Jump to content
📌 09-10 įvyko serverio ekonomikos perkrovimas!! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Edvis_Karate

Narys (-ė)
 • PraneÅ¡imų skaičius

  249
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-3 Nepritampantis

Apie Edvis_Karate

 • Rangas
  memento mori
 • Gimtadienis 1996.11.20

Informacija apie narį

 • Miestas
  Kaunas
 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

17.828 profilio peržiūros
 1. Jo dėl tu papirkinėjimu tiesa, bet reik sugriežtint tokius dalykus ir manau išvengsim, gal ne visų, bet daugelis tikrai išsigąs ir bijos.
 2. Tegul liaudis, t.y žaidėjai, balsavimo būdu renkasi nauja DPKT pirmininką, o rls komandą tars galutinį žodį, matys kas balsavime yra favoritai, ką žaidėjai nori matyti tame postę, ir pagal tai rls komandą išrinks pirmininką, čia maždaug tas pats kas Tazo rinkimai į administratorių rezervą, labai gera idėja, tiek serverio žaidėjai galės išsakyti savo nuomonę, vis dėl to DPKT atstovaus jiems, o taip pat ir rls valdžia tars galutinį žodį, taip nebus niekas nuskriaustas ir visi bus išklausyti ir nebus jokių pretenzijų po to, kad "kokį lievą dpkt čia išrinkot" ir pnš, tai tiek.
 3. Sveikas, smagus blogas, idomu buvo skaityti, bet negaliu, nepakomentuoti, pats mokausi Kaune MRU teise ir policijos veikla, nėra toks jau jis ir "šūdinas" kaip sakai, dėstytojai patyrę teisininkai, bei komisarai, klausyti tokiu žmoniu paskaitu yra tikrai idomu, neklausyk ka kiti sako, jai vienam nepatiko nereiškia kad tas univeras yra blogas, taip ten gan sunku mokytis, bet jau tokia specialybė, teise niekada nebuvo lengva mokytis, jeigu nori kaip sakai i FNTT ar STT tai Romeris būtu pirmas žingsnis tavo kelyje, žodžiu, jau ten antri metai aš ten, tai jai po mokyklos tikrai suprasi kad nori ten studijuoti, parašyk, pagelbėsiu (p.s. Kaunas yra daug geriau nei Vilnius su savo lenkais, patikėk, nesupykit Vilniečiai nenorėjau įžeisti )
 4. Perku cs:go skinus, i pm su pasiūlymais.

 5. Tika perkroviau viską padariau, žinok ne nete kažkur kitur problema, nes pvz va dabar nrml viskas gerai buvo, bandau teleporta daryti tai pinigus nuima bet nenuteleportuoja, taip pat kokia komanda /vartoti vedu, bet jos net neismeta.... gal serve čia problema ?
 6. Nebežinau kas yra, viską išbandžiau, pažaidi kurį laiką gal 10min ir tada atrodo jog servas užsibugino, neveikia jokios komandos, iš dalies tik krauna objektus, bandžiau ir perašyt ir youtube ieškot bet nieko neradau, gal jūs žinot ? http://www.part.lt/perziura/626654298214b982e4d66ac17437ffac115.png http://www.part.lt/perziura/f9a71e4d166ea510a68379c8ba41674b396.png va šitaip atrodo žaidimas, ir nei viena komandą neveikia....

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.