Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ill_Bundem

Narys
 • Pranešimų skaičius

  51
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

32 Pritampantis

2 Sekėjai

Apie Ill_Bundem

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimtadienis 2000.07.10

Informacija apie narį

 • Miestas
  Troškūnai
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Administratorius
  I lygis
 • VIP narys
  Taip

Profilio peržiūros

1.210 profilio peržiūros
 1. https://www.youtube.com/watch?v=MP8u7pL3hTk&list=LL&index=2&ab_channel=justGesha Pasižiurėk čia. Kas netinka, tų modų nerašyk. Daug iš čia modų pasiėmiau.
 2. Nueik į Documents\GTA San Andreas User Files ten bus gta_sa.set. Ištrink jį. Jei nepadės, vadinas antivirusinė blokuoja paleist gta.
 3. Ill_Bundem

  help

  Čia labiau panašiau, kad būtų dvi texturos vienoj vietoj, o nesibugina. Nekėlei kokio modo kur texturas pakeičia? Gal modloader'is kelia moda ant viršaus esančio dar vieno (arba jau žaidime esančios) texturos. Tikrink modus. Sienos savaime dažniausiai nesibugina iš oro.
 4. Kad čia tik pora modų ir tiek...
 5. Pasirodo kažkas nesupranta kas yra ižd. Atsiuntė įrd su žodžiu "strutpele", nors toks žodis net neegzistuoja. Duokit įsp. Cringe.
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Ill_Bundem 2. Šiandienos data: 2021-02-28 3. Įrodymai, jog atlikote užduoti[NUOTRAUKA]:
 7. Ill_Bundem'o ir mano draugelio San_Aivaro Rls istorija Mes su Aivaru jau senai pažystami, tai geriau papasakosiu kaip mes čia išvis šitam serve atsiradom. Taigi viskas prasidėjo kai Aivaras gavo pc, laptopą, nauja, baltą, axuieną laptopą, kuris vilkdavo "The Forest" ant 20 fps ant 800x600 on lowest graphics xddd. Tai gal buvo 2016 metais, jei neklystu. Tuo metu aš jau senai žaidžiau rls, buvau kaip "misteris" nickname'u Mister_Irmis. Tai sugalvojau jam įrašyt samp'ą, kad galėtume kartu palošt. Ir tas velnias ant tiek užsikabino ant rls, kad net iš namu nebeišlysdavo, ir nuo to laiko pradėjau gailėtis, kad jam samp'ą įrašiau. Anis pralenkė mane ir ant xp, ir ant šaibų, likau tas kuris prašydavo dažniau jo pagalbos, negu jis mano . Ta prasme, jei ne aš, Aivaro čia nebūtų. Tas pats galioja ir man, zaraza pakviete prieš metus į servą (aš tuo metu buvau apleidęs sampą), turėjo planą chuligana kaip pinigų galimėjo užsikalt. Tai štai aš ir čia. Grįžau į servą nebe kaip "misteris", o kaip "bundemas". Tai štai pora nuotrauku iš mūsų "crazy" rls gyvenimo. Bundemas su Aivaru randa žolytės plantaciją, ir išbando kaseką: Matyt per galingas buvo:
 8. Nueik į "Afterburner" nustatymus ir bus parašyta "OSD", išjunk jį. Afterburneri turėtum rast taskbar'e dešinej (yra rodyklė į viršų, jei nėra taskbar'e).

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.