvo tuo metu, nes neturiu jokių įrodymų, kad matytųsi jo pingas, nes kažkaip net nepagalvojau jog tokia pieva sugalvosit, kai aiškiai matosi, kad be jokių laggu bėgioja bičas. Jeigu atmes dėl pingo nors ir nesimato pas jį jokiu laggu, kai bėgioja tai kita karta prigavus pasistengsiu, kad matytųsi jo pingas
 4. Nebejuokinkit jūs gal? Visų pirma pas Monstra visas animacijas rodė, o jei ir nerodė tai retai. Pas Rajono Dylerį nei vienos animacijos nebuvo.. Visų antra Rajono Dyleris šaudė tik po 1 kulka, o Monstras po 3-5 slidindamas. 3:28-3:30 ir 3:34-3:36 1 kulka išaudami pabandykit apsukt visa ratą be slide.cs ir atsiūskit sėkmės.
 5. Net nebekomentuosiu eik toliau 12-likinius scamink Sakau, kad galiu ir klyst todėl ir prašau jog įkeltum video iš savo perspektyvos, kad nebūtų free banu. Juanas irgi mazinos,mazinos, bet pačiam gale nepavyko būtų įkėlęs ir būtų atmesta.
 6. Atsiūsk vietą kurioje čytinu ir su mielu noru įkelsiu, o 5-6 valandų video tikrai nežadu kelt
 7. Pranešimo apie čyterį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Franklin 2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Rajono_Dyleris 4. Kaip buvo čytinama:slide.cs 5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina): @The_SmecherSiūlau peržėti visa video. Geriausiai matosi 3:28-3:30 ir 3:34-3:36 Galiu ir klyst jeigu įkels iš savo perspektyvos video kur nesimato slide.cs tai patikėsiu, kad nečytino.
 8. Tuom ir pabaigsim. Banini čyterius, filmuoji, o čia negali bent 1 vidoso numest iš veiksmo kaip panašiai sušaudai, o dar sakai, kad tuo metu shadow play užstrigęs buvo niekam nestringa, o tau užstrigo tuo momentu, kai reikėjo labiausiai. Pataikyt sunku nėra, bet taip greit niekas nesulesa kaip tu ar tu čia skillu kažkokiu turi kuriu niekas kitas iš jūsų neturi? ir įdomus sutapimai pas tave kažkokie tai tiek va.
 9. Negalėjai filmuot, nes shadow play neveikė ane? Tai numesk bent kažkokių pavyzdžių savo kaip šaudai ir taip pat sulesi, nes visalaik taip pat sušaudai O kaip ir sakiau su rifle negalėjo šaudyti, nes čiūvas radare kur priekį taves buvo buvau už pastato, be šansų, kad būtų šaudęs per pastatą lol, o ir kitas cn narys buvo per toli, kad neštų rifle ir taipogi buvo už pastato. Savas irgi negalėjo man pataikyt, nes irgi matosi, kad kaip atsisuku jis tik tada išlenda O kiti buvo per toli arba už pastatų
 10. Pranešimo apie čyterį anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Franklin 2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Matas_Malbor 4. Kaip buvo čytinama:Mėgsta pranykt ir atsirast 5. Įrodymai (būtina): 6. Papildomi komentarai (nebūtina):laukiu hate cn
 11. /hitreg pamiršau, o ir taip jis nėra būtinas, nes nematau taisyklės tuo labiau, jog matosi per radarą, kad vienintelis į mane šaudė.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.