Lukas_Gaminghd

Narys
 • Pranešimų skaičius

  25
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

4 Neutralus

Apie Lukas_Gaminghd

 • Rangas
  Naujas narys forume

Profilio informacija

 • Miestas
  Babycity

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

163 profilio peržiūros
 1. Lukas_Gaminghd

  Karininkų neaktyvumas

  Anketa: Vardas_Pavarde: Lukas_Gaminghd Užimamas rangas: PFC Laikotarpis nuo kada iki kada būsite neaktyvus: tik šiandien Priežastis: Negaliu prie pc
 2. Lukas_Gaminghd

  Cytas

  Negulėjau išlipau iš mašinos pabėgau paspaudžiau SHIFT ir surakinau Gal pas tave animacija užmodinta
 3. Lukas_Gaminghd

  Cytas

  Wat??? Gal pas tave su modais blogai, tave normaliai surakinau -- https://imgur.com/a/qbUJTaF
 4. Lukas_Gaminghd

  Policija || Pareigūnų neaktyvumas

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Gaminghd Kiek dienų negalėsite prisijungti: Šiandiena (09.30) Kodėl negalėsite prisijungti: Išvažiuoju.
 5. Lukas_Gaminghd

  Reik pagalbos su parašu

  Taigi Sveiki, ar eina šį dalyka ištrint iš parašo? https://imgur.com/a/8iZ1hND
 6. Lukas_Gaminghd

  UAB "AutoGA" | Neaktyvumas

  V_P - Lukas_Gaminghd Kiek dienų - 1 Priežastis (Jei nenorite viešai parašykite į a.ž.) - Negaliu Šnd prie pc
 7. Lukas_Gaminghd

  Karininkų papeikimai

  O kas gi čia, čia gi ponas Vegeta kuris grąsina, Seni pirmais sakai opa mldc esi youtubini viskas ok su tavim, po kelių dienų jau grąsinimai prasideda, sakai nemoku BTT taisyklių?? Kaip mane priėme jei bučiau nemokėjas BTT? Seni kodėl visi teisėsaugininkai turi išmokti visas BTT taisykles ir kalti kaip nežinau ką, būna pasitaiko, kad ką nors ne taip padarai, bet vis vien. Kad parašys grubu ir išmes iš darbo laimingesnis tapsi a? del tokio "menknieko" reikia tiek daug grąsinti? Nu gerai tegu rašo į b-lista, kas pasikeis nieko? kitas teisėsaugininkas irgi tą patį gali padaryt arba tu nors žinai BTT bet vistiek pasitaiko kai moki, bet nors 1 karta padarai blogiau.. Ždž įrodymus numesiu, bet visvien jie nebereikalingi, tai žodžiu kai įšmes ir į grubus parašys džiaukis gyvenimu. Nenoriu keiktis čia nesąmonių daryt, kitas dalykas kam tu kvieti tuos admin ir pnš.? galvoji, kad pagelbes?? Ne, eik rašyk ppk iškart ir vsio nu, o ne krč kvetinėk savo adminus. https://imgur.com/a/psKiQmW Ko braukai sms a? Bijai visiems parodyt kaip gražiai į sms rašai, kelis kartus sustabdžiau daviau /ita už įžd. bet vistiek į sms rašai nesamones. Pijau, ždž mesk mane lauk daryk ką nori, bet su tokiais snargliais prasidet nevalia, pažiurėčiau kaip Vegeta Teisėsaugoi dirbtu.
 8. Lukas_Gaminghd

  Giriu Jerry_Stars

  Giriamo žaidėjo slapyvardis RLS.lt serveryje Jerry_Stars Giriamo žaidėjo padarytas darbas, dėl ko jis yra giriamas Padėjo sugauti bėglius Vaizdiniai įrodymai su padarytu darbu (neprivaloma)
 9. Lukas_Gaminghd

  Karininkų papeikimai

  Taip Turiu ;D Prasuksi Biški, nes pradžioje rodo kaip kitas asmuo šaudo, na o kai prausksi pamatysi save
 10. Lukas_Gaminghd

  Karininkų neaktyvumas

  Anketa: Vardas_Pavarde: Lukas_Gaminghd Užimamas rangas: PFC Laikotarpis nuo kada iki kada būsite neaktyvus: 09.15 - 09.16 (16d. Gal ir galėsiu prisijungti, bet čia dar su klaustuku) Priežastis: Išvažiuoju į sodą darbuotis.
 11. Lukas_Gaminghd

  "Taksi" - Neaktyvumo paraiška

  Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Lukas_Gaminghd 2. Kiek laiko būsite neaktyvus?: Tik Šiandiena. 3. Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus?: Esu išvažiavęs ir negaliu pražaisti.
 12. Lukas_Gaminghd

  ll FTB ll Darbuotojų papeikimai

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Lukas_Gaminghd Peikiamo darbuotojo Vardas_Pavardė serveryje: @Dainiuz_Spray Įrodymai kuriuose matoma, jog darbuotojas pažeidė taisykles[nuotrauka/video]: https://imgur.com/a/wzoMIBB Detalus paaiškinimas kaip teisėsaugininkas pažeidė taisykles: Taksistas vežė mane į SWAT bazė, tada atvažiavo @Dainiuz_Spray, parašė patikra, surakino Deivida, poto mane ir laike surakinta apie 1-2min. Papildomas komentaras [nebūtina]:
 13. Lukas_Gaminghd

  SWAT Galerija

  Truputuka Treniruojuos c-walk'a
 14. Lukas_Gaminghd

  Peikiu Visma_Afigienas

  Ne jis tave pagavo protinguoli